Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Viktor0610 válasza BenDuo (#51) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem azért töröltem ebből a topikból a hsz.-od, h. utána újra beírd!
Egyrészt itt off, másrészt már másik kettő topikban is feltretted!!! :(((

Samsung Galaxy A54

(#53) BenDuo válasza Viktor0610 (#52) üzenetére


BenDuo
csendes tag

ok de tudod ha anyukádnak a telefon számát leszedik és zórakoznak meg törölgetnek a telcsiből nem olyan jó dolog tudod

Sok gerinctelen ember van, kár értük. Sony Ericsson a király

(#54) Viktor0610 válasza BenDuo (#53) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez még nem jogosít fel arra, h.:
- több (mint kettő) topikban feltedd a kérdésed,
- miután törlöm, újra feltedd, ráadásul az off-gomb használata nélkül...

(Amennyiben válaszolsz, privátban tedd!)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#55) BenDuo válasza Viktor0610 (#54) üzenetére


BenDuo
csendes tag

mi az off gomb ez? [OFF][/OFF]

Sok gerinctelen ember van, kár értük. Sony Ericsson a király

(#56) papi77


papi77
addikt

[kicsit sok]

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#57) badacsony válasza papi77 (#56) üzenetére


badacsony
őstag

Itt jóval olcsóbb, de még így is sok.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#58) AMD Power válasza badacsony (#57) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyiért már annyira nem sok. Persze ez az ár gyorsan mérséklődni fog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#59) papi77


papi77
addikt

hááát,3 hónapos garival tuti nem vennék!egyebként mindenhol módosították az árat eddig 78k a legjobb!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#60) AMD Power


AMD Power
titán

Mobiltelefon készülék, SonyEricsson K770i, kártyafüggetlen, 2 év magyarországi garanciával

Bruttó kisker. ár: 74,899 Ft

Nem rossz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#61) papi77 válasza AMD Power (#60) üzenetére


papi77
addikt

tényleg jó,de csak november közepén lesz raktáron

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#62) AMD Power válasza papi77 (#61) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől függetlenül ez akkor is nagyon jó ár kezdésnek.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#63) Enjoy válasza AMD Power (#62) üzenetére


Enjoy
addikt

Sztem ennek a valós ára 60-65k!
Én legalábbis nem adnék többet érte!
Persze ez csak kezdőár, szval elmegy....

Jó kis teló ez, csak kár, h olyan pici a kijelző! :(

► més que un club ◄

(#64) AMD Power válasza Enjoy (#63) üzenetére


AMD Power
titán

Hát igen. A kis kijelző elég gázos. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#65) boba6


boba6
aktív tag

miért olcsóbb ennyivel a T650i-nél? majdnem ugyanaz a kettő, nem?

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#66) badacsony válasza boba6 (#65) üzenetére


badacsony
őstag

Mert ez nem fémházas.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#67) papi77 válasza badacsony (#66) üzenetére


papi77
addikt

+szoftveresen egy magasabb kategória(a T650i)

Az első: NOKIA 1611

(#68) badacsony válasza papi77 (#67) üzenetére


badacsony
őstag

Ez miben nyilvánul meg? Mert ebben szvsz nem különböznek.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#69) AMD Power válasza badacsony (#68) üzenetére


AMD Power
titán

Még a T650i egy picit inkább presztis telefon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70) papi77 válasza badacsony (#68) üzenetére


papi77
addikt

dehogynem!!!nézd+ a teszteket,a K 770i-nek tisztára ugyanaz a szoftja mint a K 800i-nek!a T650i-ben teljes értékű walkman szoft van,és sokkal szebb képeket készít...ez szintén szoft kérdés!

Az első: NOKIA 1611

(#71) badacsony válasza papi77 (#70) üzenetére


badacsony
őstag

"a K 770i-nek tisztára ugyanaz a szoftja mint a K 800i-nek!" - K800i-nek jobb (és bővebb) a kamera szoftvere; viszont nincs benne flash téma
"T650i-ben teljes értékű walkman szoft van" - pedig nincs.. (a flash téma még nem jelent W szoftot)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#72) papi77 válasza badacsony (#71) üzenetére


papi77
addikt

volt már a kezedben T650i,mert én nagyon részletesen átnéztem,pl:ugyanazzal a gyári fülessel szállítják mint az összes walkman mobilt+van benne megabass is(a K770i-ben nincs)a szoft kinézetére gondoltam!(de egyébként teljesen lényegtelen,erről nem fogok vitázni!!!)nekem a T650i szoftveresen sokkal jobban bejön,és a két tel közűl is ezt venném+

Az első: NOKIA 1611

(#73) badacsony válasza papi77 (#72) üzenetére


badacsony
őstag

Nem volt. Mentségemre szóljon, hogy az itteni tesztben nem volt benne megabass. De ettől függetlenül nem W Player volt benne, ugye?

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#74) papi77 válasza badacsony (#73) üzenetére


papi77
addikt

nem a W player van benne,de ugyanolyan jól szól mint bármely walkmanmobil(lehet,h igazad van és "csak"bass van benne(holnap+nézem)

Az első: NOKIA 1611

(#75) papi77 válasza badacsony (#73) üzenetére


papi77
addikt

+kérdeztem a munkatársamat,és elnézést kell,h kérjek tőled;csak "bass"van benne!viszont azt mondta,h a huga W850i-je sem szól jobban!(összekevertem az egész témát a K850i szoftjával,abban van megabass)akkor viszont tényleg miben különbözik a szoftja ? :DDD

Az első: NOKIA 1611

(#76) joshua7 válasza papi77 (#75) üzenetére


joshua7
veterán

Én is nyomogattam t650-et volt w850 tulajként és a menü tényleg szinte ugyanaz. A t650 zenefunkcióját nem volt alkalmam megnézni, de a tulaj szerint, akinek előtte szintén w850 volt, gyakorlatilag ugyanúgy szól. És ugye ahhoz is hpm-70 jár.

Semper Fi

(#77) badacsony válasza papi77 (#75) üzenetére


badacsony
őstag

Nincs semmi. ;)
Bass - mega nélkül - minden jobb SE-ban van. Gondoltam, hogy vmivel kevered. :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#78) Roooger válasza joshua7 (#76) üzenetére


Roooger
tag

Érdekes az EW-ben kapható t650 csomagjában nem hpm-70 van!! :DDD

Amig csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok!

(#79) papi77


papi77
addikt

jó lement az ára 59k :C

Az első: NOKIA 1611

(#80) amol


amol
addikt

Pannonnál most 50k. K750i-t cserélném le, valami hasonlót keresek. Írtátok hogy kicsi a kijelzője pedig alig kisebb mint az s500i-nek (2" és 1,9"), melyiknek lenne szerintetek jobb méretű?

(#81) benczeb


benczeb
aktív tag

a magas SAR érték senkinek nem okoz fejtörést?

(#82) blueMerle válasza benczeb (#81) üzenetére


blueMerle
veterán

Ennyi erövel ne vegyél wifit a lakásodba mert folyamatosan sugároz, ugyanúgy a bluetooth is, dobd ki sürgösen a mikródat, mert juj jaj bizony abból is jön a láthatatlan halál, de inkább menekülj innen a Holdra!!!!! mert körülötted 50Mhz-5Ghz -ig mindenféle hálózat-tartomány megtalálható!

Amúgy a Holdon már lehet telket is venni, rajta. :DD

(#83) Viktor0610 válasza benczeb (#81) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De, neked. :P
Sz.tem nem/sem kellene pedig.

Samsung Galaxy A54

(#84) AMD Power válasza benczeb (#81) üzenetére


AMD Power
titán

Majd 10 év múlva fog. Mikor kiderűl ,hogy tényleg rohadt káros éa fél világnak tumora van.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85) AMD Power


AMD Power
titán

Végre megjött. Az első benyomás nagyon jó. Nagyon jó az anyagminősége. Nagyon korrekt kis telefon ez dea kijelzője pici.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#86) papi77 válasza AMD Power (#85) üzenetére


papi77
addikt

sz.ted a szoftja ugyanaz mint a T650-nek?

Az első: NOKIA 1611

(#87) AMD Power válasza papi77 (#86) üzenetére


AMD Power
titán

Jó kérdés. :B Majd megnézem.

A hátlap valami iszonyat szép. A gombok is jók lettek.... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#88) [xlt]


[xlt]
tag

- Pár észrevétel 4 nap után -

Minusz pont :

- a "xenon flash" hiánya ( de ez potólható ha simán a fényt kapcsoljuk be, ugyanis mikor fényképezünk akkor kierősődik ez a fény )
- háttérképet teljes kijelzőre nem tudunk tenni, csak a témával hozzárendelt háttérkép megy ki teljesbe ( ez már picit zavaróbb ha valaki pl a csaja képét akarja kitenni, nálam ez nem aktuális, de néha idegesitő)
- a külömbőző profilokhoz nem lehet más-más csengőhangot és üzenetjelzőhangot hozzárendelni ( én csak most jöttem rá, hogy sosem használtam ki ezt az opciót, csak szembe jött és fura volt )
- a képernyő méretével nincs gond,csak nem kellene az a kis sáv köré ami azt a látszatott kelti hogy a házat és a képernyőt eredetileg nem egy szalagra szánták ( szerintem ez is megszokható )
- lehet megszokás kérdése de nekem ez az automatikus fényerő állitás nem jön be, mindig az az érzésem hogy merül vagy épp hibás a teló ( reménykedem hogy ez az opció majd " kemény " perceket tesz hozzá az akksi üzemidejéhez)
- a navigációs felfele irányuló gombja nem programozható ( az külön a fényképekhez ugrik)

Plusz pont :

- külsőleg a telefon nagyon egyben van, nem recseg-ropog, nagyon minőségi anyagok érzetét kelti ( és az is ). A körbefutó fém csik és fém bill. nagyon rendben vannak, ami meg a szám bill. illeti azok is fémhatásuak ( ha nem fémek) kényelmesen használhatóak, nyomáspontjuk puha és kellemes
- külön dicséretet éremel a hátlap, ugyanis egyben vehető csak le ( ezzel kizárva egy plusz recsegési pontot ami a sonye. olykor annyira jellemző). Ami meg az eltávolitását illet, a telefon tetején lévő kis pöcök eltolása utána történik, problémamentesen.
- a bill. vilgátiás is oszott, ugyanis előszőr a felső utánna az alsó számgombok kerülnek fény alá, ez is egy designos elem
- ami a szoftot illeti, eddig még eltérést nem nagyon találtam a t650 és a jelenlegi között, bár t650 re csak fél órám volt ( lehet hogy vannak eltérések, de nagyban nem észleltem semmit)
- külön tapsot érdemes a szervező menüben található "fény" opció, ami ugyanis a mobilfény szerepét szolgálja ( én a k810i ben ezt nem találtam és olykor nagyon hasznos is lehet )
- kamera bekapcsolásakor kék fényel kerülnek megvilágitásra az ilyenkor használatos gombok ( ez is nagyon ellegáns elem), az objektivtakaró meg hibátlanul müködik

Elsö nekifutásra ennyi a magánvéleményem. Kiváncsi vagyok az akksira, de a sonye -et ismerve nem lesz csalódás.

Mindekinek kellemes ünnepeket és mobilarnénában gazdag boldog új évet kivánkok ( megelőlegezve, ugyanis holnap utazom ) :C :R

(#89) nemma válasza [xlt] (#88) üzenetére


nemma
addikt

Hát én tökre azt hittem, hogy van Xenon, de így már tényleg van értelme a modellnek, valóban látszik, hogy a K800i kicsit butított verziója :)
A profilok bénaságára is rácsodálkoztam, meg is néztem a telefonomon, de nekem is így van sajnos, elég gáz...
Az automatikus fényerőszabályzó szerinem jó, tényleg megnöveli a készenléti időt.

Összességében nekem tetszik a telefon, mikor kézbevettem, kellemes volt az anyaghasználat és elég vékony is volt(legalábbis a K800i-nél biztos).

Viszont az utána még mindig egy "n":)

(#90) AMD Power válasza nemma (#89) üzenetére


AMD Power
titán

Ettől függetlenűl nálnuk úgy viszik mint a cukrot. :K Pedig nem adjuk olcsón.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#91) benczeb válasza AMD Power (#90) üzenetére


benczeb
aktív tag

AMD Power, mennyibe fáj az MM-ben? Voltam ma, de nem láttam. SE boltban 80.

(#92) AMD Power válasza benczeb (#91) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk is 80K. De szerintem egy darab sincs már. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#93) papi77 válasza benczeb (#91) üzenetére


papi77
addikt

80k az nagyon sok,56k 2év garral,ujmobilok.hu-n+origogsm-nél is :DD

Az első: NOKIA 1611

(#94) nemma válasza papi77 (#93) üzenetére


nemma
addikt

Mégis mit vársz az MM-től? :U

(#95) nike_


nike_
addikt

Ezt a kijelző dolgot szerintem úgy kellett volna megoldani, hogy a gombokat összébb zsúfolják egy nagyon picit, (mert sok köztük a hely) és a navigombot picit lejjebb tolják.Mert a szélességén csak egy nagyon picit kellene növelni, az én 6120c-mnek is 31x42 mm-es a kijelzője és sztem sok gond nincs vele.Ennek pedig szélesebb, ugye. De a magassága már-már szinte zavaróan kicsi ennek a modellnek.

[ Szerkesztve ]

(#96) amol válasza AMD Power (#85) üzenetére


amol
addikt

Nagyon korrekt kis telefon ez dea kijelzője pici.
Melyik ilyen méretű és kiépítésű (nem nyitható, csúsztatható) telefon kijelzője nagyobb :F

Nos, tiltja ebben a kék szolgáltató a flash menüt?

(#97) Viktor0610 válasza amol (#96) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bár áruljuk, de még nem néztrem meg közelebbről, viszont a korábbi készülékekkel kapcsolatos tapasztalatokból kiiindulva: igen, tiltja a flash-menüt a Pannon szoftvere.

Samsung Galaxy A54

(#98) amol válasza Viktor0610 (#97) üzenetére


amol
addikt

Kár. Eddig azért szerettem a Pannont mert nem piszkált bele a telefonokba. Ezen kívül létezik még valami korlátozás (nem csak ennél, hanem úgy általában)?

(#99) Viktor0610 válasza amol (#98) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A SE-készülékek esetében a jobb választógomb a WAP-ra visz. Megváltoztathatatlanul.

Ez azért gáz, mert mikor leteszed a hívást, felmehetsz a WAP-ra... :U

Samsung Galaxy A54

(#100) amol válasza Viktor0610 (#99) üzenetére


amol
addikt

Hát mit mondjak, le vagyok sújtva. Van amihez nem nyúlnak?

És az új menüs (A200-as) SE-k amelyeken piros és zöld gombok vannak?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.