Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Csak ne szaladjon el a ló!
A sims az legyen egy kis bugyuta játék, ahol nem kell mindenféle apró marhaságra odafigyelni(pl időjárási tényezők, számlák stb.). Ha lépnek és túlságosan realisztikus lesz akkor sok vevőt veszthetnek, egy sims játék célcsoportja a 8-2x év lány/nő felhasználók! Nekik pedig nincs igényük a "nagyobb" fejlesztésekre, inkább kell nekik jobban színezhető, konfigurálható karakterek/házak/cuccok!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#2) blade zte


blade zte
őstag

Sims 3-aztam. Hát annyit mondok rá hogy LOL. Szerintem az EA mikrotranzakció-politikájának ékköve, a legrosszabb jövő, amit az emberek pénzügyileg elvárhatnak. A sims 4-től sem várok jobbat.

RepeatSector: Lány nő? Nem sértődöm meg, mégha én nem is vagyok az. :DDD

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

remelem majd ultra liberalis lesz. szeretnek egy meleg hazaspart ahol az egyik tag kiskoru a masik meg sorozatgyilokos csodorszamar.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) norbee2244


norbee2244
senior tag

Internetre kéne vinni az egészet mint a Sim City-t csak jobb supportal. Sokkal élvezhetőbb lenne ha másoktól is függne jó pár dolog.

(#5) proof88 válasza RepeatSector (#1) üzenetére


proof88
addikt

meg akár egy kis bugyuta játékhoz való gépigénye is legyen. a sims 2 anno olyan qrva lassan futott normális gépeken, meg asszem ez alól a sims 3 sem kivétel. sims 2-nél mikor már fenn volt az összes kiegészítő,
"órákig" töltögetett. Ráadásul még a framerate is szánalmas volt. Egy olyan gépen ahol a crysis és társai mentek maxon simán. És persze miután betöltött a játék, még játék közben is szánalmas töltögetések voltak. Komolyan agyam eldobtam. Na mindegy nem én játszottam vele csak mégis az én felelősségem volt hogy normálisan menjen a gépen. :D

(#6) csaba951


csaba951
veterán

A kiegészítők kezelésével kellene kezdeni valamit! Készítsenek végre egy olyan motort ami legalább 20000 db kiegészítőt lassulás nélkül le tud kezelni! Legalább 100000 db kiegészítőt pedig minimális lassulással. Hihetetlenül idegesítő, hogy a mennyire lelassul az indítás/mentés/betöltés már a "pár" Origines kiegészítő betöltése esetén is. És akkor még sehol sincs a SimStore és a rajongói kiegészítők áradata! :(

Meg az ATI 9500 óta eléggé nagy fejlődés volt VGA téren is. Jó lenne ha rögtön legalább DX11-re terveznék a The Sims 4-et!

Ja igen, és legyen benne végre multiplayer!!! Minimum 4 játékossal, de lehetne akár 64 fős is. Akkor lehetne közösségi eseményeket is tartani! :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Na akkor van egy szűk évem Anyának megvenni a még hiányzó Sims 3 kiegeket. :DDD Utána úgy is gyűjthetek a Collectorra megint. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#8) Chapel


Chapel
addikt

Ez mindig is érdekelt, mikor boltban látom a Sims falat: van ember aki ezt mind megveszi és követi és használja?? :) Elképzelni nem tudom mennyi kieg van hozzá, de szerintem übereli az összes COD meg egyéb ilyen "termését". Engem sosem kötött le, nem az én világom, de több barátnőm is szerette és mindig lenyűgözött hogy milyen mennyiségű content van hozzá.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ez a bejelentés váratlanul ért! Derült égből Sims! :DDD
Én is szoktam ezzel játszani, igaz nem volt már akkora kihívás mint a legelső játék.
Kíváncsian várom mit tud majd letenni az asztalra! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#10) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

virtualis babahaz, COD epizodok mennyisegi szintjere emelve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Meg jön hozzá egy rakat kiegészítő. Ami ugyanannyiba kerül darabonként mint az alap játék.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) Jeanne d'Arc

Pont a napokban azon gondolkodtam hogy mikor jelentik be. Tessék! :):)

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) proof88 válasza Chapel (#8) üzenetére


proof88
addikt

exnek megvolt eredetiben a sims 2 az összes kiegészítőjével együtt, egyáltalán telepíteni is egy jó időbe telt az összeset és gép újrarakás után :D és ő több giga nem gyári tartalmat is töltött le hozzá. Úgy emlékszem hogy az egész hóbelevanc 50 gigát legalább foglalt. És olyan rohadt lassú volt a betöltés akkor már, hogy az hihetetlen. De utána még külön-külön is töltöget a játék, pl mikor a karaktert alakítod, vagy öltözteted vagy mittomén mit csinálsz vele. SSD-vel érezhetően javult a helyzet, de attól még lassú maradt sajnos. Hát neki ez volt a gépen a fő szórakozása, bár hozzáteszem hogy végig tolta a GTA IV-et is, meg psp-n a vice city stories-t meg a liberty city stories-t is, a san andreassal meg csak úgy játszogatott, szóval nem csak a sims kötötte le, de az nagyon! :D

(#14) Chapel válasza proof88 (#13) üzenetére


Chapel
addikt

:C
Az szép, valami ilyesmire gondoltam :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#15) DrTroglodyte válasza RepeatSector (#1) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Biztos lehetsz benne, hogy ezt Maxisék is tudják, hiszen ebből élnek. :)

(#16) zone


zone
őstag

Sims 3 alapjáték 45€, az összes kiegészítő 520€, összesen 565€ :Y

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#17) Physicist03 válasza zone (#16) üzenetére


Physicist03
senior tag

Valahogy úgy. Nekem ugyan mindegy, hogy mennyi, mert egy fillért nem adnék az egészért együtt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18) Chapel válasza zone (#16) üzenetére


Chapel
addikt

Ahogy írtam korábban, Cod és a többiek elmehetnek a bánatba :C

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#19) XuChi


XuChi
addikt

Sok marharépa majd visítva rohan sims-et venni. Hihetetlen hogy egy ekkor hulladék játék ennyi embert meghülyit :W
Na meg majd jönnek az ötletesebbnél ötletesebb kieg. Sims 4 szenzációs pelenkák 8990ft, sims 4 csilli villi wc kagylók 3990ft, sims 4 digi dugi sex cuccok 8990, jaaa és majd elfelejtettem a LIMITED edition-t. :W. Utálom a Sims-et.

[ Szerkesztve ]

(#20) RepeatSector válasza XuChi (#19) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Marharépa? :O
A célcsoport ennél a játéknál a 8-2x éves lányok! Nem pedig a 11-50éves vérpistik akik ordibálva sírógörcsöt kapva játszanak a cod-okkal cs-vel vagy bármi mással!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#21) XuChi válasza RepeatSector (#20) üzenetére


XuChi
addikt

A felsoroltak közül egyikkel sem játszom :))

(#22) BomiBoogie válasza XuChi (#19) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor is tény, hogy megvan a célközönsége, még talán a 2x nőket már nem is tenném ide, de tény, hogy pl. bármelyik nő szívesen berendezi a lakást örök pénz kóddal. Tapasztalat. :K

(#23) Kareszovics válasza BomiBoogie (#22) üzenetére


Kareszovics
addikt

+1. A feleségem nem plázacica, csak szeret kreatívkodni. Sims 1 óta tolja. 31 éves. Problem? :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#24) csaba951 válasza Kareszovics (#23) üzenetére


csaba951
veterán

Tulajdonképpen jól is jártál The Sims sorozattal . ÖSSZES ünnepet le tudod vele, mindig megjelenik hozzá valamilyen kisebb-nagyobb csomag! Ja, és így tudsz nyugodtan meccset nézni vagy elmenni a haverokkal! :))

(#25) BomiBoogie válasza Kareszovics (#23) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Engem csak az bosszantott, hogy én mindig halálra dolgoztattam a karaktert, hogy legyen pénzem jó cuccokra, ő pedig örök pénz kóddal házat épített meg szedte fel a pasikat a jakuzziban.

Én akkor hagytam abba, amikor rájöttem, inkább nekem kéne elmennem dolgozni. :DDD

(#26) skylinelaca válasza BomiBoogie (#25) üzenetére


skylinelaca
senior tag

:DD :DD :DD én is szeretek Simsezni, mégse vagyok nő/lány.. ha lesz benne online rész, pl hogy a szomszédság valódi online játékosokból áll... hmmm... :)

Üdv: Laca

(#27) #79621120


#79621120
törölt tag

What are the PC minimum system requirements for The Sims 4?

REQUIRED: Internet connection required for product activation.

OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1

PROCESSOR: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent) MEMORY: At least 2 GB RAM

HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games

DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only

VIDEO CARD: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better

SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible

DIRECTX: DirectX 9.0c compatible

INPUT: Keyboard and Mouse

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.