Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) tildy válasza Badman 4ever (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Webfejlesztő vagyok, többek közt a konferencia weblapja is részben - munkatársaimmal együtt - az én kezem munkája.

Az előadások anyagai hamarosan elérhetőek lesznek.
Nem minden előadás volt angolul.

Dany007:
A web2 mobilon kinek az érdeke részt meg nem teljesen értem :s
Kinek az érdeke web2-es felületet elérni és használni mobilon?
Ha ez a kérdés akkor én ennek se látom sok értelmét
Undorító mobilon netezni. Még iPhone-on is. Max mail olvasás.
Gusztustalan ahogy egy 3x2-es vagy 5x3-as kijelzőn próbál valaki egy indexet, vagy Ph!-t olvasni. Kb. 10 percig bírtam, aztán az idegroham kerülgetett.
Ha már anyira fontos valakinek a net, hogy képes ilyen borzalmakat átélni, akkor inkább fektessen bele egy occsó használt laptopba meg egy mobilnetbe azt kész.

Igen , ez kérdés volt. Sajnos nem arra az előadásra ültem be végül.
Én gyakran használom a mobilt operával weboldalakra, én megszoktam.

A magyar internetezők preferenciái részben eltérnek más országokétól. Pl. annak idején, mikor az internetto indult, a cseheknél már indultak webes boltok is, szóval azért kicsit másképp alakultak ki a vásárlói, felhasználói szokások.
A barcamp bár több országban is megrendezésre kerül, nem egészemn nemzetközi összeröffenés ez.
Ezúton is szeretném megköszönni a szervezőknek, különösen Molnár Ritának a szervezést (és azt, hogy ott lehettem), és az előadóknak a színvonalas és érdekes előadásokat.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.