Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Megnézném, hogy olyan minőségű rézből készült-e az a base plate, hogy ennél az anyagvastagságnál értelme legyen a csavarokon kívül eső résznek.

Szerintem ez már az az ár színvonal, ahol egy olcsóbb pom tetős blokk egy olcsó radiátor és egy elasztikusan rászerelhető Pumpa már nincs elérhetetlen messzeségben... Persze ha meg oldható léghűtéssel, akkor teljesen felesleges vele vergődni, ahogy ezzel az AIO-val is.

[ Szerkesztve ]

(#2) koko52 válasza #16939776 (#1) üzenetére


koko52
veterán

Ezek direkt szálcsiszoltak? Régen a tükör polírozás volt a lényeg. A pasztának kell a hely, vagy a nagyobb hőátadó felület miatt érdes a felület?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#3) #16939776 válasza koko52 (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mivel ez sem és a kupak sem teljesen sík, inkább a pasztával érintkező felületet növelték meg.

Merő rosszindulat: ha fényesre lenne csiszolva a tükröződésből egyértelműen látszana, hogy az alatta lévő tömítés, és a behajtott súlyésztett fejű csavarok, és a jet-plate mennyire húzzák/feszítik ezt a pelenka anyagot, az aztán tényleg nem lenne szép látvány. :)

(#4) energy4ever válasza #16939776 (#3) üzenetére


energy4ever
addikt

EK blokkokhoz szokott a szemem. Ranezek erre a kepre, es azt latom, hogy a jo oreg szejjel polirozott tukorfenyes reztomb helyen, egy papirvekony falap van... :DDD

(#5) G4ga


G4ga
őstag

Ez a hogyan csináljunk s*arból, még s*rabbat ;]
Fordult már meg sok AIO, de ezeknek az új CM AIO-nak kritikán aluli szerintem az anyagminőségük.
De az RGB az beton stabilan rajta van

(#6) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Én kis túlzással merem azt mondani hogy soha nem vennék olyan procit amit egy minőségi leghűtővel ne tudnék rendesen hűteni :) Az én "házamba" AIO be nem teszi a "lábát" :D Minőségi épített vízecske az jöhetne, ha lenne mibül :))

(#7) CanceRed válasza Tomassy00 (#6) üzenetére


CanceRed
csendes tag

És amikor az épített vízecske elereszt, ki lehet dobni az alaplapocskát,
meg a videokártyácskát a kukácskába. :DD

(#8) energy4ever válasza CanceRed (#7) üzenetére


energy4ever
addikt

Ezt ugy irtad, mintha a benne levo folyadek vezetne az aramot... :DDD
Tudod a H2O sem vezeti az aramot, sot rendkivul szigetel!
Akinek ilyenre van penze, az nem csapvizzel tolti majd meg. :N

(#9) CanceRed válasza energy4ever (#8) üzenetére


CanceRed
csendes tag

Mégis rengeteg hirdetésben "beáztatott" videokártyák vannak,
azok sem a kertben lettek vizesek.

A leírtak tudatában azért kérlek ne száríts hajat a fürdőkádban! :N

(#10) energy4ever válasza CanceRed (#9) üzenetére


energy4ever
addikt

"A leírtak tudatában azért kérlek ne száríts hajat a fürdőkádban! "

Vegulis ahol irtam, hogy a csapviz vezeti az aramot, arra a hsz-re valaszoltad. :DDD Latom nem sikerult ertelmezned. A furdokadban alltalaban csapviz van, ami igen, vezeti az aramot...
Az a "beaztatott" pedig elazott lesz. Nem hinnem, hogy valaki szandekosan "beaztatott" videokartyat.

(#11) CanceRed válasza energy4ever (#10) üzenetére


CanceRed
csendes tag

Természetesen én sem úgy gondoltam, de volt már olyan
"nem tudom mi történt vele, de nem működik" videokártya
a kezemben, amiről a backplate leszerelése után érdekes
foltok árulkodtak a hiba okáról.

Hacsak nem tett a gépház tetejére a nagyi egy cserepes virágot. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.