Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Zoltán válasza Viktor0610 (#50) üzenetére


Zoltán
őstag

Ühüm. Értem, akkor van esetleg tipped, hogy találok 9.1-es Symbianra írt játékprogikat?
A jobbakért szivesen fizetnék is, egy elfogadható összeget (tehát mondjuk 5E HUF-ot, szóval annyit azért nem, mintha csak 1 példány létezne a progiból, így a kiadó összes profitját nekem kéne kifizetnem, mint némelyik PC-s játéknál)
Köszi!

(#52) Viktor0610 válasza Zoltán (#51) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, a Symbianban nem v.ok otthon...
Próbálkozz más hasonlóan 9-es Symbianos telefonok topikjában, hátha...

Samsung Galaxy A54

(#53) Zoltán válasza Viktor0610 (#52) üzenetére


Zoltán
őstag

Oké, köszi!

(#54) zsoann


zsoann
csendes tag

Nálam megy a worms , www.nokiaprogramok.hu

Mindannyian a kanálisban élünk, de némelykünk a csillagokat bámulja

(#55) sghc_toma válasza Zoltán (#51) üzenetére


sghc_toma
senior tag

Ühüm. Értem, akkor van esetleg tipped, hogy találok 9.1-es Symbianra írt játékprogikat?

my-symbian.com-on érdemes körülnézni, ott vannak linkek progikhoz.. létezik egy series60v3.com című oldal is, de ezt csak halkan mondom :B

in asm we trust

(#56) bigamaster


bigamaster
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni egy eléggé egyedinek tűnő bosszantó problémában.
Olvasgatva a fórumokat, egy eddig sehol nem látott gondom van az e61-el.
Látszólag véletlen szerűen ''megáll'' és újra indul a készülék, híváskezelések közben, főként amikor befejezek egy beszélgetést és ''leteszem'', vagy pl. egy sms-t kezdek el küldeni.
Amikkel eddig próbálkoztam: software frissítés, sim kárya csere, memória kártya csere. A névjegyeket outlookon keresztül szinkronizáltam (már vagy 5 féle módon), ill a bluetooth-os másolót is próbáltam (a névjegyzék lista egy 6230i-ről van).
A szomorú lényeg: bármit is csinálok, naponta legalább 5-10 szer ''újraindul'' teljesen véletlenszerűen...
Ami a dolog pikantériája, hogy előtte egy szintén vadiúj e70-et ugyan ezzel a hibával(!) vittem visssza és cseréltem át e61-re, vagyis tartok tőle, hogy a hibát ''én'' okozom, csak ugye mivel...?
Ha valakinek van tapasztalata, lécci segítsen...

(#57) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Egy pár napja én is E61 tulaj vagyok. Eddig csak jó tapasztalatom van a készülékről....
Szerintem a kijelző valami über brutál szép(nagy) :)(
Ha valaki szenvedne a tanusítvány kezeléssel akkor a következőt kell tennie:

Menü - Eszközök - Alk. kezelő - Beállítások - Szoftvertelepítés -> MIND, Online tanúsítv. ellen. -> KI


Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#58) arpi6k válasza BITBOYS (#57) üzenetére


arpi6k
addikt

Sziasztok!

A holnap elvileg én is tulajdnosa leszek egy ilyen készüléknek. A kérdésem az lenne hogy mit tartalmaz a doboz? Adatkábel van benne? Ha van akkor ez egyböl tölti is a telcsit?

Intel & ATI

(#59) arpi6k


arpi6k
addikt

Megtaláltam hogy mi van a dobozban:

Telefon
Adatkábel
Hs
Cd
Töltő
Töltő átválltó
Leírás
Memória kártya

Intel & ATI

(#60) eldiablo válasza bigamaster (#56) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Sajnos elöfordul a Nokia telefonoknál.Nekem is szokott spontán ujra indulni a 3650em bár már nem mai darab,de akkor sem kéne :F

(#61) arpi6k


arpi6k
addikt

Hogyan tudom kicsomagolni a zip állományokat? :F

Intel & ATI

(#62) arpi6k válasza arpi6k (#61) üzenetére


arpi6k
addikt

Senki? :F

Intel & ATI

(#63) Pompi válasza arpi6k (#62) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Google: symbian s60 zip = pl. ezzel: HandyZip [link]

Feel Good Inc.

(#64) arpi6k válasza Pompi (#63) üzenetére


arpi6k
addikt

:R Délután kipróbálom.

Intel & ATI

(#65) arpi6k


arpi6k
addikt

Ha esetleg valakinek kellenének programok:
[link]

Intel & ATI

(#66) Pompi válasza arpi6k (#65) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Gyárilag kapsz hozzá ZIP tömörítőt és akkor itt bénázol? :DDD ;)

Feel Good Inc.

(#67) arpi6k válasza Pompi (#66) üzenetére


arpi6k
addikt

:B Új vagyok okostelefon ügyben. Eddig a legdurvább készülékem 3310 volt.:D

Intel & ATI

(#68) arpi6k


arpi6k
addikt

Feltelepítettem a belinkelt progikat, és hibátlanul teszi a dolgát az összes!:) Csak egyedül vagyok E61 tulaj? Másvalaki? Tapasztalatok?

Intel & ATI

(#69) arpi6k


arpi6k
addikt

Kérdés: Telefon+gép összekapcsolva bluetooth-al. PC Suit-al szépen megy. Akarok sms-t küldeni és a telcsi állandóan(minden egyes műveletvégrehajtás előtt pl.:sms küldés) rákérdez hogy engedélyezem-e a kapcsolatot. Nem lehet valahol kikapcsolni ezt az állandó rákérdezsét. Az lenne a cél hogy ne is kelljen a telcsihez hozzáérni.

Intel & ATI

(#70) Pompi válasza arpi6k (#69) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Bluetooth - Párosított eszközök fül - PC megkeres - opciók - jogosult

Feel Good Inc.

(#71) arpi6k válasza Pompi (#70) üzenetére


arpi6k
addikt

Működik! Kösz az extra gyors választ. :R Ez a Szinkronizálás opció mire jó?(PC Suit-ban)

[Szerkesztve]

Intel & ATI

(#72) Pompi válasza arpi6k (#71) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''Ez a Szinkronizálás opció mire jó?(PC Suit-ban)''

[kép]
[link]

;)

Feel Good Inc.

(#73) arpi6k válasza Pompi (#72) üzenetére


arpi6k
addikt

Nálam ez nincs odaírva. :F

Intel & ATI

(#74) BITBOYS válasza arpi6k (#73) üzenetére


BITBOYS
addikt

No milyen a kicsike laposka? :)

Kipróbáltad már a ''hívó nevének felolvasása'' opciót?


[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#75) arpi6k válasza BITBOYS (#74) üzenetére


arpi6k
addikt

Azt konkrétan nem, de a felolvasás funkciót már próbáltam. Engem nem győzött meg, nem ezmiatt a funkció miatt kedvelem. Inkább azért mert egy fullos kis iroda van beleépítve.:)

Intel & ATI

(#76) BITBOYS válasza arpi6k (#75) üzenetére


BITBOYS
addikt

Természetesen én sem ez miatt választottam, de jót vigyorogtam rajta mikor kipróbáltam.:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#77) Salmi


Salmi
tag

Próbáljatok pajzán szavakat írni névnek és úgy olvastassátok fel :DDD .

(#78) arpi6k válasza Salmi (#77) üzenetére


arpi6k
addikt

:D
Meddig bírja nálatok a telcsi egy feltöltéssel?

Intel & ATI

(#79) BITBOYS válasza arpi6k (#78) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nálam úgy 3-4 napig, teljesen átlagos használattal...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#80) arpi6k válasza BITBOYS (#79) üzenetére


arpi6k
addikt

Nálam most nyomja a 2. napot (éjszaka is megy) és már csak két egység van rajta. Napi 1-1órát beszéltem rajta, keveset piszkáltam. Ez volt az első töltése az aksinak (11óra). Remélem azért még feljavul ez az arány, miután beáll az aksi, mert szerintem holnap már töltenem kell a kicsikét.

Intel & ATI

(#81) arpi6k válasza arpi6k (#80) üzenetére


arpi6k
addikt

Ahogy sejtettem. Most kezdett el pittyegni, hogy merül az elem...:)

Intel & ATI

(#82) arpi6k válasza arpi6k (#81) üzenetére


arpi6k
addikt

Vasárnap reggel vettem le a töltőről a telcsit, és most kezdett el pittyegni hogy merül.:) Elég jól összekapta magát az aksi... (Igaz estére mindig ki volt kapcsolva)
Más:
Mire érdemes lecserélni a benne levő Word fileokat megnyitó progit? Valami Office szerűség nincs véletlenül?

Intel & ATI

(#83) Pompi válasza arpi6k (#82) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miért akarod lecserélni? Tudtommal (E széria lévén) a fullos QuickOffice van a telcsiben, tehát szerekszteni és létrehozni is lehet vele doksikat. Ennél jobbat nem fogsz találni.

Feel Good Inc.

(#84) arpi6k válasza Pompi (#83) üzenetére


arpi6k
addikt

Az a gondom vele, hogyha a dokumentumban kép van, azt nem jeleníti meg. Vagyis nem minden fajtát.

[Szerkesztve]

Intel & ATI

(#85) CHRIS.tal


CHRIS.tal
csendes tag

Én nyertem egy E61-est mostanság. Bajom nem volt vele . A Nokia mindíg is a minőségéről volt ismert.Nem nagyon tudom kihasználni a gazdag funkcióit. Véleményem a köv:Szerintem ez egy célkészülék és a blackberryzőknek,e-mailezőknek találták ki akik életét megkönnyíti egy telefon mely mindíg közel áll a webhez. Magyarországon nem sok haszna van. Budapest előnyben. Nem érdemes az E61 külsejét vitatni, hiszen nem arra készült mint a 8800 sirocco h villogjunk vele sztem. :DD

(#86) arpi6k


arpi6k
addikt

A hálózati beállításoknál van egy olyan menüpont hogy Hálózati mód. Választható lehetőségek: Kettős mód, UMTS, GSM. Ez mit jelent?

Intel & ATI

(#87) BITBOYS válasza arpi6k (#86) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gondolom azt, hogy 3G vagy gsm vagy mindkettő, asszem.
Na ezt jólmegaszontam. :)

[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#88) Viktor0610 válasza BITBOYS (#87) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ezt jelenti. ;)

Samsung Galaxy A54

(#89) arpi6k válasza BITBOYS (#87) üzenetére


arpi6k
addikt

:R És ennek van valmi jelentősége? Én pl soha nem használok 3g-t. Azt sem tudom mi az.:D

Intel & ATI

(#90) BITBOYS válasza arpi6k (#89) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne piszkáld! :D
Különben bejön neked a teló?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#91) arpi6k válasza BITBOYS (#90) üzenetére


arpi6k
addikt

Persze nem rossz! Kicsit nagy, de nekem mindíg is tetszettek a méretes telcsik.

Intel & ATI

(#92) lukacs-csaba


lukacs-csaba
csendes tag

Borzalmas csúnya

(#93) BITBOYS válasza lukacs-csaba (#92) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ízlések és pofonok. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#94) arpi6k válasza lukacs-csaba (#92) üzenetére


arpi6k
addikt

Élőben nem olyan rossz.:)

Intel & ATI

(#95) take.a.ride válasza Pompi (#27) üzenetére


take.a.ride
tag


megmondom, mi a baj ezzel a hazzal: hogy femhatasu kinai gagyiezustbol keszult, amin minden szaros karcolas meglatszik, es bunrondan es olcson nez ki. jozsefvarosi piac feeling.

egy uzleti telefontol minimum egy massziv fekete bakelithazat varok el, mint az Ericsson GH688 eseteben. nem kell ra csicsa, nem kell hogy szep legyen, ellenben visszafogott es tartos.

(#96) BITBOYS válasza take.a.ride (#95) üzenetére


BITBOYS
addikt

Használtál már ilyen telefont? Milyen anyag ez a ''femhatasu kinai gagyiezust'' ?
A GH688 pedig vagy 11 éves telefon. Akkor még kielégített bizonyos üzleti megoldásokat, pl. tudtál telefonálni vele...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#97) Victor-y


Victor-y
aktív tag

üdv,
a zenelejátszó mennyire profi benne?
esetleg equalizer van benne?

''Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában, / Hiszek egy isteni örök igazságban, / Hiszek Magyarország feltámadásában.''

(#98) Prozac


Prozac
aktív tag

Átzavartak ide... :)


Boldog, pontosabban majdnem boldog tulajdonosa vagyok egy E61-es készüléknek.
Jelenlegi (3.0633.09.04, 2006-11-20) , tudomásom szerint legutolsó szoftver verzióval is majdnem ugyanazok a gondjaim mint a legelsővel.

Szívesen vennék megoldásokat...
Sorolom:


1. Csak 2 postafiókot hajlandó automatikusan ellenőrizni

2. Automatikus postafiók ellenőrzéshez nem lehet hozzáférésipont csoportot beállítani

3. Ha bizonyos ideig nem tud kapcsolódni az automatikus ellenőrzésnél (pl. otthoni wifi), akkor egyszerűen lekapcsolja az automatikát.

4. Nem tud olyan wifi hálózatra csatlakozni, amelyik rejtett, bár minden beállítás amúgy rendben van. Ha egyszer már nem rejtett állapotban felment a hálóra, akkor a vissza rejtett hálózatra már hajlandó felkapcsolódni.

5. Böngésző. Pl. cookie fogadás beállítva, de mégis van olyan oldal, amelyik ezt nem látja engedélyezve. Dialog box-os bejelentkezés nem használható vele.

6. Wifi-roaming...

''Fussatok bolondok...''

(#99) Prozac válasza take.a.ride (#95) üzenetére


Prozac
aktív tag

Az a gagyiezüst egy Magnézium-Alumínium ötvözet (könnyűfém)..

''Fussatok bolondok...''

(#100) Ricardo válasza take.a.ride (#95) üzenetére


Ricardo
félisten

''nem kell ra csicsa, nem kell hogy szep legyen, ellenben visszafogott es tartos.''

Szerintem kell hogy szép legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.