Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) ewatson válasza AdaW (#899) üzenetére


ewatson
csendes tag

de azert a karacsonyi milyen szep volt mar! szep kis piros bogyeszok az agon, piros hatter.... az megdobta a hangulatomat akkor... :)

kici, baratszagosz haziszarkany

(#902) niti válasza ewatson (#901) üzenetére


niti
aktív tag

Nekem nem dobta meg, mert amikor megvettem a telefont, kb az első nap megnéztem, mit mutat majd a téma karácsonykor. Így nem ért meglepetésként. :)
Már sokmindent megváltoztattam a telefonon: w580 szoft van rajta (így a bal oldali wap gomb a böngésző helyett a zenelejátst indítja el), óangol betűtípus, flasah menük, és rózsaszín háttér a zenelejátszóban :K
Tök jó, csak ne recsegne...

(#903) se4ever2 válasza niti (#902) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Hát nekem is jó lenne már...Egyébként házilag csináltál mindent?

(#904) niti válasza se4ever2 (#903) üzenetére


niti
aktív tag

Házilag, sima adatkábellel és xs++-szal meg Far manager-rel. Pici odafigyelés kell hozzá, meg utánaolvasás. Nem nehéz :K

(#905) se4ever2 válasza niti (#904) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Hát én valahogy mégsem merem megcsinálni... :F

(#906) iamgyuszy


iamgyuszy
csendes tag

Most 19 980 Ft a Pannon-nál a SE S500i! :)

(#907) LEFTHORSE1 válasza niti (#888) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha le tudnád szerelni a hátlapot és vékony cellux csikot ragasztanál az illesztések közé, vagy körömlakkal vékonyan lefesteni az illesztéseket ugy hogy ne látszodjon kivülről. Én miután lefestettem a K 750-em keretét lefestettem fehérre minden nyüszögés elhallgatott, ugyanis vékony festék réteg került az illesztések közé [link]

Cseberből vederbe

(#908) ewatson válasza niti (#902) üzenetére


ewatson
csendes tag

valahogy en sem akarok ennyire belepiszkalni. bar temakat szoktam leszedni, azokban lehet egesz igenyeset talalni :)

de ez az oangol betutip. erdekelne...:D

kici, baratszagosz haziszarkany

(#909) niti válasza ewatson (#908) üzenetére


niti
aktív tag

Így néz ki:

Csak nem ezzel a témával használom, és úgy sokkal szebb :)
Nálam az egész úgy indult, hogy nagyon szerettem volna flash menüket, és mivel ahhoz is bele kellett mászni a telóba, gondoltam, legyen akkor a többi is.
Nem bánom, nagyon jól néz ki.
Ha valaki kedvet kap, szívesen segítek.
Lefthorse: köszi, ez jó ötlet, majd megpróbálom. Te körömlakkal festetted le a k750-et? Nagyon jó lett! :K

[ Szerkesztve ]

(#910) se4ever2 válasza niti (#909) üzenetére


se4ever2
aktív tag

És az égvilágon mindenhol ilyen a betűtípus?Pl.:szövegbevitelnél?
Egyébként nekem még az a nagy problémám,hogy az legtöbb témáknál szaggat a gyorsmenü!Toltam rá új szoftvert,de semmi sem változott.Másnak is van ilyen jellegű problémája?

[ Szerkesztve ]

(#911) niti válasza se4ever2 (#910) üzenetére


niti
aktív tag

Mindenhol ilyen, szövegbevitelnél is, sőt, még a játékokban is:) Majd készítek néhány képet, és feltöltöm őket. Mondjuk van, ahol zavaró, pl. a telefonszámokat nehezebb így kivenni, de nem vészes a helyzet. És szerintem nagyon jól áll neki. A gyorsmenüs problemád furcsa, nem tudom, mitől lehet.

(#912) vikking156


vikking156
csendes tag

Sziasztok :) Én ma vettem a pannonnál 4000-ért egy ilyet :D Ennyit bőven megért :D

Tetszik, szoknom kell, a másik telóm 6120 classic.
Egyelőre nem nyöszörög, semmi baja, bár szép is lenne, ha fél naposan recsegne :)))

Viszont amit nem értek: A teszten itt a PH-n azt írták, hogy a hozzáadott füles jól szól. Na ezt nem vettem észre, egy számot toltam rá át, de az valami nagyon fájt :S Jó, Sennheiserhez szoktattam a fülem, mióta a 6120-at hallgatom, és csak ilyen volt 2.5-ös Jackes, de ez azért annál a bizonyos szintnél is bőven lejjebb van. Az lenne a kérdésem, hogy ezt egy rendes füles ellensúlyozza? Mert akkor esetleg elgondolkozom egy nagyobbfajta memkártyán.

Üdv mindenkinek! :)

(#913) niti válasza vikking156 (#912) üzenetére


niti
aktív tag

Remélem, sok örömöd lesz benne! Sony Ericsson telókhoz lehet kapni a hpm-70 "nevű" headsetet, ami elég jól szól, a fülese illeszkedik a hallójáratba, és már 3-4000 Ft-ért is kapható. Ezen kivül 2 részből áll, a vezetékén van egy jack csatlakozó, így akár a Sennheiseredet is beledughatod. Különben nekem is van egy Sennheiserem, igaz, nem tudom, milyen típus, de en jobban szeretem nála a SE fülest.

(#914) se4ever2 válasza vikking156 (#912) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Hát egy Sennheiser után csalódás,de vegyél egy átalakítót és használhatod vele ;) Talán még jobb is lesz mint a Nokia :DD

(#915) vikking156


vikking156
csendes tag

Egyszerre válaszolok a kettőtökére, ha nem baj :)
Ez a füles lehet, hogy érdekelne (sőt, jó lenne, ha elég lenne az átalakító is, ha az 2.5-ös Jacket tudna. De valszleg nem tud, így maradna a kihangosító fülese, amivel valszleg tényleg nincs gond :)). Majd utánanézek :)

Mindenesetre nekem ez a teló lesz a másodlagos, a 3G-t sokat használom a Nokián, csak az eleddig kártyás volt, sokak által ismert számmal, míg ez előfizus. A biztonság kedvéért :)

Még egy kérdésem lenne, Bluetoothos headsetet milyet ajánlotok?

(#916) niti válasza vikking156 (#915) üzenetére


niti
aktív tag

A hosszabbtója tud jacket, azzal meg alakthatsz mindent mindenhova :)
A Bt headsetekhez nem értek.

(#917) vikking156 válasza niti (#916) üzenetére


vikking156
csendes tag

Még egy börning kveszcsön :) : kinek meddig bírja az akksi? Gondolom majd beáll kicsit hosszabb készenlétire, mert most egy nap. Ami annyira nem jó :S

(#918) Temerti válasza vikking156 (#917) üzenetére


Temerti
tag

Nekem általában egy hétig bírja. Persze vannak napok mikor egyáltalán nem hallgatok zenét, és játszani se játszok rajta. :)

(#919) vikking156 válasza Temerti (#918) üzenetére


vikking156
csendes tag

Hoppá... :DD Az nem rossz :))) Akkor várom, hogy belejöjjön az akksi :) Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#920) ewatson válasza vikking156 (#917) üzenetére


ewatson
csendes tag

az enyém lassan egy éves lesz, és 4-5 napig gond nélkül bírja. (bár én soha nem hallgatok rajta zenét!) kicsit úgy érzem mostanában, hogy csökken a teljesítménye...

kici, baratszagosz haziszarkany

(#921) AdaW


AdaW
csendes tag

Megvált már valaki ettől a mobiltól? Gondolom igen. :)) Miért, hány hónaposan, illetve mennyiért?
Én most készülök eladni, nem várom meg míg a kezemben esik szép :N

(jah, és ha valakinek még megvan ez a kütyü, ne hagyjuk már megdögleni ezt a topicot...)

[ Szerkesztve ]

(#922) niti válasza AdaW (#921) üzenetére


niti
aktív tag

Én már elcseréltem egy k550-re, pont az általad említett ok miatt. 3 hónapos korában... Nem semmi :( Pedig amúgy szerettem.

(#923) se4ever2 válasza niti (#922) üzenetére


se4ever2
aktív tag

Nekem is ilyen jellegű problémám van,1,5 hónapos,de már nagyon nyikorog... :((( Lehet ennél is csere lesz.K660-ra esetleg 6220c.

(#924) Temerti válasza se4ever2 (#923) üzenetére


Temerti
tag

Ugye nem szürke színű? Nekem 2 és fél hónapos szürke színű van, eddig csak szoftverhibát észleltem, azt is csak egyszer.

(#925) niti válasza Temerti (#924) üzenetére


niti
aktív tag

Az enyém szürke volt. Hátha megúszod. Én állati nagyot csalódtam ebben a telefonban emiatt.

(#926) donail


donail
csendes tag

Én nekem se a k660,se a k550 nem tetszik külsőre(válogatós típus vagyok).Én egyébként s500i helyett w380i szerettem volna,de olyan sajnos csak lilában voltmindenhol:( .
Szerintetek melyiket lett volna érdemesebb megvenni??? :F

(#927) niti válasza donail (#926) üzenetére


niti
aktív tag

Nem tudom, a w380 mennyire tartós darab, de én is szemezgettem vele. Aztán a kamerája miatt a k550-et választottam, de azzal meg jól megjártam, mert hibásat sikerült kifognom. Most egy Nokia 6120c-t használok, tök jó, újdonság a SE-k után. A k550 azért marad a családban :)
Kérdésedre válaszolva, ezt így nem lehet meghatározni... Az s500-nak nagyobb a kijelzője, a kamerafelbontása is, ott vannak az oldalán a villogók, és elegánsabb darab. A w380 gondolom jobban szól, fiatalosabb, és nagyon tetszenek rajta a gombok kívül. Hogy ki melyiket vegye, az mindenkinek a saját döntése.

(#928) Temerti válasza niti (#925) üzenetére


Temerti
tag

Rendben. Eddig is vigyáztam rá, de akkor még jobban igyekszem ezentúl. Nem szeretnék új telefont venni. :)

(#929) se4ever2 válasza Temerti (#928) üzenetére


se4ever2
aktív tag

De bizony szürke... :(

(#930) AdaW


AdaW
csendes tag

Az enyémet pont egy éve vettem, a gombsora persze 11 hónapja törött, de szinte csak esztétikai hiba, ezért még vártam a javításával, olyannyira, hogy inkább eladom már...
apropo: nem érdekel valakit egy ilyen mobil (S500i) dobozával mindenestül megkímélt állapotban elegáns és strapabíróbb fekete-zöld színben 13k-ért?

(#931) papi77 válasza AdaW (#930) üzenetére


papi77
addikt

Ment pü

Az első: NOKIA 1611

(#932) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Na,eladtam az S500i-met.Megelégeltem már az állandó fagyásokat,és azt a szörnyen idegesítő nyöszörgést,amire azt hiszi az ember,hogy szétesik a kezében.Helyébe egy Nokia 6220c jött,soha nem vlt még Symbianos telóm,remélem,hogy ez már jobb lesz :)

(#933) donail válasza se4ever2 (#932) üzenetére


donail
csendes tag

Én nekem lassan 1 éve van meg ez a teló és meg vagyok vele elégedve :) ,de azért van pár hiba ami nekem nem jön be:
-Alsó bigyuszka amiben a mikrofon van az mozog :U
-Fényképezője nagyon rossz , volt mát nálam k530 i annak ezerszer jobb :(( :((( :U
Én nekem teljesen jó a ki-be csukható mechanika, még nem volt lefagyva.Viszont az aksit úgy érzem, hogy fogy a teljesítménye :((( . Nekem sötét szürke van.De azért viszonylag meg vagyok elégedve vele. :C

(#934) flash-


flash-
veterán

Van hogy tesómnak befeketedik a kijelző....

Mikor jelent meg a legújabb szoftver erre a telóra?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#935) Lasy válasza flash- (#934) üzenetére


Lasy
veterán

a legujjabb SW hozzá az R8BE001

+36702778032

(#936) flash-


flash-
veterán

És hogy kell frissiteni?
mert nekem a sony update software 2 gépen is befagy.
egyiken Win xp sp2,másikon xp sp3 van.
elég fura nem?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#937) mrlujoak válasza flash- (#936) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A legfrissebb (2.9.5.16) verziójú SEUS-szal is próbálkoztál már?
Mármint a telepítésével.
Arra is figyelj, hogy a szoftvert egyes víruskereső programok előszeretettel letiltják, mert csatlakozik a netre (az én Avastom is felteszi a kérdést, amikor telepítem a SEUS-t, ilyenkor a tiltás feloldás után települ a szoftver), így javaslom, nézz utána a víruskeresőd befolyásolja-e a telepítést.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#938) Fooler89


Fooler89
őstag

Kaptam egy S500i és az a problémája, hogy a kamera nem megy rajta mert azt írja, hogy zárjam be a futó alkalmazásokat. Pedig be vannak zárva. Soft update volt, gyári visszaállitás is.

Vigyem szervízbe? Ha igen, akkor hova?

(#939) Fooler89 válasza Fooler89 (#938) üzenetére


Fooler89
őstag

up!

(#940) zack válasza Fooler89 (#939) üzenetére


zack
nagyúr

Senior tag vagy...tudhatnád hogy az up! nem megengedett a fórumban! :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#941) donail


donail
csendes tag

Boccs a tudatlanságomért, de mit jelent az up a mobilarenan?? :F

(#942) mrlujoak válasza Fooler89 (#938) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Szerintem ez nem is kérdés, hogy vidd-e szervizbe... Természetesen igen!
Ha az általad felsorolt, és elvégzett műveletek sem jártak sikerrel, akkor marad a szerviz.

Ha jól látom, gyáli vagy.
A Sony Ericsson központot tudod megkérdezni, melyik a legközelebbi átvevő pontjuk, ahol le tudod adni a telefonod gyári garanciás javíttatásra...

Nagyobb Media Markt, meg ilyen megoldás fog szóba jönni, hacsak nem Budapestre jössz, és hozod be magad a garanciaszervizhez.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#943) Ricardo válasza donail (#941) üzenetére


Ricardo
félisten

Up= fel. Semmi másra nem szolgál, csak hogy az adott topicot felhozza.

(#944) donail válasza Ricardo (#943) üzenetére


donail
csendes tag

Kösz ezt én is tudtam , csak azt hittem a senior tagoknál valami mást jelent..

(#945) Fooler89 válasza mrlujoak (#942) üzenetére


Fooler89
őstag

Köszönöm a válaszod! :R

ALL: Mert például ritkán írok és inkább olvasni járok ide? Igen köszönöm nektek is, hogy részletesen kiveséztétek a kérdésemre a válasz! :W :C

(#946) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tud nekem leírást vagy segítséget addni S500i@W580i mod-hoz?

(#947) Ricardo válasza ToBeY (#946) üzenetére


Ricardo
félisten

leírást nem találtam, de a szükséges alapokat összeszedheted itt.
Ha kérdésed van akkor fel tudod tenni, mert akad egy két "SE mester" a fórumon.

(#948) CrimsonNight


CrimsonNight
csendes tag

Sziasztok! Én tegnapelőtt vettem egy s500i-t és meglepődtem, hogy az everchanging témánál ilyen fű szerű növény van, és nappal lila színű este meg kék.Ez normális?Mert én tökre azt a fekete-zöld hátterű fehér virágos hátteret vártam ami úgy általában a telefonról készült képeken van.Meg így nyár közepén nem tudom, hogy miért ilyen kékes lilás a háttér.
Ja és lenne még egy kérdésem...Összecsukott állapotban milyen billentyűkombinációval lehet a billentyűzárat aktiválni? Bocs, ha butaságokat kérdeztem de ezekre eddig nem sikerült rájönnöm :B

(#949) ToBeY válasza CrimsonNight (#948) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hello
Meg tudnád mondani neked meddig birja a telód?Nekem olyan 1nap alatt lemerűl,hogy csak van az asztalon,semmi hívás,sms vagy zene,játék.

(#950) Viktor0610 válasza ToBeY (#949) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyen rövid készenlét semmiképp' nem normális. Vidd szervizbe, ha nincs még egy éves.

Samsung Galaxy A54

(#951) ToBeY válasza Viktor0610 (#950) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát már nem garos de beadom szervízbe holnap,remélem nem lesz baromi drága.
Aksi új benne és a héten le is softoltam a legújabbra.

[ Szerkesztve ]

(#952) CrimsonNight válasza ToBeY (#949) üzenetére


CrimsonNight
csendes tag

Szia,
Nekem 4-5 napig bírta most, de úgy, hogy sokat nyomkodtam, mert ugye új telefon, beállítgattam meg próbálgattam rajta csengőhangokat meg zenéket, sőt majdnem mindennap játszottam is egy kicsit rajta.Szóval szerintem a tiéddel valami baj lehet, vidd szervízbe megnézetni szerintem...Mikor megvetted töltötted 16 órát?

(#953) Ricardo válasza CrimsonNight (#952) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezeket az akkukat nem kell formázni. Tuti hibás a telep. Én is a szervízre szavazok.

(#954) Lasy válasza ToBeY (#946) üzenetére


Lasy
veterán

látom sok embert érdekel hogyan is lehet az S500ból W580at csinálni. a lépések nyagyon egyszerüek. (nekem legalábbis), lehet elsőre bolyolult lesz de szerintem nem az.
ami kell hozzá:
JDFLASHER
ide kell egy reg de a nyelvet beállithatod magyarra is. :)
MAIN
FS
custom
ezekre szükség lesz. :)
elinditod a FAR.exe fájlt.
ALT+F1
0 (nulla) itt beállitod azokat amit látsz a képen
utána katt a Jump down into a large rabbit-hole -ra
kikapcsolt állapotban a "C"gomb nyomvatartása mellett rádugod az adatkábelt, és megvárog mig betölt.
katt az OFLASH mappára, és másold bele a kicsomagolt MAIN, és FS fájlokat.
ha készen vagy akkor lépj ki a ".." jellel addig amig nem jelenik meg hogy tényleg kilép. és nyomd meg hogy YES.
ekkor még ne kapcsold be a telefont, hanem jétszd el a csatlakozást megint, de most az OFS mappába lépj, és azon melül a TPA/PRESET/CUSTOM mappába, onnan töröld ki a két mappát amit látsz F8-al, és a custom tartalmát másold be.
ha készn vagy akkor megint lépj ki a progiból a ".."-al addig amig nem irja ki a pirosat. :)
ha megvan kapcsold be a telefont, és várd meg a kérem várjon feliratot elsőre hosszú lesz de amint kész akkor használhatod is.

HA A TELEFONOD vkp-val VOLT FÜGGETLENITVE AKKOR VISSZA FOG ZÁRNI OLYANRA AMI EREDETILEG VOLT. EBBEN IS TUDOK SEGITENI DE AZ KICSIVEL BONYOLULTABB. de megoldható.

+36702778032

(#955) speedy789


speedy789
csendes tag

Helló! azt akarom kérdezni hogy nem tudja valaki hogy hol nézzem meg a telefonzár kódot?

mindenhol néztem de sehol sincs :(

(#956) speedy789


speedy789
csendes tag

Helló! azt akarom kérdezni hogy nem tudja valaki hogy hol nézzem meg a telefonzár kódot?

mindenhol néztem de sehol sincs :(

(#957) Temerti válasza speedy789 (#956) üzenetére


Temerti
tag

Az IMEI kódra vagy kíváncsi? Az én s500i-mbe ha beütöm ezt: "*#06#" idézőjelek és tárcsázás nélkül, akkor kiadja.

(#958) Pityesz78 válasza Lasy (#954) üzenetére


Pityesz78
tag

lesz benne akkor rádió, megabass, shake controll (nemtom miaz), és S500 féle themes?

El lehet úgy rontani a dolgot, hogy a telnyó használhatatlan legyen?

[ Szerkesztve ]

(#959) zack válasza Lasy (#954) üzenetére


zack
nagyúr

JD Flasher linkje hibás, és amit találok far manager-t abba nincs flasher. :U
Esetleg tudsz adni másik linket? :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#960) zack


zack
nagyúr

Arról is szeretnék infót kapni hogy normális e hogy Win7 64bit alatt ha rákattintok a 0-ás gombra kilép a DOS-os ablakból és bezérja a progit...csak XP alatt fog működni, vagy esetleg virtual XP-vel is próbálkozhatok?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#961) Vaze


Vaze
őstag

Sziasztok!
Öcsémnek is vann egy sony ericsson s500i - teloja,és tegnap szorakozott vele és nem tom hogy de kitörölte belőle a Magyar nyelvet....
Az lenne a kérdesem hogy vissza e lehet belé tenni a Magyar nyelvet és ha igen akor hogy?
Köszi

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#962) Vaze válasza Vaze (#961) üzenetére


Vaze
őstag

UP

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#963) Ricardo válasza Vaze (#962) üzenetére


Ricardo
félisten

(#964) Vaze válasza Ricardo (#963) üzenetére


Vaze
őstag

Köszönöm szépen!

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#965) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Sziasztok!
Gép miért nem érzékeli jól? W7 64bit, a szürke USB, és csak Cserélhető lemezt ír, de megnyitásnál nem enged be.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#966) flash-


flash-
veterán

hali

adott egy s500i
nem történt semmi buhera vele,csak a gyári legújabb fw van rajta.
rá volt kötve a pcre,másolás volt,közbe le lett húzva a gépről(vagy valami hasonló)
és azóta nem lehet bekapcsolni.
nyomom a bekapcs gombot,csak villog az oldalán a piros led.

kivettem a memkártyát is,hiába
nem lehet bekapcsolni
mit tegyek?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#967) k850 válasza flash- (#966) üzenetére


k850
addikt

Próbáld meg frissíteni a SEUS-al! Ha nem volt modolva a készülék, akkor a gyári frissítővel menni kell. Lásd itt! [link]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#968) flash- válasza k850 (#967) üzenetére


flash-
veterán

oké,de nem lehet mert akkor még egyszer leírom

Nem lehet a telefont bekapcsolni,csak néha felvillan az oldalán a piros led ha nyomom a c billentyűt.
hiába kiveszam az akkist,kártyát,majd vissza.
olyan gyakorlatilag mintha le lenne merülve,azzal a különbséggel hogy hiába rakom rá a töltőre:(

márpedig a software frissitéshez is be kell kapcsolodnia a telefonnak,de ez meg sem nyikkan.

elég elvinni egy sima telefon szervizeshez?vagy ezen csak a sonyerricson szervíz segit?
ha igen,vajon sokat kérhetnek el a javításért??
vagy inkább dobjam ki a telefont?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#969) G.B.H.


G.B.H.
újonc

Sziasztok!
Tudom elég régi téma ez már, de hátha vki tud segíteni. A párom a mai napig ezt a telót használja, nagyon ragaszkodik hozzá, bár már kissé laharcolt. Lehetőség adódott egy makulátlan darab beszerzésére, de abban nincs magyar nyelv. Tudna -e valaki segíteni ennyi év után még ebben nekem, hogyan tudnám megoldani?
Akár leírás vagy még élő link, video stb...
Előre is nagyon szépen köszönöm! :)

(#970) quailstorm válasza G.B.H. (#969) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mivel SonyE fanatikus vagyok ezért mindennel rendelkezek hozzá.

S500_R8BE001 ez kell hozzá. CID-et te tudod hanyas lesz, lehet 52 vagy 53. Custpack is kell, és Central Europe FS. Ez egy jó oldal, remélem még megy is.

Frissíteni meg lehet FAR managerrel pluginnel, XS++3.1 vagy 3.2-vel és SeTool2 lite-tal is talán.
DB2020-hoz én az XS++3.1-et javaslom.

Leírást most nincs kedvem kukázni, bocs, rég volt. Meg már el is késtem a válasszal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.