Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nunder


Nunder
őstag

Döbbenet, ahogy kinéz :Y Főleg az, amikor a szarvast cserészi az erdőben. Mintha tényleg egy erdőben lennénk. Egyszerűen csodálatos.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2) elithun


elithun
őstag

Hujuj, libabőrös lettem a videó láttán. Első napos vétel. :K

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#3) gybazsi


gybazsi
senior tag

Eddigi infók alapján eléggé év játéka esélyes.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#4) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Hát, a Bethesda hozza a szokásos formáját. 1-2 évvel járnak a konkurencia előtt, a látvány tekintetében. Ha ehhez hozzátennének egy mondjuk Morrowind minőségű történetet és tartalmat, akkor ez világbajnok játék lesz.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#5) fahrii


fahrii
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=c9eGtyqz4gY

Azthiszem ez fedi az érzéseim :D

(#6) Frigo


Frigo
őstag

Ajaj, elcsöppentem... :DD

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A vizet csak én látom kicsit furcsának? Amúgy vadállat ahogy kinéz a játék. :Y

Live-Die-Respawn

(#8) ABee


ABee
tag

Aztahétszázát! :Y Ebből előrendelés lesz...

(#9) JoeYi


JoeYi
őstag

na emiatt fogok én 6 év után újra gamer gépet venni...

amúgy picit olyan mintha ez a régi engine lenne, csak megcsiszolva

(#10) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hát engem annyira nem nyűgöztek le az in-game játékrészek. A zene jó, meg a grafika is, de én vártam volna még valami pluszt, amitől az az érzésem támad, hogy jót szórakoznék a játékkal.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#11) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Bátran kimerem jelenteni, hogy kötelező na. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) MrTwister


MrTwister
őstag

Én is az államat keresgélem! :D Nagyon hangulatos! :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13) gantum


gantum
aktív tag

ha valaki talált egy állat és nem az övé, akkor lehet az enyém. :D
iszonyat szép, a kérdés már csak az, boxon milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#14) Thodeus válasza gantum (#13) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Remélem faszául optimalizálják, mert ez must have.

(#15) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A Bethesda-s srácok betegek! :D

Még mindig az államat keresem! Az erdő kidolgozottsága brutális, alig hittem a szememnek! A víz amúgy nekem is nagyon furcsa.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#16) psy123 válasza huskydog17 (#15) üzenetére


psy123
csendes tag

hát én már megnéztem vagy 15x kikockázva, fullhdben, mindenhogyan, nem nagyon találok szavakat. nagyon félek hogy a konzolos változat olyan lesz mint a two worlds 2, az ps3-on konkrétan szaggat, élvezhetetlen.
Ha más nem venni kell új videokártyát, nem fogom minimál felbontáson és texturákkal elkezdeni ezt a csodát.
a vizre reagálnék, szerintem ez az a megjelenítés amit még birni fognak a konzolok és egy komolyabb pc, realisztikus mozgással, hatással.
I CAN'T WAIT!!!!! :O

i7, 980ti, 8gb, win7, vive

(#17) keIdor


keIdor
titán

Jó nagy hangerőn hallgattam, libabőrös is lettem.:D Ezt megveszem egyből az tuti. :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Durva!
És ugyan olyan durva lesz a konfigoknak is, mint anno az Oblivion volt. :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#19) ℘a†ℎ


℘a†ℎ
csendes tag

Döbbenetes ez a látványvilág, kb ilyet vártam :DD Viszont a gépigény sem lesz piskóta az biztos.

ⓒⓞⓜⓟⓤⓣⓔⓡ: ASUS P7H55-M/Core i7-860/Hyper 212/CORSAIR Dominator 8192Mb/HD6970/SAMSUNG 1000GB F3/CM Cosmos/CORSAIR HX650W/Dell 2410/Razer Naga Ep!c+Vespula/Logi Z4

(#20) hoffman_ válasza ℘a†ℎ (#19) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem válasz akart lenni, sorry :B

Még jó, hogy elhatároztam, hogy nem nagyon fogok mostantól a gépem belsejére költeni, amíg működik. Ott a suli, a kocsma, minden frankó irl staff, erre itt van ez... És a Witcher 2... Az RPG-k csúcsa(i). Bár mire lesz annyi szabadságom, hogy élvezettel, normálisan végigtoljam, addigra kb elérhető árban lesznek hozzá a hardverek is.

Ja, Srácok, nem tudom ki vette észre, de nem lett MMO!!!! :DDD

mod:

Tapsot a Bethesdának - :R :C

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#21) Tirexi


Tirexi
addikt

Ez lazán fog menni egy 580-al no para. :)

(#22) @lx


@lx
csendes tag

A videó, és a Morrowind átdolgozott zenéje valami zseniális a libabőr effekt nálam is befigyelt miközben néztem. Remélem történetben lesz olyan erős mint a Morrowind.

Samurai on the toilet. (-_-)---(<_>)---(o_o)---(O_O)'---(^_^)'--- The End.

(#23) hoffman_ válasza Tirexi (#21) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hehh, azért gyúrjál még erre a kijelentésre kicsit :DDD

mod: Vagyis persze menni fog, de a csúcson azért ne akard járatni :N

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#24) Tirexi válasza hoffman_ (#23) üzenetére


Tirexi
addikt

Ha rendesen támogatja majd az SLI-t akkor tudom csúcson járatni. :)

(#25) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Jaj, kezdhetek gyűjteni... Kérdés mennyit :DDD

(#27) strar


strar
tag

Azért nem fosom össze magam a grafikától, de nem is rossz az biztos - különösen, hogy az ingame részek az xbox verzióból kerültek ki - kíváncsi vagyok PC-n hogyan fog muzsikálni.

[ Szerkesztve ]

(#28) hoffman_ válasza Tirexi (#24) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Megint csak túl optimista vagy a rendes SLI támogatással :DDD ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

:R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#30) Tirexi válasza hoffman_ (#28) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát ez az én formám. :D :))

(#31) AMD_ok


AMD_ok
őstag

ez valami fantasztikus, én is csak ezt tudom mondani :Y

(#32) oriic válasza psy123 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért jó hogy a víz nem csak nekem tűnt fel.

Live-Die-Respawn

(#33) julius666 válasza Inv1sus (#10) üzenetére


julius666
addikt

Szerintem is... Bár szerintem a grafika sem annyira ez a hűde-évekkel-a-konkurencia-előtt-jár szint (még ha valóban szépnek is tűnik), egyszerűen ma már itt tartunk, ez a látvány már elvárás. Ellenben a zenéje hihetetlenül jó. :K

Ha jó sztorit csinálnak hozzá ami leköt és vezeti az utad a játék folyamán (nem csak céltalanul eltévedve bóklászol ami a játékaikra annyira jellemző), tényleg piszok jó lehet majd. Kár hogy ez a trailerből egyelőre nem látszódik.

(#34) Razuel


Razuel
aktív tag

Hát ez így tényleg durva cucc, bár láttunk már nagyon sok, nagyon szép előzetes videót játékokról aztán a végeredmény sose volt az amit mindenki várt.. Reméljük ez tényleg meg is marad ilyen szinten, akkor nagy baj nem lehet. :K

(#35) #08052480 válasza julius666 (#33) üzenetére


#08052480
törölt tag

"egyszerűen ma már itt tartunk, ez a látvány már elvárás"

Azért na...elég csak összemérni ezt bármelyik másik idei nyitott világú rpg-val, magasan alázza az összeset. Persze ugyanezt sugallták az Oblivion első anyagai is és végül megkaptuk a kőkorszaki animációkat (bár úgy néz ki most ezzel nem lesz semmi probléma) a baltával faragott karakterekkel karöltve. Viszont szigorúan ezt a vidit nézve simán év látványossága lesz

(#36) julius666 válasza #08052480 (#35) üzenetére


julius666
addikt

Közben revideálnám a grafikára tett kijelentésemet, utólag tudtam meg, a videó a Box-os verzióból készült. Na ha ez X360-as grafika (és nem PC-s), úgy bizony tényleg elég komoly.

Amúgy én nyilván nem (csak) RPG-khez hasonlítottam látvány szempontjából, ott tényleg kimagasló, de ez nem elsősorban a Bethesda érdeme, hanem hogy a konkurencia a trágya. Ha nagyon szigorúan nézzük, jóformán csak most tartanak ott az RPG-k mint ahol az Oblivion a modokkal együtt (lásd Gothic 4 pl.).

(#37) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Megvárom a megjelenést és utána veszek egy új asztali gépet és egy gamer notit, hogy szex közben, buszon, meló helyett is játszhassak. :DDD

(#38) #08052480 válasza julius666 (#36) üzenetére


#08052480
törölt tag

Hát nem épp fair egy csőjátékkal hasonlítani, úgy vlsz el is vérzik :)
Bár mindamellett nem látom miért releváns a platform, mikor pc-re alig jön exkluzív cím (azok között is egy négy éves cuccos viszi a prímet) a multik között meg alig van különbség. Szerintem ez minden tekintetben elképesztő - de lehet csak ennyire könnyű engem elkápráztatni :)

(#39) GypsFulvus2 válasza #08052480 (#35) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ja, és még egy apróság. Nem tudom, szerepelt-e már, de a bevágott ingame jelenetek az Xbox360 verzióból valók. Azért megnézném azt a "ma már it tartunk" kexbox játékot, aminek olyan a grafikája, mint ennek 1:12 vagy 1:29 környékén...

Szerkesztve: Bocs, most látom, hogy már mások is mondták.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#40) #08052480 válasza GypsFulvus2 (#39) üzenetére


#08052480
törölt tag

? Hol mondtam én enne ellent?

(#41) GypsFulvus2 válasza #08052480 (#40) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

? A megjegyzésem pusztán kiegészítésnek szántam a Juliusnak adott válaszodhoz. No offense.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42) #08052480 válasza GypsFulvus2 (#41) üzenetére


#08052480
törölt tag

Mire észbe kaptam már nem lehetett szerkeszteni :)

(#43) domesz


domesz
aktív tag

WoW :Y Tényleg durva, le a kalappal.

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#44) #97544192


#97544192
törölt tag

ez a trailer az egyik leghangulatosabb és legjobb, amit valaha láttam. ha ez olyan lesz amilyennek lennie kell, még én is előrendelem. brutális

(#45) Manbal


Manbal
senior tag

Nagy ultra a grafika :) Tuti DX11, mikor ráközelít a karakterekre, az valami hihetetlen részletes... :C a grafika egyszóval csillagos ötös, de remélem a hangulat és az A.I. is kiváló lesz!

(#46) Kassadin


Kassadin
addikt

Kirázott a hideg. De van egy sanda gyanúm, ehhez már kevés lesz a gépem. :(

(#47) keIdor válasza hoffman_ (#28) üzenetére


keIdor
titán

De te meg elég pesszimista vagy. A 28nm csak jövőre jön, vagyis az 580 akkor is csúcs lesz még. A Full HD meg már egy ideje átlag felbontás lett, nem lesz itt gond, úgy fog hasítani az 580-on maxon, hogy öröm lesz nézni. Konzolok amúgy is visszafogják a gépigényt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#48) leviske


leviske
veterán

Fuh. :Y Attól tartok, a Dragon Age 2 az esélytelenek nyugalmával indulhat az év játéka díjért. Itt a Skyrim és a Mass Effect 3 közt lesz a verseny.

(#49) Thodeus válasza Manbal (#45) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ha valóban boxos verzióból lett vágva a trailer, akkor aligha láthatsz benne sok dx11-et. :)

(#50) Robert1987


Robert1987
tag

Ez a játék olyan tökéletes lesz mint a Morrowind vagy az Oblivion volt a maga idejében. A gépigényről meg szerintem annyit, hogy mikor közzéteszik hivatalosan, lesz itt hozzászólás a fórumon bőven:D
Olyan jó kis lelkesítő zene megy a videó alatt :))

robert1987#2387

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.