Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) tildy válasza aXXon (#4) üzenetére


tildy
nagyúr

Elég lightosan írtam le , amit leírtam.
Eslő ilyen összezördülés volt, viszont jó példája annak, hogy mennyire stresszes tud belül lenni egy ilyen elhatározás, döntés, hogy az ember egy másik országban próbál szerencsét . Hogy milyen problémák jöhetnek a felszínre. Hogy olyan dolgokon is tud menni az összeveszés, ami korábban előre meg volt beszélve.

Esmet nem kell leszólni, küzdő embernek ismertem meg, szóval nem lesz itt gond.
Kicsit megszúrkáltuk szavakkal egymást, de nem több , és egymásra van szükségünk, nomeg imádjuk is egymást:)

Laptop kell, kettő is, én nem adtam volna el a régit az öccsének, de bele kell nyugodnom, hogy én nem hozhatok helyette döntést. Ez önmagamnak is jó lecke volt, mire kell figyelnem.

Otthon ilyen gond sosem volt, mert kvázi külön-külön kassza, és volt amire közösen összedobtuk, és abból fizettük a dolgokat. Azt hiszem ez itt is marad...

Az angol szavakért: bocsánat, de ha valaki kijön, akkor nem családi csomagot fog kérni ékes magyarsággal a kártyájára , és a postcodenál is azt kérik a postcodeot írd be be. oké írhattam volna iránystószámot, gondoltam segítségképp az itteni neveket használom hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.