Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hmm... Nekem pozitív élményem is van a Tescoval kapcsolatban.

Pl. a 8-ai dátumos Tesco gazdaságos tej (ami ugyanúgy Bakony tej mint a drágább Bakony tej nevezetű áru) még 10-én is jó volt. Ezzel szemben számtalanszor jártunk már úgy, hogy a Parmalat tej a szavatossági idő előtt 3-4 nappal már savanyú volt.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Ez inkabb Magyarisztant igazolja es nem a TESCOt.

(#3) engusz válasza twollah (#2) üzenetére


engusz
veterán

Drasztikus és vitatható, de "face control" vagy "dress code" szűrés kellene a bejáratnál.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) lsc


lsc
nagyúr

Tök egyszerű , nem kell odamenni .
Viszont máshol is ugyanilyen "vevők" vannak :) .

Az élet kegyetlen .

(#5) engusz válasza lsc (#4) üzenetére


engusz
veterán

Na jó, de ha nem ilyen helyeken, akkor hol vásárolsz? Tudom, nem sokkal olcsóbbak a dolgok, mint mondjuk egy kisebb hipermarketben, de 10-20e Ft-os számlánál már radikális a különbség.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#6) twollah válasza engusz (#3) üzenetére


twollah
nagyúr

Inkabb a fejekben kene egy kis valtozas eloszor.

Nem dobjuk el a szemetet ha a kuka tolem 2-3 meterre van.
A kis feles uveget nem torom szet a jardan, a soros dobozt nem dobom el, stb.

En inkabb a zsebembe gyurom a szemetet amit nem tudok kidobni es kidobom akkor ha talalok kukat.

Biztos bennem van a hiba, de utalok szemetelni.

(#7) philoxenia válasza engusz (#5) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Havonta egyszer, átgondoltan, a szükségleteket a lehetőségekkel szinkronbahozva, jelentős megtakarítás érhető el. :)
A legtöbb tesco márkájú termék gyártója egyébként is szállít az áruháznak, ha figyelmesen nézi az ember beazonosíthatja a terméket.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#8) philoxenia válasza twollah (#6) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A bevásárlókocsit abba a stócba viszem vissza ahonnan elhoztam....stb. kis odafigyeléssel, kevesebb sport kellene a fogyáshoz. :)
Szemléletmódváltás kellene országosan, de mindenki, mindenhol, győzni akar, mert azt sugallja a légkör, másként elhullasz a létért folytatott küzdelemben.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#9) Rolly


Rolly
veterán

én is szoktam kocsiba zsebbe szemetet pakolni, s nem szemetelni, de volt olyan, hogy csokispapírt 1 hónapig a zsebembe cipeltem, mert mikor eszembejutott nem volt kuka a közelbe, végül csak sikerált kukába dobni :)

(#10) TexT-BoY válasza philoxenia (#7) üzenetére


TexT-BoY
addikt

De nem kell általánositani, vannak valoban nagy márkáktól származó minőségi termékek és vannak valóban gatya cuccok.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#11) Gdmx


Gdmx
tag

Sziasztok !

Valóban lehet spórolni a tecsóban, de tudni kell mit lehet megvenni és mit nem.
Kedvenc zöldteámon néha spórolok 2-3száz forintokat, de húst, illetve romlandót soha SOHA sem vennék ott. Lehet, hogy azért utálom, mert dolgoztam már ott?
Amúgy a spórolásnak van még egy nagy titka! Egyszerűen semmit sem kívánok meg ott. Általában kosz van, zaj, a cikkben szereplő emberek, amik összességében teljesen elrontják a kedvem. Ahová járok vásárolni, ott úgy hagyok ott 5-6ezer forintot, hogy észre sem veszem, és ráadásul nem is akartam venni semmit :Y ( Kaiser's) !
Nem vagyok gazdag, de belegondolva sajnos azt kell mondjam, hogy a két üzlet közötti különbség megér nekem havi szinten kb 5e forintot.

Úhh ... durva.

(#12) adalbert1


adalbert1
veterán

Az 1-es ponthoz: szerintem ezeket az ún. akciózásokat mindegyik árúház eljátsza, emiatt felesleges idegesíteni magad.
2-es pont: engem jobban irritál, mikor látom, hogy valaki a péksüteményeket fogdosa össze, és vagy 10 darab átmegy a mocskos kezén, mire kivesz 1-et.
Az utolsó pont meg no comment.

(#13) engusz válasza twollah (#6) üzenetére


engusz
veterán

Helyes. Magam sem szemetelek. Ám, ha nem figyelnek oda, hogy rendszeresen ürítve legyen a kuka, akkor a kupac tetejére teszem, ha leborul, ha nem. (Ilyenek pl. a gyorséttermek közvetlen közelében lévő szemétgyűjtők. Évek óta látni, hogy tele vannak, folyik ki belőle a hulladék, szétfújja a szél, de mit sem törődnek vele. Pedig kötelezővé tenném. Nem csak a kis polgárt kell büntetni, hanem igenis az ilyen cégeket is.)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) engusz válasza philoxenia (#7) üzenetére


engusz
veterán

"Havonta egyszer, átgondoltan, a szükségleteket a lehetőségekkel szinkronbahozva, jelentős megtakarítás érhető el."

Ez tök jó. Nálunk az átgondoltság és a szinkronizáció általában hiányzik. Tudnillik, működik az, amiből ezek a helyek élnek, azaz veszel sok olyan dolgot is, amire igazából nincs szükséged. De ha már ott van az orrod előtt, ha már egyszer akciós, meg amúgy is. Legközelebb az majd nem kell. Persze. Emígyen lesz a kis bevásárlásból értelmetlen pénzköltés. Nem feltétlenül a vásárló hibája, mert tele van ilyen és ehhez hasonló csapdával az összes hely.

Próbáltam rávilágítani ezekre a dolgokra, harcolni Góliát ellen, de feladtam. Azóta csak csendben tolom a bevásárlókocsit.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#15) adalbert1 válasza engusz (#14) üzenetére


adalbert1
veterán

Most nem azért, de akinek van egy kis önismerete és önkontrollja, az meg tudja állni hogy totál felesleges dolgokat is megvegyen. Nem azt mondom, hogy én még soha nem vettem felesleges dolgokat, de ma is pl. konkrétan elindultam egy bevásárlólistával, és össz-vissz 2l tejjel vettem többet, mint ami fel volt írva eredetileg, azt is csak azért mert ott jutott eszembe, hogy nincs otthon.

(#16) Brumi válasza Gdmx (#11) üzenetére


Brumi
senior tag

Abszolút egyetértek. Auchanban nincs vásárlási ingerem, de a Kaiser's-ben én is szó nélkül otthagyok sokezer forintot, még akkor is, ha csak kenyérért mentem ki. Egyébként hozzáteszem, hogy a Kaiser's-ben sokkal olcsóbb a felvágott, mint a nagy hipermarketekben. Ez tapasztalat.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#17) ftc


ftc
nagyúr

Tescoban csak akcios minőségi árut :)
Esetleg ha a pulkyahus akcioban van de akkro viszek egy felbontatlan csomagot ;]

(#18) Jadro válasza D4rkm4n (#1) üzenetére


Jadro
veterán

"ami ugyanúgy Bakony tej mint a drágább Bakony tej nevezetű áru"

Itt van a kutya elásva. Nem ugyanaz teljesen. Barátommal Mizo tejfölt szállítottunk. Mellette ott volt a Tesconak készült verzió is, természetesen az is a Mizotól. Nem csak árkülönbség hanem minőségbeli eltérés is van közöttük. Nem ugyanazt töltik beléjük. Ennyi a "csel".

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#19) Jadro válasza ftc (#17) üzenetére


Jadro
veterán

Az ilyen előrecsomagolt húsokkal óvatosan kell bánni. Öcsémnek sikerült vákumcsomagolású darálthúst venni a tesco színes termékcsaládból. Konkrétan az alja zöld volt. :D

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#20) ftc válasza Jadro (#19) üzenetére


ftc
nagyúr

Látom Te előrrecsomaglotra gondolsz :D

Én nem... Ez egy 8kg-s vákumcsomag amit a huspultba raknának ki...nem tehetek rola,hogy még akcio nélkül is olcsobb a pulykacici Magyarországon mint Szlovákiában

(#21) divot válasza Jadro (#19) üzenetére


divot
veterán

Most már legalább értem ezt a Tesco színes kategóriát.

(#22) varga911 válasza D4rkm4n (#1) üzenetére


varga911
senior tag

Édesanyám a tejiparban dolgozott, (épitészmérnöki diplomával... ennyit erről az országról) és mondta hogy minden tejtermékre ráhagynak néhány nap biztonsági időt, nyugodtan lehet vásárolni a leárazott pont ma lejáró tejeket is, csak 2 napon belül fogyjon el. :)

(#23) ngabor2 válasza varga911 (#22) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó esetben minden élelmiszerre (oké, a legromlandóbbra és a friss pékárura nem) rá szoktak hagyni. most már messze van tőlem a teszkó, ritkán járok oda, de egyes dolgokat csak ott tudok megvenni. inkább a közelebbi match-ba járok, bár drágább, de kultúráltabb.

(#24) Kerienn válasza twollah (#6) üzenetére


Kerienn
csendes tag

Gyerekkoromban ha eldobtam a szemetet, anyám pofán vágott.... :) Azóta nem dobok el semmit.

(#25) Sipi16 válasza twollah (#6) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én is ilyen vagyok. Másokat nem érdekli a szemét kérdés. Eldobja és kész. utána meg siránkozik, hogy Eu ide-oda ugyan abban a szarban él. Vajon miért???? :F

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#27) Rolly válasza varga911 (#22) üzenetére


Rolly
veterán

ismerősöm volt nyárimunkán a bcsi teszkóban, s velük mosatták le a tejekről a minőségét megőrzi időt, s ütötték át picit későbbi időpontra. :D

(#28) tildy válasza Gdmx (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Fura, én az auchanban hagyok inkább ott jópár ezer forintot.

A kaisers és a spar is általában piszokdrága. A legdurvább, hogy a kaisersben például a csirke és pulykahús is olyan a pultban, amin már messziről látszik, hogy nem friss áru. Mondhatnám azt, hogy zöldes színben játszó, és száradt. Nem mertem még venni belőle.

Auchanban eddig nem kaptam romlott húst.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#29) varga911 válasza Rolly (#27) üzenetére


varga911
senior tag

Teszkó nem valami hűde... Mi interspártában vásárolunk, lehet hogy drágább, de semmiféle minőségi kifogás nem merült még fel. :)

(#30) tiv83us válasza twollah (#6) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha nem haragszol meg erre, most egy kellemeset csalodtam benned...:)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31) pedrotakax válasza varga911 (#29) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

A haverom barátnője mesélte, mikor az Interspárban dolgozott, a lejárt szavatosságú csomagolt virsliket ki kellett bontaniuk és kirakták árulni a pultba a főnök utasítására. Aztán a nap végén megdicsérte őket, hogy milyen ügyesek voltak, hogy ennyit eladtak. Mesélte, hogy ha valami ismerőse ment vásárolni és a húspultból kért valamit, ő a finoman jelzett neki a szemével, vagy a fejével, hogy abból inkább nem kellene vennie.......
A szavatossági címke lemosást, és az átírást ugye nem is kell említenem.
Mindenhol ez megy sajnos, és ki tudja, hogy hányszor vettél már lejárt szavatosságú kaját, csak épp nem tudtál róla, és mégis élsz még :Y

(#32) stop


stop
aktív tag

teszko

1.
[link]

2-
teszko

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#33) engusz válasza Kalandor (#26) üzenetére


engusz
veterán

Jogos amit mondasz, csak ez igen ritka eset. A folyamatos (hónapról-hónapra) nagy pénzeket nem 20 kiló mosópor teszi ki. Nehéz a (nagy)szülőknél a több éves berögződést és a jóhiszeműséget arra az 1-2 órára félretetni, mikor betérünk egy (madaras)teszkóba.

Mi, fiatalok, nyílván gyökeresen másképpen gondolkodunk (külön-külön is). Ezért is tűnhet sok cselekvés, esemény úgy, hogy képtelenség. Mi jobban/másképp csinálnánk.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#34) Dany007


Dany007
veterán

Nem olvastam el az összes hzst még, de ahogy így szemezgettem azért a nagyrész negatív vagy a tudni kell mit lehet tescoban venni kategóriában gondolkodik.
Hát nekem is megvan a véleményem a Tescoban. Ráadásul elég negatív.
Eléggé kihasznállják az emberek pénztelenségét, és ebből adódóan, hogy olcsón szinte minden szart el lehet adni.
Elég ritkán járok oda, de már vagy 6 éve megtanultam, hogy pl semmi elektronikai cuccot nem szabad ott venni. Kajából is csak olyat ami nem romlandó és nem Tescos.
Jópár éve kaptam egy sz.gépet karácsonyra szüleimtől. Hát persze nagyon kellett neki örülni, de én már féltem :D Nemcsak azért mert abból a pénzből sokkal jobbat lehetett volna összeállítani, hanem mert Tescos. Igen tudom, hogy nem a tesco gyártja stb, de akkoris ami Tesco-s az gagyi. Sajnos ez a tapasztalat.
Processzorhűtő egyik tartófüle alapból le volt törve. 60-65fokon indult a gép, és amikor elérte a 80 fokot kikapcsolt. Persze szétszedni nem lehetne, mert akkor ugik a garancia. Kiívülről meg elég nehéz a gagyi vevőszolgálatnak magyarázni, bizonyítani a dolgot. Mind1 azt megoldottam házilag. 3 hónapra rá tönkre ment a winchester. Rá 2 hónapra a tápegység.
Vásárlástól számítva a 7. hónapban pedig a monitor mondta be az unalmast. Állt.ban egy monitorra ugye 3 év garit adnak, mert azért annyit ki kéne bírnia, de álltalában azért többet is. Ez 7 hónapot bírt. Persze a Tescoban nincs cserekészülék, ill. 15 napig nem kötelessek adni . Hát naná, hogy a 15. napon hívtak, hogy kész a monitor. Katasztrófa az egész, tudtam hogy gagyi mert Tescoban lett véve, de hogy ennyire...
Miközben álltam a vevőszolinál egy középkorú ember a 15 colos alufelniét vitte vissza, ami nem ment rá a 15 colos kerekére...Persze pénzt nem adnak vissza, max le lehet vásárolni, vagy kicserélik. Dehát röhej. Egy ilyen egyszerű valamit, mint egy alufelni nem lehet normálissan legyártani? És ilyet árul a Tesco? Röhej...

Német ismerősöktől tudom, hogy a Tesco-t német o.-ba be se engedték, mert hogy ott nem fognak ilyen gagyiságokat árulni. A németek nagyrésze azt se tudja mi az a tesco.

Van egy Tesco c. könyv. Amit egy volt dolgozó írt, és a végletekig kitereget mindent! De mindent. Na sz.tem azt érdemes elolvasni. Ha csak a fele is igaz, utánna már senki se fog Tescoban vásárolni. A durva az, hogy amikor ezt meséltem a b.nőmnek, aki pár éve dolgozott a tesco hr részlegén asszem, na ő mondta, hogy ne csodálkozzak mert ez igaz! Az összesről ő se tudott, de 1-2 dolgot ő is látott ami elég megdöbbentő, de igaz.
Lehugyozzák a péksüteményeket, a lejárt szavatosságú csirkét grillezik meg és adják el az embereknek...Meg még tucatnyi ilyen dolog.

Mind1, szóval ennyit a Tescoról...Ha tehetem nem megyek oda.

(#35) Rolly válasza Dany007 (#34) üzenetére


Rolly
veterán

egy alufelnit szerintem nem kurnak el annyira, hogy ne menjen fel a kerékre. Szerintem a csávókánk vett rosszat, mert ugye van 4 és 5 csavaros is 15"osból elvileg.

pedig finom a grill csirkéjük :) 1 hónapot állt a hűtőben fél grillcsirkém, s nem kezdett el mozogni :), mondjuk enni nem mertünk belőle azért.

(#36) tildy válasza Dany007 (#34) üzenetére


tildy
nagyúr

Épp most jöttem onnét.
Vettem jópár saját márkás terméket (gyümölcslé, szalámi, quick & easy kaja), meg olyat is ami nem saját márkás. 4 szatyorral hoztam, elég lesz jópár napig.
Jahm és finomak.

Attól még hogy páran belehúztak ott a ...-ba igenis lehet jóféle kajákat is kapni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37) philoxenia válasza tildy (#36) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vettem Mizo vajat, októberben, novemberben járt le a szavatossága, tegnap sütöttem az utoljával kenyeret, semmi baja nem volt. Nem egyforma minden tesco, minden spar, minden plus, penny, stb. Viszont divat szidni. Húst mindenütt csak akkor veszek, ha látszik, hogy friss, na az pl. Szolnokon ritkán az a tescoban, de nem is azért megyek oda. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#38) Dany007


Dany007
veterán

Nem persze h nem minden szar :) De sokkal nagyobb rá az esély.

(#39) philoxenia válasza Dany007 (#38) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sajnos az egészen tisztességes /ritkább/ , vagy az egészen drága / gyakoribb/ helyek kivételével, bárhol átcseszhetnek ma. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40) Dany007 válasza philoxenia (#39) üzenetére


Dany007
veterán

jó, de ennyire...Nemtom. Bennem az évek során valamiért az rögzült, hogy Tesco=Gagyi.
Főleg ha elektronikai cikk.
Egyszer kaptam egy rádiós egeret onnan :) 6x cseréltettem ki mert egyik se működött, végül azt mondták, hogy vásároljam le az árát. Hurrá. Már az osztályvezető is lejött. Mondtam nekik, hogy ott van, dugják be az egyik gépbe a vevőszolin aztán meglátják. Azt persze nem...
Mocskos egy dolog ez. Tudom, hogy ami olcsó az nem feltétlenül gagyi is, de ami Tescos az nekem gagyi.

(#41) DarkByte válasza twollah (#6) üzenetére


DarkByte
addikt

Milyen igaz ez. A múlt héten robogtam vizsgáról hazafelé menet buszon az albérletemig, amikor is megálltunk egy lámpánál. Egy ürge a mellettünk lévő járdán telefonálásba adta fejét a csikket pedig a szájából a földre hajította.. pedig a kuka kb. 2 lépésre lett volna tőle. Komolyan mondom én szégyelltem magam, és az is biztos hogy többet gondolkodtam azon mi rosszat tett mint ő valaha is együttvéve. :(

Nálam is ez van hogy inkább zsebreteszem/táskába a szemetet mint hogy eldobjam; még azt is amit a kezembe nyomnak a szorólapos emberek az utcán és otthon kidobom.. mondjuk ennek az a következménye hogy néha találok ezekből maradványokat hetekre rá is a táskámban. :D

[ Szerkesztve ]

(#42) philoxenia válasza Dany007 (#40) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Számtechet semmilyen áruházban nem jó venni, nem értenek hozzá, nem is olcsó, ha jól utánanézel a neten. Mondjuk olcsó barkácsgépet, flex, fúró, ilyesmi, azt már lehet a tesco, cora, madarasban venni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43) tildy válasza philoxenia (#42) üzenetére


tildy
nagyúr

Vettünk fs tft monitort anno madarasban. Semmi baja, tökéletesn működik azóta is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) philoxenia válasza tildy (#43) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Alkatrészebbre gondoltam, én pl. memóriakártyát a legtöbbször drágábban látok a tescoban, mint a neten, a gyerek fényképezőgépe is olcsóbb volt edigitálnál, mint a t-ben és kapott mellé egy jó kis fotóskönyvet is.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#45) Oly válasza lsc (#4) üzenetére


Oly
senior tag

A Cora-ban szerintem más a "vásárlói kontraszt"... :D

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#46) engusz válasza tildy (#43) üzenetére


engusz
veterán

Nekem bekrepált. Épp gariztatni van. Remélem ráfizethetek egy jobbra/nagyobbra.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#47) tildy válasza engusz (#46) üzenetére


tildy
nagyúr

:(
Az nem jó. Mi még sulinyetben vettünk így 57ért c17-7-t. Akkoriban ilyen árak voltak, sőt ez viszonylg olcsó volt. Nekem megérte.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#48) engusz válasza tildy (#47) üzenetére


engusz
veterán

Nyílván semmi köze a madaras teszkónak a CHS-es FS monitorhoz. :-) Szimplán doboztologatás.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#49) DarkByte


DarkByte
addikt

Tudni kell hogy nem vagyunk pénzügyileg nagyon eleresztve, így szüleim igyekeznek spórolni ahol lehet. Ezt a kenyérpirítót én kaptam most az albérletbe, hát kezdek félni tőle. :DDD (képminőségért sorry, de csak a mobilom volt épp kéznél)

Vízforraló kenyérpirító
Végülis lehet vele vizet forralni is, csak utánna már kenyeret pirítani nem. :Y :DD (egyébként hogyan lehet egy vízforraló vezeték nélküli? :F) Belül egyébként már a kenyérpirítóról van szó, de ott nem fogtam neki hibákat keresni. Egyébként el szoktam gondolkodni ha egy ilyen nyúlfarknyi kézikönyv rendes lefordítására nem volt idő, akkor vajon maga a cuccos átesett-e mindenféle rendes ellenőrzésen...
Persze biztosan nem csak a Tesco-ban lehet ilyesmit találni..

Egyébként szüleimnek a madaras áruházból van TV-je, mikrója, DVD lejátszója, HiFi tornya sőt még mobil is. És lekopogjuk egyedül a DVD lejátszóval volt egy szervízes ügy, azóta is tökéletesen működik. És nem egy évesek már. Az egy dolog hogy én max. konyhai dolgokat vennék ilyen helyen (akkor sem Tesco meg egyéb noname-eket, hanem minimum LG-t), mindenféle egyéb elektronikai cuccot máshol. :U

[ Szerkesztve ]

(#50) DarkByte válasza DarkByte (#49) üzenetére


DarkByte
addikt

Egyébként négyszer írtam egymás után olyan mondatot amiben az egyébként szó szerepel. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.