Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Csini az összes :DD Ha így öltözködsz, jó nő lehetsz :))

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Hát ennek az utolsónak azért lehet egy kicsit nagyobb melle. Mondjuk 2x ekkora. Még a jagcsinak is nagyobb van...
És nagyobb mellekkel még a ruha is jobban mutatna :)

(#3) Móci


Móci
addikt

Nekem legjobban a japán versenyző tetszik, de azért pár lánykán megnézném azt a ruhát élőben is. ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) kételkedem válasza Dany007 (#2) üzenetére


kételkedem
addikt

Ő "a Velvet Arca, Köböl Anita"!
Nem melle! Arca! ;)
Az arca viszont nagyon bájos :B

tildy: thx, jó valami szépet nézegetni néha :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) Mawyx válasza Dany007 (#2) üzenetére


Mawyx
senior tag

Bár rólad nincs kép, de neked meg lehetne nagyobb szerszámod, mondjuk vagy másfélszer akkora, mint ami van. Minden valamire való férfinak nagyobb van. Biztosan jobban állna...

Arra akarok kilyukadni, hogy elég undorító leszólni vkit, aki nekem gyönyörűnek tűnik, aztán meg megy a rinya, hogy jajj, a csajok nincsenek megelégedve magukkal, hiányzik a kisugárzós önbizalom.... holott nem csoda, ha egyből durván a képükbe kapják, hogy szarul néznek ki, amikor pedig meg nem is.....
de áhh, nem húzom fel magam inkább....

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6) Móci válasza kételkedem (#4) üzenetére


Móci
addikt

Még hogy bájos! Nem kifejezés! Szerintem is úgy szép, ahogy van, hülyeség leszólni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Gergő_ válasza Dany007 (#2) üzenetére


Gergő_
őstag

Ízlések és ficamok . Nekem nem jönnek be a nagy lógók. A sportosak csajoknak akiknek kisebb melle van, jobban megtartja a formáját akár 20 év múlva is.

(#8) nrgia


nrgia
őstag

Ohh ehh szípek a jányok , blokkonám mindnyőjüket ja ! :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#9) Vandit. válasza Dany007 (#2) üzenetére


Vandit.
addikt

Egy nő nem csak mellekből áll ám... :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10) tildy válasza Dany007 (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

No, nekem meg lehetne kisebb. Mert a kisebb mellre jobban lehe tbármilyne ruhát felvenni, akár melltartó nélkül is :P
Na. Ezt a témát szerintem hanyagoljuk :)

Gabor85 : sajnos nem így öltözködöm, max hasonlóan de ennek van egy fontos oka : van rajtam valamennyi felesleg/ mellben is "erős" vagyok. Köböl Anita öltözete pl. rajtam nem így állna. Viszont Zséda ruhájához hasonló ruhákat rendszeresen hordok. :K

Hopp, jó is hogy eszembejutott, sikerült totál vékony csajokat ideválogatnom . keresek is valami húsosabbat, aki még nem kövér, de nem ennyire vékony.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Dany007 válasza Mawyx (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Nem öcsém, neked ez a bajod :

"leszólni vkit, aki nekem gyönyörűnek tűnik"

;)

Azért mert neked tökéletesnek tűnik, nekem nem muszáj, hogy az legyen.
Btw, nem mondtam, hogy csúnya. Tényleg szép arca van. De ha már a teste is látszik a fotón, akkor lehetne egy kicsit nagyobb melle. Nemtom lehet-e érteni amit mondok :)
Nem azt mondtam, hogy csúnya, vagy hogy batár nagy melle legyen, hanem csak egy normális, formás.
És igen is, egy nőhöz erősen hozzátartozik a melle. Ugyan úgy, ahogy a feneke, a lába és természetesen az arca is. De mivel minden más tetszett, ezért csak a mellére tettem egy javaslatot :) Ha megnézitek a régi kultúrákat, művészetet, mindenhol a nőiség elsődleges motívuma a mell volt. Többek közt a termékenység jeleként is.
De ez most tök mind1 is, csak azt akartam mondani, hogy egyáltalán nem alpári dolog, főleg nem undorító, ha valakinek tetszenek a mellek. És ezt esetleg számon is kéri egy közismertebb híresnek mondott modellen.

@#9) Vandit.: mondtam, hogy a többi részével bármi gondom lenne? :U

[ Szerkesztve ]

(#12) stevve válasza Dany007 (#11) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezen a "vitán" jót mulattam. :DDD

"Nem azt mondtam, hogy csúnya, vagy hogy batár nagy melle legyen, hanem csak egy normális, formás."

Ugyan a képen nem látszik, de biztos vagyok benne, hogy normális, formás. Mi más lenne? :DDD

"hogy egyáltalán nem alpári dolog, főleg nem undorító, ha valakinek tetszenek a mellek. És ezt esetleg számon is kéri egy közismertebb híresnek mondott modellen."

a húsvásáron kell reklamálni... :DDD

"Ha megnézitek a régi kultúrákat, művészetet, mindenhol a nőiség elsődleges motívuma a mell volt. Többek közt a termékenység jeleként is."

ábrázolásban persze, te is ábrázolhatod így a padfirkákon, de ez hogy jön ide?

"Ugyan úgy, igen is"

Nem tudom, mikor lett divat, de már vagy 100 helyen láttam. Ezt egybe írjuk: ugyanúgy, igenis

"És igen is, egy nőhöz erősen hozzátartozik a melle."

Hova máshova tartozna? :DDD

Nehogy besértődjön bárki. :R

(#13) Dany007 válasza stevve (#12) üzenetére


Dany007
veterán

damn, ennél jobba ki se fejezhetted volna, hogy mennyire kötekedni szeretnél minden áron... :D
"de ez hogy jön ide?" - utána leírtam

"Mi más lenne? :DDD" - icike picike :DD

"Hova máshova tartozna?"

Uhf, na erről beszélek. Tudod jól mire gondoltam, mégis belekötsz :)

"Ezen a "vitán" jót mulattam."

Nem vagy vele egyedül. Én is :) Csak leírtam a véleményem. Nem volt durva, vagy bántó. Erre egyből nekem támadtak vagy 4-en, hogy hogy képzelem, hogy azt a csajt szidom, amelyik neki annyira teccik :D Na ezen szakadtam...
Aztán valaki levette belőle, hogy lógó mellű csajt szeretnék... És így tovább... :D
Egészen elképesztő, hogy egyes emberek mennyire túlon-túl túlcifráznak egy amúgy tök egyszerű és egyértelmű mondatot.

(#14) tildy válasza Dany007 (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Van azért neki...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) Dany007 válasza tildy (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Szó se róla :) itt már sokkal jobb ! :R

(#16) stevve válasza Dany007 (#13) üzenetére


stevve
nagyúr

Azért írtam a végét, csak viccelődtem ám, nehogy komolyra vegye bárki. :DDD

(#17) Csemike


Csemike
csendes tag

Nekem Köböl Anitában az tetszik, hogy szép és különleges az arca. Nem tucat és jellegtelen, mint általában a szépségkirálynőké, akiknek szép az arcuk, de 12 egy tucat. (Dammak Jázmin is szép, de nincs benne semmi különleges.)

(#18) dzsambo


dzsambo
tag

Nagyon aranyosak a nénik, nekem Viki a divat.hu-ról is bejön.

(#19) Crystalheart válasza dzsambo (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"nekem Viki a divat.hu-ról is bejön."

(Uh. :DDD)

(#20) pohár válasza Crystalheart (#19) üzenetére


pohár
félisten

És az a legjobb hogy a japán csajról van egy olyan kép a galériában, hogy húúú :D
Hátán fekszik, lábak felhúzva és összeszorítva... áááhhh...

Kicsit lettem kanos csak tőle :DDD

Már én se tudom hogy sikerült megnyitni a galériát, de akinek nem sikerülne, erről a képről beszélek :B

[link]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#21) tildy


tildy
nagyúr

Azon gondolkodom, jönne-e a feketeleves , vagy beszólás, ha rátérnék a pasikra :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) pohár válasza tildy (#21) üzenetére


pohár
félisten

Próbáljuk meg, ha elharapódzik a közönség akkor meg zárod az írásod :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23) ladybug


ladybug
őstag

Pontosan, ahogy írtad is, az számít, hogy ki hogyan érzi magát a bőrében.
Zsédát én is nagyon kedvelem, mert bájosan nőies.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#24) malwy


malwy
senior tag

Folytatást léccii! Valahogy ismerős a téma :DD :DDD

(#25) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Kerrynek tulajdonképpen nem is a felsője áll jól:D

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#26) tildy válasza kovacsroli (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

:P
Na alakra szerintem kb olyan vagyok , mint ő. Szegény nőt a súlya miatt mindig cikizik, pedig csak husi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) Vandit. válasza tildy (#26) üzenetére


Vandit.
addikt

...hát igen ez a jól bevált szöveg azoknak, akiken van egy kis felesleg. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#28) kovacsroli válasza tildy (#26) üzenetére


kovacsroli
senior tag

szerintem nem husi, vagy csak a képen nem látszik, mindenesetre akkor grat az alakodhoz :K

Vandit csak azt ne mond hogy menekülnél előle:)

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29) Vandit. válasza kovacsroli (#28) üzenetére


Vandit.
addikt

...hát konkrétan nem az esetem :N Nincs ki semmi sugárzása... :) ... és ez nem konkrétan a súlyon múlik. ;)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#30) ZCoyote válasza pohár (#20) üzenetére


ZCoyote
őstag

Jesszus, vizuális tipus vagyok azonnal odaképzeltem magam egy-két pozitúrában. :Y

ui. asszem megyek beleülök egy vödör jeges vízbe :)

Romani ite domum.

(#31) pohár válasza ZCoyote (#30) üzenetére


pohár
félisten

Úgyszint :D :D

Húsos barack... ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#32) tildy válasza Vandit. (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

És mi baj ezzela ki felesleggel? Legalább nem állnak kia bordái, mellesleg jól is áll neki.

Zcoyote: Férfiak :U
Bezzeg ha nekünk nőknek alullöltözött pasit mutogattok, nem lesz nedve odalenn...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) pohár válasza tildy (#32) üzenetére


pohár
félisten

Mert frigidek vagytok :P ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34) ZCoyote válasza tildy (#32) üzenetére


ZCoyote
őstag

Elnézést de az vagyok :B

Hát ezaz, pedig mennyivel könyebb lenne az élet ha úgy működnétek :D

Romani ite domum.

(#35) Borify Péter válasza pohár (#33) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

ez nem frigidség kérdése

(#36) Vandit. válasza tildy (#32) üzenetére


Vandit.
addikt

Ahhoz nem kell felesleg, hogy vkinek ne álljanak ki a bordái szvsz. Érdekes, hogy a teltebb nők mondják mindig ezt a "kiáll a borda" okosságot. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#37) Vandit. válasza Vandit. (#36) üzenetére


Vandit.
addikt

... ugye, aki vékonyabb náluk az mind gebe. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#38) Csemike válasza Vandit. (#36) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ne vedd magadra a következőket, nem neked szól, csak eszembejutott.

Az érem másik oldala meg az, hogy aki 36-osnál nagyobb ruhát hord az gusztustalan tehénnek van titulálva. :))
Meg van a véleményem a mai kor divat- és szépségfasizmusáról. Egyre több és több az önmagával elégedetlen, önbizalomhiányos ember, pedig senkinek nincs joga kritizálni, pláne nem nevetség tárgyává tenni és megalázni egy másik embert az öltözködése, a frizurája, a testalkata miatt. Mindenkinek vannak külső és belső hibái egyaránt, ehhez képest vannak emberek akik szeretik megmondani, hogy mi a frankó, ha egy lány/férfi testéről van szó, minden ettől eltérő az undorító, gusztustalan és hányingert keltő.
Előre soványak és kövérek, alacsonyak és zsiráfok! :DD

Amúgy szerintem Kerry egyátalán nem telt, mellben kicsit erős, oszt ennyi.

(#39) Crystalheart válasza pohár (#33) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha én hapsi létemre rezzenértelen arccal és "rezzenéstelen" egyéb testrészekkel és fantáziával nyugtáztam a képeket, rám mit lehet mondani? :D (Nee, ne azt, hogy homi.)

[ Szerkesztve ]

(#40) Crystalheart válasza Csemike (#38) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én egyszerűen védem ki a dolgot: mielőtt bárki más leszólhatna, én mondom magamra, hogy torz ősember paraszt, genetikai zsákutca. ;] Sőt, utána még viccelődök is vele, ha alkalom mutatkozik.

(#41) Nimrod válasza Csemike (#38) üzenetére


Nimrod
addikt

"...Amúgy szerintem Kerry egyátalán nem telt, mellben kicsit erős, oszt ennyi..."

Szerintem meg pont jó így. Uff. :)

Crystalheart: Abdul? ;]

[ Szerkesztve ]

(#42) Csemike válasza Crystalheart (#40) üzenetére


Csemike
csendes tag

Szép kis énkép. :)

Hogy mit lehet rád mondani? Neked csak felettes éned van. ;]

(#43) Crystalheart válasza Csemike (#42) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Áh, mindkettőre egy a válasz: racionalista vagyok. ;] Szerencsére a filmrendezőséghez nem kell szépnek lenni; a punnyadt, igénytelen, szőrös pofa meg már jól megy, már csak a baseballsapka hiányzik.

(Nimrod: Hö? o.O` )

[ Szerkesztve ]

(#44) Nimrod válasza Crystalheart (#43) üzenetére


Nimrod
addikt

(#45) Crystalheart válasza Nimrod (#44) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jaj ez fájt.

(#46) tildy válasza Vandit. (#37) üzenetére


tildy
nagyúr

A fentiek közül a legalsó csajt kivéve mind vékonyabb nálam. Írtam rájuk valahol, hogy gebe?

Viszont van igazság abban, hogy 36os méret felett a nő már egyesek szemében nem nő.
Sőt hájas disznó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) pohár válasza Crystalheart (#39) üzenetére


pohár
félisten

Eunuch ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.