Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Egy kis javitás.
Nokia E70-ben is van kamera még hozzá 2 megapixles.
De az nem lesz hivatalosan magyaroszágon.

Jó a teszt. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Digital


Digital
addikt

Nézgetve a képeket nem tűnik valami jónak az anyagminősége:F

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#3) csiga997


csiga997
őstag

Olvasószerkesztő, hol vagy!?!

;]

(#4) Den


Den
veterán

''Előtte sok olyan telefonjuk volt, amely akár kisebb melléfogásnak is minősülhet, és mindössze néhány olyan modellt sikerült alkotniuk, amely valószínűleg felkerül a dicsőségfalra.''

hahaha, fő az objektivitás...

www.simson4t.hu

(#5) Zoltanfi válasza Den (#4) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Mi ezzel a mondattal a gond?

(#6) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Jó kis telo,ebből tényleg nem hiányzik a kamera. :)

(#7) Zoltanfi válasza Icedevil (#6) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Szerintem azért ki lehetett volna adni belőle egy kamerás változatot hátha megvenné valaki..
Meg ekkora méretben szerintem a VGA kijelző sem lett volna túlzás..
Remélem lesz majd olyan is.. vevő lennék rá

(#8) Icedevil válasza Zoltanfi (#7) üzenetére


Icedevil
aktív tag

Ennek pont az a lényege,hogy nincs benne kamera akinek az kell vegyen másikat.

(#9) Den válasza Zoltanfi (#5) üzenetére


Den
veterán

semmi, szimplán nevetséges

www.simson4t.hu

(#10) Athos07 válasza Digital (#2) üzenetére


Athos07
senior tag

Ránézésre szerintem nemigen lehet ezt megítélni. Azért kiváncsi vagyok Polacheck erről mit gondol részletesebben.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#11) Polacheck válasza Athos07 (#10) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Összességében nem ájultam el tőle. A gombsor kicsit olyan anyagra hajazott, mint amiből a számológápek készülnek, az előlap is érezhetően műanyagos volt, igaz abból nem a leggagyibb fajta, a hátlap pedig amolyan fém-műanyag hibridre sikerült, de ott is hibázott az igazi igényesség érzése. Ez egy céleszköz, így ne várjunk el olyan anyagokat, mint egy 8800 esetében. Egyébként én elvártam volna valami N91-hez hasonlót, de sajnos az sem jött össze.

less qq more pewpew!

(#12) Zoltanfi


Zoltanfi
senior tag

A vga kijelzőnek igen sok haszna lenne internet böngészésnél, szinte minden elférne akkor a kijelzőn..
Polacheck:
Azt nem próbáltad ki, hogy a 6280 Vga videóit lejátsza vajon? :U

(#13) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Nekem nagyom teteszik a készülék,igy ahogy van!
Végre elkészült a teszt,már nagyon vártam. :R

(#14) Polacheck válasza Zoltanfi (#12) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Sajnos nem, és a gyári médialejátszó elég kevés formátumot kezelt, így a filmnézegetésbe nem sikerült belekóstolnom.

less qq more pewpew!

(#15) Bog válasza Den (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az a szimplán neveteséges, ha azt írjuk, hogy minden Nokia csodás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Den válasza Bog (#15) üzenetére


Den
veterán

igen az is az lenne

www.simson4t.hu

(#17) Goose-T válasza Bog (#15) üzenetére


Goose-T
veterán

És ha szimplán nem írjátok le?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#18) Bog válasza Goose-T (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itt a tendencia a lényeg. A Nokia a 3510 idejében bemutatott mélyrepülése után mostanság tényleg olyan telefonokat gyárt, amelyek méltóak a piacvezető szerephez, innovatívak, izgalmasak. Ez 1-2 éve nagyon nem volt így.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) Zoltanfi válasza Polacheck (#14) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert a 6280 videói 3gp kiterjesztésűek, azzal meg elvileg el kellene boldogulnia..
A képnézegetője ennek is olyan mint az N80-nak, olyan körhintaszerűen körbemenő?

(#20) Rez_Grof


Rez_Grof
őstag

Az E50-ről tud valaki valami biztatót mondani, hogy mikortól lehet esetleg kishazánkban kapni? Illeve hogy körülbelül mennyi local creditet kell érte majd érte leszurkolni?

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#21) piqla


piqla
őstag

Uuuu de rusnya [kép]



[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

(#22) geckowize


geckowize
őstag

Az N61 egyik nagy előnye,

Öhh egy kis hiba... nem N61, hanem E61. :B

(#23) Athos07 válasza Rez_Grof (#20) üzenetére


Athos07
senior tag

Bár nem ez a fóruma, de lehetne kedves moderátor-tesztelő urak, egy kis bíztatást, ha véletlenül kezetek ügyébe kerülne az? Elvileg az is 1-2 hónapon belül a piacon van, és ti elég gyorsak szoktatok lenni... ;)

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#24) Bog válasza Athos07 (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Már a kezembe került, de még bekapcsolni sem lehetett. Fogásra jó, ennyit mondhatok:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem jó kis telefon lett,bár talán elsőre furcsa lehet a mérete, de viszont a bevitele sokkal jobb mint más mobiloknál.Meg azért nem mondanám azt, hogy az N sorozat óta ad ki csak megint jó telefonokat a Nokia, mert azért elötte volt még egy csomó ami szintén jó volt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

tudom, hogy az E széria tagjait senki sem a design miatt veszi meg, de azért ennyire igénytelenre se kellett volna venni a figurát.... :(
valahogy ez már elég gáz, mind anyaghasználatra, mind ránézésre.... :U

(#27) Pompi válasza Dr.Anonymus (#26) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ránézésre? Ez egy ilyen kategória. Miben különbözik ez a többi hasonló Blackberry jellegü készüléktől?! Szerintem azoktól nem rosszabb, sőt!

Anyaghasználat? Szerintem azért előbb vegyük kézbe és azután ítélkezzünk.

Feel Good Inc.

(#28) Dr.Anonymus válasza Pompi (#27) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Tudom, hogy ez egy ilyen kategória!
idézve Tőled:''Miben különbözik ez a többi hasonló Blackberry jellegü készüléktől?''
Na látod pont ez a bajom, a nokia nem mert szakítani, a borzalmasan unalmas trendel, én nem azt várom, hogy divat telko külseje legyen, de legalább valami kis minőséget sugározzon (nem véletlen, hogy a Nokiás Dér A-t is a rengetegen kérdezték, hogy hová lett a minőségi tudás, és minőségi design ötvözete, mint pl a 6310i esetén, ami máig jobban néz ki mint bármelyi E-szériás darab),
persze ami a lényeg, a tudás, az biztos helyén van...

(#29) Pompi válasza Dr.Anonymus (#28) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A minőség és a dizájn két külön dolog. Azért mert valami egyszerü még lehet minőségi.
Amikor a Nokia mert szakítani a trenddel és egyedibb formavilgú készülékeket kezdett készíteni akkor az volt a baj. Most, hogy visszavettek és kezdenek letisztultabb formavilágú készülékeket csinálni ez a baj. Nehéz eset.
Az tuti, hogy ebben az E61-62 formavilágú kategóriában nehéz nagyot mutatani dizájnban.
Szerintem ez ebben a kategóriában egy jól eltalált készülék. Az anyagminőségről meg nem tudok mit mondani, mert nem volt még a kezemben, képek alapján meg erről nem lehet érdemben nyilatkozni.

Feel Good Inc.

(#30) Dr.Anonymus válasza Pompi (#29) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a minőség a designal kezdődik..., egy pl. ha valamelyik telkoról tudod, hogy műanyagból van, és ilyen kinézetű is ráadásul, akkor azt már szinte fölösleges kézbe venni, mert úgy is sül róla, hogy nem minőségi,...
nekem specko megfelel a visszafogott design is, pl 6170, de annak legalább fém háza volt, akár a 6170 akár a 8800 fém borítás nélkül meglehetősen gyenge lett volna... szerintem...

(#31) Digital válasza Athos07 (#10) üzenetére


Digital
addikt

# 11 ;)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#32) Athos07 válasza Digital (#31) üzenetére


Athos07
senior tag

Nos akkor már értem, hogy miért lehet már 95-ért kapni egy olyan telót, amely tudásban mármár veri, de legalábbis hajazza a 9500-t. Én minden bizonnyal beruháznék egyre, ha beletartoznék a célszegmensbe. ;) Az anyaghasználat nem elsődleges számomra, csak ha lehet ne teljen meg porral 2hét alatt :P

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#33) Motomania válasza Dr.Anonymus (#30) üzenetére


Motomania
csendes tag

Sziasztok!
Hát mit is mondjak 1 hete hasznalom az e61-et de szerintem csak akkor irjátok le mikor megvettétek és használtátok pár napot,es az anyag minoségre sem lehet panasz,a ház nagy része fém,pontosak az illesztések es nem recseg ropog,jó széles meg nagy de nekem eleg kicsi kezem van,mégis tudok 1 kézzel sms-t irni.a tudást meg nem is ecsetelem mindenki sejti,sok 9500 es 9300 tulaj váltott erre a tipusra es egyik sem bánta meg (en sem).Aki sokat netezik,levelez annak kiválo megoldas,aki fenyképez vegyen mast.

-Zolee-

(#34) lightman


lightman
csendes tag

2 napja hasznalom a kotyut, az elso + es - tapasztalatok:

++ tapasztalatok:
- wlan, stabil egyszeruen kezelheto

- SIP: rakas codec amit ismer: ilbc, g729, arm, g711x
asterisk-el zsirul megy, rfc2833 dtmf, egyszeruen kezelheto

-- tapasztalotok:

- SIP hivas, es invite alatt megszakad a wlan, nehany percre beragad telo, semmit nem lehet csinalni, csak kikapcsolni, de 1-2 perc utan magahoz szokott terni, ezen meg upgrade segithet

- mailkliense nem kezeli imap-al csak az Inbox foldert, nem hiszem, hogy ezt valaha is majd meg fogjak csinalni, keresni kell ra mas mailklienst

- szopas volt az addressbook importalasa, mert nem ertette meg az oreg siemensem vcard formatumat, irdan atkuldve csak az elso kontakt ment, email mellekletkent csak az elsot ismerte fel, szetdaraboltam, 300db mellekletkent kuldtem, erre a mailkliense lefagyott
ez utan jott, a formatum konverzios magia, pc-rol attoltes

(#35) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Kapható a T-mobil-nál:[link]

(#36) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szerintetek E61 vagy E60???
Plusz lenne egy pár kérdésem!
Miben jobb a 9.1, mint a 8.0??? Én személy szerint kb fél éve vettem a 6630-asomat, és nagyon- nagyon szeretem! Plusz, ami nekem fontos: az akksija is bitang jó ( és ez egy symbianos telónál nem mindegy!)
Meg persze vannak egyéb jó tulajdonságai- én természetesen a 3650-esemhez viszonyítok, és ahhoz képest ég és föld! Azaz esetemben 6.0 vs 8.0....
Miben jobb a 9.1 a 6630-as 8.0- jához képest?
Tényleg, ezeknek kb mennyi a RAM-ja, és milyen procija?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#37) Zoltán


Zoltán
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám van a telóval (Pannonos), hogy webezés (tehát nem wapolás) közben gyakran ''időtullépésre'' hivatkozva kilök. Olyankor is, amikor 1 perc sem telt el két adatforgalom között. A Szolgáltató megnézte a cellát, az rendben van, szóval talán a készülékkel van gond. Van valakinek tippje? Tapasztalt már ilyet más is? Ja, 3G hálózat használata közben csinálja.
Köszönöm!

(#38) Zoltán válasza Zoltán (#37) üzenetére


Zoltán
őstag

up

(#39) Zoltán válasza Zoltán (#37) üzenetére


Zoltán
őstag

fel

(#40) Zoltán


Zoltán
őstag

A beépített browserrel nem tudok képeket letölteni a webről. Opera Mobile-al igen, de azzal se mindig. Mi a megoldás?
Videokat meg pláne nem tudok (nincs Jobbklikk -''cél mentése másként'' :) )
Akinek van javaslata, légyszi segítsen, mert így nem sokat ér a webböngészés...

[Szerkesztve]

(#41) Zoltán válasza Zoltán (#40) üzenetére


Zoltán
őstag

fel

(#42) Pompi válasza Zoltán (#40) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Fura. Ezzel a Minimapos új böngészővel tényleg nem lehet képeket menteni.
Viszont elérhető a régifajta böngésző is, pl. az Alkalmazás letöltések menüpontra még a régi böngésző indul el. Itt van olyan az opciók között, hogy Képek megjelenítése, ilyenkor az oldalon található összes képet kirakja egymás alá és innen már lehet menteni.

Feel Good Inc.

(#43) Zoltán válasza Pompi (#42) üzenetére


Zoltán
őstag

Tényleg, köszi.

Már csak videokat lenne jó lementeni, hiszen ha már nincs benne kamera, akkor honnan szedjek néznivalót a nagyképernyőre netes letöltés nélkül?

Esetleg softwareverziófrissítés segíthet? Nekem v1.0xxxxxx van és van már v2.0xxxx is.

(#44) Pompi válasza Zoltán (#43) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mondjuk másolj a kártyára filmeket ;)

A szoftverfrissítés ilyeneken nem változtat, de érdemes megcsinálni, és ugye tudod, hogy lehet otthon online frissíteni? [link]

Feel Good Inc.

(#45) Zoltán válasza Pompi (#44) üzenetére


Zoltán
őstag

Eredetileg ezen, fent írt problemem miatt gondoltam software friisítésre:

''Olyan problémám van a telóval (Pannonos), hogy webezés (tehát nem wapolás) közben gyakran ''időtullépésre'' hivatkozva kilök. Olyankor is, amikor 1 perc sem telt el két adatforgalom között. A Szolgáltató megnézte a cellát, az rendben van, szóval talán a készülékkel van gond. Van valakinek tippje? Tapasztalt már ilyet más is? Ja, 3G hálózat használata közben csinálja.''

Lehet erre megoldás a softwarefrissítés? Te esetleg tapasztaltál ilyet? Vagy újabb software-ed van? Illetve: ha az általad javasolt linken keresztül frissítem a software-t, akkor nem gond, hogy Magyar a telóm? Mert az Brit oldal.
Köszi.


[Szerkesztve]

(#46) Pompi válasza Zoltán (#45) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egyik jóbarátomnak (aki egyben kollegám is) van E61-e igazából nem nekem.
Pannonos ő is, de az eredeti szoftverrel sem volt ilyen gondja, vagy legalábbis nem panaszkodott ilyesmire.
A frissítés semmiképpen sem árthat egyébként.
És nyugodtan frissítsd a linken, mi is ott csináltuk és természetesen magyar nyelvü maradt a telefon.

Feel Good Inc.

(#47) Zoltán válasza Pompi (#46) üzenetére


Zoltán
őstag

Köszi!

(#48) Zoltán válasza Pompi (#46) üzenetére


Zoltán
őstag

Na, meg akartam csinálni a frissítést, de azt írta, hogy már így is RM-89 -es a progim, nincs frissebb.
De a Club Nokia meg azt mondta, hogy nekem:
1.0610.04.04
19-04-06
RM-89 van, és ennél van újabb, a 2.0618.0605 -ös.
Most akkor mi van? :F

(#49) Zoltán


Zoltán
őstag

Tudja valaki, hogy miért van az, hogy noha sok s60-as Symbianos (játék)progi letölthető a netről, de szinte egyik sem működik Nokia E61-el? Talán a 9.1-es Symbian verzió az oka? A ''hivatalos'' Golfjátékon kívül max a javas játékok mennek csak, de azok meg csak gagyi kisképernyős módban. Pedig akár szivesen fizetnék is mondjuk egy Worms-ért. Ha valakinek van tippje, hogy mit csinálhatok rosszul (vagy neki is ilyen tapasztalata van), írja meg légyszi.
Köszi.

(#50) Viktor0610 válasza Zoltán (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az nem mindegy, h. milyen verziójú Symbian alá írott játékot szeretnél futtatni rajta.
Az új, 9-es kiadás sajnos, nem kompatibilis visszafelé.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.