Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41635072


#41635072
törölt tag

Embeeeer!
Ő mióta új karakter? :D
A kezdetek óta játszható, ugyan úgy, mint a többi kaszt.

A videó amúgy egész jó lett.

[ Szerkesztve ]

(#2) DJGABI


DJGABI
addikt

Da fuq? Csak a videó új, a karakter már a kezdetek kezdete óta benn van a játékban ;)

Várom már a kikockázásokat, rejtett utalásokat a mittom én Portal 3 vagy épp a HL3-ra :D

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Most ezmiez? A kezdetek óta van Pyro... :U
Amúgy nagyon beteg a videó :D

(#4) Lacces


Lacces
őstag

Már csak a videó miatt kifogom próbálni a játékot! :)

(#5) Youri


Youri
veterán

Ömm... ok, értem én, hogy nincsenek hírek, uborkaszezon van, na de akkor is

RTX ON

(#6) Gyula84


Gyula84
veterán

Na fel is teszem egyet, ha már így reklámozva van :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#7) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

A hírből csak a lényeg maradt ki: kaptunk egy új pályát (Doomsday), új játékmódot (Special Delivery), új "acsikat", pár új fegyvert/item-et, és Pyro egy szemüveget (Pyrovision), amivel a nyalókás világban hiszi magát. . . Dióhéjban ennyi.

Szerk:
Plusz a Valve szabadjára engedte a Source Filmmaker-t (SFM), ami egyelőre beta, és csak TF2 filmeket lehet vele abajgatni. Asszem.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#8) ch003067 válasza Lacces (#4) üzenetére


ch003067
addikt

én meg pont ellenkezőleg....

(#9) Nexuiz


Nexuiz
tag

Kegyetlen ez a videó :C

Nem én voltam!

(#10) capafog23


capafog23
őstag

Gamepod minőségű írás lett.

(#11) Gyula84 válasza capafog23 (#10) üzenetére


Gyula84
veterán

Most ezt hogy érted?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12) M3oH


M3oH
addikt

TF2 videok nagyon jok, ez sem okozott csalodast :)

(#13) Wolverine válasza Gyula84 (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy, hogy kis odafigyeléssel jó is lehetne, de így téves információ van benne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) munky


munky
őstag

Az ember el is nézné, mert bakik mindenhol megeshetnek. Viszont így, hogy már 11-óra óta változatlanul kint van egy ennyire félrevezető és pontatlan hírnek nevezett iromány, ami még magáról a frissítésről is megfeledkezik, na az már tényleg szégyen...

:(

[ Szerkesztve ]

(#15) mttssz


mttssz
senior tag

Ez lett eddig legjobb "Meet the..." rész. :DDD

(#16) Wolverine válasza munky (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

Zsoccc dolgozik, és valószínűleg elég kevés kommentet olvas. Ha nem írt neki még senki, akkor talán észre sem vette...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) GeryFlash


GeryFlash
veterán

új karakter???? miért egy a tf2vel soha nem játszó ember írja a cikket? És miért nem informálódik más oldalakról, illetve mikor lesz kijavítva?

Valve korrekt, hogy még foglalkozik az updatekkel :C

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#18) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Olvasom a hír címét, azt hittem én őrültem meg, de ezek szerint nem. Télleg mindig is benne volt. :)

(#19) Youri válasza Wolverine (#16) üzenetére


Youri
veterán

Azért ez nem egy kis baki...

RTX ON

(#20) blackydan


blackydan
senior tag

Ezen a híren baromira meglepődtem mivel ápr. elseje már elmúlt ;] Amúgy jómagam is ezzel a karival nyomom jóideje nagyon bejön :K

(#21) Wolverine válasza Youri (#19) üzenetére


Wolverine
félisten

Tényleg nem - és ha senki sem írt neki privátot róla, akkor valsz. még mindig nem tud róla...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) ollie válasza GeryFlash (#17) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még szép, hogy foglalkozik az aranytojást tojó tyúkkal. Valószínűleg semmivel nem keresett annyit, mint a TF2-vel.

***

(#23) GeryFlash válasza ollie (#22) üzenetére


GeryFlash
veterán

ja... az a Steam is elhanyagolható bevételt hoz nekik a tf3heöz képest :C

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#24) GeryFlash válasza Wolverine (#21) üzenetére


GeryFlash
veterán

én speciel ráírtam (és sztem nem egyedül), de se válasz se korrekció, pedig fenn van...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) Algotis


Algotis
addikt

kezdettol fogva van pyro ember!!

Androidos Outlookból küldve

(#26) Kassadin válasza GeryFlash (#17) üzenetére


Kassadin
addikt

Feláldozták a profit oltárán ezt a játékot. Most egy kicsit megerőltették magukat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.