Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

Jó lenne, ha kijönne konzolra is. Kedvenc . Remélem lesz másik kinézet is, mert ez a polip fej vonal annyira nem jön be mint a régi szamurájos.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) james001 válasza b. (#1) üzenetére


james001
veterán

Futurisztikus,nekem tetszik. Mondjuk igen a polipos csápok érdekesek,de biztos lehet majd variálni a kosztümön.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) falijja


falijja
őstag

Szvsz durcán néz ki... :K

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Ocsmany az egesz ha mar ennyire vissza akartak hozni Yoshimitsut akkor ugy kellett volna hagyni a fenebe ahogy volt esetleg egy kicsit felturbozni a kinezetet de nem hulye polipot csinalni egy szamurajbol tiszta rohej

(#5) B.Á.L.!.N.T válasza xmaas (#4) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

+1
Röviden,tömören, ennyi.

(#6) Szakiii válasza xmaas (#4) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez biztos nem az alap skin.. Ezt ők se gondolhatják komolyan. Én nem is félek attól hogy ez lesz az. :D

(#7) #79335424


#79335424
törölt tag

Nekem tök mindegy, hogy néz ki, mert úgysem látom sokáig. Ahelyett, hogy kaszabolna a kardjával, ez a hülye rákucorodik és vadul pörögni akar rajta. Milyen idióta szamuráj csinál ilyet? Mire felcsimpaszkodna, Eddy úgy rúgja ki alóla azt a gagyi, kínaipiacos pengehamisítványt, hogy rögtön Fight Over és jön a Tekken legtöbbet ismételt mondata:
EDDY GORDO WINNNSS!!! :D

(#8) body007


body007
addikt

Jól megcsapkodja szegíny bryan-t :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#9) b. válasza #79335424 (#7) üzenetére


b.
félisten

Én imádtam, tök jó. Nem értem minek kell alapkaraktereket kivenni egyáltalán. olyanokat zúzott, főleg a 3. részben, hogy Eddy azt sem tudta hol van. :DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) body007 válasza b. (#9) üzenetére


body007
addikt

Pedig Eddy-vel könnyű volt játszani, nyomkodtad össze-vissza a padot és csinálta a kapuérás mutatványokat. Utáltam ha azzal volt az ellen... :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#11) #79335424 válasza body007 (#10) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem ehhez kapcsolódik egy emlékem, ezért él bennem ilyen élénken. Egyik barátomnak kezdett rossz irányba tartani a kapcsolata a barátnőjével. Mindketten vágták a Tekkent, ezért azt találták ki, hogy ha veszekedés szag van a levegőben, akkor mindketten behúzzák a féket és lejátszák Tekkenben. Na, az volt az igazi műsorszám! Nem össze-vissza nyomogattak, hanem már rutinból nyomták a mozdulatok kombinációit és közben ment a
-Na, most b...ok a fejedre olyat, hogy megzavarodsz!
-Csak szeretnél, de mire megmozdulnál, már kirúgtam a lábaidat.
-Miiicsodaaaa??? Hát ütlek még a mentőben is!

Mi meg néztük, ahogy nyomták és szakadtunk a röhögéstől.
Nekem csak a kézenállásból ollórúgást sikerült kitanulnom, de azzal is tudtam meglepetést okozni, mert Eddy lába olyankor jó messzire elért. A legszebb mozdulata sztem a kézenállásból, az ellenfél nyakának láb közé szorítása és így pördülve a födhözvágás. Na, azt a csajszi nagyon vágta.

(#12) b. válasza #79335424 (#11) üzenetére


b.
félisten

Nekem Lei wulong volt ilyen. Nagyon szépen bunyózott, az egyik legjobb karakter szerintem. Hetekig tanultam a mozdulatait, szegény ps1 joy nagyon kapta.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) PandaMonium válasza #79335424 (#7) üzenetére


PandaMonium
őstag

Eddy és Christie nagyon sunyi karakterek, ha valaki nem tudja hogy kell ellenük játszani hamar elgatyáznak bárkit. :)

What I cannot create, I do not understand

(#14) falijja válasza PandaMonium (#13) üzenetére


falijja
őstag

Hát azért bőven megvan az ellenszer ellenük is.... :)

(#15) PandaMonium válasza falijja (#14) üzenetére


PandaMonium
őstag

Persze, azért is írtam, hogy ha valaki nem tudja, hogy kell ellenük játszani. Igazából csak azon van a hangsúly, hogy tudni kell mikor kell alacsonyan és mikor kell állva védeni ellenük és utána alaposan megbüntetni őket. :P

What I cannot create, I do not understand

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.