Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Meg kell nézni. Pont abban a stádiumban vagyok, hogy böngészőt akarok felrakni az X500+ -omra... Opera Mobile, Opera Mini... Most nézegetem őket...

(#2) moonman


moonman
titán

hogy ez az ugrálós, animált tabváltó hüjeség mekkora hüjeség. nem biztos, hogy mobilon arra kéne menni, hogy minél dizájnosabb legyen. a 9.5 felugró menüs tabváltója teljesen jó, nem animált, nem csúszikmászik, nem tükröződik, ellenben gyors.

Opera is kezd abba a hibába esni, hogy a desktopot akarja lehozni mobilra, holott ott teljesen más kéne, hogy legyen a koncepció.

(#3) atike válasza moonman (#2) üzenetére


atike
nagyúr

És hogy ne fussak felesleges köröket mit javasolsz telepítésre? Mit lenne érdemes kipróbálni? Arra nagyon gyorsan rájöttem, hogy a WM6.0 Internet Explorere kuka... :)

(#4) moonman válasza atike (#3) üzenetére


moonman
titán

én Opera 9.5-öst használok, ami benne volt a HTC-s romban. a 9.7 nekem nem jött be, a görgetést nagyon elszabták.

[ Szerkesztve ]

(#5) atike válasza moonman (#4) üzenetére


atike
nagyúr

Mobile, Mini vagy sima?

(#6) Kendek válasza atike (#5) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván a Mobile 9.5-re gondol, amit általában bele szoktak rakni előre a firmware-ekbe, ha olyan a rendszer (persze az aktuális verziót). A Opera Mini más verziószámnál tart, a "sima" alatt meg gondolom az asztali változatot érted, de elég butuska feltételezés ez moonman-ről, hogy azt használná. :U

<-ƘƘ->

(#7) atike válasza Kendek (#6) üzenetére


atike
nagyúr

Semmi feltételezésem nem volt, azért kérdeztem... :) Akkor rakom is fel a Mobile 9.5-öt... :)

(#8) moonman válasza Kendek (#6) üzenetére


moonman
titán

pedig a 9-es kijövetelekor (IE7 idejében) egy ideig default böngészőm is volt.

atike: igen, Opera Mobile 9.5-re gondolok, nem tudom, hogy a gyárilag romba főzött azonos-e a honlapjukról letölthetővel, mindenesetre eddig ez jött be a legjobban. aztán sok szeretettel várjuk PIE6-ot, eddig elég meggyőző.

[ Szerkesztve ]

(#9) cousin333 válasza moonman (#2) üzenetére


cousin333
addikt

"9.5 felugró menüs tabváltója teljesen jó, nem animált, nem csúszikmászik, nem tükröződik, ellenben gyors."

Remélhetőleg a közelgő hardveres gyorsítással ez is az lesz. :)

"Opera is kezd abba a hibába esni, hogy a desktopot akarja lehozni mobilra, holott ott teljesen más kéne, hogy legyen a koncepció."

Az Opera deklarált célja, hogy a lehető legegységesebb felhasználói élményt nyújtsa, a használt eszköztől függetlenül. Ez a törekvés már elég régóta megfigyelhető, csak most látszik igazán kidomborodni. Az Opera az egységes web-ben hisz, úgy gondolja, hogy ez lesz a jövő multiplatform fejlesztéseinek az alapja. mondjuk ennek már kevesebb köze van a program megjelenéséhez...

"We spared no expense"

(#10) grabber


grabber
addikt

Most raktam fel a mobile-t a 4-es és 5-ös mini mellé.Hát azt hittem nem olyan lesz mint az 5-ös,mert abban nem ismeri az enter bill a qwerty bil-en.
A design sem jön be.Ja és a legdurvább nincs benne a #3 amivel az oldal aljára illetve a tetejére tudtam ugrani,ez meg a 4-ben meg benne van.

Szóval én még mindig a Opera mini 4.2 ajánlom

(#11) moonman válasza cousin333 (#9) üzenetére


moonman
titán

én meg abban hiszek, hogy a sok csicsa helyett inkább a sebességen, a stabilitáson és a biztonságon kéne ügyködni. nem szépségversenyre készülök, hanem hatékonyan szeretném használni a készülékem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.