Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thunderzolee:] RIP

Hozzászólások

(#51) runner 125 válasza korpicschess (#47) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem értem..., szakértő bevonása kell ahhoz, h megállapítsák egy emberről, h megszúrták-e, vagy összetaposták?! Szvsz a különbség egyértelműen észrevehető.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#52) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Itt egy érdekes cikk a történtekről - egy rövid interjú azzal a sráccal, aki az egyik elhunyt lányt kihozta.

(#53) Wictor válasza runner 125 (#51) üzenetére


Wictor
senior tag

Meg az az érdekes, hogy még a bent lévők közül is mást mondott, aki a tv-nek nyilatkozott (felkapcsolták a fényeket és utasították őket, hogy vonuljanak ki fél órára) és mást, aki máshol nyilatkozott ("leszúrtak valakit" említése miatt pánik tört ki és mindenki menekülni kezdett). Most ki hazudik? És miért? Ez a szúrás meg... Egy 5 centis vágást nem tudnak taposással előidézni...

(#54) korpicschess válasza Wictor (#53) üzenetére


korpicschess
veterán

+1
Cozma ügynél mi volt? Ott is mennyi idő kellett mire elismerték... ugyanaz megy itt is.. hazudnak össze vissza... majd ha lecsengett a botrány szép csöndben kiderül, hogy mégis csak késelés volt..

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#55) share


share
tag

[link] ismerősöm írása, ő ott volt.

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#56) Wictor válasza korpicschess (#54) üzenetére


Wictor
senior tag

9-kor kezdődött valami rendkívüli gyűlés a "terror házában" (direkt így), kíváncsi vagyok, kiszivárog-e valami infó...

(#57) maláj válasza share (#55) üzenetére


maláj
őstag

szép "új" világ :(

(#58) korpicschess válasza Wictor (#56) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát én is nagyon kíváncsi vagyok. Nagyon mérges vagyok.. :W amit a média csinál felháborító, pláne, hogy akár ismerős is lehetett volna a 3 között :(
share:
Köszi a linket, sajnálom a barátod :(

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#59) share válasza korpicschess (#58) üzenetére


share
tag

kegyetlen ami itt folyik.. azért a végére nagyon kiváncsi vagyok..

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#60) maláj válasza share (#59) üzenetére


maláj
őstag

szerintem te is tudod mi lesz - agyontaposták, kés nem volt a szórakozóhely 10 km-es körzetében sem, a biztonságiak nem hibáztak, 13 évesek nem voltak a buliban, drogosok nem voltak, italt szinte nem is adtak el, stb.

(#61) share válasza maláj (#60) üzenetére


share
tag

.... :(((
és az áldozatok hozzátartozóinak is ezt mondják?

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#62) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Egy jó barátom ott volt. Ő is látott vért, nem is keveset. Az igazság majd kiderül de én elhiszem, hogy volt késelés.

[ Szerkesztve ]

(#63) westcoastog válasza gamek!ller (#62) üzenetére


westcoastog
veterán

Na ugye, volt ott valami mégis..

(#64) Wictor válasza share (#61) üzenetére


Wictor
senior tag

"A kicsilányok ugyanúgy hibásak voltak, mert nem tudtak megfelelő gyorsasággal futni és nem voltak körülvéve 10 centis páncéllal..." Megoldják...

[ Szerkesztve ]

(#65) maláj válasza share (#61) üzenetére


maláj
őstag

ezt fogják - ha hőzöngeni fognak a "normális" nyomozás + stb. után akkor kissé rájuk pirítanak, hogy "talán nem kéne" ...

(#66) share


share
tag

vicc..
amúgy tartanak tüntetést. [link]

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#67) gamek!ller válasza westcoastog (#63) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én nem mondom, hogy volt. Azt sem mondom, hogy nem volt. A véleményem megvan.

(#68) Thunderzolee válasza Wictor (#64) üzenetére

Ja, szerintem is.
A megerőszakolt nőket is azzal szokták idegesíteni vallomástételkor, h biztosan kihívóan, feltűnően viselkedtek, és ezzel tulajdonképpen vonzották a támadóikat.
Ez esetben is majd bebizonyosodik, h kihívóan voltak felöltözve, és szinte vonzották az éles késeket.. :/

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#69) I'm Jocc


I'm Jocc
csendes tag

Nyugodjanak békében. :((( Rohadjon meg aki tette:@@@ :W

Never give up, NEVER BACK DOWN!

(#70) Thunderzolee

Új linkre került a video, de megtaláltam:

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#71) Lauda


Lauda
félisten

Tragédia a West Balkánban: öten őrizetben

Kivancsi leszek tenyleg, hogy most mi volt ott, egyik szemtanu elmondasa uti a masikat raadasul. Nem ebben a cikkben, hanem amiket linkeltetek.

(#72) share válasza Lauda (#71) üzenetére


share
tag

azért nekem ez a volt késelés, vagy nem volt késelés még mindig zavaros..

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#73) gamek!ller válasza share (#72) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az is lesz egy darabig szerintem.

(#74) share válasza gamek!ller (#73) üzenetére


share
tag

most kb ez az 5 ember fogja elvinni az egész balhét. nem azt mondom, hogy nem jogos, de aki a nagyobb bűnt követte el, az hol van??

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#75) Lauda válasza share (#74) üzenetére


Lauda
félisten

Milyen nagyobb bunre gondolsz? :)

(#76) gamek!ller válasza share (#74) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Milyen nagyobb bűn? Nem tudni még semmit, azt se, hogy mi történt pontosan.

(#77) share válasza gamek!ller (#76) üzenetére


share
tag

ha volt szurkálás, akkor van nagyobb bűn, én hiszem, hogy volt.

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#78) Wictor


Wictor
senior tag

Mutatták a hírekben a gyűlés részleteit, idéznék: "szerintem", "az történhetett"... Akkor most biztos, vagy nem? Volt késelés, vagy nem? "Szerintem"...

Ui: 1238 m2, 2500+ ember, cukiii...

[ Szerkesztve ]

(#79) share


share
tag

[link]

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#80) Lauda válasza share (#79) üzenetére


Lauda
félisten

Ez a barikad is csak gerjeszti az indulatokat. Erdekes modon egyetlen olyan kommentet nem talalni, hogy nem lattak se keselest, se vert, se szurt sebet stb. :U Mashol egy csomot olvasni ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#81) gamek!ller válasza share (#79) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:( Lauda: Talán azért nincs mert ez olyan írás amiben próbálják bebizonyítani, hogy volt késelés?

[ Szerkesztve ]

(#82) tiv83us válasza gamek!ller (#81) üzenetére


tiv83us
veterán

Akkor ide is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#83) Varoz válasza Lauda (#80) üzenetére


Varoz
őstag

Az igazság sokszor gerjeszt indulatokat, de mégis jogunk van tudni.

Az is hozzatartozik az igazsaghoz, hogy sokan nem lattak semmifele keselest meg vert
Igen ez igaz, de ez nem zárja ki a tényét a késelésnek. Míg az, hogy látták többen is az egyértelműsíti.
Persze ez sem 100%, de már valami.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#84) Lauda válasza gamek!ller (#81) üzenetére


Lauda
félisten

Egy oldal ne probaljon bebizonyitani semmit, objektiven alljon hozza es halgassa meg mindket oldalt. Eredetileg ok is ezt kerik, hogy jelentkezzen mindenki, aki hiteles infoval szolgalhat, erre olvasva a kommenteket csak azok vannak beteve, amik a keselest tamasztjak ala.

Varoz Az is hozzatartozik az igazsaghoz, hogy sokan nem lattak semmifele keselest meg vert.

[ Szerkesztve ]

(#85) share válasza Varoz (#83) üzenetére


share
tag

+1 :R

(#84) Lauda: gamek!ller írta, hogy ismerőse látott vért. szerintem nem talál ki ilyet senki.

[ Szerkesztve ]

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#86) Lauda válasza Varoz (#83) üzenetére


Lauda
félisten

Nem lehet eldonteni ki mond igazat es ki nem. Lattak tobben a vert, tobben meg nem lattak, na akkor volt ver vagy nem? A mentosok szerint zuzodasok voltak rajtuk, szuras, nyom nem, legalabbis ezt olvastam, masok lattak az aldozatokon szurasnyomot. Akkor melyik az igaz? :)

Valaki irt olyat, hogy 10 centis szurt sebet latott. Azt meg honnan vette? Ha valakit megszurnam ruhan keresztul, azt sosem fogod megmondani, hogy mekkora a serules merteke.

tiv83us

[ Szerkesztve ]

(#87) gamek!ller válasza share (#85) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nem csak az én ismerősöm látott vért, még sok ember ezen kívül ezt mondja.

(#88) Herczi


Herczi
senior tag

Én még sosem szúrtam le senkit, szal nem tudom milyen egy szúrt seb, de fajin kis tűsarkúval nem lehet szúrt sebet okozni, amikor átmennek egy emberen 500-an? Most komolyan kérdezem, lehetséges?

(#89) gamek!ller válasza Herczi (#88) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én sem szúrtam még le senkit, mégis eltudom képzelni milyen egy szúrt sem. Nem hiszem, hogy egy tűsarkúval lehetne olyat tenni. Írd be a google-ba, hogy szúrt seb és látsz párat.

(#90) Varoz válasza Herczi (#88) üzenetére


Varoz
őstag

Ha embert nem is, de disznót láttam leszúrva és a válaszom, nem.
Másképp néz ki. A késnek van egy jellegzetes formája. A tűsarkú meg általában kerek.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#91) share


share
tag

[link] ez a nem mindegy ?#!%@!!!

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#92) Varoz válasza share (#91) üzenetére


Varoz
őstag

Hát nem. :(

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#93) share


share
tag

[link]

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#94) runner 125 válasza share (#91) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az igen...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#95) runner 125 válasza share (#93) üzenetére


runner 125
nagyúr

..már tragédia van helyette.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#96) share válasza runner 125 (#94) üzenetére


share
tag

ez az embertelenség tetőfoka..

#95: vajon miért? de nem volt késelés, neem, véletlen elírás..

kicsit most off-on vagyok, elnézéseteket kérem!

(#97) maláj válasza share (#96) üzenetére


maláj
őstag

bűnpártolás, ködösítés, médiatörvény, stb.

(#98) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A FB-on elég sok olyan beszámolót lehet olvasni, amelyek arról tanúskodnak, hogy láttak egy olyan kopasz embert, aki kést vett elő, pl. itt. Érdemes tovább görgetni az albumot, egyes képek nagyon felháborítóak...

De semmi baj, majd addig súlykolják a "nem volt kés nem volt kés" dogmát, amíg mindenki elbizonytalanodik, majd szépen elhiszi. Régi, de egyszerű és hatásos módszer. Nézzétek csak meg az index címlapját, tele van a bérbloggerek firkálmányaival. A FB-ról meg nem győzik törölni azokat a beszámolókat, ahol megemlítik a már jópárszor, hitelesen, szemtanúk által leírt kopasz késest.

Eljutottunk ide, hogy már nem hiszünk a mindenkori kormánynak. Lásd pl. H1N1, a fél ország nem oltatta be magát. És milyen jól tette...

Herczi: ezt a boncolásnál el tudják dönteni. Más az okozott seb, részletekbe inkább nem mennék bele.

[ Szerkesztve ]

(#99) runner 125 válasza ^Clown (#98) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah..

A PrtScr képek nagy részét láttam már a másik portálokon.

Azért döbbenetes dolgok vannak, szerencsétlen lánynak a halála után küldtek üzenetet a telefonjáról. Ráadásul olyan szóhasználattal, amit sűrűn használnak a czigók.

Bízom benne, h kiderül az igazság, és nem pár bűnbakra lesz kenve az egész.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#100) dabadab válasza ^Clown (#98) üzenetére


dabadab
titán

"Lásd pl. H1N1, a fél ország nem oltatta be magát. És milyen jól tette"

Milyen jol? Ertem en, hogy az ember nem hisz a kormanynak (egyebkent ehhez nem kell nagyon eljutni, a kormanyokkal szemben mindig is a ketelkedes volt az egyetlen normalis allaspont), de annal azert illik valamivel ertelmesebb algoritmust hasznalni, mint hogy az ember invertalja a hivatalos allitast es azt tekinti a megdonthetetlen igazsagnak, mert ez igy marhasag.
Ja, amit meg a kurucinfo ir, az termeszetesen az utolso betuig igaz, nana.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Thunderzolee:] RIP
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.