Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Itt a kampány is erről a szörnyű egérrángatásról, és folyamatos ugra-bugráról fog szólni ? Mert akkor nekem felejtős :(

(#2) Scholes9 válasza XuChi (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én biztos, h egy idő után megunnám, jó eséllyel elég hamar... :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) gianni85 válasza XuChi (#1) üzenetére


gianni85
veterán

ez a szörnyű ugra-bugra az egyik core eleme a játéknak....
Nekem elő van rendelve, alig várom már :C

(#4) oriic válasza gianni85 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Az egérrángatás amúgy érdekes dolog, mert PC-sek többnyire emiatt nem szeretik konzolokat, mert nem lehet ilyen hirtelen fordulni velük.

Live-Die-Respawn

(#5) nincskanál


nincskanál
tag

Egy ilyen színvonalú grafikán a 4K semmit nem változtat... Akkor inkább Quake3.

(#6) oriic válasza nincskanál (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is az is FPS. :DDD Mert kb semmi más hasonlóság nincs a kettő között.

Live-Die-Respawn

(#7) gianni85 válasza nincskanál (#5) üzenetére


gianni85
veterán

vagy inkább krájzisz ;]

(#8) orichalcos
hát vagy az elsőt, amit megjelenése után évekkel lehetett teljes pompájában játszani, vagy a föld alatti tengert szimuláló részt :D

[ Szerkesztve ]

(#8) oriic válasza gianni85 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na de melyiket a 4 közül? :D

Live-Die-Respawn

(#9) dhstyle


dhstyle
tag

érdekes ez a grafika.. a 10 éves crysis is szebb..

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#10) djculture


djculture
félisten

500 forintot kb ér a játék többet nem:)

(#11) F_Zolee válasza XuChi (#1) üzenetére


F_Zolee
veterán

Meg inkább már kodhoz hasonlít ezzel a csúszkálással. :(

(#12) oriic válasza F_Zolee (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

COD+csúszkálás? Ezt nem értem. (a játékot amúgy ex-COD-os fejlesztők csinálják, de már az első részt is azok csinálták)

Live-Die-Respawn

(#13) gyuribácsi88 válasza djculture (#10) üzenetére

Ízlések és pofonok, nekem még annyit sem. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) F_Zolee válasza oriic (#12) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem abban csúsznak térden?

(#15) Scholes9 válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:C ;] :P

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) kengyel


kengyel
nagyúr

Szerintem, az első része jobb volt.

kengyel

(#17) F_Zolee válasza kengyel (#16) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is ezen az állásponton vagyok. Azt hittem komolyabb irányba tolják el a fejlesztést de így már csak tucat hentelés az egész. :( Mondjuk az első részben ki voltam a smartos hurkáktól...

(#18) oriic válasza kengyel (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mik azok a változtatások, amelyek miatt úgy érzed, hogy az előd jobb volt?

Live-Die-Respawn

(#19) noisia


noisia
aktív tag

Jó lesz ez :) !!
Én nagyon várom, az elsőt rogyásig toltuk haverommal. Egy kis változatosság legalább, van benne valami minimál eredetiségre való törekvés, amit az aktuális BF-COD-XY vonalról nem igazán tudnék elmondani ( 1. vh? és infinájt vorfer? egy vicc) .

Az ugrabugrálásról meg annyit, hogy Quake-en nevelkedtem fel és mikor láttam, hogy lesz ilyen strafe-jump benne, mint anno a quake-ben, hát majdnem elfolyt a magzatvizem.
Ez zseniális húzás a fejlesztőktől, nagyon pörgős lesz, akinek meg ez ugrabugrát jelent, az sosem játszott normális fps-el, bár a fingfinájt vorferen nevelkedett generációnak hiába magyarázom ezt.
Vegyétek a cod-ot, a móka legalább a nagyfiúkra marad :) !

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#20) gyuribácsi88 válasza noisia (#19) üzenetére

Ja tényleg, mert a Bf4 után a Bf1 az nem hozott semmi újítást. Újítást a titanfall hozott, ahol a pályaelem, a robotok, meg a fegyverek is kb ugyan azok mint az első részben. Tényleg elképesztő mennyiségű az újítás. A pályákon kívül kb semmi újítás nincs.

A nagyfiúzás meg kicsit fura egy ilyen 12 éves gyerek szellemi szintjén mozgó kommentből. :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21) noisia válasza gyuribácsi88 (#20) üzenetére


noisia
aktív tag

Ha nem értesz hozzá, akkor inkább ne szólj hozzá.
Ha követted volna a híreket meg a videókat (amit nyílván nem tettél), akkor tudnád, hogy egy csomó újítás lesz az első részhez képest. 3x annyi titan lesz, új skillek, új fegyverek, új játékmódok, teljesen új pályák, sokkal jobb lett a grafika, lett 4K támogatás + lett kampány. Végülis ez valóban nulla újítás!

A nagyfiúzás jogos, megkövetem magam, kicsit elragadott a hév, hogy újra átélhetem majd ennyi év után a quakeszerű higanymozgásos helyváltoztatás adta adrenalinkoktél jótékony hatását a homloklebenyre :)

Hidd el, én minden BF-el játszottam többezer órát, de ez a BF1 nekem teljesen feledhető, miután kipróbáltam a bétát. Nyílván abból még nem kell messzemenőket levonni, de mintha egy skin pack lenne az egész. Minden ugyanolyan, mint az előző néhányban, csak a köntös más ... sajnos.

[ Szerkesztve ]

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#22) gyuribácsi88 válasza noisia (#21) üzenetére

Én meg játszottam a Titanfall 1-el, és toltam a Titanfall 2 bétát. Szóval látom amit látok. Amúgy örülök neki hogy te "értesz hozzá" :C

Azt meg újításnak felhozni hogy lett benne kampány :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.