Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Teaway


Teaway
veterán

Se a 7-et, se a 10-et nem ismerem, mivel 8.1 van a gépen. De ez lényegtelen, mert nincs Radeon kártyám :D

Nincs itthon csokid??

(#102) CPT.Pirk válasza Teaway (#101) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De legalább sok szabadidőd van, ez is valami! :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#103) mzso


mzso
veterán

De jó hogy az egyetlen használható Windows verzió támogatását szüntetik meg...

(#104) mzso válasza [CsuCsu] (#5) üzenetére


mzso
veterán

Mármint a gány elfuserált, elfajzott változata...

(#105) FoLey-v válasza PRO_KoRa (#63) üzenetére


FoLey-v
addikt

A Win10 nekem szar, játékok alatt alacsonyabb a teljesítmény mint W8.1 alatt, plusz nincs telemetria számolgatás a háttérben meg nem kémked meg hallgatózik,
Probléma az nálad van és nem az oprendszerben. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#106) Gunnair válasza FoLey-v (#105) üzenetére


Gunnair
csendes tag

Detto ...

(#107) -Skylake- válasza anulu (#1) üzenetére


-Skylake-
addikt

aki kicsit is ert a szamtech-hez, senkisem... w7-et mar a 8.1-nel kukazni kellett volna, nemhogy 2017ben. teljesen nevetseges

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#108) -Skylake- válasza kovaszoskeny (#29) üzenetére


-Skylake-
addikt

tudod az a baj azzal, hogy ilyen user-t regeltel mint kovaszoskenyer, hogy nagyon konnyu megjegyezni. ez pedig azert baj, mert mellette azt jegyzem meg, hogy (es most probalok EU-san fogalmazni) te valami kokemeny 90%-os gyerek vagy. Nemtudom mi hozott ide az indexrol vagy az origorol, de sajnalom hogy igy tortent.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#109) CPT.Pirk válasza -Skylake- (#107) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tehették volna ha jól sikerül a 8.x, de nem sikerült jól és ez már történelem...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#110) wolfman válasza WZP (#91) üzenetére


wolfman
veterán

Ez tényleg valami régi win10 verzsön, mert nálam az elhalaszthatatlan frissítéseken kívül (amit gyönyörűen levezényelt a háttérben a megzavarásom nélkül) semmi általad mondott szarsággal nem idegesít. Kifejezetten személyre szabható.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#111) Shing


Shing
őstag

Hihetetlen mennyire minimumra veszik a driver kiadásokat. Csak GCN-re van driver (ok hogy sokat fejlesztettek az első óta, de nem kell csapongani teljesen más architektúrák között) most pedig csak W7/10-re kell figyelni. Ezek után ne legyen pofájuk bármilyen hibával kidobni drivereket.

Off. Én nem értem miért kell a Windows verziókon vitázni. W7, 8.1, 10 szinte teljesen ugyan azok. Játékbeli teljesítménykülönbség alig van, tele van egyedi kis tesztekkel a net. Esetleg a legmodernebb motorok amik a DX11.1-DX11.3 fejlesztéseit is kihasználják, ott lehet érezni hogy a Win10 jobb. De miután a DX12/11 között sincs eget verő különbség, itt sem kell 1-5FPS-nél többre gondolni. (Ennyit az API limitről)

Kár azért a 8.1-ért. Fejlődött a memóriakezelés, kevesebbet kért. Én nagyon régi gépekre tettem fel, jobban érezte magát lassú hardveren mint a W7. A W10-t már nem is éreztem gyorsabbnak, úgyhogy biztos sokan maradnának, mert a felesleges W10-es sallangok sincsenek, de a W7-től fejlettebb.

De tökmind1, mert a felület és más marhaságok mindig megoldhatóak lesznek az OS-ek között, ha zavar valami általában kilehet írtani (pl. W10Privacy). Kémkedés már XP-n is volt, persze most több van. De már kiadták frissítésekkel azokat a "kémkedő" elemeket a korábbi vindózokra mint W10-re. Így itt sincs előny/hátrány. Egyébként ott a W10Privacy, kiirtható minden új sz@rság (kémkedés, appok, onedrive, áruház, stb).

(#112) leviske


leviske
veterán

Nagyobb migrálási hullámot indíthatnának be, ha a Windows 7 támogatását tennék át legacy státuszba. Steamen már így is 50% felett jár a Windows 10.

(#113) cskamacska válasza leviske (#112) üzenetére


cskamacska
addikt

Nagyobb migrálási hullámot indíthatnának be

Jah, meg egy biztos csődeljárást. :D

Így is necces egy 10%-os.. szóval Win7/10 64biten kívül mindenre tojni :) , miközben nagyon nagyon kérdéses hogy kapnak-e ezért cserébe valamit minimális kiadáscsökkentésen kívül. :F Mert ha a MS színfalak mögött esetleg megfizetné a fáradságot, akkor még azt mondom, de random játékfejlesztői kérésre? Pláne úgy, ha azok tényleg dobják a DX11-et, és a gaming helyzet 1-2 éven belül magától megoldódik, és utána dobnák már jóval kissebb rizikóval.. de most bezony az ő farkukkal lesz a csalán verve. :U

Továbbra is tartom, hogy ez nagyon macerás PR szempontból. Az emberek nem úgy működnek(és most nem a techhomokos early adopterekről van szó :P ) hogy ha a támogatást kihúzzák alóluk, akkor vígan helyeselnek, kivágják a Win10-el nem kompatibilis hardvereket, és vidáman lekapják a dobozos Win10-et a polcokról, csak azért mert az AMD-nek így kényelmesebb. Mondjuk ahelyett, hogy mikor elérkezik a driver frissítés ideje, esetleg új kártyát vennének(rosszabb esetben már vétel után, mint a topikban is történt ilyen valakivel :U ), és vígan tapasztalják hogy a rendszerük többé nem támogatott, akkor nem felbőszülnek és sohatöbbéAMD gondolatokkal térnek nyugovóra.

Legutolsó dolog ami hiányzik nekünk, hogy az AMD még több felhasználót veszítsen(pláne a nagyon langymelegnek ígérkező Vega start után), de driver support megvonásból nem lehet jól kijönni. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#114) leviske válasza cskamacska (#113) üzenetére


leviske
veterán

A legacy státuszba helyezés nem lenne annyira kemény lépés, mint ez, ellenben egy határozott jelzés volna a community felé, hogy aki játszani akar, annak ideje váltani. Szerintem ebből nem lenne csődeljárás. Bár az AMD-nél valószínűleg jobban tudják, hogy melyik OS alá várhatóak még hardver eladások a részükről, szóval a részemről csak felvetés volt.

Abu85 szavaiból pedig egy nagyon fontos részletet szerintem nem olvastál ki: A DICE jelenleg az EA játékpaletta teljes egészét képviseli a FrostbiteTeam révén. (Kivéve a Titanfall szériát és pár új várható külsőst.) Ez pedig annyit jelent, hogy a Battlefornt II-től(?) kezdve az AMD helyzetelőnyben lenne az összes EA játékban, ami mellé még társulhatnak a Bethesda címek is. Az nem tiszta, hogy ez Doom Vulkan szintű előnyt jelentene-e, de ha csak kis előnyt is szerezhetnek vele, az a Vegák várható teljesítménye miatt szükséges lesz. Ezért pedig már érdemes lehet a saját nemesebbik szervükkel verni a csalánt.

[ Szerkesztve ]

(#115) Tazsam01 válasza rocketry23 (#98) üzenetére


Tazsam01
tag

Tudom én, hogy nagyon nagy eszed van, kár, hogy nem használod.
Vidékről felmentem Pestre a régi kártyámmal a megbeszéltek szerint eladtam és átmentem a boltba ahol már várt a kifizetett másik, felkaptam és jöttem haza.
Gyanús volt a kocsiban a szöveg a csomagon de gondoltam olyan nincs, hogy RX 5xx-re egyáltalán nincs win 8.1 támogatás ha 7 van, ha nem is a legújabb driver de valami csak csak, hát nincs.
Ez egy szar húzás volt amdtől és mondhatod, hogy miért nem igazodik hozzá mindenki, ilyet nem kéne csinálni és kész vagy akkor jó előre kommunikálni nem akkor amikor már piacon vannak a kártyák 2 hónapja.

(#116) mzso válasza Tazsam01 (#115) üzenetére


mzso
veterán

Akkor az teljesen használhatatlan is?

Amúgy arra gondoltam most AMD kártyát veszek a majd egy Ryzen proci mellé, de lehet hogy így inkább lemondok róla. Kapják be, nekem nem ér annyit hogy a 10 ezer nyűgjét, bugját elviseljem.

(#117) Hobbbyt válasza mzso (#116) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Milyen nyűgje és bugja van? Kérlek mondd már el.. :D
Főleg egy 8.1 után..

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#118) mzso


mzso
veterán

Már leszoktam arról, hogy süketeknek magyarázzak. (fölösleges) Használd csak nyugodtan azt a sz@rt.

[ Szerkesztve ]

(#119) Hobbbyt válasza mzso (#118) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Ha valami itt sz@r, akkor az a 8.1 és Te vagy a süket amiért nem hallod meg a világ hangját akik mind ezt mondják.

Részesedések,régi és aktuális vélemények.. a piac 90%-a ordítja ,hogy a 8.0 és 8.1 ugyan olyan sz@r maradt mint amikor megjelent.. az MS se véletlenül nem folytatta a számozást hanem inkább írt egy teljesen újat és tökéletesen függetlenítette magát a 8.x-es bukástól.

Ne trollkodj.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#120) mzso válasza Hobbbyt (#119) üzenetére


mzso
veterán

Az hogy a sok bolond milyen marketing maszlagot nyel be engem marhán nem érdekel. Többet számít a tapasztalat, meg a tények.

(#121) CPT.Pirk válasza mzso (#120) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A tapasztalat azt mutatja, hogy egyik se jobb mint a másik. :P
Céges eredeti 8.1 nálunk pl. képtelen volt túljutni néhány frissítésen, megpróbálta felrakni őket, aztán visszatekerte az egész folyamatot és feladta... Még 2x megpróbáltuk, aztán mi is feladtuk. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#122) Hobbbyt válasza mzso (#120) üzenetére


Hobbbyt
őstag

A tények és a tapasztalat is engem igazol.
Cégnél 8.1 van, kalap szar de legalább eredeti. Itthon 10-van ééés teszi a dolgát rendesen.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#123) Ribi válasza Hobbbyt (#122) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy w8 (nem 8.1) teszi a dolgát, de haver nem tudja telepíteni a W10 frissítéseket, mert összefossa magát tőle az 1 éve vett notebookja.
Mindenre van ellenpélda :K

(#124) cskamacska válasza Hobbbyt (#119) üzenetére


cskamacska
addikt

Dunning–Kruger hatás :U

Simán elképzelhető, hogy ő sokkal bugosabbnak, "nyűgösebbnek" érezte a Win10-et mint ahogy a 8 futott nála, kismillió konfiguráció van, és totál random dolgok beleszólhatnak a felhasználói élménybe akkor is, ha egyébként nálad és házad népénél az eddigi legtökéletesebb orczáját mutatja.

Az sem segít a dolgon, 2014-ben a tesztelők jó részét kivágták a francba(Why did Microsoft lay off 'Programmatic testers'?, Rags to Microsoft Software Developer), és helyüket részben a "kémkedő" telemetria vette át.. mint látható felemás sikerrel.

Piaci részesedéssel előhozakodni meg nagyon alja dolog. Ha most ebben a pillanatban a MS vezetését megszállná az ihlet, hogy mégis a Win8 a világ legjobb operációs rendszere, és ezért a WinXP-től Win10-ig update csatornán jönne az Get Windows 8 alkalmazás, ami kényszer Win8 telepítést hajtana végre mindenhol, ingyenes lenne minden MS oprendszerről Win8-ra (vissza)váltani, DX12-t kukáznák, és a DX12.3 CSAK Win8-on lenne eléárhető, és végezetül ha CSAK Win8-at lehetne kapni mind előtelepített konfigokkal, mind dobozos voltozatban, akkor a Win8 részesedése is 1 év alatt helyet cserélne a Win10-ével... ;] :P :W

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#125) mzso válasza cskamacska (#124) üzenetére


mzso
veterán

"Piaci részesedéssel előhozakodni meg nagyon alja dolog. "

Ez esetben én, azt mondanám ostoba dolog. Mindenki tudja hogy több mint egy évig erőszakolta az emberekre a 10-re frissítést. Volt, hogy kb kérdés nélkül frissített 10-re. (emlékszem, hogy a prompt bezárását elfogadásnak vette, meg hasonló nyalánkságok.)

(#126) Tazsam01 válasza mzso (#116) üzenetére


Tazsam01
tag

Hát ha ragaszkodsz a 8.1-hez akkor mondj le az amd kártyáról vagy vegyél rx5xx előttit.

(#127) FLATRONW válasza Tazsam01 (#126) üzenetére


FLATRONW
őstag

És annak mi értelme lenne? Ugyanúgy nem fog a régebbi kártyához sem újabb 8.1-es drivert kapni.

A cikkhez:
Ezt a mondatot nem tudom mire vélni:

"Utóbbi operációs rendszer egyébként már az 500-as Radeon sorozat megjelenése óta eléggé kitaszítottnak számít, mivel az áprilisban bemutatott VGA-k eleve nem kaptak hozzá meghajtót, de a 17.7.2-es csomaggal lényegében megszűnt a többi hardverre is a támogatás, így az újításoktól a Windows 8.1-en ragadt felhasználók elesnek."

Mi az, hogy eleve nem kapott 8.1-es meghajtót az 500-as Radeon sorozat?
Akkor a 17.4.3-tól kezdve 17.7.1-ig bezárólag kiadott 8.1-es driverek csak az álmaimban léteznek?

(#128) Teaway


Teaway
veterán

Go To nVidia

Nincs itthon csokid??

(#129) mmdms


mmdms
addikt

Az újabb verziójú vulkan-t se tudom majd telepíteni 8.1-es winre?

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#130) Abu85 válasza mmdms (#129) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Természetesen nem, de a Vulkanért eleve Windows 10-re kell váltani, mert rengeteg WDDM 2.0-s funkciót hoz be a jövőben. Tehát hiába marad kompatibilis a Windows 7-ig visszamenőleg, az év végére érkező 1.1-es verziótól kezdve számos újítás csak Windows 10-től fog működni.
Maga az OS nem lenne neki gond, de a Microsoft nem portolja vissza a WDDM 2.0-t a korábbi rendszereire. Ilyen formában pedig a Vulkan iránt érdeklődő réteg is Windows 10-re lesz kényszerítve.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#131) quailstorm válasza wolfman (#27) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem rolling release, nem fog random frissítéstől elbaszódni, gyökeresen megváltozni. Cserébe tartalmaz bőven újításokat 7-hez képest, feladatkezelő és memóriamanagement szintjén is. UEFI támogatásban, meg sebességben is jobb.

10 az meg minden évben, vagy még gagykrabban egy teljesen új OS. Ha egy új build eltöri valamely driveredet, programcsomagodat, akkor így jártál. (CU például eltörte a Windows mobile eszközközpontot)

Szóval a 8.1 U3 mindenképp jobb a 7-nél és stabilabb, állandóbb a 10-nél... Lényegében az utolsó vállalati szellemben fejleszett Windows, amiben még a vezérlőpult se lett teljesen szétherélve.

Amúgy én is irtó gáznak ítélem a lépést, de engem se érint, mert nVidiás vagyok. Ők tudják mi a support. Új termék régi OS téren is, meg régi termék új OS téren is.

[ Szerkesztve ]

(#132) CPT.Pirk válasza Abu85 (#130) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez konkrétan azt fogja jelenteni, hogy egy Vulkan 1.1 vagy1.1+ játék már el sem fog futni WDDM1-es Windowson, vagy azt, hogy valamelyik része lassabb lesz?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#133) Abu85 válasza CPT.Pirk (#132) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy miket használ, de igen, innentől kezdve lehet olyat csinálni, hogy meg se moccanjon WDDM 2.0 nélkül a játék. Illetve például a linkelt multi-GPU eleve a WDDM 2.0-ba épített módot fogja használni, tehát ez a linkelt konstrukció WDDM 2.0 nélkül üzemképtelen.

Attól, hogy most a felhasznált API Vulkan még a Windows 10 a WDDM 2.0 képességei miatt ugyanúgy kell, mert ezt nem portolta vissza a Microsoft. Már a Doom jó példa rá, hogy GeForce-on a Windows 10 majdnem felezi a VRAM-ra vonatkozó terhelést. Tehát attól, hogy fut Windows 7-en is, a Windows 10 előnyt ad.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#134) CPT.Pirk válasza Abu85 (#133) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes lesz, mert ezek szerint ha multiplatform appot tervez valaki Vulkan alapon, akkor neki eleve nem igazán lesz opció a wddm 2.0... Ebből megint abba a helyzetbe jutunk vissza, hogy lefekszik-e a fejlesztő csapat a Microsoft akaratának, vagy sem. Ehh.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#135) Abu85 válasza CPT.Pirk (#134) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Itt nem erről van szó. Egyszerűen a WDDM 2.0 modernebb, mint a korábbi WDDM-ek. Sokkal jobban illik ahhoz a működési modellhez, amit a Vulkan is használ. Ragaszkodhat a piac a Windows 7-hez, de akkor is a WDDM 2.0-é a jövő, és akkor is sokkal kedvezőbben kezeli a mai modern grafikus hardverek memóriáját akár DX12 az API, akár Vulkan.
Egy idő után a kompatibilitás megőrzése nem kifizetődő, beleszámítva azt, hogy mekkora teljesítményt hajítunk ki emiatt.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#136) gbors válasza Abu85 (#135) üzenetére


gbors
nagyúr

Miért, inkább tartsák meg a DX11 renderert?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#137) Abu85 válasza gbors (#136) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Attól eléggé távolodnak, mert nem lehet jól támogatni a DX11-et és az explicit API-kat egyszerre. Az Ubi mondta a GDC-n, hogy az AnvilNext-Next, tehát ami a next utáni next, vagyis az éppen érkező. :D Szóval ennél volt egy olyan probléma, hogy nem lehet úgy megírni a shader input layoutot és groupot, hogy az jól mappelhető legyen a root signature modellre, illetve a leírótáblákhoz, és eközben még kompatibilis legyen a DX11 API-val is. Vagy az egyikkel az, vagy a másikkal. És hasonló a probléma a Vulkan esetén is, bár ez inkább az 1.1-es verziótól lesz gond, ami már bindlessre vált. Tehát, ha az explicit API-ra áll át a motor, és ezen belül is modern formában kezeli a bekötéseket, akkor a DX11-et ki kell dobni, vagy egy beépített wrapperen keresztül kell elérni. Utóbbi elég lassúcska.
Az ID tech 6 új verziója esetében is a Vulkan és DX12 mód alkalmazható egy játékra. A Wolf 2 például mindkettőt támogatni fogja, de ez nem lesz jellemző mindegyik Bethesda címre.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#138) CPT.Pirk válasza Abu85 (#135) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Értem, viszont mivel nem portolják vissza a wddm-et (sem) Microsoft oldalon, így az eredmény végül ugyanaz lesz a csökkenő kompatibilitás miatt. Csakawin10. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#139) gbors válasza Abu85 (#137) üzenetére


gbors
nagyúr

Valami pedig kell a Win7 tulajoknak. A 8.1-et már inkább nem is említem :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#140) Abu85 válasza gbors (#139) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Tudja az Ubi is. Ezért ír egy wrappert is a motorba, de ennek a teljesítménye nem fogja elérni a natív módot, ami csak Windows 10 alatt működik.
Az ID máshogy közelítette meg, ők egyszerűen belerakták a DX12 és a Vulkan API támogatását is. Előbbiben kapsz bindlesst, míg utóbbi fut Windows 7 alatt is. Elvileg a Vulkan API-t az Ubi is támogathatja, de igazából eléggé sok munka kellene az AnvilNext-hez, mert ezt a motort úgy építették fel, hogy elfedje a root signature 1.0 és 1.1, illetve a resource binding különbségeit. Például az ID tech 6 új verziójában ilyen nincs. Ott számít, hogy milyen visszatérési értéket ad meg a meghajtó a resource bindingre, így az alacsonyabb szint tényleges sebességhátránnyal jár.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#141) Shing válasza Abu85 (#140) üzenetére


Shing
őstag

Csak ebből megint az lesz, hogy W7-8.1-nél (így 8 évvel a DX11 után) nem hogy gyorsabb lesz a Vulkan, hanem lassabb. (Én még W10-ben sem vagyok biztos, hol bizonyított eddig? Doom-ban tudtommal csak OpenGL volt, attól nem nehéz jobbnak lenni. :DDD )

De a mostani konzolgeneráció mellett úgyis ez az API tökölés lesz végig. Az előző gen keresztje a több szálas CPU kihasználás volt, azt is API-ra fogták. Most hirtelen mindenki tud 4 szálra is optimalizálni, DX11 mellett is (és nem is gyengén).

Összeesküvés elmélet vagy nem, azért nem nehéz belelátni, hogy ha egy Watch Dogs 2-höz elég egy 10 éves Quad szériás proci, akkor mi lett volna ez előző genben ha van normális optimalizáció.

Most a GPU limitetet kellene kiütni. Nem baj, majd PS5-nél hirtelen mindenki megtanul optimalizálni, mostani API-ra is. :U

(#142) gbors válasza Abu85 (#140) üzenetére


gbors
nagyúr

A Tech6-nál majdnem mindegy a dolog, mert úgy megy az a motor, mint a mérgezett egér. Majd ha lesz 4K 144Hz-en, akkor érdekes lesz. A többiek meg konzervatívabbnak tűnnek a DX11 dobása kapcsán.

Uborkáéknál meg azért mindegy, mert ott még a Tetris is akad ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#143) mzso válasza Abu85 (#135) üzenetére


mzso
veterán

Rakják bele a WDDM 2.0-t a 7-esba és a 8-asba is... És a probléma megoldva...

(#144) velizare válasza mzso (#143) üzenetére


velizare
nagyúr

erről idézem az m$-t:

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.