Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) ferrari1 válasza Ricardo (#350) üzenetére


ferrari1
őstag

Akkor szerinted 2 féle BST-38 van, egy 1200 és egy 930-as? SE mániás vagyok, most is 3 féle van a közelemben ( C901 páromé, W890 enyém és W995 a fiamé ) de nem találkoztam 1200mA-os akksival.

K770 és W995

Mindkettőben 930-as BST-38 van. Vagy esetleg én értek félre valamit?

[ Szerkesztve ]

(#352) Ricardo válasza ferrari1 (#351) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem néztél félre semmit. A fórumtárs írta hogy a W995 akkuja is belemegy a K770-be, én lelkesen öültem, de csak akkor néztem rá konkrétan , amikor belinkelted a képet.

Észrevettem hogy a két telefon ugyanazzal az akkuval működik, és ezért írtam hogy
"Azért megy bele"

[ Szerkesztve ]

(#353) ferrari1 válasza Ricardo (#352) üzenetére


ferrari1
őstag

:R ...bár jó lenne egy 1200-es. Tudnám értékelni.

(#354) k850 válasza ferrari1 (#351) üzenetére


k850
addikt

Teljesen igazad van, nincs semmi ok a pánikra. Jól tudod, szerintem korpicschess leírásából ered a félre értésed, " W995 nagyobb kapacitádú (1200 vs 930 mAh).".
Itt egy kép az aksiról, jól látható az 1200, csak az nem a teljesítményről szól. Szerintem magának kopricsechessnek kellene nyilatkozni, hogy ő, hogy értelmezte.

:F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#355) ferrari1 válasza k850 (#354) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen, annak a sornak a végén van a teljesítmény.

(#356) korpicschess


korpicschess
veterán

Hát srácok hülyét kapok... totál idióta vagyok, mindkettő 930as, nem is tudom, hogy nézhettem félre, nem is értettem az egészet, hogy mi a fene, pedig 2x megnéztem.
Most biztos hülyének néztek, nem akartam félrevezetni senkit :W :DDD

szerk: áá wazz.. ezt nagyon benéztem :U

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#357) k850 válasza korpicschess (#356) üzenetére


k850
addikt

Нет проблем! ;)
Tévedni emberi dolog, de legalább aki olvasta a hozzászólásokat, az már biztosan tudja, hogy a BST-38 aksi milyen készülékekbe passzol.
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#359) korpicschess válasza Obi Wan (#358) üzenetére


korpicschess
veterán

Hirdetési portál: www.hardverapro.hu

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#360) Gambi


Gambi
csendes tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek!Örülök,hogy ilyen segítőkészek vagytok!:(:(

"Mindig megújítom magam,bennem napenergia van!"

(#361) T.Idy válasza Lasy (#320) üzenetére


T.Idy
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 2,5éves sony K770i-m. Tudja valaki mivel lehetne rajta segíteni, hogy ne csak 1féle kártya kerülhessen bele? :)
Mára már gondolom sokat fejlődött a technika, kaptam hozzá gyári adatkábel, azzal tudok-e valamit kezdeni?
progi vagy kód, folyamat?

THX előre is!

-

(#362) LEFTHORSE1 válasza T.Idy (#361) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hát igen , függtleniteni kellene, de én szervizbe vinném és az R8BC004 szoftot kérném rá, egy kincs van a kezedben, grat!

Cseberből vederbe

(#363) mrlujoak


mrlujoak
veterán

No, srácok, a Spiro helyett egy ilyen kötött ki ma nálam. Ergo ez a teló lesz a töltelékteló, amíg biztonsággal össze nem kaparom a X10(mini)-re a zsét...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#364) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Hali!

Sony Ericsson K770i fülhallgatót keresek. Esetleg Bluetooth fülhallgatót. PÜ-ben folyt.

Köszi.

(#365) mrlujoak válasza VINIKOR (#364) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez így kicsit tág fogalmazás volt... :U
K770i-hez gyári fülhallgatót (headsetet), vagy bármilyen, akár in-ear, vagy egyéb headsetet keresel?
HPM-60-tól egészen a profim zajszűrős, Fast-port csatisig?

Bluetooth headsetből - gondolom - sztereó headsetre gondoltál, abból egy max árplafon jól jönne...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#366) draco31 válasza mrlujoak (#341) üzenetére


draco31
veterán

Melyik a legfrissebb vodás gyári szoft rá? Jelenleg R8BC004 tombol rajta. Még mindig a memkártyafoglalattal van a harc. Bekapcsoláskor ugyanis rákérdez, hogy formázza-e a kártyát, aztán jön egy sikertelen felirat, és nem is látja tovább a kártyát. Hátha csak szoft feküdt meg.

Ahová járok GSM-es, ott 4-5e-et mondtak rá, annyit meg nem ér a tulajnak.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#367) draco31 válasza draco31 (#366) üzenetére


draco31
veterán

Nincs frissebb szoftja a vodás verziónak.
De viszont ha megnyálazzuk a kártya érintkezőit, akkor 1-2 percig észleli a telefon, és lehet is használni a rajta lévő tartalmakat. Utána megint nem látja.
Ez így hogy? El lenne görbülve az egyik érintkezője a foglalatnak, és így nedvesen záródik csak az áramkör?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#368) mrlujoak válasza draco31 (#367) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Igen, az az utolsó vodás szoftververzió, amit írtál.
Sajnos, ha ezt a formázós-fel nem ismerős dolgot másik karival is eljátssza akkor a foglalat hibásodott meg.
Ellenben a benyálazós dolog felveti bennem azt, hogy lehet az érintkező felülete koszolódott be.
Egy használaton kívüli memkarit kellene az érintkezőinél alkohollal megkenni, és ki-be ki-be tenni a foglalatba, hogy az tisztítson valamit az érintkezőtüskéken...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#369) draco31 válasza mrlujoak (#368) üzenetére


draco31
veterán

Szia!

Gondoltam már az alkoholos tisztításra, csak eddig nem jutott eszembe, hogy mivel lehetne hozzáférni. Így akkor csak vadászni kell egy kártyát.
Köszi az ötletet!!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#370) szta1982


szta1982
csendes tag

Sziasztok!

Boldog tulaja vagyok egy k770i-nek. 1 éve talán próbáltam függetleníteni a telót. Valami FAR navigátoros cuccal kellett, és nem sikerült, megrekedt angol nyelvű verziónál a szoftver. Engem nem zavart. Azonban néha érdekes módon csatlakozni akart az Internetre. Párszor el lehetett viselni hetente, de nem tudtam miért teszi. Természetesen nincs net hozzáférésem, ilyenkor leCANCELoltam. Pár hete átadtam jóanyámnak a telefont, használta is, azonban múlt héten rájött a dilihopp, és állandóan csatlakozni akar a netre erőszakosan egymás után, telefonálás alatt, mindig. aztán megnyugszik, és nem csinálja. majd fél nap és újra. Minden beállítást próbáltam, hogy lelövöm, de nem sikerült. Csináltam kamu nethozzáférést, most azzal erőlködik. Van valakinek esetleg ötlete hogy lehetne ezt megszüntetni?. A sonyericcson szerint a legfrisebb szoftver van hozzá.

Kérdésem lenne még hogyan lehet a gyári vodás szoftvert visszatenni? Le lehet tölteni valahonnan esetleg? Azzal nem játszotta ezt.

Köszi a válaszokat.

(#371) mrlujoak válasza szta1982 (#370) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Ergo maradt a SIM-lock, és most az eredeti Vodafone-os szoftvert szeretnéd feltenni, és továbbra is Vodafone-os SIM-el használni?

Ha igen, akkor SEUS.
Az felteszi neked az elérhető legfrissebb szoftvert.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#372) szta1982


szta1982
csendes tag

Szia, köszi a választ!

SE US-sal próbáltam frissiteni, szerinte fennvan a legfrissebb. Azt, hogy a függetlenítés során független lett-e nem tudtam és tudom ellenőrizni. Tény, hogy a szoftver már nem VODÁS (nincs benne a live!).

A netrekapcsolódás kérdése a legizgalmasabb, ugyanis jóanyámnak csak telefonálásra és sms-re kell(ene) a teló, ezért meg kár venni újat.

Üdv. Szta

(#373) mrlujoak válasza szta1982 (#372) üzenetére


mrlujoak
veterán

A SEUS elviekben felajánlja akkor is szoftver újratelepítését, ha már a legújabb van fenn.
Tudom, én is lefrissítettem, amikor az enyém vettem...
(Win7)

A SIM lock meglétét medig 2 féleképp tudod ellenőrizni.
1. kipróbálod nem vodás SIM-mel
2. szervizmenü: jobb csillag bal bal csillag bal csillag, majd ott a Szolgáltat.inform. majd SIM-kártyazár. Ha itt a kis lakat nyitott (első lakat) akkor a telefonod más SIM-et is tud fogadni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#374) draco31 válasza szta1982 (#372) üzenetére


draco31
veterán

Az nem lehet, hogy azt akarja megnézni neten a telefon, hogy van-e frissítés hozzá? Beállítások/Szoftverfrissítés. Vagy még az RSS-re tudok gondolni. Vagy e-mail szinkronizálás. Más ok nem jut eszembe az automatikus netkapcsolódás ügyében.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#375) szta1982


szta1982
csendes tag

Sziasztok, köszönöm a válaszokat,

egy master reset segített (úgy tűnik).

A SEUS nem engedte újratelepíteni a szoftvert.

üdv:

szta

(#376) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Az mitől lehet hogy néha egyes gomboknak a lenyomását nem érzékeli egyből? Igaz már nem mai telefon. :D

Üdv.

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.