Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) walkmanboy


walkmanboy
tag

Hm, ez mintha már ismerős lenne ? Mintha láttam volna már róla tesztvideót a PC gurun ? :F :F

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#2) danikollar válasza walkmanboy (#1) üzenetére


danikollar
őstag

Szerintem kevered a fent is említett másik ilyen cíművel, az viszont egyáltalán nem fps. Ez jobbnak ígérkezik, ahogy én látom.

(#3) HardRic


HardRic
addikt

Ezaz, Daryl és nem valami nyomorult, yay. Ő az egyetlen épkézláb szereplő az egészben, a többinek már rég félig megevett zombinak kéne lennie.

(#4) Helmoras


Helmoras
őstag

Még akár jó is lehet a játék, de a video gyenge és az activison végett lehet kapunk vmi cod zombis kieget :S

(#5) keIdor válasza HardRic (#3) üzenetére


keIdor
titán

Én Shane-t még nagyon bírtam, kár, hogy meghalt. Meg mondjuk még Rick-et is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Huss


Huss
csendes tag

Uh? Ez hogyan néz ki? Kirkman mindenkinek osztogatja a TWD jogait vagy mi?

[ Szerkesztve ]

(#7) Kassadin


Kassadin
addikt

És majd lesznek dlc-k is? :D

(#8) predator00


predator00
tag

épp tegnap kezdtem el nézni a sorozatot :)

(#9) BMWFan


BMWFan
aktív tag

A sorozat szerintem jó, a játék meg első ránézésre elmegy.

(#10) Ps Vita válasza HardRic (#3) üzenetére


Ps Vita
őstag

Rick,Shane(vagy ő csak múltidőben ;] ),meg a japán srác és a csaja
Andrea is kezdd Badass lenni és a csuklyás néni meg csak jó lehet,vannak azért jó szereplők..

(#11) keIdor válasza Ps Vita (#10) üzenetére


keIdor
titán

Glenn koreai.:D Amúgy igen ők is jó karakterek, Hershel-t is bírom.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) Ps Vita válasza keIdor (#11) üzenetére


Ps Vita
őstag

Kajak Hershel is arc a kifogyhatatlan puskájával..

(#13) blackydan


blackydan
senior tag

Nemtom milyen lesz a játék, valahogy a s3 egyenlőre jobban jobban érdekel :P Hogy bírom ki őszig...

(#14) Wolverine válasza blackydan (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Olvasd képregényben, 100 füzetnél járnak (a tv-sorozat kb. a 20. füzetig dolgozta fel a sztorit eddig).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Ps Vita válasza Wolverine (#14) üzenetére


Ps Vita
őstag

Képregényt honnan tudom nézzni?

(#16) XharX


XharX
aktív tag

Ez is jó zombis játéknak ígérkezik....

(#17) Kassadin válasza Ps Vita (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

Megveszed boltban például.

(#18) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Végre egy újabb zombis játék ;-) Messze még 2013....

(#19) ViZion


ViZion
félisten

Daryl jó választás volt, a hisztis p!csák, meg a nyálgépek hullák lennének nélküle...
Bár a koreai srác még fain. Amúgy a sorozat utolsó pár része csalódás volt, ha már maradnak a tanyán, miért nem barrikádozták el? Nem volt traktor árkokat ásni körbe, és csak egy kaput hagyni befelé? Miért a városból kell lootolni, amikor a többi farm üres, csak pár walker lehet max??? Szal. ha kiüt a zombivész, biztos nem catlakozom ezekhez...
Várós game, meg az újabb részek is, ahol visszatérnek a roadmoovie-hoz :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#20) wolfman


wolfman
veterán

Korábban a II. VH-s játékoknak volt fénykora, a CoDV óta meg a Zombisoknak! Lerágott csont!!!

Nem kell történet csak szörvájv :O

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#21) Wolverine válasza wolfman (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Ne is zavarjon, hogy a Walking Dead régebbi, mint az első Call of Duty... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) Ps Vita válasza Kassadin (#17) üzenetére


Ps Vita
őstag

Magyarul nem csak az első három rész van?

(#23) wolfman válasza Wolverine (#21) üzenetére


wolfman
veterán

Nem zavar, de most nem véletlenül vették elő!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#24) Kassadin válasza Ps Vita (#22) üzenetére


Kassadin
addikt

Angolul meg rengeteg megjelent.

(#25) Wolverine válasza Ps Vita (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

Magyarul 3 gyűjteményes kötet jelent meg, mindegyikben több füzettel (nem tudom pontosan, mennyivel, én angolul gyűjtöm be a részeket).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, megvárták hogy mit szól a nép a másik játékhoz, és látták hogy veszik mint a cukrot ezért csinálnak egy ilyet. Érdekes. Kíváncsi vagy mit találnak ki Dary-lék előtörténetének, de nem hiszem hogy elsőnapos vétel lesz. Mondjuk akkor lesz még érdekes ha a 3. évadban a sorozatban meg megmutatják hogy tényleg mi történt a félkezüvel és az nem egyezik majd a játékban történtekkel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#27) Wolverine válasza oriic (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyilván összehangolják a két történetet, másként nem kaptak volna lehetőséget a játék kiadására.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#28) wolfman válasza Wolverine (#27) üzenetére


wolfman
veterán

Ez eddig nem sok adaptációnál sikerült... :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#29) pilsner válasza keIdor (#5) üzenetére


pilsner
aktív tag

Köszi a spoilert. Így már sokkal nagyobb kedvem van megnézni a 2. évad végét.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#30) ViZion válasza pilsner (#29) üzenetére


ViZion
félisten

Ááá, amúgy is gáz, mindenki meghal, sokan megsebesülnek ;]
SPOILER!
Mi a bánatért nem sáncolták körbe a retkes tanyát? Csapdák, vermek, etc...???
Balfékek mind, ha jön a zombivész majd mi megmutatjuk hogy kell ezt!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#31) Kassadin válasza ViZion (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

Külön megnézném, hogy te hogyan sáncolsz körbe egy akkora területet ennyi emberrel.

(#32) ViZion válasza Kassadin (#31) üzenetére


ViZion
félisten

...farm... traktor... ugye? Meg ott rinyáltak, hogy minden farm elhagyatott, na onnan átcuccolni, kész. Meg ott az erdő, rönkből+földből gépekkel a sok rinyálás helyett biztonságosabbá tehették volna az egészet (ház+pajta+tehenek, természetesen nem a sok 100 ha földet). Én nyugodt vagyok, felénk üzemeknek, borászatoknak olyan kerítéseik vannak, hogy nem csak egy zombi-raid-et, de egy kisebb UFO inváziót is bírnának... :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#33) keIdor válasza pilsner (#29) üzenetére


keIdor
titán

Van aki meg nem latta? Szivesen btw.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) Kassadin válasza ViZion (#32) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha abból indulunk ki, hogy a zombikat vonzza a zaj, nem biztos, hogy olyan jó ötlet 0-24-ben csapatni a zetort meg a kombájnt. De hogy baromság amit kitaláltak, az is biztos=semmit sem csináltak.

(#35) ViZion válasza Kassadin (#34) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, engem is az zavart, hogy "csak" vannak. Akkor mit gondoltak? Oda nem mennek? Wattafak? Legalább házat megerősíthették volna, így lerohanták őket, kész. Vagy egész országban nincs egy rendes, komoly betörésvédelemmel ellátott cég, telephely, stb.???
Szal. a pályás rész után kicsit csalódás volt, bár jó jelenetek voltak azért. Kíváncsi leszek a börtönös részekre, külföldi fórumokon jókat írnak róla, láttam pár képet is.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36) Wolverine válasza ViZion (#35) üzenetére


Wolverine
félisten

SPOILER

Ó, a börtönös rész a maga teljes valójában megfilmesíthetetlen a tv-ben... Michonne ugyanis eléggé hardcore bír lenni :)

/SPOILER

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) oriic válasza Kassadin (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj én már ezen ki sem akadok. Egy ismerős említette hogy mekkora baromság már pl a fegyveres téma. Jaj mert hogy a dögöket vonzza a fegyverhang is. Pf, hangtompítóról nem hallottak? Főleg úgy hogy ismerős szerint ott ahol játszódik a sorozat, szinte minden 2. sarkon kellene lennie fegyverboltnak.

Live-Die-Respawn

(#38) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Jóhogy nem csináltak semmit sem, mert így irták meg a forgatókönyvet :-)

(#39) laceeeboy


laceeeboy
tag

Az egész 9gag zombi apokalipszisre vágyik, hát tessék, lehet öldökölni :D

(#40) MageRG válasza oriic (#37) üzenetére


MageRG
addikt

Tudomásom szerint még az USA-ban sem lehet fegyverboltokban hangtompítót venni, az improvizált változat szinte lófüttyöt nem ér.
Egyébként a lőfegyverek hangtompítóval is elég hangosak, nem a filmeken látott "ptyú-ptyú" hangot adják.
Ezért jó a nyílpuska pl., de abból meg ritka a sorozatlövő. :)

Abba már bele sem megyek, hogy a fegyverboltokat keresni zavargások (és még csak nem is zombi-apokalipszis) idején nem életbiztosítás: összefuthatsz egy csomó fosztogatóval akinek ugyanez jutott az eszébe, vagy eleve elbarikádozták már magukat a bent lévők (és remeg az ujjuk a ravaszon).

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.