Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redchili


Redchili
tag

Nekem nagyon tetszik, azok ellenére amit írtál.

Igaz, hogy tényleg nagyon lemaradt a Moto a Nokiához, SonyEricsson-hoz, esetleg Samsunghoz képest (bár ők is szeretnek lovagolni...). Mégis akinek Motoja van, szereti az összes hátránya ellenére. És az is tény, hogy az ilyen telefontulajdonosok a leghűségesebbek, a hellomoto-s csengőhangot nagyon sokan meghagyják :).

Meg lehet kövezni, de ezek tények, és elismerem, hogy nem a legjobb telefonok, sőt a középmezőnyben van most talán, de egy Motonak igazi ''fílingje'' van. Persze ezt mondják a SE walkmen-esek.

Én simán megvenném, Ebay.co.uk-ról 46000 Ft körüli áron lehet rendelni, ami azért jó ár!

Nem megmondtam?!

(#2) Bodz


Bodz
nagyúr

Kösz a tesztet, már gondolkodtam ilyen teló vásárlásán. Nagyon bejön. Szerintem az itthoni 6x ezres árat simán megéri. Csak egy szép skin kell rá és teljes lesz a boldogság. :C

(#3) Coyote2000 válasza Redchili (#1) üzenetére


Coyote2000
őstag

Fogalmaztam hogy mit is irjak, összegyűltek a gondolatok a fejemben, de már neki se állok, mivel Redchilivel teljesen egyetértek, csak ismételném amit ő mondott.

Egy Motonak ''filingje'' van, igy van - és ezt mások nem is fogják tapasztalni addig amig ki nem próbálják. Szeretem az okos telefonokat de nem bántam meg a Nokia 6680 cserét L7-re.
Most az E6 egyszerre okos, olcsó és kifejezetten szép is. Az egyetlen dolog ami nem tetszik, hogy a Symbianhoz képest eléggé alultámogatott az oprendszere.

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Csalódás ez a készülék számomra.

(#5) Bocha válasza Coyote2000 (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Sajnos erről nem tudok nyilatkozni, de ha ennyien mondjátok, akkor hiszek nektek! ;)
Én az E6-nál nem éreztem semmi különlegeset, ha régi Moto tulaj lennék, akkor biztos meglett volna a feeling. Objektíven nézve sajnos elég kicsi a tudása a konkurenciához képest, elődjéhez képest nem sokat fejlődött (csak csúnyább lett, nekem a Ming nagyon tetszik), viszont az is tény, hogy nagyon olcsó. Én 60k-ért mondjuk WM alapú telefonos PDA-t vennék, használtan.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) (Kolombusz) válasza Bocha (#5) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én 7 hónapig nyúztam egy v3i-t, de nem tudom, hogy milyen feelinget kellett volna éreznem... :F

(#7) erdoke


erdoke
titán

Hát igen, 121 g-nak már fílingje van, csak kár, hogy se nem az igényes fém borítás, se nem a belezsúfolt nagy tudás húzza ennyire az ember zsebét. ;]
Üzleti telefonnak teljesen alkalmatlan, zenetelefonnak pedig teljesen fölösleges a Linux és az érintőkijelző is.

Az XXL GSM-nek üdvözletem, ha ők fel tudták tölteni, akkor bizonyára van átalakítójuk. Jó poén volt, hogy elfelejtették odaadni a tesztelőnek. Persze utóbbi is vehetett volna egyet pár száz forintért, maga a töltő jó eséllyel 110-240 V-os.

A legjobb aláírás a héten

(#8) erdoke válasza Bocha (#5) üzenetére


erdoke
titán

85e egy Samsung i600, most jött/jön ki hozzá a WM6. HSDPA, Wi-Fi, QWERTY, 105 g, 11,8 mm.

Hehe, 190 kemény magyar Ft az átalakító: [link] :))
[kép]

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#9) _seth_ válasza erdoke (#7) üzenetére


_seth_
veterán

Géppel összekötve és drivert feltéve eddig ami nálam járt összes moto teló tudta tölteni az akksiját pc-ről.

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10) Daweee válasza _seth_ (#9) üzenetére


Daweee
őstag

De Bocha-nak nem volt drivere sem...
Mondjuk az más kérdés hogy mennyi idő lett volna letölteni :U

[Szerkesztve]

(#11) _seth_ válasza Daweee (#10) üzenetére


_seth_
veterán

Nehogy ez adja már fel 2007-ben...

Szerk: na ja...

Hozzáteszem mint telefon tesztelőnek egy mini usb végű töltő sem kellene, hogy problémát okozzon... ha nekem van 5 itthon + 1 szivargyújtós a kocsiban...

Ez olyan mint az equalizer hiánya: egy okos telefonnál ne legyen már ilyenből gond... nem hiszem el, hogy nincs a linuxra egy olyan mp3 lejátszó amiben lehet állítani.

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#12) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Utálok drivereket letölteni, szegény PC-n meghal, ha 2 naponta más gyártó vackát rakom fel, ezért nem töltöttem le. :(
Jó, a miniUSB-s töltőben igazatok van, be is szerzek egyet. Erdoke, átalakítóm mi a fenéért legyen? Eszembe nem jutott, hogy valaha kelleni fog. De azért lehet hogy beszerzek egy olyat is... :U

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) _seth_ válasza Bocha (#12) üzenetére


_seth_
veterán

Nem hal meg mivel moto driverekhez van eltávolító ami 100%-os hatékonysággal és hiba nélkül dolgozik. Szoktam is használni mert amikor egymás után eltérő motok vannak a gépre dugva és szoft frissítés vagy nyelvezés van akkor hajlamos nem működni csak ha leszedem majd újra felrakom a drivert a telóhoz + csak egy motorola usb modem eszközöd lesz ha felrakod a drivert (ha frissíted a telót akkor van mindenféle vacak ami feltelepül).

---------------

Egyébként a moto feeling már kissé megsárgult... pl én nem látok olyan motorola telefont amit követekező telefonomnak megvennék mindezt mondom a hetedik motorola telefonom után... se/samsung nekem tuti nem lesz (a design fejlesztésében ők sem állnak jobban max az új se telók gombjai kínai játéktelefonra emlékeztetnek és a fogásuk is olyan számomra)... na de szerencsére nem akarom lecserélni a V3x-em ami tökéletes: telefonálni, kerékpározás közben zenét hallgatni és néha sms-t írni/olvasni... másra nem is kell... gprs, 3g... egyiket sem használom szal túl fejlett a telóm így is :)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#14) erdoke válasza Bocha (#12) üzenetére


erdoke
titán

Én nem azt mondtam, hogy legyen, de amikor szembesültél, hogy USB-ről nem töltődik, a töltő végén meg amcsi dugó figyel, akkor egy Google keresést talán megért volna, hogy mibe fáj egy átalakító, és hogy hol lehet kapni.

A legjobb aláírás a héten

(#15) kohi


kohi
tag

Nos én is valamivel pozitívebb beszámolót vártam :) Hogy mi az a motofeeling? Nekem másfél évig V3-am volt és nagyon imádtam. Nem tud sokat, elavult, a moto menü nem a legjobb, de valahogy imádtam használni, és nem éreztem azt, hogy egy játéktelefon van a kezemben. Ha jól megnézed a jelenlegi piacot ez egy nagyon kicsi és formás minőségi okostelefon, és ilyen áron meg pláne jó vétel. Ha a nokia is képes lenne végre iylen minőségű telefonokat (anyag) gyártani ilyen kategóriában akkor annak nagyon örülnék. Hiszen jelenleg csak a prémium kategóriás készülékei minőségiek. Emlékszem amikor a nokia n93 vagy melyik telóval találkoztam azt hittem valami piaci vacak... Jelenleg egy p990-em van és azt is szeretem bár oylan mintha 3 v3 lenne a zsebemben :D És az anaga ennik is eléggé gyenge a v3hoz képest. De most erre van szükségem és nem volt jobb.
Szóval szerintem mindenki képes elnézni az apró hibákat és hiányoságokat a telefonjával szemben, ha egyébként nagy százalékban hasznos és a szükségleteit tökéletesen teljesíti.
Köszi a figyelmet :)

(#16) ATish0


ATish0
tag

Erre a tesztre vártam már egy jó ideje :R , de többet vártam a kütyütől...Elsőre a Linuxot is ütősebbnek gondoltam. Talán majd a Z6 ... :C
Ennek ellenére, szerintem szép, vékony, az anyaghasználat is jó, meg cuccokat is lehet rá találni csak kicsit többet kell keresgélni :D

[Szerkesztve]

(#17) Bocha válasza erdoke (#14) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Persze, csak ha mondjuk 3 napig van nálam, második nap végén jövök rá, hogy nem töltődik, akkor nem igazán tudok mit tenni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) Bocha válasza _seth_ (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jó, csak nekem fent van a saját Sony Ericssonomhoz a driver, Nokia PC Suite, a Samsung Media Studiot meg nemrég töröltem le, nem kell még egy Moto is. Mellesleg driver nélkül miért nem töltődik? :F

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) Bocha válasza kohi (#15) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Örülök, hogy van aki így gondolja, így nagyobb esélyt látok rá, hogy lesz még Motorola készülék a jövőben. Az én véleményem mondjuk az, hogy gyors menü kell, nem pedig feeling, mert az minden jó készüléknél megvan, amit szeret az ember. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#20) _seth_ válasza Bocha (#18) üzenetére


_seth_
veterán

Az sem rossz nekem se, nokia, motorola (3 féle telefon összesen 4 van a családban), lg driver van fent + gps-hez active sync + egyéb cuccok drivere és nincs gond csak tudni kell helyesen használni a gépet (jah és nem cserélgetem a wint havonta mint sokan teszik mivel nem értenek hozzá).

Nem tudom miért nem töltődik de átlagban kell a driver ellenben érdekes módon suliban 10-ből 8 gép tölti a telefonom usb-n keresztül driver nélkül is :))

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#21) Peat;)


Peat;)
veterán

Nekem külsőre tetszik(sőt, jobban mint bármi más, letisztult, egyszerű, férfias forma, nekem ez jön be) és minőségi darabnak tűnik. Hangszínszabályozó lehet hogy előjön vmi linuxos progival, de alapból is nagy hiány, ez érthetetlen. Meg kicsit erősebb belső kéne, vagy jobb softfejlesztő bagázs, mert a hardware nem olyan gyenge mint amennyit visszaad a telefon (15fps-el a filmek a valszeg 312mhz-es intel procival elég vicces dolog). Talán symbian jobb lett volna.Ezek meglennének szerintem best buy lehetne 60 körül, én spec rühellem a vékonyságmániát, v3 még elment mint egyedi telefon, de ami utána jött brrrr....:)

(#22) ben11


ben11
őstag

Nekem nagyon bejön ez a telefon.Egy ideje gondolkodok mar okostelefonon,és nézelődtem,de mindegyik vmiért nem jött be..Vagy az ára,vagy a mérete,vagy a hiányosságai miatt..Ezen az áron sztem ez egy nagyon jó kis telefon,plussz férfias is eléggé,ami nem mindegy a mai csiri-csáré mobilok mellett(k750-m van)..
A teszt és a fórum átfutása után megnéztem egy tesztvideót youtube-n,ezen nem volt észrevehető a menü lassúsága.Láttam már pár okostelefont és sztem teljesen pariban van velük,persze a 6290-nek a villám-szimbiánját nem éri el,de lassúnak nem mondám..

Annak ellenére h vannak hiányosságai és a linuxra sincs annyi progi minden mint szimbiánra,szerintem igen stílusos telefon és bár nem gondoltam volna a sok egy kaptafára készült moto után,de ennek a megvételén elgondolkoztam..

ben

Még valami érdekesség: http://www.youtube.com/watch?v=HofSBCnnJPc&mode=related&search=

[Szerkesztve]

(#23) Fla$hly


Fla$hly
aktív tag

Az IGO-t vagy valami navi progit rá lehetne vajon varázsolni? :U

Aláírás

(#24) sztikac válasza Fla$hly (#23) üzenetére


sztikac
őstag

Tudtommal linuxra nem jelent meg az iGO (szerintem nem is fog, elég kicsi ez a piac)... Valamilyen minimális GPS (nem navi) szoft biztos van rá :U

(#25) ben11


ben11
őstag


Ha minden kötél szakad és mást nem találsz,akkor már létezik javara írt navigátor progi is,persze nem olyan fejlett mint az igo..
www.seria.hu -n a java alkalmazásoknal TrekBuddy


[Szerkesztve]

(#26) ben11


ben11
őstag

Valaki nem tud információval szolgálni,h magyar nyelvű e6 lesz-e?

köszi

(#27) kohi válasza Fla$hly (#23) üzenetére


kohi
tag

iGo nemhogy linuxra de még symbianra se jelent meg és nem is fog, mivel a cég nem igazán ér most rá :)
Usb töltés egyébként egy nagyszerű dolog, legalább lesz egy egységes töltő az összes mobilhoz majd talán egyszer. Bár a gépről történő töltéshez még most is szoft kell ami viszont babrás főleg ha csak tesztelni kell. Igazat adok BOchanak, tudjatok ki fog veszodni egy készülékkel, főleg ha csak 2-3 napról van szó! Mégha N95 vagy P1 lenne akkor se bénáztam volna usb töltéssel :D
Egyébként ha gyorsan és praktikusan tudja az ember használni a telefont (automata mozdulatokkal) akkor vakon mennek az alap mozdulatok. Ezt szerintem mindenki megtapasztalta az évek alatt :)
Jövőre meglátjuk mivel akarnak elcsábítani a mobilcégek. Motonak bejött a penge de msotmár ők is kénytelenek valamit kihozni és a többiek is. Szóval a telefonok tudása (talán minősége) még gyorsabb ütemben fog fejlődni (akkukat :( leszámítva).

(#28) xanadu


xanadu
csendes tag

Nekem is van linuxos motorolám (Motoming), sőt pár szoftvere az E6-ból van portolva, ezért a teszt megállapításaival vannak bizonyos fenntartásaim:
1, Az Intel 312-es processzor a 64 MB ramból felhasználható 6 MB rammal sokkal gyorsabb, mint wm-es vagy symbianos társai, tudja a multitaskingot, sohasem fagy le, nem fogy a memória, sose kell soft/hardresetelni, ami a versenytársaknál napi rutin. Ahogy ugyanazon a pc-men, amit a vista lefikáz 1-esre, linuxon fut simán a beryl vagy a compiz-fusion. Tapasztalatból mondom, hogy a wm5-ös gépek, 128 MB rommal, 64 Mb rammal elbújhatnak mellette szégyenükben.
2, Gyárilag benne van szinte minden szoftver, (amelyeket windows esetén vagy kemény tízezrekért veszünk, vagy warez oldalakról vadásszuk őket, vagy fordításért kapjuk gratisban) a képszerkesztőtől a névjegykártyaolvasóig, menüből választható modem/storage/usbnet/webcamera kapcsolat; a realplayer equalizerre is rábírható, stb.
3, Gyárilag jár hozzá a Motorola Phone Tools, ami az outlook/notes szinkronizáción kívül a csengőhang-szerkesztést, video konvertálást 3gp-re, vagy avira alapból tudja, a backup/restore funkcióval együtt, annyival profibb az activesyncnél, vagy mobile device centernél, mint a photoshop a windows paintnél.
4, A Java-s navigációs szoftvereken kívül a Destinator megy rajta, bt gps-sel, igaz, a desti magyar térképei nem a legújabbak, de a google earth térképekkel is boldogul, akár offline módban is.
5, Nincs benne hívásfogadáskor a pár másodperces késleltetés sem, mint például az mda-III, MDA Pro, Mio A701 esetében, mivel külön telefonchipje van.
6, Bootolási ideje kb. 10 másodperc, ami wm5, wm6-nál közel 1 perc.
7, Képes fényképet készíteni ''night mód''-ban is, gyári időzítővel akár
8, Ahogy a hozzáadott szinkronizáló szoftvere (MPT), úgy a firmware frissítője (RSD Lite) is vista kompatibilis.
9, 1000 névjegyből is azonnali találatot ad, nem úgy, mint a windows mobile operációs rendszerű társai, pár perc múlva; nem indulgat újra önhatalmúlag, akár beszélgetés közben, mint például a P990.
10, Alapból szinkronizál a sim/telefon között, bármilyen miniusb-s töltőről tölthető, legyen pc-usb-s, szivargyújtós, vagy hálózati.

További információk, olyanoktól, akik használják: http://www.motorolafans.com/forums/viewforum.php?f=28

(#29) ben11


ben11
őstag


xanadu! :R

Végre egy hozzáértő is nyilatkozik a témában,asszem már csak ez a lökés hiányzott az elhatározáshoz. :C

következő telefon->E6

(#30) xanadu válasza ben11 (#29) üzenetére


xanadu
csendes tag

Erősen szubjektív, de én inkább a Minget venném meg, az is elérhető 65 ezer magasságában használtan, újonnan 400 USD plusz egy vagyon a szállítás a tengerentúlról.
http://www.windowsceportal.hu/index.php?tartalom=cikkek&azonosito=16

(#31) Bodz


Bodz
nagyúr

Olvasgattam a linken. A R533_G_11.12.08P szoftban lévő Real Playerben már van EQ. Szuper! :)

(#32) erdoke válasza xanadu (#28) üzenetére


erdoke
titán

1. Kb. 4 hete vettem meg életem első WM telefonját, és eddig egyszer se fagyott le, nem kellett resetelni (?), és a memóriából se futottam ki. Mit csinálok rosszul? :))
2. Töménytelen ingyenes progit találtam WM-ra (túl sokat is, nehéz szelektálni). Ami meg nem ingyenes (pl. Opera Mobile), az megéri a (nem túl sok) pénzét. Amiket te írsz, mind csupa multimédia (képszerkesztő, equalizer kit érdekel?), amihez nem is kellene okostelefon. Arról regélj egy kicsit, hogy a céges Exchange szerverről hogyan szinkronizálom le a linuxos Motómmal az emiljeimet és a contacts-okat? Költői a kérdés, mert a cég nem is engedné, akármit hekkelnék rajta..
3. Vista-hoz nem kellett semmit telepítenem, gyári állapotban tudom szinkronizálni a telefon tartalmát. Minden, amit utólag kell telepítened, csökkentheti a rendszer stabilitását. XP-hez ott az ingyenes ActiveSync.
4. Bolhaszarnyi kijelzőn teljesen mindegy, hogy milyen félgagyi navigáció megy, eszembe se jutna a 2,4''-os telefonomra ilyesmit telepíteni, nemhogy kisebbre.
5. Az enyémben sincs.
6. WM5 van még rajta, kb. fél perc a bootolási idő, majd megmérem neked WM6-tal is, most jön ki az ingyenes frissítés. Apropó, ez mit számít, ha soha nem kapcsolom ki? :F
7. Le vagyok nyűgözve, talán már utol is ért egy 2 éves D600-as Samsungot.
8. Lásd #3.
9. Nem értem miről beszélsz, olvasd el a Samsung i600 itteni tesztjét.
10. Nekem ne önállóskodjon semmilyen telefon a q lassú SIM-mel, örülök, ha nem olvas róla soha semmit. Töltés lenyűgöző, de bármilyen telefont lehet tölteni bárhonnan, ha a megfelelő töltőre dugod. ;)

Tulajdonképpen mik a fenntartásaid a teszt megállapításaival kapcsolatban, mert ez nem derült ki számomra. :F

A legjobb aláírás a héten

(#33) Redchili válasza kohi (#27) üzenetére


Redchili
tag

Moto L7, V360 -hoz egyáltalán semmiféle szoftver nem kell, rádugod egy szűz gépre és rögtön is kezdi, ráadásul gyors is (annyira azért nem, mint a hálózati).

Bocha-nak pedig szerintem abszolút megbocsájtható a töltés hiánya. Ha valakit annyira érdekel, utánnajár, és mondjuk a mobil-review-n talál 200 képernyőfotót.

Az is tény, hogy a WM mérföldekkel jobban el van látva programokkal, de ez is csak érdeklődés kérdése, és nem kell ezen vitatkozni, de a linux megint ''feelinges'' dolog, ezt mindenki tudja, ráadásul mindig is szebb volt, és lesz mint a WM.

Na jó, én Moto-s vagyok, és elég szubjektív a véleményem, annak ellenére, hogy néha kidobnám az ablakon az L7-et, de imádom, és még mindig elkérik, pedig lassan két éves!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nem megmondtam?!

(#34) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Logout.hu -ról ez a felirat :)

Motorole E6 - zenepingvin

Az E6 személyében újabb furcsaság érkezett

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#35) kohi válasza xanadu (#28) üzenetére


kohi
tag

NOs én is vártam némi ilyen jelegű információt a telóval kapcsolatban és láss csodát végre valaki megosztotta velünk a tudását ezen a téren is :)
Kösz érte !
SE P990i benvalóban kevés a ram és a boot is sokáig tart, de hála a jó égnek nekem nem szokott magától bebootolni. Már lassan tűrhető a fw rajta.
A következő telefonok jelöltje most: WM6.0 HTC Touch, Symbian P1, Linux E6 maybe :)

(#36) erdoke válasza kohi (#35) üzenetére


erdoke
titán

Szeptemberben jön a HTC 730-as is (Vox utód HSDPA-val és kicsit vékonyabban/könnyebben). ;)

A legjobb aláírás a héten

(#37) Redchili


Redchili
tag

Engem még az érdekelne, hogy repülős üzemmód van-e? :F

Nem megmondtam?!

(#38) erdoke válasza Redchili (#37) üzenetére


erdoke
titán

Jó kérdés. Ha a bootolási időt előnyként hozzák fel, akkor könnyen lehet, hogy nincs Phone Off üzemmód. Pedig ezt tudja sok nem okostelefon is, pl. a D900-am.

A legjobb aláírás a héten

(#39) kohi válasza erdoke (#36) üzenetére


kohi
tag

erdoke: ''Szeptemberben jön a HTC 730-as is (Vox utód HSDPA-val és kicsit vékonyabban/könnyebben). ''

Thx megnézem azt a kütyüt is :) Nagyon barátságsank tűnik :) Bár nekem már a p990i is sok tapasztalatot hozot:) jót is meg kevéséb jót egyaránt :D


Redchili: ''Az is tény, hogy a WM mérföldekkel jobban el van látva programokkal, de ez is csak érdeklődés kérdése, és nem kell ezen vitatkozni, de a linux megint ''feelinges'' dolog, ezt mindenki tudja, ráadásul mindig is szebb volt, és lesz mint a WM.''

A motofeelingről volt szó nema linuxról :D

(#40) Redchili válasza kohi (#39) üzenetére


Redchili
tag

Köszi, de én kezdtem, szóval tudom...

Arra írtam, hogy a motonak is meg a linuxnak is van ''fílingje'', így a kettő nagyon jó páros...


Flight mode :F :F

Nem megmondtam?!

(#41) ATish0 válasza Redchili (#40) üzenetére


ATish0
tag

A legtöbb helyen azt írják, hogy van flight mode.

(#42) erdoke


erdoke
titán

Az EDGE-et próbáltátok? Több külföldi tesztben is azt írják, hogy sajnos a leggyorsabb netelérés a GPRS. :F

A legjobb aláírás a héten

(#43) ATish0 válasza erdoke (#42) üzenetére


ATish0
tag

Bármelyik oldalt néztem azt írták, hogy van EDGE (Class 10, 236.8 kbps).

(#44) erdoke válasza ATish0 (#43) üzenetére


erdoke
titán

Jó neked, egy tucat tesztet megnéztem, a telefon üzemmód lekapcsolhatóságáról nem tesznek említést, az EDGE hiánya miatt pedig sírnak. Igaz, néhány ezek közül januári előzetes teszt volt. :F

A legjobb aláírás a héten

(#45) kohi válasza Redchili (#40) üzenetére


kohi
tag

bocs,c sak már kezdek elmerülni a betűk közt :D

erdoke tudsz adni egy linket arról a modelről amit írtál ? Csak mert google most nem barátkozik velem :D

Thx !

(#46) erdoke válasza kohi (#45) üzenetére


erdoke
titán

[link]
[kép]

A legjobb aláírás a héten

(#47) Redchili válasza kohi (#45) üzenetére


Redchili
tag

semmi gond :)

A HTC mondjuk más csoportnak is készül, ezt úgy értem, hogy komolyabb telefon, nekem például tökéletesen megfelelne az E6, saját igényeimet ismerve. És a 46 körüli ára meg csak dob rajta.

Nem megmondtam?!

(#48) Bodz válasza Redchili (#47) üzenetére


Bodz
nagyúr

Hol láttál 46-ért E6-ot? :Y

(#49) ATish0 válasza erdoke (#44) üzenetére


ATish0
tag

Én még nem találkoztam olyan teszttel, ahol azt írták volna, hogy nincs EDGE... ''a leggyorsabb adatátviteli mód az EDGE'' Bocha szerint van benne, biztos így van :C

Flight mode úgy tűnik van benne... De ez még kérdéses.

(#50) kohi válasza erdoke (#46) üzenetére


kohi
tag

Danke, Bár így elsőre a másik Touch jobban tetszik, Viszont ha ez még úgy is kisebb mint a Touch és itt ez a fain qwerty akkor ez egyértelműen jobb. Főleg ha minőségi az összeszerelés és illesztés :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.