Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) DarkByte


DarkByte
addikt

Tudni kell hogy nem vagyunk pénzügyileg nagyon eleresztve, így szüleim igyekeznek spórolni ahol lehet. Ezt a kenyérpirítót én kaptam most az albérletbe, hát kezdek félni tőle. :DDD (képminőségért sorry, de csak a mobilom volt épp kéznél)

Vízforraló kenyérpirító
Végülis lehet vele vizet forralni is, csak utánna már kenyeret pirítani nem. :Y :DD (egyébként hogyan lehet egy vízforraló vezeték nélküli? :F) Belül egyébként már a kenyérpirítóról van szó, de ott nem fogtam neki hibákat keresni. Egyébként el szoktam gondolkodni ha egy ilyen nyúlfarknyi kézikönyv rendes lefordítására nem volt idő, akkor vajon maga a cuccos átesett-e mindenféle rendes ellenőrzésen...
Persze biztosan nem csak a Tesco-ban lehet ilyesmit találni..

Egyébként szüleimnek a madaras áruházból van TV-je, mikrója, DVD lejátszója, HiFi tornya sőt még mobil is. És lekopogjuk egyedül a DVD lejátszóval volt egy szervízes ügy, azóta is tökéletesen működik. És nem egy évesek már. Az egy dolog hogy én max. konyhai dolgokat vennék ilyen helyen (akkor sem Tesco meg egyéb noname-eket, hanem minimum LG-t), mindenféle egyéb elektronikai cuccot máshol. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.