Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) s:zozo válasza VinoRosso (#53) üzenetére


s:zozo
aktív tag

"A te logikádból következik, hiszen ha hozzáteszel akkor jobb lesz, ha pedig jobb lesz akkor magasabb pontszámot kellene kapnia. Az alábbiakban is ezt a logikát követed:"
Most tényleg ennyire nem érthető amit írok, nemn kell magasabb pontszámot kapnia, hanem megint lesz 10 pontos játék és ezt már le írtam neked is és másnak is. és az előd pontszáma nem csökken 9-re. és az nem elég ha csak hozza a kötelezőt.
"Egyébként a Witcher III mégis miben újított? Szerintem semmi nincs benne, ami ne lett volna már meg máshol."
ezt a kérdést tetted fel és nem ezt
" kérdés arra vonatkozott, hogy mi az ami a Witcher III-ban jelent meg először, és nem volt meg egyik más játékban sem."

"-A világ felépitése (élettel telisége) szintén javult. És ez innováció lenne?"
írtam hogy innováció? szintén javult ezt írtam figyelj már oda a fogalmazásra

"mini játékok (qwent) Ez most komoly? Minigamek ősidők óta vannak, nem a Witcher újította az tuti."
Hol srtam itt is hogy a mini game újítás volt?
Maga a qwent volt nagyszerű újítás a mini gameken belűl oly annyira hogy külön játékként is ki adták

""Top user score a metacriticen?
Ez mit bizonyit?
Vevői elégedettséget. Tudod mondtam, hogy egy termék célja az, hogy vásárlói igényeket elégítsen ki, és a rangsort az alapján állítják fel, hogy melyik elégíti ki jobban az igényeket. A játék a usereknek készül és nem a kritikusoknak, ha ők nem veszik akkor hiába jó a kritikusoknál, abból a stúdió nem tesz kenyeret az asztalra."

Ne röhögtessél, vevői elégedetség?
"A játékosok csak azért pontoznak le egy játékot, mertt utalja a platformot, utálja a kiadót, bugos a játék, utálja a világot. Azért ad pontot egy játéknak, mert elvakult rajongója."
A STEAM-s értékelések bizonyos része sem fedi azt, hogy egy játék mennyire élvezetes és valójában hány pontos.
Ahogy az IMDB pontszámnak sem hiszek.
Nem bizonyítja hogy Szerintem lehet úgy is 10-es egy játék, hogy a kötelezőt hozza és nem mutat újat
Sem azt hogy azok kaptak magas pontszámot amelyek:
újítsák a műfajt,
a stílust,
legyen innovatív.
ne ismételje magát,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.