Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bakter24


bakter24
őstag

Nekem ilyen van, jópár éve. 2eFt, flexibilis nyél, teleszkópos nyél, a nyél vége forog. Én szeretem. Volt benne kis nagyító is, de az már a múlté. A teteje szinte azonnal eltört :(

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#2) ncc1701


ncc1701
veterán

Beta? Mmint ha komolyan gondolod a dolgot.

(#3) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Igen, Beta-t néztem már, de autószerelő ismerősök beszéltek le róla, akiknek van.

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#4) nzozz


nzozz
aktív tag

Attól függ mennyit szánnál rá és milyen felhasználásra kéne.
A Wiha illetve Wera (elméletileg csak véletlen a név hasonlóság, két teljesen külön cég) szerintem mondhatjuk, hogy a csúcskategóriát képviselik, ennek megfelelő árral. Persze biztos van jobb is, de én ezeket ismerem. Van ESD -s illetve a "normál"/műhely szériájuk, plusz a Wiha -nak 1000V -ig szigetelt is. A King Tony is igen jó szerszámokat gyárt, az előbbiekhez képest olcsóbban. A Yato szerszámai is teljesen rendben szoktak lenni és az ő csavarhúzó készletük pedig kimondottan olcsó.

(#5) zarayg


zarayg
aktív tag

Szia!

Én ezeket használom évek óta, beváltak: [link] illetve [link]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

A kínai jakemy márka is egész jó. Általában ajánlott termék. Nekem is van ilyen.
[link]

(#7) zozo1414


zozo1414
csendes tag

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB17m9GkznD8KJjSspbq6zbEXXa0/ELECALL-45in1-Multifunction-Screwdriver-Set-Multitool-Kit-Torx-Screw-Driver-Kit-Repairing-Tools-For-Iphone-Laptop.jpg

én ilyet használok és nagyon jó szolgálatot lesz, érzésre is komoly szerkezet

gearbestről rendeltem kb 10USD Elecall 45 in 1 screwdriver kit a neve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.