Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ansell


ansell
tag

Új, legolcsóbb modell van a prémiumkategóriás T60-asok között is. Az 1951-FCG kód alatt rejtőző masina 428 forintos árával jó negyvenezer forinttal kerül kevesebbe az eddigi legolcsóbb, 1951-F3G-nél. :Y

Rohanok venni! ;)

ITX konfig eladó!

(#2) Detonator


Detonator
aktív tag

''Az 1951-FCG kód alatt rejtőző masina 428 forintos árával jó negyvenezer forinttal kerül kevesebbe az eddigi legolcsóbb, 1951-F3G-nél.''

428 ezer...

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#3) ansell válasza Detonator (#2) üzenetére


ansell
tag

20 sec

Galaxy-t melyik nagyker forgalmazza?

ITX konfig eladó!

(#4) dokesz007


dokesz007
aktív tag

Hát ez a zalmann fatality ennyi pénzért, legalább full passzív lenne vagy mittom én...
egy szar vasdarabért ennyi pénzt, ezek el vannak tévedve de nagyon, ezért egy giga mega brutál lianli alukuckót lehet venni, ami egy kisebb szervertorony, nem egy midi gép....


ez már a hülyeség csúcsa egy max 40 ruppós házhoz képest mivel tud tobbet, h annak a gyíknak a neve rá van karistolva :W :(

mivé lesz a világ, inkább az árát kérem....

---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

(#5) orbano


orbano
félisten

melyik nagy kerben van normális IBM noti kínálat?

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) Face8814


Face8814
őstag

Ez a Fatality ház piszkosúl jól néz ki, de szerintem a felét sem éri a feltüntetett árnak monogrammal együtt sem. :(
40-50 ezres kategóriában nagyon jó full tower házakat lehet kapni, amik legalább akkora különlegességgel bírnak mint ez, ráadásul nagyobbak és még ki tudja milyen plusz dologgal tudnak többet ennél.
Ha eddig parasztvakításként lehetett jellemezni a Fatality cuccokat, akkor ez már a hülyének nézés netovábbja! :(((
Egyébként meg mindennek van határa szerintem! :(((

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#7) Loretto


Loretto
veterán

OMG. 94k-t nemigen vártam volna. Lian-Li házak kerülnek ennyibe? :U

Soirée...

(#8) Legolas


Legolas
senior tag

Az új Zalman házikó árától asszem sokan hátast dobtak. Emlékszem írták sokan, hogy biztos lesz minimum 30, erre a reakció az volt, hogy á még 60 is. Hát 108 lett :C

Amúgy a monitoroknál 2 helyen is el van írva a ms ns-re.



[Szerkesztve]

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#9) rudi válasza ansell (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Expert

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) rudi válasza Face8814 (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

No, látod, a Fatal1ty házat éppen nem neked találták ki :) Ez egy kisszériás, exkluzív darab, az ára pontosan ahhoz mért.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

130 000 forint környékén kínált, 19”-os VP930 ára pár hete is már csak 104 000 forint volt, most viszont 94 000 forintért vihető.
Hol? A kiskerarak.hu-n a legolcsóbb is 103.080 fitying.

(#12) rudi válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


rudi
nagyúr

RRC Hungary-t kérdezd.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) BobChemistry


BobChemistry
őstag

7900GS kínálatról semmi hír?

ja, a másik dolog: lehet kapni itthon a AM2-es 3600+ X2-őt?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#14) Dr. Akula válasza rudi (#12) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez nagyker!

(#15) _cirmos_


_cirmos_
őstag

javítás:
az asus barbone-hoz s939 és ddr2 van írva...

(#16) SLYM


SLYM
veterán

imádom a Galaxyt :R

[Szerkesztve]

(#17) rudi válasza BobChemistry (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

X2 3600+ot még nagyon vadászni kell, próbálkozz itt a fórumon, nagyker partnereknél még nem láttam. 7900 GS-ről volt cikk, ott az ára is. Majd írunk róla, ha lesznek továbbiak. Amúgy ár/értékben a 7900 GT sokkal jobban megéri.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) Face8814 válasza rudi (#10) üzenetére


Face8814
őstag

Nekem nem azzal van a bajom, hogy elkérnek egy házért 108k-t, hanem azzal, hogy milyen házért is kérnek el ennyi pénzt. :U Akárhogy is nézzük ez egy midi ház 3 ventivel + egy Fatality felirattal. Egy nagyon extra midi ház legyen mondjuk 40k+ Wendel logója még 20. De nem 108k! :O
Ha egy full tower lenne, kicsit átdolgozottabb hűtéssel, Wendel designe-val, + némi extrával ( Lian-Li kategória ), akkor egye fene kérjenek érte annyit.
De ezért? :U Ez szerintem pofátlanság. :(((
Egyébként meg abszolute de támogatom az egyedi felsőkategóriás cuccok létjogosultságát, sőt én szoktam álltalában mondogatni a lehurrogó embereknek, hogy ''..... ez nem neked készült, nem te vagy a célközönség, ...stb '', de ez a ház, illetve ár teljesen kihozott a sodromból! :(((

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19) rudi válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Bizony az! A cikkben közölt árakat nagykereskedelmi partnereink listái alapján képeztük kiskereskedői haszon és 20% áfa hozzászámításával. Kiskerekkel nem állunk kapcsolatban.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) orbano válasza rudi (#19) üzenetére


orbano
félisten

csókolom a tanárúr! IBM notik melyik nagykerbenvannak (jó árban)?

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) várnarancs


várnarancs
addikt

A 7300gt-s részt teljesen elrontották!

Alig pár százassal drágább, de sokkal érdekesebb a még izmosabb, 128 MB GDDR3 memóriával ellátott Galaxy 7300 GT. Nem elég, hogy a memória késleltetése 1,4 ns, de a GPU-t is megcibálták, egészen 500 MHz-re. Ez a kártya már alapjáraton is üti a GeForce 6600 GT-t, mert a RAM órajele 700 MHz. A Galaxy leggyorsabb 7300 GT-jén már 256 MB GDDR3 memória dolgozik, ami ráadásul 1,2 ns-os, szóval az alap 700 MHz-ről valószínűleg 800 MHz fölé rántható.

A 128Mbos 7300gt gddr3-as is 500/1400-on megy alapból, nem tom h mit kell rajta megcibálni. Az első darabok is ezen az órajelen mentek, úgyhogy ezt bnem teljesen értem! A 256osban tényleg jobb a ram, de szinte mindegyik 128Mbos gddr3-as is felrántható volt 800-ra! És olyan X800pro szinten van tunnin ggal! Tunning nélkül mondjuk X800GTO.

A GeForce 7300 GT hivatalosan egy szerény, 8 futószalagos, 350 MHz-en ketyegő GPU-val és 256 MB, 333 MHz-es DDR2 memóriával ellátott low-end kártya, ami sebességben a GeForce 6600 szintjén lehet.

A 8 futószallag az ok. És nem 350/333-as hanem 400/800-as az alap 128/128-as non-gddr3-as 7300gt. És simán odacsap a 6600-nak!

[Szerkesztve]

Várnarancs= Háborús DéliGyümölcs

(#22) rudi válasza orbano (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

Ő, nemtom. Ezek az árak az RRC Hungary listája alapján vannak. Lenovoban utazik még a partnereink közül az MK Computers, a többi nagykert mostanában nem figyelem.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) rudi válasza várnarancs (#21) üzenetére


rudi
nagyúr

Állította bárki is, hogy nem 500/700 (az 1400 csak effektív szokjunk már le róla!) MHz-n megy? Az alap GT-hez képest cibálták meg az órajeleket. A referencia 400/400-ról tudsz bármilyen linket adni, mert itt van három is 350/333-as referenciáról: [link], [link], [link]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) orbano válasza rudi (#22) üzenetére


orbano
félisten

RRC kiszolgál kiskereket?

A vér nem válik VAZZE!™

(#25) Racecam válasza orbano (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#26) ynsane


ynsane
csendes tag

100 000 Ft egy házért?!? :Y :Y

(#27) Male


Male
nagyúr

''Pár hét alatt hétezer forintot esett a 20”-os, 1400x1050 pixel felbontású Viewsonic VG2021m ára is. A szokásosnál kisebb felbontású 20-asnak TN panelje van, melynek válaszideje 8 ms, fényereje 300 cd/nm, kontrasztaránya 500:1. Az alacsony árba már nem fért bele a digitális bemenet.''

Szerintem itt kimaradt az ár... OK, hogy 7000-et esett, de mennyiről, vagy mennyi lett?

(#28) venember83 válasza dokesz007 (#4) üzenetére


venember83
nagyúr

Kivancsi lennek mit ir a haz jobb oldallapjanak a bal also sarkaban, csak hogy rohoghessek picit az amcsikon :DDD

[Szerkesztve]

(#29) rudi válasza Male (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

91 000 forint lett, most már beleírtam.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) JamesHolden válasza Dr. Akula (#11) üzenetére


JamesHolden
aktív tag

[kép]

bruttó ár @ depo.infornax.hu ;)

(#31) Dr. Akula válasza JamesHolden (#30) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Fasza. Ez így elég jónak tűnik, már csak az érdekel van-e vmi indok ami miatt ne vegyem meg. :) Eredetileg 1600*1200-as, vagy hasonló wide TFT-re gondoltam, de ilyen árban ez talán jobb vételnek tűnik. Vagy van olyan 1600*1200 körüli felbontású, 19-20'' TFT, ami hasonlóan jó árfekvésben (nyilván drágább, de a kategóriájában mérve) van?

Mostanában az S-PVA panelekről hallani mint a legmájerebbek, ez ''csak'' MVA (=PVA), de 8ms, akkor ez most mezei vagy S-es?

(#32) szab.tam válasza Dr. Akula (#31) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Ha nem ragaszkodsz a pva, vagy s-pva panelhez, akkor:
ACER TFT 22'' AL2216W
5ms, 22'', 1680x1050, akkora képpontméret, mint a 19''-os 1440x900-nál (tehát nem csökken, mint a 20''-os 1680x1050-nél!)
[link]
Csak vigyázat! A DVI szerintem nem biztos!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#33) Dr. Akula válasza szab.tam (#32) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

De, ahhoz ragaszkodok, kell a 8 bites színmélység és a jobb képminőség (TN panel kizárva). Ezért nem vettem eddig TFT-t, mert gagyit nem akarok. :)

(#34) Franticfox


Franticfox
tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, pontosan milyen alaplap van 939-es asus barebone-ban?

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#35) lorcsi válasza orbano (#5) üzenetére


lorcsi
veterán

én legutóbb a Metroban láttam ilyen notikat (sulinetes R51e stb. )
egész jónak tűnek (a ph-n legalább is dícsérik őket nagyon
bár azt nem egészen tudom mi az a 'e' megjelölés
toshiba-t és acert mutattak ilyen árkategóriában

(#36) e=mc²


e=mc²
őstag

...és optikai meghajtóval kiegészítve 100 forintból egy szép kis irodai vagy internetezős gépet hozhatunk ki.

gondolom 100 ezer akart lenni :)

Ambulimax Provider

(#37) orbano válasza lorcsi (#35) üzenetére


orbano
félisten

köszi, de engem az ''olcsóbbik'' T2400-zal szerelt 14.1'' sxga+ T60 fogott meg :B asszem ilyet nem kapok a metróban :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#38) rudi válasza Franticfox (#34) üzenetére


rudi
nagyúr

Hogy érted, hogy milyen alaplap. Ezekben a Punditokban egyedi formájú deszka van. Az AH1-en Crush 51PV északi és MCP 51 déli híd van, ami tudtommal valamelyik nForce4xx változat és valamelyik GeForce 61xx. Mivel a két nForce4xx között lényegében csak az IDE és SATA vezérlők száma különbözik, ezért hótmindegy melyikről van szó, ugyani a Punditnak 2 IDE-je és egy SATA-ja van. Az integrált GF6150 és GF6100 között ismét alig van eltérés, és az is főleg a videok kimentekben jelentkezik, ami ismétcsak kio van listázva az AH1 weboldalán.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#39) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Egy játékra is alkalmas, szélesvásznú, 20''-os TFT mennyibe kerül mostanság?
Jó árban a viewsonic, amit mutattatok a cikkben, csak nem DVI-s. :(
Jah persze jöhetnek nem szélesvásznú 20''-osok is. :)


[Szerkesztve]

(#40) rudi válasza (Kolombusz) (#39) üzenetére


rudi
nagyúr

:W [link]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#41) orbano válasza (Kolombusz) (#39) üzenetére


orbano
félisten

ha kétségeid vannak, mit válassz :)
[link]

A vér nem válik VAZZE!™

(#42) Drizzt válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Extreme-Digitalban valami 95e körül láttam a Mammutban.

I am having fun staying poor.

(#43) Yutani


Yutani
nagyúr

Én nem vagyok sznob, hogy csak a drága cuccokkal foglalkozzak. A Zalman ház no comment, viszont a Kolink fekete-szürke házak elég pofásra sikeredtek, tetszenek,

#tarcsad

(#44) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Meg a 20'' Philips 200W6CS Saturnban 90-ért kapható, elvileg 8 ms P-MVA paneles, 1680*1050 felbontású.

I am having fun staying poor.

(#45) tomesto


tomesto
aktív tag

A Zalmann házacska nagyon csini darab :) , de az ára :(
Hát 108.000hufból már sok mindent lehet csinálni :D

(#46) (Kolombusz) válasza rudi (#40) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Jól van na, én semjárok állandóan a PH!-ra és nem emlékezhetek mindenre. :B
Kösz. :R

(#47) rudi válasza (Kolombusz) (#46) üzenetére


rudi
nagyúr

Kevesebb mint két év alatt megírt 7200+ hozzászólással nehezn fogsz meggyőzni arról, hogy ritkán jársz a PH-ra :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#48) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

''a merevlemezek egyre olcsóbbak''
a pitsaba a raptorokra is igaz lenne mar... de jo lenne :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#49) Ősember


Ősember
őstag

hát ez a fatality ház mekkora vicc ilyen árcédulával :C amlékszem a bemutato cikknél tippelgettünk mennyi lehet, de ha jol ondolom senki nem merte megkockáztatni a 60k-s határt... erre itt van ez a 108k :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#50) Ste


Ste
addikt

A Zalmi tényleg húzós, és annyira nem is exkluzív. Semmi extra nincs benne se szellőzés se egyéb téren. Max a szálracsiszolt alu borítás.

A Koolink házak tényleg nagyon pofásak. könnyen szerelhetőek és súlyra is nagyon könyűek. Volt szerencsém egyhez nemrég.

A Giga 7900es kártyáján pedig milyen tápcsati van? Raknak rá már sima Molex csatit is nem csak azt a 6 dugaszos Pci-E-s Vga csatit?

(#51) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

A Fatality ház egy vicc. :((( Gondoltuk, hogy drága lesz de ez nem drága ez egy hihetetlen baromság. :((

A Galaxy kártyáknak meg :R:C (mellesleg tényleg a 350/333 (ddr2-nél) a ref. nem tudom ki okoskodott)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#52) Franticfox válasza rudi (#38) üzenetére


Franticfox
tag

Köszi, igen, azért kérdeztem, mert nem voltam biztos benne, hogy egyedi alaplap van benne.

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.