Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Viktor0610 válasza tuzpenge (#50) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, bőrtok alatt mit értesz, de amibe bele lehet tenni a készüléket, ''keményfedelű'' bőrtok, az jár hozzá a Pannonnál is.

Samsung Galaxy A54

(#52) tuzpenge válasza Viktor0610 (#51) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jaja arra gondolok amibe a keszuleket lehet tenni. Én most voltam bent a pannonnál és ott mondta a gyerek hogy az nincs hozzá. Ott bontotta ki előttem, illetve tölem kb 5 méterre. Mondjuk nekem nem mutatta a dobozt. Átvert volna?
Akkor mondd már el hogy valojában mi van a dobozban. (Ha jol tudom te is pannonos vagy.)

ˣ

(#53) Viktor0610 válasza tuzpenge (#52) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nem láthatta külön a tokot, mert az rajta van a készüléken. ;)

Egyébként a csomag tartalma: telefon, akkumulátor, töltő, adatkábel, CD, sztereó headset, 3,5 mm jack-átalakítóval és a tok.

Samsung Galaxy A54

(#54) tuzpenge válasza Viktor0610 (#53) üzenetére


tuzpenge
őstag

Akkor kiraly.
Csak a tok miatt vennem :DDD .

Köszi a választ.

ˣ

(#55) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Hello!

A következő kérdésem lenne: ha beirok az adott napra a naptárba egy jegyzetet, miután kilépek a főképernyőre kb. 5 másodperc után megjelnik alul egy sáv, melyben benne van az üzenetek ikon, a hangposta , a naptár, és az ébresztőóra. A kijelőlés a naptáron áll és mutatja a bejegyzések számát.

Namármos a kérdés: Ki lehet e ezt a ficsört kapcsolni, és ha igen akkor hogyan???

ˣ

(#56) AMD Power


AMD Power
titán

Azt tudtátok ,hogy ebből két verzió van. Van a KG320 és KG320S.

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#57) tuzpenge válasza AMD Power (#56) üzenetére


tuzpenge
őstag

És mi a kettő között a különbség?

ˣ

(#58) AMD Power válasza tuzpenge (#57) üzenetére


AMD Power
titán

Az S-ben van egy bőrtok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#59) tuzpenge válasza AMD Power (#58) üzenetére


tuzpenge
őstag

Értem.

És az előző kérdésemre nemtudod a megoldást esetleg???

ˣ

(#60) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Az #55-re senki nem tud semmit?

ˣ

(#61) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Hello!

Valaki nemtud ehhez a telóhoz ingyenes játékokat alkalmazásokat a neten?
Arra már rájöttem hogy kell feltenni a telóra, csak még hozzá való játékot nem találtam.
Mindig azt irja ki telepitéskor, hogy nem lg kompatibilis alkalmazás.

ˣ

(#62) zsofiaa22


zsofiaa22
csendes tag

Sziasztok!Szeretnék venni egy ilyen telót!Érdekelne,hogy mp3 számokat,amiket én töltenék fel a telóra be lehet állítani névhez ,hívócsoporthoz,v üzenethez?Válaszotokat előre is köszönöm!

(#63) chill-y


chill-y
csendes tag

Sziasztok, valaki tudna abban segíteni, hogy honnan tudnám beszerezni az eredeti tokot ami az S változatban jár hozzá? Ugyanis én Media Markt-ban vettem függetlenül, és nem volt hozzá tok :(

Amúgy a teló nagyon jó, én meg vagyok vele elégedve ;)

(#64) tuzpenge válasza zsofiaa22 (#62) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hívócsoportokhoz be lehet sms-hez nem.

Amugy jo telo lenne csak az akksija a gáz. Nekem megy kb 2,5-3 napot, azt mutatja hogy 2-en van, utanna hivok egyet és kikapcsol. Ezt nem tudtam megszokni.

ˣ

(#65) zsofiaa22


zsofiaa22
csendes tag

Sziasztok!Lenne még egy olyan kérdésem,hogy a pannonnál adják hozzá ezt a bőrtokot?köszi előre is válaszotok!

(#66) zsofiaa22


zsofiaa22
csendes tag

Sziasztok!A véleményeteket kérném!LG KG320 vagy pedig LG KG800??Köszi előre is

(#67) Viktor0610 válasza zsofiaa22 (#66) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A két készülék emlékeim szerint nagyjából hasonló paraméterekkel bír, csak a KG800 esetében a csokifon-kivitel áremelő tényező.
Amennyiben hajlandó vagy erre többet áldozni és az érintőgombok sem okoznak neked gondot, KG800, egyébként KG320.

Samsung Galaxy A54

(#68) tuzpenge válasza zsofiaa22 (#65) üzenetére


tuzpenge
őstag

Jaja adják hozzá!
Amugy egyértelmű hogy kg320, mivel a 800 érintőgombjai megszokhatatlanok!!!!

ˣ

(#69) chill-y


chill-y
csendes tag

segítsetek plz... utólag vhonnan be lehet szerezni a bőrtokot? mert csak az miatt vettem a telót, de media marktban nem adtak hozzá mert nem S változat :(

(#70) Ricske


Ricske
csendes tag

Tegnapelőtt vettem egy LG KG320ast, tök jó teló, de van egy kérdésem, plíz segítsetek.
Itt a tesztben azt írták, hogy kikapcsolt állapotban is ébreszt (elég fura, hogy a régebbi telefonoknál ez nem is volt kérdéses) de sajna az enyém nem ébreszt, csak bekapcsolt állapotban. Benne van a használati útmutatóban is (amiben egy csomó baromságot is írtak, pl.: Ha becsukom a telefont, meg a külső kijelzőn ez meg az jelenik meg). Esetleg lehet szoftvert cserélni ezen a készüléken? És ha igen, akkor honnan lehet megszerezni? A hivatalos LG oldal nagyon szegényes leírást adott. Szóval légyszi segítsetek, ha tudtok. Köszi.

(#71) Killberk


Killberk
aktív tag

Látom már jó behalt a topik, de azért adok egy esélyt a dolognak.
Ki hogy áll java programok telefonra töltésével? Nekem eddig stoppert, illetve alábbi játékokat sikerült felrakni amik működnek is jól: connect four, swat force, backgammon, gimme light, kixxy, tangram, qixxx.
Más programok is felmentek, de nem működött minden gomb bennük, ergo nem használhatók.
Akinek kell segítség telepítésben jelezze, illetve aki még tud programneveket, amik kipróbáltan működnek jól, az is írja be.

Ja igen, hogy lehet lecserélni jobb oldali funkciógombot w@p-ról másra?

[ Szerkesztve ]

http://killberk.deviantart.com/gallery

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.