Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97) Vesa


Vesa
veterán

Sok igazság IS van a cikkben, de kicsit a szakbarbárságot véltem felfedezni már az egeres topikban is. Értem én a méréseket és az elvet is, ennek ellenére ami a grafikonon jól mutat, az a gyakorlatban sokszor nem olyan sarkallatos pont. Engem pl. lebeszéltek anno a Roccat Tyon-ról, mondván az lézeres és a "szakma" szerint az nem jó. Ennek ellenére nekem soha, semmi bajom nem volt vele, csodálatosan teszi a dolgát még munka közben is (Grafika, 3D). Egyetlen percig nem éreztem, hogy lassú lenne, akadna, nem követné le a kézmozgásomat. A grafikonokat én is láttam és valóban jobban teljesít egy optikai bizonyos helyzetekben _papíron_, de ez annyira parányi eltérés ma már, amit a gyakorlatban szinte nem lehet érzékelni.

A másik amit talán kicsit túlzásnak éreztem, az a Logitech G100s indokolatlan fényezése. Most attól tekintsünk el, hogy ilyen ronda egeret régen láttam, hiszen nem ez a legfontosabb paraméter. De annak ellenére, hogy a jobbak közé tartozik az olcsó szegmensben, messze nem volt indokolt szinte mindenek fölé helyezni...

A tudomány a valóság költészete!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.