Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djculture


djculture
félisten

Hogy miért nem lepődöm meg? Aki meg megrendelte a hazai boltokból az megszívta

(#2) darkpower


darkpower
aktív tag

Vajon amazon-on is elérhetőek lesznek ezek az opciók?

(#3) djculture válasza darkpower (#2) üzenetére


djculture
félisten

Ezer százalék biztos vagyok benne hogy nem, csak aki az origionről rendeli rendelte annak lesz...
Tudtam hogy készülnek valami szívatással szoksás szerint, nem is csalódtam...

[ Szerkesztve ]

(#4) dejaris válasza djculture (#1) üzenetére


dejaris
addikt

Miert is szivta meg? Mar megint ontod a hulyeseget ahelyett, hogy figyelmesen olvasnal.

(#5) Th1sN04ll


Th1sN04ll
senior tag

Hmmm kicsit borsos nem? Bár ha jó lesz a game akkor megtérül az ára, mert nem 10h alatt unja meg az ember, szerintem befizetek rá :K

(#6) AS


AS
félisten

Jobb ha itthon megveszed 10 k ért majd később gondolom lesz a csomag 8 ezer és igy 18 bol kijön az egész.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fel lehet ezt fogni negatívan és pozitívan is. Ha azt nézed, hogy mennyire drága akkor lehet, hogy kezdetben jobb egy sima alap változatért fizetni. Mert lehet hamar megunod és felesleges kidobni a SeasonPass-ra annyi pénzt. Nem biztos, hogy lesz ebben annyi tartalom ami megér ennyi pénzt, főleg megjelenés előtt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Steven


Steven
addikt

Mekkora hype van ekörül ... nemtom nézzem nézem a játékot .... valahogy sehogy se nyűgözz le... ugrálnak össze vissza mennek harci robottal ohhh jeah...:D semmi extra... graf is uncsi ...

szvl hol van itt az áll leejtés? mit kell hypolni ...:D :Y

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#9) Th1sN04ll válasza .LnB (#7) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Ahogy olvasgattam COD4-es fejlesztőcsapat áll a game menete mögött, valamelyest garacia tud ez lenni, nagy kérdőjel az EA megléte viszont :(((

(#10) .LnB válasza Th1sN04ll (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Ferrari 458 Italia mögött is egy Ferrari nevű autógyártó cég állt, még is a fele kiégett :U ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) Th1sN04ll válasza .LnB (#10) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

;] Nagyon a szíved csücske a game látom

(#12) Balika23hun válasza djculture (#1) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ugyanúgy ahogy a bf3-4 prémiumot is meg lehetett itthon venni (olcsóbban mint originen) a season pass-t is meg lehet majd, szintén olcsóbban mint originen.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#13) .LnB válasza Th1sN04ll (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Há' netudmeg :DDD

De ezt nem ezekből a hsz-ekből végtad le ugye? "Nem akarom megint kihúzni a gyufát" :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) Th1sN04ll válasza .LnB (#13) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Aktív olvasó vagyok, de most jutottam el odáig hogy be is regeljek, így láttam már hogy minden egyes Titan hírhez volt valami hozzáfűzés, ami nem baj, szerintem is épp elég lenne a főbb dolgokról cikkezni, nem minden apróságról, de hát na, holtszezon van és arról kell írni ami van :DDD

(#15) .LnB válasza Th1sN04ll (#14) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ritkán belefutok komolyabb vitákba mert nyersen és félreérthetően fogalmazok. Ez azért van mert meló közbe nem koncentrálok eléggé arra, hogy mit írok. Mikor rendesen átgondolom akkor nincs baj :P Mondjuk legalább elütöm valamivel az időt ;) No meg itt nem sokan szeretik ha valaki leszólja a "drágaságukat".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Th1sN04ll válasza .LnB (#15) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Drágaság ez akkor lesz ha nem lesznek laggosak a szerverek, nem adnak ki félkész terméket mint ugye khm BF4, nem fognak javító jelleggel romboló peccseket kiadni 2 hetente :DDD ... Sok változós még ez így, de a puding próbája az evés, de magamban, itt render közben átgondolva lehet elég lesz nekem is a sima verzion jóárasítva, aztán meglátjuk ;]

Ezen kívül ez egy fórum, aki nem birja elviselni az ellenvéleményt az nem ide való, ergó, ignorállni kell, és nincs gond :DDD

(#17) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

www.titanfallhirek.hu

(#18) Th1sN04ll válasza mentoloshypo (#17) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Nem működik a link :DDD

(#19) .LnB válasza mentoloshypo (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

ajjaj, megint kapni fogunk :U
:))

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Th1sN04ll válasza .LnB (#19) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Semmit betett egy nem működő linket.... am az illető nagy fan? :DDD

(#21) .LnB válasza Th1sN04ll (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagy ám, mi ketten együtt nagyon szeretjük ezt a játékot. Neki is Titanfall logo volt oviban a jele :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) Th1sN04ll válasza .LnB (#21) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Más szempontból szeretitek ti ezt a gamet ;]

Amúgy nem kell túlspilázni szerintem a játékot, egy egyszerű arcade lövölde, robotokkal, csak ritka az ilyen, ezért is nagy a hype :DDD

(#23) .LnB válasza Th1sN04ll (#22) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem-nem. A hype nem azért nagy mert ígéretes a játék. Azért nagy mert az EA nevű birodalom áll mögötte. Náluk az a bevállt szokás, hogy többet költenek marketingre mint magára a produktumra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Th1sN04ll válasza .LnB (#23) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

;] Egyszer végre lehetne már hogy normális dolgot adnak ki, csak egyszer :DDD

(#25) #57919488 válasza .LnB (#23) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez igy van :K
De en inkabb azert megvarom a Titanfall 2-t mert az 1. resz ugyis csak beta ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) .LnB válasza #57919488 (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jövőre jön, ha egy biznisz beindul nincs megállás. A futószallag nem lassít ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) blaca83 válasza djculture (#1) üzenetére


blaca83
őstag

Az előrendelést bármikor vissza lehet mondani....!

Egyébkén 95 %-ra sejtettem, hogy meglépik. :B :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.