Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragonfx


dragonfx
veterán

Tényleg klasszul néz ki nagyon, faxás telefon, de meglesz avgy egy 100as, tegnap láttam ép mobilgurun és már van is teszt róla.grat.
Kár hogy a videot nem tudják legalább duplájára feltolni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Hú, végre teszt...

Sajnálom, h nem a legjobb minőségű volt a tesztkészülék (reméljük, h csak tesztpéldány hibája volt - majd meglátjuk... (a K750et is szídták, h recseg, ropog - az enyém cseresznyére későbbi, azzal lnem voltak gondok!)

Várok kicsit még a megvétellel - lehet, h a kártya miatt esetleg megvárom a W580at...


Akksi: mennyi nyúzzátok Ti a telefonokat? Csak mert a másfél éves K750em, most mértem, több órás zenehallgatás (512es kártya), meg pár óra telefonálással 3-4 napot bír...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#3) HaKo


HaKo
aktív tag

A numerikus billentyűzetek mennyire stabilak? Mivel voltak róla olyan képek, hogy törtek. Memóriakártyát szvsz azért nem adnak hozzá mert úgyis mindenki vesz magának olyat amilyen kell 512,1,2 Gb-osat. Ha most beleraktak volna egy 64 vagy 128-asat akkor azt írtad volna hogy ezzel szúrják ki a szemed. :D Nagyobbat meg nem adnak mert az már a Walkmanek kiváltsága.

(#4) bolondember válasza HaKo (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, azért a 12 mega memóriához, khmm, nem ártott volna egy 64es minimum (lásd még 6233/6234 a maga 7 megájával és hozzá egy 64es kártya)...
ennek így lehúzás szaga van...
Meg egyébként is: T650hez meg 256osat adnak... én ezt már nem értem... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) erdoke


erdoke
titán

A Samsung D900i 3e Ft-tal olcsóbb ugyanabban a boltban, a Nokia 6120 Classic 8e Ft-tal drágább, pedig magasabb kategória (és sokkal nagyobb tudás).
Nem jó vétel ez az S500i.

A legjobb aláírás a héten

(#6) HaKo válasza bolondember (#4) üzenetére


HaKo
aktív tag

Ha valaki nem hallgat zenét nem néz videót annak elég ennyi. Aki viszont hallgat annak az 512 is kevés. Vagyis az sem lett volna jobb ha adtak volna hozzá egy 64-eset.

(#7) Bocha válasza HaKo (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerintem egy 128-as kellett volna, 2 megapixeles kamerához nem elég 12 MB tárhely (meg manapság egyébként sem). Aki zenélni akar, az valószínűleg úgyis Walkmant vesz, ha netán mégsem, akkor van egy felesleges 128-as kártyája.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) *Flower*


*Flower*
csendes tag

Ha valaki nem hallgat zenét és nem néz videót, akkor minek neki ilyen telefon? :U

(#9) *Flower*


*Flower*
csendes tag

Ha valaki nem hallgat zenét és nem néz videót, akkor minek neki ilyen telefon? :U

(#10) EQMontoya


EQMontoya
veterán

valahogy eza zöldes design annyira nem vág haza... de maga a teló nem rossz.

Same rules apply!

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintem nagyon szép. A mechanika az nekem se tetszik annyira. Vagyis a rés a telcsi és a slide között valahogy nem meggyöző. De ettől függetlenűl egy nagyon szép telefon ez.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12) Bocha válasza *Flower* (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Mert szép? :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Szerintem ha a kezdoar csuszik le ugy 10-15ezret, és emelett a w580 menut ra lehet pakolni egész jo alternativa lesz, és nagyon szép.

(#14) bolondember válasza kzoltann (#13) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szvsz a menü tutira rámegy - csakhát, a GARI...

1 hónap max és lemegy... na ja...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15) Viktor0610 válasza kzoltann (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért kéne rátenni bármilyen más telefon menüjét egy (jó esetben) 1+1 év jótállásos készülékre? Főleg kérdem ezt a mai, szoftveres (és egyéb) hibáktól ''hemzsegő'' mobilok korában...

Samsung Galaxy A54

(#16) Bocha válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Meg miért is jobb a W580i szoftvere? A MegaBass miatt? Háát..

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#17) bolondember válasza Bocha (#16) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

MegaBass miatt IS :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#18) Bocha válasza bolondember (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Rendben. ;)

Akksi: én átlag napi 15-30 percet telefonálok, 3-4 SMS-t küldök. Emellett egy-egy tesztkészüléket legalább fél órát szoktam nyomkodni naponta, ha van valami jó játék is, az még 15-30 perc. Nálam ez az átlagos használat.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Van egy dolog amit nem értek. A teszten azt írták , hogy van benne rádió. Mégis hol mert nem találtam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) AMD Power válasza AMD Power (#19) üzenetére


AMD Power
titán

A hivatalos oldalon se írják az FM rádiot. Igy nem értem , hogy lett tesztelve!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21) bolondember válasza Bocha (#18) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

háhh, megvan!

Szvsz azért bírja az enyém ''jobban'' (jó, más készülék, stb), mert én leveszem a világítást a minimumra..

na ja.


@AMD: tényleg, régebben én is néztem, h nincs benne rádió! (és az elektróvörldben is azt írták, meg ha jól tévedek az ikszikszellgéesemm oldalán is :F )

Bocha - megerősítesz minket kétségünkben?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#22) Bocha válasza bolondember (#21) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hát... nagyon égő, de én úgy emlékszem, hogy van. :F Ennek fényében elgondolkodtam egy névváltáson, bolondember, cserélünk? :)

Viszont ha AMD nem találja, akkor valószínűleg velem van a gond. Cikket módosítottam, sry és kösz. :F

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#23) Daela in wow


Daela in wow
csendes tag

Szentetek lesz szolgáltatónál?.Én azt szeretném ha a 580 lenne max 50 ért száméásan a pannonnál akk biztos olyat veszek :) .

(#24) mark75


mark75
senior tag

külsöre szép! látom a apple telot le kellet kapni

(#25) Bocha válasza Daela in wow (#23) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nincs ezzel kapcsolatban ''hivatalos'' infóm, de elképzelhetőnek tartom.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#26) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Számomra a kialakítása és a külseje kitűnő!
De a belső értékek nagyon ''gyérek''.
Kár, hogy nem lett egy pöpet combosabb. :(

(#27) wraith06


wraith06
csendes tag

ez persze ízlés dolga, de nekem nagyon tetszik a kicsike... :) ennyiért persze nem venném meg, de azt elismerem, hogy a dizájn mindenki megfizetteti...

(#28) bolondember válasza Bocha (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem cserélünk. lassan már le kell védetnem, hisz '98ban kaptam egy barátomtól... :B
Majd megnézem én is, mert kíváncsi vok... De ha nincs is benne, tutira SW lock..
[link] - itt azt írja nincs.
Kár - lehet, h inkább Anyumnak megvenni, én meg megkapnám a K800át.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29) AS


AS
félisten

Kiprobáltam megint, szép tényleg, és menü is. de enyiért sok.
[kép]
[kép][kép]

[Szerkesztve]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) HaKo


HaKo
aktív tag

Ha viszont nincs benne rádió akkor nem hiszem hogy rámenne W580 softja. Amúgy szép telefon, de nekem nem kéne. Majd talán a W960. :D

(#31) Bocha válasza HaKo (#30) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Lépésszámláló sincs benne, ebben is különböznek.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#32) bolondember válasza AS (#29) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

még jó, h az árát PONT nem látni... :DDD ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) bolondember válasza HaKo (#30) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha azt nézzük, h a gyártók a gazdaságos előűállításra törekednek, akkor valószínűsíthető, h ugyanazon a gyártósoron készül a nyák, a kijelző, stb, csak éppen a sor vége előt fél méterrel ketté válik a szalag, más burkolatot kap a két telefon és a szoftver más, amit rátöltenek...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#34) AMD Power válasza Bocha (#22) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos nincs. Nem én találtam ki! :)

[link]

Az volt az érdekes, hogy én tegnap írtam neki egy táblát. És mivel nem volt írva a hivatalos oldalon , hogy nincs benne FM rádió így nem kerűlt föl a táblára.

Bezzeg ma olvasom a tesztet és ''van benne'' rádió. Mondon Jézus milyen hülye vagyok kihagytam. Nézem a telefont sehol semmi. Rányomom a füllest akkor is semmi....

Ez a hiba meg nem égő mert emberek vagyunk akik hibáznak néha.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#35) BossBoss


BossBoss
őstag

Nem rossz tella, sőt, még szép is. Bár az árán tényleg lehet okosabb telefont venni.

(#36) Atlantis


Atlantis
veterán

Ez meg a harmónia...Bravó SE. Szerintem randa az a zöld rész, nem is kicsit.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#37) dussy válasza Atlantis (#36) üzenetére


dussy
őstag

Szerencsére nem 1forma az izlésünk... :P

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#38) he7edik.


he7edik.
addikt

Ez sok minden de hogy szép lenne az erős túlzás

Égő szöveg a flém vázon

(#39) joey04


joey04
titán

Ez a telefon egészen gyönyörű! :R
Tudásával azért akadnak gondok de egy átlagfelhasználásra divattelónak jó lesz. Az ára ahhoz képest h kezdőár nem is annyira magas, de persze majd az első árzuhanás után lesz majd jó vétel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) Sunyi Sanyi válasza HaKo (#30) üzenetére


Sunyi Sanyi
senior tag

De! Elvileg és gyakorlatban is rámegy.
Mobilporton volt is róla egy cikk asszem. :)

(#41) evR válasza Atlantis (#36) üzenetére


evR
aktív tag

ecsém.. elég kritikusnak, antiszociálisnak stbstb tartom magam, de te überelsz mindent. már megfigyeltem sokszor, hogy Te általában mindenben találsz olyan dolgot, h. ''nem tetszik, randa...'' stbstb. nem értem. ezzel akarsz kitünni. nagyon unszimnpatikus ezt érzékelni.. már párszor akartam írni erről, most kijött végre.
persze mindenközben értem és érzékelem és tiszteletben tartom, h. ez a TE saját véleményed. :U
ne haragudj ezért, de ezt adod elő.. sajnálom. :U

''...trend a lelke mindennek...''

(#42) AMD Power


AMD Power
titán

Úgy néz ki , hogy szeretni fogják. 4db volt reggel. Már csak 1 van. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#43) joey04 válasza AMD Power (#42) üzenetére


joey04
titán

Annyira tetszik nekem is hogy szívem szerint megvenném de az eszem mást diktál szerencsére.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Atlantis válasza evR (#41) üzenetére


Atlantis
veterán

Semmi baj, de mivel ez nem a témához tartozik, ezt privátban is írhattad volna. Így most én is itt válaszolok, de esetleges folytatása már ne itt legyen.

Azért nem mindenben találok kifogást. Egy BMW például kifogástalan, de ezt hagyjuk. :D Elismerem, bizonyos területeken elég kritikus vagyok.


Mindenesetre nálam azért elég furcsán veszi ki magát a gyártó részéről az a marketing, hogy ezzel a készülékkel harmonikusabb az élet. Egy fekete telefon, amin zöld részek vannak? Nane. Persze a mai zavart világban lehet ez nem mindenkinek szúr szemet, de nekem nagyon. A design szerintem a színtől függetlenül is el van rontva. Lehet szép slide telefont csinálni, nem vagyok Samsung párti, de nekik (is) sikerült már. SE-nek még nem. A tudás is tök átlagos, de azt más mindenki csinálja, hogy ugyanazt kiadja több kasztniban, ebbe nem is kötök bele.

Egyébként sok mindenhez inkább nem szólok hozzá, mert elszabadulna a pokol. Pl.: a tegnapi iPhone teszt is ilyen. Másoknak is így kéne tennie.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#45) burgatshow válasza Atlantis (#44) üzenetére


burgatshow
veterán

A Samsung is ugyanezt csinálja. Ugyanazt a telefont adják ki más és más köntösben. Hol ebben a hiba?

A másik amit nem értek. Gyerekek: azt a részét nem látjátok át, hogy ti ugyanezt csinálnátok. Beleölnétek sok-sok pénzt a fejlesztésbe, ha a már meglévőt újra el lehet adni sok-sok pénzért?

Kicsit gondolkodjatok már!

A telóra én már rég szemet vetettem. Ez mindent elmond szerintem. :)

(#46) Atlantis válasza burgatshow (#45) üzenetére


Atlantis
veterán

Sehol. Írtam, hogy abba már nem is kötök bele, csendben morgok magamban. Persze, ugyanazt csinálnánk, de érdekes, hogy ebből a szempontból egyik gyártó sem akar kilógni a sorból.

Most olvasom az SE honlapon ehhez a telefonhoz: a természet ihlette: mit, a műanyagot? Hja, az nagyon természetes anyag. Kínjukban már nem bírnak mit kitalálni, hogy hogyan adják el a sok egyforma tudású vackot.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#47) erdoke válasza Bocha (#22) üzenetére


erdoke
titán

Még egy a D900i javára. :)

A legjobb aláírás a héten

(#48) dussy válasza Atlantis (#46) üzenetére


dussy
őstag

Megértem a hozzáállásod, de azt is beláthatnád,hogy nem tartana hosszú órákig,míg felsorolod a különleges anyagú készülékeket. :P

Nemtetszik,kész elmondtad-elfogadtuk. Meddig fogod vesézni a fikázást? :(((

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#49) Atlantis válasza dussy (#48) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát nem tartana sokáig.

Véleményt írok, nem fikázok. Az más kérdés, hogy egyetlen pozitívumot nem találok benne. Téma részemről lezárva.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#50) bolondember válasza AMD Power (#42) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

beugrottam a vesztendi médiába, de sehol nem találtam - pedig már nagyon kíváncsi vok, milyen élőben... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.