Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djculture


djculture
félisten

Legnagyobb marhaság volt a Bf1-el majdnem egy időben kiadni. Hatszor annyian vették meg a bf1-et mint ezt.

(#2) .LnB válasza djculture (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olvastam, hogy rosszabbul nyitott mint az első rész. Pedig elvileg jó játék lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) kovsol válasza .LnB (#2) üzenetére


kovsol
titán

Első részt megvettem az összes DLC-vel együtt PC-re. Egyik legnagyobb hiba volt, pedig nagyon tetszett az elején, de nagyon hamar kihalttá vált az egész multi.

May the Force be with you!

(#4) .LnB válasza kovsol (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj ilyet ne írj, hogy kihaltá vált. Még megbántasz valakit a végén! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) kovsol válasza .LnB (#4) üzenetére


kovsol
titán

Ez PC amit én írtam. Xbox One -on látatlanban is elhiszem, hogy nagyobb a játékos bázis.

May the Force be with you!

(#6) oriic válasza .LnB (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kihalt, nem kihalt, alap módokban tegnap is találtunk játékost kevesebb mint egy perc alatt. :)

(#7) .LnB

Megszokás. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) .LnB válasza oriic (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mé' nekem írod? Ne gerjesszed a flémet! ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) blue01song válasza .LnB (#2) üzenetére


blue01song
aktív tag

Nem tudja véletlenül valaki,hogy be lehet -e azt állítani valahogy, hogy a multi alatt végig menjen zene? itt csak az elején és a meccs vége felé van,közbe semmi. És ez hiányzik, hangulatos volt még anno az első részben végig volt zene. Van vmi boszorkányosság erre megoldásként ? :)

(#9) .LnB válasza blue01song (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már tényleg gyanús, hogy itt nekem válaszolgattok. ;] :U

Nem tudom, nekem nincs meg a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) ribizly válasza kovsol (#3) üzenetére


ribizly
veterán

+1
Nagyon jó móka volt az elején, de sajnos később sokszor csak a waiting-et lehetett nézni. Inkább megvárom mi lesz ebből a Titanfall vs CoD IW vs CoD MWR vs Battlefield 1 (szigorúan játékos szám tekintetében).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#11) Scholes9 válasza djculture (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ebben van valami.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Mindenhol jókat írnak róla, majd behozza magát.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#13) gyuribácsi88

Még a farming simulator is jobban fogy, akkor biztos nagyon jó :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14) .LnB válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyi parasztot (szerk.: ja nem!) mezőgazdasági proletárt... :U

;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) oriic válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Latszik nem ismered a Farming szeriat. Kb az osszes resz rekordeladast produkal, bármikor is jelenik meg

Plusz egy érdekesség:

EA jelentése szerint PC-re több Titanfall 2 fogyott eddig mint Battlefield 1.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#16) djculture válasza gyuribácsi88 (#13) üzenetére


djculture
félisten

GTA V jól nyomja még mindig top 10-be van:)

(#17) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Karácsonyra meglepem magam.
Juuujj!
Így fogok meglepődni. :))

(#16) djculture Ez valóban érdekes... :Y

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#18) ribizly válasza oriic (#15) üzenetére


ribizly
veterán

Az igen!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) #51482368


#51482368
törölt tag

Hát én csak a smart pistol miatt nem veszem meg.
Az 1 el is azér nem játszok mindig csak avval löttek le, szerintem giga hülyeség volt benne hagyni.

(#20) oriic válasza #51482368 (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyáltalán nem. Boost-ként használható csak, meccsenként egy alkalommal. Plusz ugye előtte el is kell érni egy bizonyos szintet, hogy megnyíljon ez a kártya. Egyáltalán nem zavaró.

Live-Die-Respawn

(#21) #51482368 válasza oriic (#20) üzenetére


#51482368
törölt tag

Hát én nem tudom nekem az 1 be bőven elég volt ebből,a viccek vicce célozni se kell és egy lövésből meghalsz.Most még lehet kevesen használják de késöbb tuti csak az olyanok maradnak mint az egybe.Elég rossz reklám de itt egy video.
https://www.youtube.com/watch?v=sClxAbecHtE

(#22) oriic válasza #51482368 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ezt mondom, hogy nem lehet sokat használni mert boost kártya a smart pistol, és aki azt teszi be max egyszer használhatja meccs közben. Közel 60 órám van a játékban, kb 3 embert láttam aki használja, mert vannak sokkal jobb boost kártyák nála. Én is akkor használom csak ha a random kártyám épp azt dobja.

Live-Die-Respawn

(#23) #38167040


#38167040
törölt tag

A gamer365-ön (is) egész jókat írtak a játékról.
Én még a kampányt se kezdtem el, csak a tutorialban "ugráltam" egy
kicsit. :)

(#24) L1MaT


L1MaT
tag

Én most toltam végig a storyt nekem nagyon tetszett főleg az 5. Mission. 9 órát mért a box játék időt, lehetett volna hosszabb de manapság ez a 8-10 óra a megszokott.
Élveztem minden percét jobban bejött mint a BF1 story. Szerintem megérte az árát. (10e Huf akcióban)

(#25) arc82


arc82
tag

Az egyik legjobb fps mostanában.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.