Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) --Nozbert-- válasza Luccus (#748) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

HPM-62,hagyományos kialakítású,ugyanolyan,amilyen az összes többi nem Walkman besorolású mobilhoz jár.

/\/0zb3/27

(#752) Luccus válasza --Nozbert-- (#751) üzenetére


Luccus
csendes tag

köszi :))

(#753) AdaW válasza Luccus (#748) üzenetére


AdaW
csendes tag

A típusát nem tudom sajna, de a sonyericsson gagyibb fülhallgatója a klasszikus alakú, amihez szivacsot adnak, a vége pedig ugyancsak sony és nem 3.6 jack csatlakozó, ami egyébként minden zenekütyühöz jó lett volna...
A nagytesójához, a w580 (ugye?) csak ahhoz adnak jó sonywalkman fülhallgatót... :U

(#754) niti


niti
aktív tag

Kíváncsi vagyok, vajon a Pannonnál most akciós szürkének is törnek-e a gombjai? Úgy szeretnék egyet, és most nagyon jó árban van. Valaki vett már esetleg? Az érdekelne még, hogy milyen színű vajon a gombvilágítása?

(#755) aya


aya
addikt

Olcsó lett a pannonnál, kicsit fellendül majd a topic. :C

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#756) niti válasza aya (#755) üzenetére


niti
aktív tag

Szinte potom ár érte kártyásan a 20ezer Ft!
Nagyon vágyom egyre. De van egy-két dolog, amitől tartok. Most w800-am van, és ugye neki a kamerája és a hangzása is remek. Azt hiszem, ezek az s500-ról nem mondhatók el. Lehet, hogy megbánnám a cserét. De akkor is olyan szép, váá...
Ja, meg a gombtörés. Vajon ennek is...?

(#757) LEFTHORSE1 válasza niti (#756) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A W800-at szigoruan tartsd meg, olyan hangminőséget vagy fotótudományt nem találsz az uj SE-k ben

Cseberből vederbe

(#758) niti válasza LEFTHORSE1 (#757) üzenetére


niti
aktív tag

Hát ez az... De már erősen kopott, és ugye elég vaskos is... Azért köszi :)

(#759) FraFer válasza niti (#756) üzenetére


FraFer
tag

Ha lány vagy, ne gondolkodj. Kevés telefon áll szebben egy lány kezében, mint ez. :) Különben tudásban sem olyan gyenge ez a készülék, viszont az is tény, hogy mind a kialakítása, mind az anyaghasználata nem biztosít nagyon tartós használatot, és akkor még finom voltam. :B (Az én ismerőseimnél ritkán élte túl az 1 évet valami komolyabb hiba nélkül... :U )

(#760) niti válasza FraFer (#759) üzenetére


niti
aktív tag

Lány vagyok, de nem az a finomkodós fajta. Lehet, hogy még félteném is magamtól :D
A papírra vetített tudádával nincs is problémám, de már sok tekintetben mérce a w800. Mondjuk zenehallgatásra pont nem használom,de mégis fontos a számomra, hogy szépen szólaljanak meg rajta a csengőhangok. Ebben sajnos bőven alulmarad az s500. Meg másban is.
Ami viszont nagyon vonz, az a teljesen értelmetlen Day&Night téma, meg a villogás :D

(#761) --Nozbert-- válasza niti (#760) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Szerintem ennyiért simán megéri az S500i,a gombtörés meg csak egyes modellekre jellemző,az újabb szériáknál már nem. Reméljük,hogy nem hibás darabot fogsz ki. ;)

/\/0zb3/27

(#762) TexT-BoY válasza niti (#754) üzenetére


TexT-BoY
addikt

én ma rendeltem meg holnap megyek érte, nekem külön öröm ez a szürke, erre fájt a fogam régóta:).

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#763) niti


niti
aktív tag

Megvettem... Azt hiszem, nem fogom megbánni :)
Még tetszik is ebben a színben.
Az általam feltett kérdésre viszont nem válaszolt senki, de hátha lesz még, aqkit érdekel: fehér a gombvilágítása!

(#764) TexT-BoY válasza niti (#763) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Én is megvettem, nekem is tetszik:).

Eddig 1 problémám van, hogyha a kijelző alatti gombokat nyomom néha a képernyő is nyomódik:(. Azonkivül perfect.
SMS irás kiváló, belöttem az IBM-el BT-n az is kiváló. Örülök hogy végre értelmes telefonom van:). Ma rendelek hozzá egy 2Gb-os M2 karit 3500-ért:).
20k-ért ajándék.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#765) niti válasza TexT-BoY (#764) üzenetére


niti
aktív tag

Remélem, sok örömöd lesz benne!
Nálam talán ez a telefon lesz, ami megtöri a jeget, és nem adom el 2-3 hónap után... Már nagyon régóta tetszett. És ráadásul az első helyen, ahol akartunk veni, már elfogyott. A második helyen sikerült megvenni, és én vittem el az utolsót :D
Nagyon pozitív meglepetést okozott a hangszórója. Persze a w800 kenterbe veri, de egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek gondoltam. Megmutogattam a munkatársaimnak, és el is ámultak rajta, hogy milyen szép :) Ja, és hogy milyen olcsó!

Amit furcsának találok, az az Everchanging téma hibája. Olvastam a korábbi hozzászólásokban, hogy ez a Pannonos szoft miatt van. Ennek vajonmi értelme? Direkt piszkálhattak bele? Egyébként próbaként letöltöttem a zedge.net-ről ugyanezt a témát, mert reméltem, hogy azzal jó lesz, de nem... :U

(#766) Luccus


Luccus
csendes tag

Sziasztok!
igazából nem tudom hol is lenne legjobb helye ennek a hsz.-nek szal offolok is :)) A kérdésem az hogy szerintetek megéri váltani az s500-at egy samsung f400-ra?Vagy csalódott leszek :F Ami az s500 mellett szól az az hogy nagyon mutatós telefon de igazság szerint én már eléggé meguntam... Összességében érdemes vagy sem? létezik egyáltalán olyan telefon ami hasonlóan szép mint ez?:))

(#767) TexT-BoY válasza niti (#765) üzenetére


TexT-BoY
addikt

mi baja az everchangingnak?
nekem is az van belőve:).

Én eddig naggyon elégedett vagyok.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#768) niti válasza TexT-BoY (#767) üzenetére


niti
aktív tag

Nem mindig a megfelelő időszakhoz igazodik. Pl. most ott a faág a sárga levelekkel, az jó, mert ugye ősz van. :)
Ha előreállítod dec. 24-re, vagy 25-re. akkor nem mondom el, hogy mi lesz ott, mert lehet, hogy majd meg szeretnél lepődni :) De dec. 26-nál már nyiladozó virágot mutat, meg röpdöső pillangókat. Ugyanígy azt hiszem, január 1-én is.
Szóval váltakozik, az ok, de nem mindig úgy, ahogy kéne.

Luccus: olvasd el itt a Mobilarénán a Samsung tesztjét, és dönts az alapján. Én biztos nem venném meg (másik Samsungot sem, szerintem soha), de ezt neked kell eldönteni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#769) niti válasza niti (#768) üzenetére


niti
aktív tag

Pl. ma reggelre átváltott virágosba... Itt a tavasz :D

(#770) TexT-BoY válasza niti (#769) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Nekem is eljött a tavasz, lehet egyzserre váltalnak? kéne valami jó témás oldal:DD:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#771) Luccus


Luccus
csendes tag

Niti kösz a tippet,letettem a telóról :DD maradok az s500-nál egyenlőre ha váltani fogok akkor is szerintem csak nokiára :U
Egyébként ma reggel nálam is beköszöntött a tavasz aminek nem örülök mert most volt szoftverfrissítés azt hittem majd ez megoldja ezt a gondot de ezek szerint mégsem :Y
hát ez van elvannak ezek a telefonok tévedve :DD

(#772) Luccus válasza TexT-BoY (#770) üzenetére


Luccus
csendes tag

itt vannak nagyon pöpec témák:
http://www.mys500.lasyk.net/sub/84/ALL/date/2/S500-Themes-Abstract-page2.html
:))

(#773) FraFer válasza Luccus (#766) üzenetére


FraFer
tag

Természetesen a Samsung F400 jobb, újabb telefon, különösen hangásra, zenehallgatásra mindenképp jobb. Ugyanakkor drágább is, így neked kell eldöntened, hogy neked szükséged van-e jobb zenei tudásra vagy elég a S500 is.. ;)

(Samsungot pedig ugyanúgy nyugodtan lehet venni, ahogy SE-t vagy Nokiat, mert ma már legalább azt a minőséget hozza, sőt... :U )

(#774) Luccus válasza FraFer (#773) üzenetére


Luccus
csendes tag

Köszi szépen!
Hát nem tudom ki mire esküszik...Nekem eddig 2 samsungom volt de rengeteg macera volt velük...Habár az S500 is rendesen kitesz magáért :U :D
Nekem eddig Nokiával még sosem volt problémám szóval lehet hogy 5310 xpress lesz belőle de Karácsonyig van még időm eldönteni.Meg hát ki tudja addig még mi lesz!

(#775) niti válasza TexT-BoY (#770) üzenetére


niti
aktív tag

Egyszerre váltanak, ez tuti!
Nekem ez a favorit témás oldal: [Zedge.net]

FraFer: nem a minőség miatt. Azzal sosem volt bajom, csak sokkal kevésbé testreszabhatók, mint a többi.

(#776) LEFTHORSE1 válasza niti (#769) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha pl. Ausztráliába használja valaki ezt a mobilt, akkor neki mit mutatna az everchanging téma? Mert ugye náluk tél volt és most tavaszodik, szerintem igy van megszerkesztve a téma. Most nézem a fali naptárt és 11.-énél valami ünnep lehet valahol mert megjelenik egy bekarikázott "F" és "B" betü, talán valamely ország nemzeti napja vagy vallási nap

Cseberből vederbe

(#777) niti válasza LEFTHORSE1 (#776) üzenetére


niti
aktív tag

Ebben a topicban írták korábban, hogy ez csak a Pannonos szoft sajátja.
Meg nem hiszem, hogy erről lenne szó, mert eddig üszt mutatott a trlrfon, most meg tavaszt :) A kettő között csak lenni kell valamilyen átmenetnek :) Szerintem ez inkább bug. :(
De mindegy, mert beállítottam egy szép hátteret, így nem zavaró.
Az viszont annál inkább, hogy az oldalsó világítás színét nem lehet megváltoztatni, csak a bejövő hívásra vonatkozóan. Hogy alapállapotban mit mutat, az a témához igazdodik, ugye? Vagy esetleg találtatok már rá valami beálítási lehetőséget? :F

(#778) bsh


bsh
őstag

én valamikor nyáron kaptam egy ilyet a pannontól ingyért. jó kis telefon.
de tegnap esett le, hogy azok a fehér csíkok a billentyűzeten nem karcok, mint ahogy én gondoltam, hanem el vannak törve a gombok. :(
fasza...
ráadásul külföldön vagyok egy ideje és még maradok is, természetesen a garanciapapírok otthon vannak, pannonhoz nem tudom elvinni, garanciajegy nélkül meg egyik helyi márkaszervízbe se vihetem... :(

(#779) niti válasza bsh (#778) üzenetére


niti
aktív tag

Sajnos törnek, ez általános :( Neked milyen színű van? És hogy lehet ingyen kapni telefont a Pannontól? Nagyon sokat telefonálsz? Nekem 2 év után 600 Ft kedvezményt ajánlottak... :U
Vajon a szürkében található ezüstszínű billentyűzet ugyanaz lehet, mint ami a sárgában van? Mert akkor várhatóan ez is "megreccsen"' előbb- utóbb...

(#780) niti


niti
aktív tag

Képzeljétek, ma egyszercsak nem tudtam telefonálni a készülékkel. Se engem nem hallottak, se én a másik felet. Ez háromszor megismétlődött, aztán újraindítás után ment minden újra rendben.
Remélem, nem lesz visszatérő probléma.
Biztosan szoftveres hiba volt, ugye?

(#781) Luccus válasza niti (#780) üzenetére


Luccus
csendes tag

Az én telómmal is volt ilyen nem is egyszer de amióta frissítették rajta a szoftvert azóta semmi gond!Úgyhogy szerintem tuti szoftvernyavalya!

[ Szerkesztve ]

(#782) niti válasza Luccus (#781) üzenetére


niti
aktív tag

Az még a kisebbik baj, mintha hardveres lenne.
Elég szomorú ez különben.
Általában használt telefonjaim voltak, sőt, szinte mindig. Lekopogom, sose volt bajuk, talán egyet leszámítva. Pedig elég sok megfordult nálam, sajnos elég hamar megunom őket.
Na mindegy.
Egyszer végre úgy alakul, hogy jó árban tudok venni egy újat, és erre tessék.
Hál' Istennek azóta sem produkálta, remélem, nem is fogja. Ha meg igen, majd frissítek rajta szoftvert...

Köszi a választ!

(#783) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Meguntam, eladtam, holnap jön a nagytesó. W580i

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#784) niti válasza TexT-BoY (#783) üzenetére


niti
aktív tag

:Y Ez gyorsan ment!
Aztán miért? :) Annyiban azért nem különbözik... Mennyiért veszed?

(#785) TexT-BoY válasza niti (#784) üzenetére


TexT-BoY
addikt

28.000-ért.

Azért mert sok a szoftveres bajom vele, BT instabilabb mint az előzőK320i-men és elvárom hogy ennyiért legalább stabilan menjen, meg ezek a témák kiakasztanak, hogy tudom milyen lehetne és nem olyan.
Meg persze a W580i fitnessz funkciója tetszik:)
A forma, és minden más viszont 10pontos.
Ha mégsem jön össze a W580i akkor visszatérek:).

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#786) niti válasza TexT-BoY (#785) üzenetére


niti
aktív tag

Hát... Sok sikert hozzá!
A fitness funkció az nekem is hiányzik belőle.
Mennyiért tudtad elpasszolni az s500-at? Már ha nem titok.

(#787) TexT-BoY válasza niti (#786) üzenetére


TexT-BoY
addikt

2Gb-os karival és Turbosimmel 28.000

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#788) niti válasza TexT-BoY (#787) üzenetére


niti
aktív tag

Wow. Akkor nem jársz rosszul. Sőt. :K

(#789) bsh válasza niti (#779) üzenetére


bsh
őstag

fekete-zöld van, és igen sokat telefonálok és már nagyon régóta előfizető vagyok, úgyhogy nem kellett fizetnem semmit, és még adtak mellé másik kártyát meg lebeszélhető vackokat meg mittoménmit.

(#790) máyköl


máyköl
veterán

Nemrossz a teló, de a 3G lemaradt... A külseje viszont nagyon tetszik.

(#791) SirRasor


SirRasor
őstag

Valaki osszon már meg egy fontos információt a készülékről, mert nagyon tetszik, de csak akkor vennék ilyet, ha nem kéne gyakran tölteni. A cikk ilyen szempontból picit ellentmondásos:

"Az akkumulátor kapacitása 900 mAh. Átlagos használat mellett 2-3 napig elketyegett, zenehallgatáskor persze gyorsabban merült."

és a végén lévő specifikációk:
Készenléti idő: 370 óra ~14 nap
Beszélgetési idő: 540 perc ~9 óra

Akkor most ebből mi a valós? 1 nap max 2-3 percet telefonálok, zenét nem hallgatnék vele, esetleg a fényképező részét használnám néha. Ilyen használat mellet kibírna akár másfél hetet is egy feltöltéssel?

Make Love not war!

(#792) niti válasza SirRasor (#791) üzenetére


niti
aktív tag

Másfél hetet biztos nem... Azért ahhoz nagy a kijelzője, plusz ott az oldalán a világítás.
Még én is csak most tapasztalom ki, de szerintem kevés használattal és a minimálisra vett fényerővel kb 4 nap.
De másfél hétig egy hasonló kaliberű telefon sem bírja, az fix, sajnos.

Szerk.: szóismétlés :B

[ Szerkesztve ]

(#793) niti


niti
aktív tag

Szoktatok játszani a Brain Juice-szal? Nagyon bejön. Eddig 3 szintet sikerült kinyitnom.
A Path Memoryvel igencsak meggyűlik a bajom :) Valahogy a vizuális memóriám nem jó. De mindig fejlődök. :D

(#794) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

most terveztem hogy veszek ilyen telefont, és leváltam a k550-emet mert:
- van amikor hívok és nem hallom a másikat (na meg azt sem hogy kicsöng, és hgoy esetleg felvette)
- gyakran nem vagyok elérhető pedig van térerőm (és nem is kapok sms-t- hogy hívtak vagy ez normális ha külföldön vagyok?)
- néha nem bírja lejátszani a 2 gigás kártyáról a 100 mb mixeket (vagy ez normális?)
- csak úgy nagy hirtelen ki szokta írni hogy most megformázza e a kártyát vagy sem?!
- néha a képeket nem bírja megjeleníteni a kártyáról

de úgy olvastam másnak is volt az elsőhöz hasonló problémája
érdemes váltani? :F

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#795) mrlujoak válasza SunBreeze (#794) üzenetére


mrlujoak
veterán

írtam a K550i topikba is, olvasd el... :)

S500i-re a K550i-t...
Fogós kérdés. Több dologról le kell mondanod, ráadásul az S500i és W580i ágon egy fontos, bosszantó dologgal meg is kell barátkoznod, ez pedig a törő billenytűk veszélye.
Az első pár szériás modellek olyannyira gyenge anyagból készült billentyűzettel készültek, hogy azok elrepedhetnek a napi használat mellett.
Persze ezeket garanciálisan cserélik, mert ez tervezési hiba - ismerte el a SE - így ezért pénzt nem kérhetnek el.

Amit viszont az S500i nyújt, az a divatos, slide-os megjelenés, fényjáték, szép kijelző.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#796) niti válasza SunBreeze (#794) üzenetére


niti
aktív tag

Az utolsó 3 nem a memóriakártya problémája? :F
Különben a kameráját leszámítva bőven van olyan jó ez a telefon, mint a k550, pláne, hogy annak dobozhangja van :)

(#797) mrlujoak válasza niti (#796) üzenetére


mrlujoak
veterán

Inkább magasan cincog, kb. mint a W880i... :DD Tudom, K550i-m (is) van, illetve W880i a közeli családi körömben.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#798) Lauryka


Lauryka
csendes tag

Hali!
Lenne 1 kérdésem, van 1 s500i-m független, karcmentes, w580 soft-al, flash menükkel... Van hozzá töltő és egy 512-es m2. Annyi a hibája h 3 gombja törött(1,4,7-es). Így szerintetek mennyit érne? Vagy egyáltalán érdemes gombsort cserélni rajta? (ha igen ez kb mennyibe van?). Köszi, Viki

(#799) niti válasza Lauryka (#798) üzenetére


niti
aktív tag

Tedd fel itt is a kérdésed, hátha hamarabb választ kapsz rá!

Mrluojak: én a beszélgetésre gondoltam!

(#800) Lauryka válasza niti (#799) üzenetére


Lauryka
csendes tag

Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.