Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jeni


jeni
félisten

Román hifiről se halottam még.
Nem hinném,hogy a közel jövőben betudna törni a magyar piacra.
Kinézetre így mutatós,de belsőleg?
alapból nem veszek olyat amire az van írva,hogy
Made in Romana

(#2) #00137984


#00137984
törölt tag

Kinézetre nem adunk, de az a zongoralakk karcolodik és gyüjti az újlenyomatokat.
Egy ilyen belépőszintű soundbar utánzatra is mehet a Tetszett minősités... :F
Nekem ez az erőssen nem ajánlott kategória. A hangszórók egy márkásabb CD-s kazettás magnóban igényesebbek lehetnek. Az aktív PC-s Genius 2.1 hangrendszerben erőteljesebb mélynyomó van. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) kcsa válasza jeni (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Teljesen kizárt dolog, hogy made in kedvencországod. Valami kínai ODM, esetleg OEM gyártó terméke lesz ez matricázva.

(#4) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

40k-ért szar hangzás reális? Ez nekem új.
Mikor 25-50k-ig olyan jópofa aktív 2.0 stúdiómonitorokat kapni, hogy hű?
És értem, hogy nem egy kategória, de ahol egy ilyen kaksónak és a subwooferének van hely, ott annak is lenne.

(#5) #00137984 válasza FoxiestFox (#4) üzenetére


#00137984
törölt tag

A héten már ez volt a harmadik harmatosan gyenge termék tesztje... Fényképezőgép és a wireless gamer egér után most ez. :F
Ez most mindent vitt... :D

[ Szerkesztve ]

(#6) FoxiestFox válasza #00137984 (#5) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs gond a gyenge termékek tesztelésével, csak a plecsni mókás a végén.

(#7) Akula válasza jeni (#1) üzenetére


Akula
őstag

Duster. Tudod mennyien veszik? A múltkor előttem ment egy ilyennel egy arc és a kocsi hátulja meg tele volt valami ómagyar rovásírással, meg Nagymagyarország címkével ragaszgatva. Biztos jól figyelt történelem órán :U

Amúgy meg a pont (#3) kcsa-nál van.
Sajnos.

[ Szerkesztve ]

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#8) #00137984 válasza FoxiestFox (#6) üzenetére


#00137984
törölt tag

Amikor a Házimozik Belépőszinten topikban a megfizethető és filmnézésre alkalmas audióeszközöket megvédtem, akkor nem egy ilyenre gondoltam.
Egyedül maradtam a helyes véleményemmel, aminek az igazolása most látható. Ha a teszt elkészitésére akkora szükség is volt, de a Tetszett minősités régen jelentett még valamit...

[ Szerkesztve ]

(#9) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Valaki definiálja már nekem a hangprojektor fogalmát!

2 db hangsugárzóval (+bass), hangprojektor. Aha....

[ Szerkesztve ]

(#10) Hieronymus válasza Akula (#7) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A Duster logikus választás, ha városi közlekedésben gondolkodik valaki.
A pénzéért több extrát kap a vásárló, mint bármely más gyártónál. Az évenkénti forintban meghatározott értékvesztés a legalacsonyabb. A minősége megfelel az általános európai követelményeknek. Hasonló gondolatmenet alapján vásároltam Mitsubishit.

Ez az izé azért nem ér plecsnit, mert nincs rajta HDMI csatlakozó. A társkészülék nem tudja ki- és bekapcsolni. A hangerőszabályzási jelet nem képes átvenni. Ebben az árszegmensben már vannak mini/mikró "HIFI" 2.0 berendezések, amik a többletszolgáltatásaik mellett képesek felülmúlni ennek az izének a hangminőségét.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) FoxiestFox válasza Hieronymus (#10) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pont akkor logikus választás, ha nem csak városban közlekedik valaki.

(#12) Hieronymus válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mert SUV-like? :DDD
Felejtsd el. Ezen járműveket vásárlók többsége soha sem használja ki a jármű előnyeit.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#13) HoaryFox


HoaryFox
őstag

A zongoralakk miatt már alapból kizáró tényező, de hogy még nem is szól annyira jól. Inkább olcsóbban egy jobban szóló BT hangszóró, amit mondjuk akkuról is tudok üzemeltetni.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#14) FoxiestFox válasza Hieronymus (#12) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem azért mer suvlike, hanem mert keci olcsó, és bírja a földutakat, de mégsem egy Lada Niva.

(#15) Predatorr


Predatorr
őstag

65Hz+ mélynyomó? Pár W teljesítménnyel? Oximoron talált, süllyedt. Persze a marketinges nem gondolkodik. A pincében, ott mélyen nyomhatja a zajt ez a hangkeltő akármi. Az emberi igénytelenség persze végtelen. Eredetileg nem medveriasztónak árulják?

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) Akula válasza Hieronymus (#12) üzenetére


Akula
őstag

Már csak értelmezni kéne amit írtam. Nem a Dusterről, mint kocsiról szólt. De hagyjuk.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#17) Hieronymus válasza Akula (#16) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mit kellett volna kitalálnom?

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#18) Geller72


Geller72
veterán

Olyan, mintha a csatlakozók nyílásait kisbaltával faragták volna ki, akkorák az illesztési hézagok. :D. Ronda, de legalább drága. Ha még szarul is szól, akkor gól. :D.

(#19) lezso6 válasza ROBOTER (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A hangprojektor az újgenerációs bögreszett. Ugye sokszor találkozunk azzal, hogy a legtöbb laikus csak úgy igénytelenül odadobja a TV elé / alá az 5.1 bögreszettek kis tejfölösdobozait szép sorban, középre. Erre egy marketinges zseniális ötlettel állt elő: eleve legyen így egybeépítve, rúd alakban, s adjuk el innovációként. És bumm, így lett a soundbar / hangprojektor.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) dlaccc


dlaccc
aktív tag

Hát én tényleg nem értem minek dobnak ilyen vackot piacra, egy jó tulajdonságot se találtam rajta cserébe még drága is..vicc kategória.

(#21) #00137984 válasza lezso6 (#19) üzenetére


#00137984
törölt tag

Soundbar és a kompakt házimozi hangrendszer még mindig nem egy kategória. Ha a kompakt 5.1 hangrendszerek hangminősége nem is a legjobb a filmnézésre, de térhangzású hangot képesek előállitani, ami nőveli a filmnézés élményét. Soundbar nem képes teljes értékű térhangzásra, de a TV beépitett hangszórójának kiváltására éppen elég lehet.
Gondolom az ősszahasonlitást egy viccnek szántad... :)
Soundbar eredete szintén a TV hangszórók továbbgondolásából jőtt létre.
Akkor is készültek prémium hangrendszerek a drága felső kategóriában, ahol a
TV készülék alsó felét a beépitett sztereó hangrendszer és két mágnesesen árnyékolt hangszóró jelentette. SONY és a Philips ezt még a VHS (DVD) lejátszó beépitésével fokozni tudta, de késöbbiekben egy mélynyomó is a TV-k része volt. Láttam egy olyan Videoton TV készüléket, ahol a gyári sztereó hangrendszer volt a TV állvány is egyben...

[ Szerkesztve ]

(#22) .DLL válasza FoxiestFox (#4) üzenetére


.DLL
veterán

Ez. ^ Ez ez ez!
40k-ért ez nem jó ár/érték arány, és még a "tetszett" minősítés is erős. Kéne egy ilyen plecsni, hogy "Aha..." vagy "Végülis..." vagy "¯\_(ツ)_/¯" :DDD

(P.H.)

(#23) ttt válasza lezso6 (#19) üzenetére


ttt
senior tag

Ohh! Erre nem is gondoltam, de tényleg :D Én is láttam jó néhány lakásban a szépen egymás mellé rakott bögréket - néha még hímzett asztalterítővel is. :P Megkérdezve, hogy miért nem lett legalább széjjelebb húzva a "Jójazúgy!" volt a felelet :C

Hogy on is legyek: a negyvenezres ár ezért piszkos sok. Én 3 éve vettem egy bögrés LG Smart BD lejátszót, amin két hdmi be, egy ki, optikai spdif, BT, 2 USB, csatornánként 15 W, + 40W mély - hatvan ezerért. Igaz outlet, de a fóliákat is én szedtem le róla.

(#24) Nmballi1


Nmballi1
csendes tag

Nem értem a tetszett minősítés, hiszen a cikkben igazából szépen kifejtitek, hogy szar. Ha valami szar, nem hogy 40 rongyot nem ér, de még a felét sem.
40k alatt kapsz már Samsung HW-K335 soundbart, ami szintén nem csucskategoria de ezt a szánalmas román kutyut simán lekorozi. Kétszer.

tech freak

(#25) Doki42


Doki42
őstag

Ez egy nyulla😑

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#26) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Ettől még talán az IKEA hangszóróm is jobb

Egyébként a design egész jó meg az elgondolás is. De ez ilyen 20 rongyos cucc max.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#27) Lalikiraly válasza Nmballi1 (#24) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Így így.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#28) Johnny


Johnny
senior tag

Fos minőség de legalább drágán. Mellé "tetszett" minősítés mert azt fizették meg. Régen szerettem ezt az oldalt, ezért nem olvasok már innen cikkeket. Szánalmas, már bocsánat de a belem kifordul ettől. Ez akkor korrekt ha feltüntetitek hogy fizetett hirdetés

(#29) soundsonic


soundsonic
aktív tag

és még csak optikai bemenet sincs rajta..

(#30) ttamas válasza FoxiestFox (#4) üzenetére


ttamas
tag

Mondanál példát ? Tényleg érdekelne a géphez vmi, ami normálisan szól, nem kerül aranyárba, és nem a szokásos optikai tuningos speaker családból származik

(#31) Hieronymus válasza Lalikiraly (#26) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az IKEA hangszórók a Sonos licencelt némileg butított termékei.
Az árukhoz képest és egyébként is jól szólnak. A saját kategóriájukban.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#32) Viszpi válasza FoxiestFox (#4) üzenetére


Viszpi
tag

+1

Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

(#33) Viszpi válasza ttamas (#30) üzenetére


Viszpi
tag

Milyen árkategóriában méretben, zenei stílusban gondolkodsz?

Én pici, emiatt könnyen hordozható, de jobb minőségű hangfalt kerestem és már 12 éve egy gigawoks t20 szolgál ki. Elég jó értékeléseket kapott.

Itt amúgy van egy egész szép kis lista, ott van pl a gigawokrs t40, az enyém nagytesója, de pl hallotam az edifier 1280-at is már, az is egész szépen szól:

2.1-ben pedig legutóbb a bestbyte-ban volt kint, így meghallgattam egy Thonet and Vander Ratsel Ultimate Gaming 2.1-t, ami szintén kellemes meglepetés volt, mert nem az nagyon ratyi szatelitek voltak mint általában.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

(#34) Viszpi válasza Viszpi (#33) üzenetére


Viszpi
tag

Ez kimaradt, már nem tudtam szerkeszteni.

[link]

Ha van erősítőd és kicsit feljebb mennél, akkor meg van már klipsh myaudio, jbl stb... bookshelf speaker bőven.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 2600, 2x 8GB RAM, 250 GB samsung 850 EVO

(#35) Aprósólyom válasza #00137984 (#2) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Lehet ez az ironikus tetszett PH! plecsni. :) El tudom képzelni, hogy mekkora FOS hangja van, ha mélynyomó nélkül tragikus a hangja. Ezek szerint a tucc-tucc dobja fel a hangképet. Csodás! 5000Ft-ot nem érhet mert még csak jól sem néz ki. A mélynyomó lekerített élen belülre "designolt" szögletes hangszóró szöveten felröhögtem. :DDD Nagyon szépen "harmonizál" egymással ez a két forma.... ótvar. Mára meglett a napi trash. ;]

Jevons paradox

(#36) Aprósólyom válasza lezso6 (#19) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Van minőségibb, roboszusabb változata a nyeszlet soundbaroknak: :C

Jevons paradox

(#37) ttamas válasza Viszpi (#33) üzenetére


ttamas
tag

Max 40, gép mellé asztalra, aktív hangfalpar, sub nem letszukseglet. Zenehallgatas, videó, játék.
Ezt a területet egyáltalán nem ismerem

[ Szerkesztve ]

(#38) ttamas válasza ttamas (#37) üzenetére


ttamas
tag

köszönöm a linket, közben találtam logouton fórumot, úgyhogy alaposabban beleásom magamat.

(#39) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez miért érdemelt tetszett értékelést? Ebben az ársávban már egész jó - ettől biztosan sokkal jobb - hangszórókat lehet kapni.

(#40) Lalikiraly válasza Hieronymus (#31) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia! Ohh köszi ezt nem tudtam! :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.