Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ha ugyanazt a belsőt kapja, mint az eddigi Gigabyte házak akkor igencsak felejtős....

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#2) Bird


Bird
addikt

a szívemet ez a GB ház sem dobogtatta meg.... A Lian Li házak annál inkább ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

azt a króm csíkot nem lehetett volna lehagyni? anélkül még szép is lenne, mondjuk teli oldallappal...

(#4) Taky válasza #56573440 (#3) üzenetére


Taky
senior tag

Igen, úgy egész korrekt lenne a külseje, de így... :(

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#5) eclipse006


eclipse006
őstag

Nekem tetszik! :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#6) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Szerintem szép. :)

(#7) Borisz76


Borisz76
veterán

Nem tudom ki hogyan van vele de nállam sosem a külső a lényeg, hanem a jó (alkatrész)-elhelyezés , jó szerelhetőség és a jó szellőzés.

Ezért is van CM Centurion 590-es házam :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#8) maláj válasza Taky (#4) üzenetére


maláj
őstag

+1 :K

(#9) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Még viszonylag letisztult (csak a fekete oldalbetétes változatra gondolok) de tényleg szebb lett volna teli oldallappal.
Illetve az előlapon a piros csíkok ledek? Ez esetben az is mehetett volna a susnyásba.

A belső kialakítás is kérdéses. Az 5+6 felosztás bár sok mindenre elég, de nem nyújt túl nagy szabadságot egyik irányba sem.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) LackoMester


LackoMester
addikt

Nagyon nem tetszik. :N

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) Boxi88


Boxi88
őstag

Nem lett túl szép ház, ritka manapság a használható és szép ház is... :U

(#12) Nordic válasza Boxi88 (#11) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

...talán egyedül a CM házak néznek ki igényesen, bár ott is akad egy két felejtős,de ők legalább próbálkoznak egyedi tervekkel.

(#13) Boxi88 válasza Nordic (#12) üzenetére


Boxi88
őstag

Igen, ahogy írod, nekem egy nagy kedvencem a Cooler Master CM 690 II Advanced... ha házvásárlás előtt állnék ilyet vennék!

(#14) Sicilian válasza LackoMester (#10) üzenetére


Sicilian
addikt

Nekem se !!

nothing is true everything is permitted..

(#15) Srodney


Srodney
senior tag

nem rossz csak az a fehér csík nem kéne bele mert amugy egész letisztult formája van,komoly dizájnos...tetszene... :U

(#16) RiddleR


RiddleR
aktív tag

Már megint egy toronyháznak nevezett cucc, 522mm magassággal. LOL.

(#17) aram01 válasza L3zl13 (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

nem nagyon megy ez nekik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#18) Duree


Duree
veterán

a GIGABYTE HÁZAI SOSEM VOLTAK SZÉPEK VAGY KÜLÖNLEGESEK.EZ A MOSTANI SEM KIVÉTEL,KÁR,HOGY NINCS KÉP A BELSEJÉRÖL.MERT AZ MÉG LEHETNE ESETLEG EGYEDI,VAGY ÖTLETES

duree54

(#19) LordDarkness válasza Duree (#18) üzenetére


LordDarkness
aktív tag

Egy szavazat a Gigabyte házak mellet! Igaz nem pont a sumo-ra. Nekem Gigabyte 3D Mars-om van feketébe szerintem szép ház igaz minden majomkék ledet kikötöttem az eleje meg fehéren világít.

[ Szerkesztve ]

Rock Katona

(#20) hakosh válasza Duree (#18) üzenetére


hakosh
tag

Nálatok még cAPS lOCK dAY van? :D

Csatlakozom a többséghez: a középső csík nélkül szebb lenne.

(#21) MMIX válasza Duree (#18) üzenetére


MMIX
addikt

A gigabyte oldalán található PDF-ben látszik a belseje.
A piros csík kikapcsolható LED, ha jól láttam.

[ Szerkesztve ]

(#22) Bird válasza Duree (#18) üzenetére


Bird
addikt

Kiabálj, ha vmi fáj... Kiabálj, mi biztosan meghalljuk, de ha nincs baj ne KIABÁLJ! ;] :DD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Króm csík nélkül világbajnok kinézete lenne, de ez elbassza az egészet.

(#24) TomiLi válasza MMIX (#21) üzenetére


TomiLi
addikt

Megnéztem a leírást! :R De ez belülről szörnyű...

Az ajtóba (belülről) rakható cd az vicces... :DDD

Kívülről nekem tetszik... :B

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#25) Pepe78 válasza MMIX (#21) üzenetére


Pepe78
senior tag

Ez ugyan az mint 5 évvel ezelőtt....
Mit csinálnak ezek?, Házat nem nagyon tudnak csinálni.
Nekem volt 3d Aurora és 570 változat is és mind a 2 rezgett mint állat.

Nekem a Giga nem tud jelenleg egy minimális szintet megütni ha házról van szó.

(#26) capulet75


capulet75
addikt

Nem csúnya, az elmúlt pár havi felhozatalt sztem kinézetre veri.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#27) oPalRx7


oPalRx7
tag

Én 3D Aurora használó vagyok, kicsi belső moddal. igy elégedett vagyok a házzal. viszont újonnan ilyen elrendezést már biztos nem vennék. felültáp? lassan 2011 van :D vizezés miatt nemgond a felültáp, de léghűtésekkel pár táp érzékenyen reagál a dologra :)

(#28) Probber válasza MMIX (#21) üzenetére


Probber
őstag

Nagyon gyenge ez a belső, a kábelek rendes elvezetésére sincs esély, az meg, hogy ezért elkérnek 108 eurót, egy vicc.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#29) MMIX


MMIX
addikt

Sumo 5112 GIGAZONE +képek a képek nagyíthatóak (katt a kép nevére.jpg)

[ Szerkesztve ]

(#30) Воланд


Воланд
titán

Felső tápos, nincs kábel management, nincs az előlapon usb 3.0 (még ha nem annyira elterjedt akkor sem ártana legalább egy darab) és ezek ellenére drága. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) LordDarkness


LordDarkness
aktív tag

Mi a baj a felső tápos házakkal?

Rock Katona

(#32) Воланд válasza LordDarkness (#31) üzenetére


Воланд
titán

Semmi, azon kívül, hogy a processzorról szívja le a meleg levegőt, ahelyett, hogy a házon kívülről frisset kapna.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) Gripper


Gripper
tag

Nahát. Nekem 2 db Gigabyte Sumo 4112-es van és tök ugyanígy néznek ki még a leírás is stimmel. Ezek(Gigabyte) képesek ugyanazt eladni egy számmal nagyobbként. :(( Szégyen.
Bár a házakkal nincs bajom csak a céggel.

(#34) Findzs


Findzs
addikt

jól néz ki :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#35) Cybertrone válasza Воланд (#32) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ja istenem leszívja a meleg levegőt, azt ne mond már hogy sokkal jobb a ház aljában a táp ahol nemritkán van 2-3cm hely neki levegőt szívni, és nemritkán normális házaknál ennek a kis résnek is a fele egy porszűrő! :U No comment!
A kábelmanagment nem zavar home made is szépen el lehet rejteni a kábeleket, usb3 meg hát na az az egy ami nyugodtan kimaradhat! Mert semmi sem használja, és ha nem usb-3s a lapod ugyan hova kötöd be? ;)
Másrászt kapsz egy tetőtől talpig fém házat, ami erős mint a beton, +ha nem tetszik a kialakítás nem kell megvenni!
Mondom ezt egy giga 3D aurora 570 tulajaként! És csak hogy megnyugodj a táp nem szív le semmilyen meleg levegőt mert víz van a procin! :P

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#36) Воланд válasza Cybertrone (#35) üzenetére


Воланд
titán

Valaki bal lábbal kelt fel ma... Tudod ez egy fórum, ahol az emberek leírják a véleményüket egyes hardverekkel/szoftverekkel kapcsolatban kulturált módon, ha téged zavar más véleménye akkor ne szólj hozzá a témához. Nekem igen is fontosak azok a dolgok amiket leírtam és ha már ennyibe kerül egy ház akkor ne "home made"-be kelljen már elrejtenem a kábeleket meg hasonló dolgok. És mutass már nekem 1-1,5 cm vastag porszűrőt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#37) stikyo


stikyo
tag

Örömmel látom, hogy egyre több gyártó választja a black minimal stílust, és egyre több a fekete belsős ház is (ennél nem látom persze, csak úgy általánosságban több)

Aktuális modding: www.minimod.posterous.com

(#38) Cybertrone válasza Pepe78 (#25) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem 570 van de nem rezeg :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#39) Воланд válasza stikyo (#37) üzenetére


Воланд
titán

Jah, ennél pont nem fekete. ;]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) r-chee


r-chee
őstag

Kívül egész jól néz ki ez a kuckó. Kár, hogy a - mostani hülye divatot követve a - tetőre rakták a kivezetéseket (USB, audio stb). Azt hiszik, mindenki a padlón tartja a gépet?!

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#41) Góliát


Góliát
senior tag

Ide vele, de gyorsan! :((

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#42) kpal


kpal
veterán

Jónak tűnik de lehetne jóval olcsóbb is.

(#43) Bogyó bá' válasza kpal (#42) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem tűnik csúnyának, de:
1., egyrészt nagyon drága
2., másrészt kurv@ drága.... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#44) nyunyu válasza MMIX (#21) üzenetére


nyunyu
félisten

A gigabyte oldalán található PDF-ben látszik a belseje.

Ezek szerint ugyanazon a gyartosoron keszul, mint az eddigi Gigabyte/Cooler Master/NZXT hazak.

Csak ezt a hazmeretet a CM nem hasznalja, az eggyel kisebb valtozatat nyomjak Centurion 5/530/532/534, Sileo 500/510 neven.

Gigabyte korabban is arult ekkorat Aurora neven.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45) Cybertrone válasza nyunyu (#44) üzenetére


Cybertrone
veterán

Pontosan fogalmazva ha az elejét nemnézzük akkor aurora :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.