Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) adorjant válasza hippo0315 (#4550) üzenetére


adorjant
senior tag

Baráti árak vannak,ahogy nézem :DDD

(#4552) hippo0315 válasza adorjant (#4551) üzenetére


hippo0315
senior tag

Háááát :D, viszont hamar megérkezik és nem kell a vámra várni, már ez is valami. :D

[ Szerkesztve ]

(#4553) adorjant válasza hippo0315 (#4552) üzenetére


adorjant
senior tag

Azért a nyakamat nem tenném rá a gyorsaságra, nekem a minidealről is jött már 4 nap alatt telefon :)
Igaz,akkor nem kotlottak 1 hétig rajta a vámosok,hogy most mi legyen vele...

(#4554) hippo0315 válasza adorjant (#4553) üzenetére


hippo0315
senior tag

Hát a Zopo olasz webshop-jából rendelt teló 4 nap alatt kézben volt, ezért gondoltam a THL sem fog sokat tökölni :D
De kb 2 hét és ki fog derülni számomra, mert egy W200-ast szeretnék rendelni tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#4555) imis válasza hippo0315 (#4550) üzenetére


imis
senior tag

a minideal még vámolva is olcsóbb :(

(#4556) hippo0315 válasza imis (#4555) üzenetére


hippo0315
senior tag

Na de annyit várni? Ki bírja azt ki? :D

(#4557) krics válasza hippo0315 (#4556) üzenetére


krics
tag

Egy w8s rendelese eseten 319 eurot perkalsz ennek az olasz oldalnak, az 309 forintos arfolyamon 98.571 ft vammentesen.
Csajnabol rendelve ugyanezt a telot 240 dollar koruli aron megkapod, 225 forintos dollar arfolyamon az 54.000 ft, erre a 27% afa az 14580. Plusz postai vamkezeles dija az 1500, osszesen tehat 70.080 ft. Kozel 30 k a difi, de csak akkor, ha peched van es a kinai csomag fennakad a vamon, amire egy jo darabig eleg nagy esely volt, de mintha mostanaban lazulna a vamtisztek markanak szoritasa, legalabbis utobbi honapban 5 csomagom is siman atjott...

(#4558) hippo0315 válasza krics (#4557) üzenetére


hippo0315
senior tag

Nem vitatom, viszont így a vám kimarad és az utolsó tapasztalatom alapján ez nekem simán megéri a felárat.

Egy javításra kiküldött w8-as készüléken majdnem 4 hétig ült a vám (a készülék után a megvásárláskor vámot és áfát is fizettem, (kiküldéskor kiviteli nyilatkozatot csatoltam a készülékhez, számlával a vám és az áfa megfizetését igazoló iratokkal), 2 hónaposan garanciális hiba miatt visszaküldtem a Minideal-nek. A webshop annak rendje és módja szerint cserélte a készüléket garanciában (oda út kb 2 hét és kb ugyan ennyi volt visszafelé is a vámig).

Itt közölték, hogy vámeljárás alá vonták a cuccot, ez rendben is van, azonnal csatoltam a készülék vásárlásáról az összes iratot (számla, vám és áfa fizetési bizonylat, kiviteli papírok), ezek után 3 hétig semmi nem történt, majd közölték, hogy fizessek megint vámot és áfát, ekkor írásban panaszt tettem, melynek eredményeként közölték 1 hét után, hogy mégsem kell vámot és áfát fizetnem mivel az előző határozat jogellenes és postázták a készüléket, de ehhez 4 hét idegeskedés, rohangálás, telefonálgatás kellet.

Én sem vagyok a pénzem ellensége, ezek után nekem megéri többet fizetni, kevesebbet idegeskedni és jogkövető módon mellőzni a hasonló kellemetlen huzavonát.

[ Szerkesztve ]

(#4559) kgymac válasza hippo0315 (#4556) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Minideal, w100s, dlh, vasárnap éjszakai vásárlás (23:30), csütörtökön 04:30-kor Bp-n, 06:10-kor elküldtem a doksikat (tiff-ben), 8:20-kor levámolva. Ma vagy holnap fogják kihozni, így elég keveset kell várnom... A nyáron vett w100-nál csak az áfával kerül többe, de még így is megéri szvsz.

(#4560) ATM_automata válasza hippo0315 (#4558) üzenetére


ATM_automata
őstag

Én december 18.-án vettem egy csomó cuccot, köztük egy W8s-t a Chinavasionon. DHL-es postát kértem, 23.-án a kezemben volt a cucc. Levámoval. Úgy, hogy ez volt az első vámolásom és még VPID számot is intézni kellett. A DHL ezt is intézte helyettem, csak a papírokat kellett kitöltve vissza emailezni nekik. Olyanok voltak, mint a villám.

What else?

(#4561) Rolee87


Rolee87
tag

Sziasztok!
Ide is felteszem a kérdésem.
Adott egy i9500 mtk6572_S00 s4 klón,ami romcsere után fehér kijelzőt produkál,illetve szines halvány csíkozódást.Maga a telefon működik,az érintő is,szóval az lcd driverrel van a gond.Hiába próbáltam több romot,ugyanez a hiba.VISZONT:
Az SPMultiportFlashDownload nevű okos programmal,ha megnyitjuk a scatter fájlt,akkor az uboot.bin fájlban tárolt többféle kijelző és kameradriverek közt lehet választani.Namármost ez engem megmentene,csak az a baj hogy akármelyik verzióval próbálkozok,akármelyik scatter fájl-al,mindig azt az üzit dobja hogy "incorrect scatter file naming!,vagy format.
Hiába nevezem át,ne legyen az elérési út kínai betüs vagy ilyesmi,mindig ugyanaz a hiba.

Valaki esetleg találkozott már ezzel,vagy tud e megoldást az uboot.bin szerkesztéséhez?

(#4562) kgymac válasza Rolee87 (#4561) üzenetére


kgymac
őstag

A droid dual sim topicban nagyobb eséllyel fogsz segítséget kapni a telefonoddal kapcsolatban :-)

(#4563) ekrisztian válasza Rolee87 (#4561) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Magasabb(újabb) verzió kell a flashtoolsból.

(#4564) Rolee87 válasza ekrisztian (#4563) üzenetére


Rolee87
tag

Flashtoolsból már mindent kipróbáltam,a downloads tool-al is...

(#4565) ATM_automata válasza Rolee87 (#4561) üzenetére


ATM_automata
őstag

Én is a DualSim topicba irányítanálak, ott talán lesz olyan szaki, aki tud segíteni neked.

[ Szerkesztve ]

What else?

(#4566) imrus72 válasza imrus72 (#4545) üzenetére


imrus72
tag

Sziasztok.
Megjött a headset.
Valószínűleg azért is akciózzák kifelé,mert csak a sony ericson telefonokkal kompatibilis,már az új sony telefonokkal nem.
Nekem igencsak olcsó volt,még a 4000 ft-os vételárnál is olcsóbb.
Sajnos a vezérlőgombok egyáltalán nem működnek,de cserébe kaptam egy hifi fülhallgatót érte.
Ennyi pénzért azt sem kapsz.
Gyönyörűen szól a telefonnal nagyon kényelmesen illeszkedik a fülbe,szépen jönnek a magasak,és kellő mennyiségű mély is van,és végre van közép is,ami újdonság :)

(#4567) #32577792


#32577792
törölt tag

Sziasztok

Nézegettem 6 hónapos használt W8+ telefont. Érdekelne, hogy egy ilyen használt cuccnál mire érdemes figyelni, milyen típus hibák jöhetnek elő?
Nagyjából mit érhet szerintetek és a legfontosabb, ez a vas mennyire elég a FHD-hez?
3G Telenor és Voda hálózaton működik rendesen?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4568) hippo0315 válasza #32577792 (#4567) üzenetére


hippo0315
senior tag

Telenor és T-mobil esetén rendesen működik, Vodafonról sajnos nem tudok semmit mondani.

(#4569) bupemko válasza hippo0315 (#4568) üzenetére


bupemko
senior tag

Nekem is csak T-Mobile és Telenor tapasztalatom van sajnos, azokkal nekem ment a W8 16GB. Vodafone hálózaton maximum ott lehet gond, ahol alacsony frekvencián szórják a 3G-t (mint az összes többi kínai telónál).

Másik téma: Találtam egy CWM-ből telepíthető zip-et, ami átméretezi a phone memory és internal SD partíciókat (engem zavart, hogy a 16 gigás telefonnál ez ketté van szedve 2x 5-6 gigára). Annyit csinál, hogy a phone partíciót feltolja 13 gigára, az internál SD meg marad 255 mega. Elvileg működik minden 16 gigás telefonnal, nekem THL W8 16GB GM 3.0-nál nem okozott gondot (természetesen külső SD-ről telepítve). Annyi még az extra, hogy az átméretezés után újra kell formázni a 255 megás belső SD-t (telefonból, vagy PC-re csatlakoztava PC-ről).

Olyan kérdésem lenne, hogy valaki próbálta-e már lecserélni a stock dialer-t? Nekem nagyon fapados, a MIUI/LEWA verziók sokkal szimpatikusabbak. Azokat valahogy át lehet rakni GM 3.0 alá?

(#4570) imrus72 válasza bupemko (#4569) üzenetére


imrus72
tag

Az Exdialer-t próbáltad már?
Én ezt használom.

(#4571) bupemko válasza imrus72 (#4570) üzenetére


bupemko
senior tag

Néztem, de az alábbi miatt nem alternatíva sajnos (két SIM-et használok):

...
Ismert hibák
...
• Nem lehet kiválasztani a SIM kártya azonosítót hívás kezdeményezéséhez a Dual SIM kártyás telefonon.
> Android SDK nem támogatja a két SIM kártyát. Így, nincs lehetőségem megoldani ezt a problémát, amíg a Google ki nem ad egy új SDK-t amiben lesz Dual SIM támogatás.

Vagy neked működik két SIM-mel?

[ Szerkesztve ]

(#4572) imrus72 válasza bupemko (#4571) üzenetére


imrus72
tag

Bocs,ezt nem néztem,mivel én csak egy simmel használom. :(

(#4573) tibyke


tibyke
tag

aki mar cserelt digitizert, az elmondana, hogy milyen ragasztocsikot hasznalt? mi a pontos meret, ami passzol?

google csak annyit mond, hogy 3m, de abbol van kb. 50 fele.

http://www.ebay.com/itm/3M-Sticker-2mm-Adhesive-tape-Repairing-touch-screen-lcd-For-THL-W5-W8-/251459853849

koszi!

(#4574) Indiant


Indiant
addikt

Akit érdekel, megjelent a LeWa OS v5 magyarítása: [link]

Hamarosan felteszek ide egy magyarított romot.

[ Szerkesztve ]

(#4575) rebuilt válasza Indiant (#4574) üzenetére


rebuilt
tag

Ez egy szép és hálátlan feladat lehetett gratulálok :C :R

Hány indiántollad hullott ki ? ;)

Ha már eladtad amit hirdettél vedd a fáradtságot és írd oda hogy ELKELT vagy akár törölheted is.Mind a ketten jobban járunk!!!;

(#4576) hippo0315 válasza Indiant (#4574) üzenetére


hippo0315
senior tag

:R :R :R

(#4577) imis válasza Indiant (#4574) üzenetére


imis
senior tag

:Y :R

(#4578) kismaros1


kismaros1
csendes tag

Üdv van egy W8S-em betört a kijelző! :DD
Ha be akarom kapcsolni kép nincs, de melegszik. egy szervizes azt mondta erre (ha tévednék/ne akk javítsatok ki), hogy ha kicserélik a kijelzőt akkor rendben lesz. mert ha normális kijelző van rajta akk ugyanúgy melegszik csak olyankor nem veszed észre! tipp??? :)

egyébként 20k-ért oda adom a telót + 16gb kártya+2x2000 aksi, headset, EU töltő, képernyővédő fólia (3db), egy fliptok, egy hátlap. vámolva volt minden volt már vele csak én alig használtam :DD
a tartozékokat 10k ért oda adom
Tipp? mit csináljak? falazáskor rakjam a sor közé? :DD

(#4579) BullZeye válasza kismaros1 (#4578) üzenetére


BullZeye
veterán

Az ilyenekkel az a baj, hogy senki sem tudja, hogy még mit csináltál a telóval, akár vízbe is ejthetted még, vagy alaplap is komolyabban megsérülhetett esésnél, szóval nem hiszem, hogy akárki is megvenné ezt (akinek van esze) főleg nem 20k-ért.
Egy új kijelző kompletten nem olcsó és arra még embert megfizetni, hogy kicserélje, annyiból már kapsz egy zsír új telefont mindenféle sallang nélkül ismert háttértörténettel. Nem beszélve, ha esetleg alaplap is megrepedt valahol, vagy vizet kapott, akkor még többe kerül, szóval nagyon buta embernek kell lenni ahhoz, hogy egy ilyet bevállaljon ennyiért.

Az meg külön röhej, hogy az ingyen hozzá adott tokok, aksi, headset, eu töltőért pénzt kérsz :D Ennyire hülyének nézed az embereket? :D

(#4580) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Nekem ennél kevesebbért törölték a hozzászólásom. Készülj fel, ha egy modi meglátja megy a levesbe. Ott a hardverapró.

Romanes eunt domus

(#4581) kismaros1 válasza FіkuszKukіsz (#4580) üzenetére


kismaros1
csendes tag

Üdv!
Leejtettem!
Az, hogy meg akarok válni tőle szerintem alap...
A tartozékokat szokás árulni és 10k szerintem nem egy nagy össze az összes tartozékáért!
Egyébként ha nem kel el az sem gond mert kinéztem egy új THL készüléket és remélem hogy jók lesznek hozzá! :DD

(#4582) BullZeye válasza kismaros1 (#4581) üzenetére


BullZeye
veterán

Hogyne, kérsz 20k-t egy törött telefonért, amit 40k-ért meg lehet venni, és még hozzá adod amit alapból adnak hozzá ingyen, csak te 10k-ért, tényleg sok sikert egy idióta találásához. :)

(#4583) kismaros1 válasza BullZeye (#4582) üzenetére


kismaros1
csendes tag

vegyél 40k-ért tényleg ;)
ha találsz szólj, mert akk én sem veszek másikat hanem ugyanilyet! :)
20k-ért az egész, 10k a tartozékok ha nem kell a teló!

(#4584) FіkuszKukіsz válasza kismaros1 (#4581) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Látom nem értetted! A fórumban tilos hirdetni! Menj a hardverapróra!

Romanes eunt domus

(#4585) imis válasza Indiant (#4574) üzenetére


imis
senior tag

azért én várom azt a magyarosított LEWA romot ;) kipróbálnám, de a jbart-ban nem vagyok otthon

(#4586) csoki98 válasza imis (#4585) üzenetére


csoki98
tag

Szintúgy:P de azért nekem 4 nap kellett, mire felfogtam, hogy a posztba amit Indiant kolléga rakott ki, nem csak letölteni kell egy zipet vagy valamit, hanem magadnak kell magyarosítani :DD :DDD

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#4587) Indiant válasza imis (#4585) üzenetére


Indiant
addikt

..tudom, de sajnos most épp egy hibás jött ki és az újabb meg még nem készült el.

(#4588) imis válasza Indiant (#4587) üzenetére


imis
senior tag

tudom, :) türelem, kivárjuk

[ Szerkesztve ]

(#4589) Emirabdul


Emirabdul
tag

Hi All!

Ez mi lehet?Itthon lehet vele valamit kezdeni?

köszi

(#4590) BullZeye válasza Emirabdul (#4589) üzenetére


BullZeye
veterán

LCD és érintő közötti ragasztó csík csúszott el, ha szétszeded teljesen, akkor javíthatod, de nem ajánlom, ha nem értesz hozzá, mert nagyon csúnyán elrondíthatod.

(#4591) Emirabdul válasza BullZeye (#4590) üzenetére


Emirabdul
tag

Köszi.
Akkor hétfőn leadom a szakinak.

(#4592) imis


imis
senior tag

Ma 1 éves a telefonom!
Sima W8 8/1-es. Volt drágább telefonom is már, de ezzel 1 év után is jó barátságban vagyok. Szóval ez a telefon jó döntés volt. Vásárláskor nem is reméltem, hogy ilyen jó, segítőkész csapat jön össze ezen az oldalon. Külön köszönet "peter76bp" -nek a sok infóért.

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

:DD Szóval én nem bántam meg ezt a választást. :DD

(#4593) #18193920


#18193920
törölt tag

Sziasztok, egy kérdésem lenne THL témában.
Tehát egy Thl W8 4GB-ról van szó.
Indulásnál bootlopbakerül a készülék, feltehetőleg rossz rom került rá.
CWM elindul de nem látja az external sd kártyát amin a mentés és a romok vannak, mit lehet ebben az esetben tenni?

(#4594) Indiant válasza #18193920 (#4593) üzenetére


Indiant
addikt

Factory reset, dalvik törlés.
Ha így sem, akkor a belső sd-re kell egy romot tenni és azt feldobni.

(#4595) imrus72 válasza #18193920 (#4593) üzenetére


imrus72
tag

Vagy felrakhatod flashtool progival pl. a gravityromot,és aztán cwmből a frissítéseit.

(#4596) #18193920 válasza Indiant (#4594) üzenetére


#18193920
törölt tag

Factory reset, davlik megvolt.Így sem akarja az igazságot.
A belső sd-re , hogy tegyek cuccot ha nem indul el a készülék?

(#4597) Indiant válasza #18193920 (#4596) üzenetére


Indiant
addikt

Recovery-ben összedugod a géppel.
Mounts and storage, mount usb storage és meg kell jelenjen a gépen a két meghajtó(de legalább 1)

(#4598) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Sziasztok!

Találkozott valaki azzal a jelenséggel, hogy egyszer csak elmegy a hang a telefonon?
Pontosabban: én hallom amit beszél a másik, de engem nem hallanak, nem csörög és nem rezeg a telefon. Újraindítás, akksi kivétel megvolt.
A telefon újraindításakor már a logonál nincs hang.

THL W8 1/4.

Ötletek?

Köszönöm

Picture me Rollin' by 2pac

(#4599) Indiant válasza Cxgrav (#4598) üzenetére


Indiant
addikt

Tettél rá mostanában romot?

(#4600) Cxgrav válasza Indiant (#4599) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Semmit. Gyári van fenn.
Reggel 6kor még ébresztett a telefon, 8kor már nem volt hang, se rezgés.
FB updatet tettem fel 6:30kor.
Azóta csináltam factory restet, plusz szétszedtem alaplapig a telefont, de minden kábelcsatlakozó a helyén, de nincs hang sehol :(

[ Szerkesztve ]

Picture me Rollin' by 2pac

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.