Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Hű, ez nagyon tetszik!!!
Bár élőben még nem láttam, de képek alapján bejön. Viszont a fizikai mérete a kijelzőnek tényleg írtó pici. Még a k320-nak is egy milivel hosszabb a kijelzője...
Ha nem most jött volna ki a Nokia 6120, igazi kiskirály lehetne

[Szerkesztve]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) Gubro


Gubro
senior tag

Tudom, ezzel egy kemény flémet indítok, de véleményem szerint a fényképek igen gyengék.

(#3) Takashi


Takashi
aktív tag

Ez egy az egyben T650i, csak más külső csomagolásban. Még az optika is pont ugyanúgy domborodik ki a hátlap levétele után, mint a T-s modellnél. Szóval a kis kijelzőn ne is csodálkozzon senki, abban is pontosan ugyanekkora van, ugyanilyen elrendezéssel.

七転八起

(#4) dragonfx


dragonfx
veterán

szép meg jó meg minden csak annyira sablon hogy fos a video :(
Amugy eza jox kialakítás snem szimpi ami a k610 és k550 honal az SE-ken...a k750 stíle jobb volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) fateless válasza dragonfx (#4) üzenetére


fateless
veterán

A videó sztem olyan betegsége az SE-nek, mint a Samonak a középső gomb wapra vitele, vagy rezgés-csörgés megoldhatatlan problémája. Még pár év és kinövi. Az előjelek már megvannak. :)
Annyira más a külső, hogy a három perces átolvasásban fel sem tűnt az egyezés...
Mármint a t650-nel

[Szerkesztve]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Kiadtak megint csak egy harmat*** telefont.
Ez van.
Akinek tetszik és megfelel az megveszi természetesen.
Én viszont már unom a rókabőrösdit. :(((
Ennyi....

(#7) Jadro


Jadro
veterán

Más színben még talán tetszene is, de ebben nagyon nem. A kijelző nos nem túl nagy. Nem ez lesz a következő telefonom.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#8) Ricardo


Ricardo
félisten

Tetszene a ketyere, de az a kijelző méret :O Az SE rászokhatna hogy nem csak az okostelefonjaiba rak normális méretű ablakot :W

(#9) legiaap


legiaap
nagyúr

Hát abszolút gáz képeket készít.
Felesleges ez a lebutítás dolog.
Inkább tettek volna bele egy 2 Mp-es de jó fényképezőt.
Semmi értelme sincs lebutítani a dolgokat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10) Petek


Petek
tag

Miért kell állandóan a kamera képein és videoin csámcsogni, aki ennyi pénzt költ egy telefonra annak nincs pénze egy 30K-s fényképezőre ami összehasonlíthatatlanul szebb képeket és vga videot készít? :W A D900-asommal pl eddig egyszer fotóztam csak, közben a digitfényképezőmmel 1700x. Én inkább olyanokra lenné kíváncsi hgy pl a2dp támgatás van-e ebben? Amit a legjobban hiányolok a telefontesztekből az a beszélgetés hangerejének és minőségének a jellemzése, mert azért ez nem minden telefonnál egyforma.

In vino veritas

(#11) papi77


papi77
addikt

nekem nagyon bejön!a T650i is csak az brutál drága.ha ennek elfogadható ára lesz,akkor erre cserélem le a 6300-t :C

Az első: NOKIA 1611

(#12) bobace


bobace
őstag

Na még egy SE teló. Mostanában futószalagon jönnek, ami persze jó, szeretek teló teszteket olvasni :D
A teló számomra gyönyörű: letisztult-elegáns elöl hátul, nagyon-nagyon tetszik. Amiért nem vennék ilyet azok szépen le vannak írva a tesztben, nem fűznék hozzá semmi. a W960-ra meg ki tudja mikor lesz pénzem...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#13) legiaap válasza Petek (#10) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem Te eltévesztetted a topikot.
Ez nem a digitális fényképezős topik.
És attól meg a falra mászok,hogy mindenki a fényképezőkhöz méri a telók tudását.
Egymáshoz kell mérni.A fényképezőkhöz még ráérünk hozzámérni.
Én azt ecseteltem ki hogy felesleges lebutítani a szoftokat.
A leg egszerűbb az lenne,ha az alsó kategóriába VGA kam,a középbe 1 2 Mp-es kam,míg a felső 3 Mp-től kezdődne.
Így lenne a leg logikusabb.
Bocs az offért,de ezt nem bírtam magamba tartani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14) Daweee


Daweee
őstag

á ez hanyadik k800 remake? számolja még valaki? ja nem remake, bocs, a k800-nak jó kamerája volt... ráadásul ezt a bal oldalra kicsúsztatott pop-portot sem értékelem balkezesként... amúgy ezeket leszámítva egész korrekt kis gép, de házon belül is kismillió konkurense van...
MOD: hogy valami pozitívat is mondjak: a kamerafedő csúszka tényleg jó lett :)

[Szerkesztve]

(#15) papi77


papi77
addikt

figyelte valaki,vajon a kijelző ugyanaz,mint a T650i-ben?(úgy értem színmélységre)mert az nagyon jó...

Az első: NOKIA 1611

(#16) AMD Power


AMD Power
titán

A kijelző csalódás. Nem egy rossz telefon de nem kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17) Petek válasza legiaap (#13) üzenetére


Petek
tag

Lehet hogy én topikot tévesztettem a véleményemmel, de szerintem az sem normális dolog hogy azért kell leszarozni egy telót mert nem tud vga video-t felvenni, szerinted 10-ből hány vásárlót érdekel ez?

In vino veritas

(#18) Gubro válasza Petek (#17) üzenetére


Gubro
senior tag

Legiaap pont a fényképekre mondta, hogy gyengék, nem a videóra...

(#19) badacsony


badacsony
őstag

külsőleg szép, belsőleg olyan is-is. :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#20) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

biztos hogy ez a végleges verziója a telefonnnak??
szerintem a végleges kamera bizta jobb lesz...

(#21) (Kolombusz) válasza AMD Power (#16) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Külsőleg szép, de a kijelző és a kamera nagyon kevés.

(#22) joshua7


joshua7
veterán

Most erre a telóra mi szükség volt?

Semper Fi

(#23) zetlorf


zetlorf
csendes tag

Egy újabb rondaság.

(#24) Daweee válasza joshua7 (#22) üzenetére


Daweee
őstag

most rosszindulatú leszek. Volt egy rakat selejtes 3mpx-es kamerájuk, és építettek köré egy K800-at.

(#25) Görgőőő válasza Petek (#17) üzenetére


Görgőőő
tag

nem azzal van a gond, hogy nem használná senki azt a fényképezőt, hanem azzal, hogy úgy árulják, hogy húdemennyirejóez a cybershot-hiper-szuper-ultramenő kamera, amikor nem is az..

(#26) dani0907


dani0907
csendes tag

Hát ez bizony nem csinál valami szép képet:D kijelző mérete..... :D szín:D hagggyuk...

(#27) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Olyat írok, amit a T610 megjelenése óta Sony Ericssonra nem írtam: tetszik.
Kis elegáns.

De mégsem lesz ilyenem, mert valószínűleg full ropogós műanyag, ráadásul a kijelző is bután kicsinek tűnik... :(

(#28) craine12


craine12
tag

Kezdem az off-fal. Ha pl.van egy dög nagy tükörreflexes fényképezőm, azt nem fogom begyűrni a farzsebbe, csak hogy nálam legyen, ha valamit le kell kapni pl. egy buliban. Ezzel szemben a telefon mindig ott van nálam. Ha CS telefont veszek, elvárom, hogy nevéhez méltóan legalább a mobilok közt állja meg a helyét. Szerintem a K770i-nek ez nem sikerült. Lehet tényleg selejtes kamerákat tettek beléjük? ;]
Lehet savazni.


A telefon kialakítása szerintem sem rossz, engem nem zavar a kijelző mérete sem (K800i-mbe is szerintem ugyanezt tették, és ott még egy szürke kerete is van pluszban), ami viszont szomorú, hogy a vakut kivették, sötét helyeken nagyon hasznos tudott lenni. A joy-tól való szabadulás üdvözlendő tény, csak úgy, mint a hátlapba süllyesztett kamerafedél. Ehhez még hozzájön a telefon ''vastagsága'', irigylem na, tényleg :D Azért cserélni nem fogok.

Csak a tökéletesség kedvéért: kamerával kezdjük a multimédiás (4. old.), valamint hamradik generációs hálózat (6. old.)

No woman. No cry. No kidding.

(#29) gabó


gabó
tag

Aszongya,hogy: ''A fényképezés úgy történik, hogy egyszerűen el kell csúsztatni a hátlapon az optikát takaró lemezt'' . Használom már 2 hete, de olyan nehéz elhúzni,h az csak na. Minimun 2 kezes művelet, de lehet segítséget is kérni a környzetünktől, hogy sikerüljön elhúzni...vicc. Egyébként a szokásos SE telefon. Szerintem a képekből nem jön vissza, de nagyon szép, mondhatnám elegáns egy teló.

Nekem8

(#30) EQMontoya


EQMontoya
veterán

kamera azért harmatos, ahoz képest, hogy cyber-shot modell... az oldalsó csatlakozót miért nem lehet elfedni egy kis valamivel? legalább 30ft-al drágitaná a készülék előállitását...

Bog bácsi, sok volt a sör? fektett üzemmód? javaslom a fektetett üzemmódot inkább :D

Same rules apply!

(#31) badacsony válasza gabó (#29) üzenetére


badacsony
őstag

Anyagminőség, összeszerelés milyen?

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#32) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem rossz a telefon, de nem is jó.
Sztem nem csak az oldalsó csatlakozót, hanem mindenhol el kellene fedni a csatit.. (Főleg a T250i-nél, ahol felül van)
CyberShot? Pfff... :D A W610i-m jobb képeket csinál...
A külső el lett találva, de ez a mini display tényleg a frászt hozza rám!

Hja és egy általános kérdés, bocs ha hülyeséget írok :B
Szóval ugye van fényérzékelője. Ez a kijelző világítását állítgatja fényviszonyoknak megfelelően. Most nem tudom ki hogy van vele, de ha nem megy a világítás – ha sötét van ha nem – én a színes kijelzőből semmit nem látok, napfényben pláne, még akkor sem ha világít..
Szóval inkább nem a billentyűzet világítását állítgatja? Mert azt azért jobban megérteném...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#33) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Nekem már sok ez a lihegés a telefonok fényképező meg videófelvétel funkciója körül, minden SE-s topikban... Igenis ha valaki jó minőségű képeket akar akkor hozza meg az áldozatot és vigye magával a fényképezőgépet, mert a telefon kamerája sem a méret sem a marketing miatt nem lesz sosem alkalmas minőségi képek készítésére. Felejtsük el hogy digitális fényképezőgép minőséget várunk el.

Az viszont tényleg baj hogy a csúcskategória is képminőség terén romlik az elődjéhez képest, és ez a telefon sem hozza a K750 szintjét. A minőségromlás ezen a szinten nem megengedhető szerintem, mert ha már beleteszik a nyamvadt CyberShot feliratot, akkor legalább a saját marketingjüknek felelnének meg, és legyen fejlődés, ne csak a nép áltatása.

A telót tényleg kissé alsókategóriássá teszi a kijelző körüli vastag keret, mikor a gombok meg kiérnek a szélekig. Jobb lett volna akkor keskenyebbre venni a burkolatot, hiszen a kijelzővel nincs gond. Kiváncsi vagyok élőben ez a barna hogy néz ki, mert eddig minden megjelent képnek más hangulata volt, egyszer tetszett, egyszer nem. Ha van olyan elegáns-szép mint a K800i barnája akkor meglesz rá a kereslet. Én sokkal rosszabbra számítottam az előzetesek alapján.

Iscariah: nekem van ilyen fényérzékelős cucc a W850-ben, és az csak akkor állítja a kijelző fényerejét, hogyha az teljes üzemmódban világít, mert mászkálok a menüben vagy.sms-t írok Ha lement készenléti vagy mittudoménmilyen módba a kijelző, akkor a fényviszonyoktól függetlenül egyforma sötét, és alig látni rajta az órát. A gombok fényerejéhez nem nyúl.

[Szerkesztve]

(#34) VD


VD
őstag

Szvsz: A telefon gyönyörű. Képek alapján megitélni nagy hülyeség, de volt szerencsém egy külföldi partner saját példányát megcsodálnom élőben, (igaz az lila volt) dekézben valami eszméletlenül eltalált dizájnos szép teló. Össze van rakva és esküszöm tetszik a lila (még ha fotók alapján én is hupililát hánytam tőle elösször) Egyedi.
Ömlengés vége.

A kijelzö kicsi? izlés és pofon. A célnak bőven megfelel. Nem TV-zik rajta az ember, nem nagyanyám következő telefonja lesz, de teljesen átlagos méretű, és ami nekem fontos, tű éles. (Ehhez a mérethez tökéletes a 240x320) Mellérakva a k800-am, még szebbnek is tűnik a k770-n (Jó lett volna ha a tesztben is lenne ,vagy lennének a jövőben összehasonlító fotók, anno ezt már v.melyik SE-nél megtették már itt. Aztán ez nem vált jó szokássá sajnos... :( )
Cyber-shot? Na ebbe valóban bele lehet kötni. Érzésem szerint tényleg csak marketing lett a felirat. Nyomába nem ér a k800-nak. Bár igaz, hogy nagyon sokat számít egy jó szem és biztos kéz, de a CS lényeg az lenne, hogy a legfakezübb mezei kezdő is használható élményfotót tudjon készíteni vele... na ezzel ez nehéz.Jobb lett volna, ha fogja és kihagyja a k550-t az SE, ebbe pedig rak egy 2 mpix AF kamerát xenon vakut és átkereszteli k660-nak és úgy adja ki. Fele ennyi nyavajgás nem lenne.

És amiről nem esett szó...
Új flash menü!!!! :R Végre nem csak a Walkman kiváltsága. (Ettem a kefét, amikor megláttam a T650 menüjét élőben. :W ) Tényleg rohadt unalmas már a k700 óta u.a. menü.
Hiába a témák, engem rohadtul idegesítenek az ikonok... (Még jó hogy ez életem legnyagobb gondja! :P )
Gyakorlatilag mindent tud amit op. rendsz. nélkül lehet!

Szerintem sikeres lesz, csak kell egy kis idő, mire az ára is normalizálódik.
Most ha újra telót vennék, és választanom kéne ez és a k800 között,még mindig a k800 melett döntenék.

(#35) AMD Power válasza VD (#34) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem nem is a külsejével van a bajom. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#36) Bog válasza gabó (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az én példányomon könnyen elcsúsztatható az optikavédő.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) AMD Power válasza Bog (#36) üzenetére


AMD Power
titán

Az nem jó. A K800i-ben is ezt nem szeretem. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) papi77 válasza AMD Power (#37) üzenetére


papi77
addikt

én is mikor beraktam a fekvő tokba,kinyílt az optikavédő... :(

Az első: NOKIA 1611

(#39) Hebry


Hebry
senior tag

Nekem személy szerint nem tetszik kicsit sem.
Nade ez az én bajom.

(#40) gabó válasza badacsony (#31) üzenetére


gabó
tag

Nekem jó benyomásom van róla, semmi lötyögés, nyikorgás. Anyagminőséd perfekt!

Nekem8

(#41) gabó válasza Bog (#36) üzenetére


gabó
tag

enyém dobozos volt :P

Nekem8

(#42) badacsony válasza gabó (#40) üzenetére


badacsony
őstag

thx :)

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#43) Teo70


Teo70
tag

[link] ez egy összehasonlító teszt féle a K810ivel...nemtudom ki mit szűr le a fotokból de nekem egyértelmű h jobb képeket csinál mint a K810i....tetszik ez a telefon határozottan....jó lenne egy ilyen :B

(#44) badacsony válasza Teo70 (#43) üzenetére


badacsony
őstag

Ez itt nem egy összehasonlító teszt, csak néhány kép van k770 vs K810. Itt K810 a jobb.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#45) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes, ha a SE "legördíti" :) a kamerát egy szinttel lejjebb, akkor hiába u.az az érzékelő felbontása, a képminőség rosszabb lesz... :U

Miért SE? :F

Samsung Galaxy A54

(#46) papi77


papi77
addikt

állítólag a nyitóára 70k körűl lesz!szerintem az nagyon jó :C

Az első: NOKIA 1611

(#47) Teo70 válasza badacsony (#44) üzenetére


Teo70
tag

ez a teszt régebbi 1 nappal...lehet azóta kijött egy zsír uj soft :D :Y
70k nemolyan húzós....kezdőárnak.....

(#48) papi77


papi77
addikt

láttam már 67900-ért is :C

Az első: NOKIA 1611

(#49) AMD Power válasza Teo70 (#47) üzenetére


AMD Power
titán

Hát bőven nem az. Főleg ha azt vesszük ,hogy új telefon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.