Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tboy93


tboy93
nagyúr

Várom a kérdéseket, észrevételeket :)

(#2) TSanya79 válasza tboy93 (#1) üzenetére


TSanya79
csendes tag

Helló!
Köszi a leírást, induláshoz jó :)
Küldtem egy PÜ-t!

(#3) tboy93 válasza TSanya79 (#2) üzenetére


tboy93
nagyúr

nagyon szívesen, válasz ment! :R

[ Szerkesztve ]

(#4) Axw3ll válasza tboy93 (#1) üzenetére


Axw3ll
újonc

Üdv! Végig csináltam szóról szóra a leírtakat, de nálam csak a Note3 felirat "loopol" (ismétlődik) :(

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#5) tboy93 válasza Axw3ll (#4) üzenetére


tboy93
nagyúr

Érdekes mert az általam belinkelt ROM nálunk minden gond nélkül felment, 1 perc alatt bebootolt első indításra. Megcsináltad a wipe/factory resetet + wipe cache-t + wipe dalvik cache-t is?

Ilyenkor nincs más lehetőséged mint visszarakni a mentést.

A leírás cwm restore részében megtalálod a hozzávalót.

Írj, hogy mi lett végül!

:R

[ Szerkesztve ]

(#6) Axw3ll válasza tboy93 (#5) üzenetére


Axw3ll
újonc

Üdv. Visszaraktam a mentést, azonban:
A samsung logo nem tűnt el, ami bajos, hisz egy hiba végett akartam a romot rárakni (ugyanis az eredetin néha bezizzen a kép... xda-n azt irták gpu hiba, azonban csak és kizárólag a rendszer felállta után jelentkezik, ebből gondoltam, hogy szoftveres lesz - ráadásul hard reset után jó.... na m1 ez off...) és így viszont ha arra kerül a sor nem küldhetem vissza...

Am haverodé is melegszik? -A fent emlitett hiba 2. nap használat után jelentkezett, egy igen alapvető játék használata mellett (még csak nem is 3d-s)

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#7) Axw3ll válasza Axw3ll (#6) üzenetére


Axw3ll
újonc

Bocsi a dupe-ért, de menet közben csináltam egy advenced backupot ahol csak a Boot részt backuppoltam, el is indult így.

Viszont a gondom még mindig fentáll, a képet a Samsung logonál normálisan adja, aztán mikor átlép az animált logóra átlósan elvágja és kicsit eltolja a képet, majd a rendszer feláálta után használkhatatlanul széttolja a képet (bár határozottan jobb) :/ Erre esetleg ötlet?

Sorry az íráshibákért esetleg, német bill, magyarra állítva :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#8) tboy93


tboy93
nagyúr

Igen melegszik neki is...

Akkor ha jól értem két különböző ROM-mal is ugyanaz a hiba? Akkor nagyon valószínű, hogy valamilyen hardveres hiba lehet, mivel a barátomnak se a gyárival, se az általam linkelt firmware-el nem volt gondja.

A bootlogo-t azt netről kell kukázni a telóhoz :U elfelejtettem belevenni az írásba, hogy felülírja a ROM :W

(#9) Axw3ll válasza tboy93 (#8) üzenetére


Axw3ll
újonc

Nem értem. Az első logo tökéletes, a backup menü tökéletes, a gyári menü (hang le+bekapcs) tökéletes, csak azok nem amik boot után lépnek fel. Ezért nem gyanakszom hardveres hibára, mert ha gpu hiba lenne, akkor is az alap menünek mennie kéne, mert az gyári beállításon csak akkor dolgozik (elvileg) ha 3d játékok mennek (ezért van a fejlesztői opcióknál a gpu használat kényszerítése opció) tehát ha minden igaz nem onnan dolgozik. A kijelzőnek sem lehet gondja, hisz akkor minden olvashatatlan lenne.

De persze ezekben nem vagyok biztos, csak gondolom, javíts ki kérlek, ha tévedek. Telefon részen nem vagyok jártas, PC inkább, de ott is ugyebár ha hardveres hiba van, akkor az mindenhol látszik (egy kicsit egész biztos).

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#10) tboy93 válasza Axw3ll (#9) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sajnos én sem vagyok eléggé jártas ahhoz, hogy tutira meg tudjam állapítani a hibát :( viszont volt már olyan vga hibás PC-m aminek csak windows alatt jött elő a hibája, biosban soha :U

(#11) Axw3ll válasza tboy93 (#10) üzenetére


Axw3ll
újonc

Értelek. Mindenesetre töltök fel egy videót yt-ra a jelenségről megosztom pár helyen, hátha találok valamit holnapig, ha nem megy veissza.

Emugy a goophone n3 romok is elvileg jók hozzá nem? Legalábbis mikor zip-ből rakom fel ezt írja nem az elephone-t :F

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#12) Axw3ll válasza Axw3ll (#11) üzenetére


Axw3ll
újonc

A videó:
Video

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#13) tboy93


tboy93
nagyúr

Nem tudom, hogy jók-e rá a googphone ROM-ok, viszont én is rákérdezek néhány helyen a hibára.

(#14) Axw3ll válasza tboy93 (#13) üzenetére


Axw3ll
újonc

Rendben, köszönöm.

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#15) tboy93 válasza Axw3ll (#14) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sziasztok! EZ mitől lehet? Tipp? :F
Az eredeti rommal is ezt csinálta és egy custom rommal is.

Szia!
Szétesett az lcd csatlakozó illesztése vagy megsérült a csatlakozó kábel. Szélsőséges esetben ez az lcd cserét vonja maga után...

De a legelején a samsung galaxy note 3 felirat jó, az miért nem csúszik szét?

Szerintem az másik "felbontásban" (DPI) van, amiről később vált felfelé az elektronika. Ez esetben ez a váltás nem túl nyerő....

Egy fórumtárs véleménye.

(#16) Axw3ll válasza tboy93 (#15) üzenetére


Axw3ll
újonc

Köszi az utánnajárást!

Érdekes, és kicsit durva is... :Y

Mindez 2 nap után, miközben vigyáztam rá mint egy hímes tojásra.

Lehetséges okként fenntartom a melegedést, amitől esetleg felválhatott (hőtágulás), amennyiben ez így van elv él a gyártói garancia.... Csak az a fránya utánajárás, és postázgatás, ráadásul mindezt németül. -.-" írtam az eladónak, kíváncsi vagyok.

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#17) tboy93 válasza Axw3ll (#16) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, macerás sajnos :(((

(#18) zero977


zero977
tag

Most tettem fel a hivatalos KitKat romot SP Flash tools-al, csont nélkül felment. Annyi volt a trükk, hogy nem "download" hanem "firmware upgrade" módban kell csinálni. Ez a ROM már teljesen hibátlan, nem szaggat, hasít mint állat és az aksit sem meríti. Így már hibátlan a készülék, így kellett volna kiadniuk.

[ Szerkesztve ]

(#19) tboy93 válasza zero977 (#18) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Pü ment!

(#20) BenDos


BenDos
újonc

Hello. Nagyon hasznos amit írtál! Én is most tervezem, hogy veszek egy Elephone P8-at, és azért jó utánajárni mielött bármit is megrendelek. Erről az oldalról szeretném megrendelni, nem tudom, hogy erről az oldalról tudtok e valamit mondani, remélem nem zsákbamacskás, úgy mint a te elveszett P8-asod! :S [link]
A postánál pluszba mennyi vámot, vagy áfát tettek rá? Itt ugye 220$, és olyan 16 ezer forint vámra számítok.
Remélem jó döntés lesz, és minden tökéletesen fog működni! Kiváncsi vagyok nagyon az FHD kijelzőjére, 4.4 KitKat-re, a 8 mag-ra és mindenre!

(#21) tboy93 válasza BenDos (#20) üzenetére


tboy93
nagyúr

Etotalkon azt hiszem vannak rejtett koltsegek amik csak fizeteskor derulnek ki. Figyelj oda vasarlaskor :) 4.4-es droiddal sok minden javul a telefonon, mindenkepp erdemes felrakni! Vammal jol szamolsz :)

(#22) BenDos


BenDos
újonc

Igen, tanulmányoztam már az oldalt. A rejtett költségek annyira nem is rejtett költségek, mert minden +alkalmazást, dolgot leír, hogy mi mennyibe kerül, de 1-2 dolgot nem tudok sajnos értelmezni, ezek a következő dolgok:
-Kártyaolvasó (+0,99$)
-ajándék táska csomag (+1,99$)
-anti sugárzás matrica (+0,99$) ???
-küldd el gift (+1,99$) ???
-Teljesítmény Bank 2400mAh (+ $ 9,99)???
-Etotalk Mod Rom (+4,99$)

(#23) zero977 válasza BenDos (#22) üzenetére


zero977
tag

Én innen rendeltem, nem volt semmi gikszer és rejtett költség.
Szerintem érdemes DHL/UPS-t kérni, ha ez 25 dollárnál olcsóbb. 99% hogy megfogják a vámon, ami áfát + 1500 forint vámkezelést jelent.
Vagyis ha 3000 ft-ért van DHL, akkor nem lopják el, 1 hét alatt a kezedben van, ők intézik a vámot és csak 1500 ft-tal kerül többe, mert nálunk nincs 1500 ft-os vámkezelési díj.

[ Szerkesztve ]

(#24) tboy93 válasza zero977 (#23) üzenetére


tboy93
nagyúr

DHL-t támogatom én is, manapság úgyis megfogják ha nem azzal rendeled.

Kártyaolvasó -> microSD USB-s kártyaolvasó számítógéphez
Ajándék táska csomag (?)
Sugárzás matrica (?)
Küld el gift -> a csomagra kívülről ráírják, hogy gift, de nem ér semmit, nem nézik a vámon, ígyis-úgyis megvámolják
Teljesítmény bank -> power bank, külső akku amiről töltheted a telefont (hordozható)
Etotalk mod rom -> módosított operációs rendszer, de egy szar, nem szabad megrendelni

[ Szerkesztve ]

(#25) BenDos válasza tboy93 (#24) üzenetére


BenDos
újonc

Akkor magyarul max a hordozhatós töltő éri meg! Azért rossz, hogy a gift-es részt nem veszik figyelembe a vámon! Remélem kitudom deríteni hogy mi az a sugárzás matrica...:DDDD
De mindeközben bejött az elephone-nak egy új telója, méghozzá a Elephone P10C!!! [link]

Ez jóval olcsóbb, bár kisebb kijelző, "csak" négymagos, rosszabb minőségű kamera stb...vélemény?

(#26) zero977 válasza BenDos (#25) üzenetére


zero977
tag

Teljesne korrekt 5 colos, négy magos készülék.

(#27) BenDos válasza zero977 (#26) üzenetére


BenDos
újonc

Erőteljesen gondolkozom rajta hogy ezt válasszam, fele annyiba kerül, elég szimpatikus telefon is, annyi a gikszer, hogy kb még bő 1 hét múlva lehet csak rendelni :W

(#28) BenDos


BenDos
újonc

Egy ilyet írtak nekem erre a telefonra:
A 6582-es csipiszhez Mali400 MP2 grafikus gyorsító jár, nem a PowerVR SGX544mp-s.
Sztem már itt bukott a mutatvány.

Ez nekem kínai, mint a telefon :DDD Azt mondják egyébként hogy a qHD-s minőség, jobb/felkapotabb mint az FHD, és pl az apple is inkább ezzel dolgozik az idei évben, erről vélemény?

Továbbá, itt Magyarországon lehet biztosítást kötni kínai telefonra??

(#29) tboy93 válasza BenDos (#28) üzenetére


tboy93
nagyúr

Full HD sokkal szebb mint a qhd. Amúgy passz, nem tudom hogy lehet - e kötni rá biztosítási, de nagy valószínűséggel nem lehet. Egyébként most raktuk fel az elephone p8-ra a kitkat-et, nagyon király :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) szucs2 válasza tboy93 (#29) üzenetére


szucs2
tag

Köszönöm a leírást.

Ha megjön a P8-as bizonyára lesz kérdésem.

Érdekel a KitKat tapasztalat és annak a Rootolása - CWM ?

Köszönön.

[ Szerkesztve ]

(#31) tboy93 válasza szucs2 (#30) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Nincsmit :) Már mi is felraktuk a Kit-kat-et, 2 hete szépen teszi a dolgát. A leírást is bővíteni fogom, csak most vizsgáim vannak és nem érek rá.

:R

[ Szerkesztve ]

(#32) tajner10 válasza tboy93 (#31) üzenetére


tajner10
tag

Hello én 1 elephone p9-et vennék azzal is így mennek a dolgok mint amit leírtál és az etotalk oldalon venném alapból 4.4van rajta, az etotalk mod room-ot ajándékba kapom ezzel van tapasztalatod?

(#33) tboy93 válasza tajner10 (#32) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia, P9-el még nem találkoztam, de a P8-ból kiindulva nem lehet rossz. Az alap 4.4 az jó dolog, de az etotalk ROM egy szar, lehetőleg a nélkül kérd.

(#34) tajner10 válasza tboy93 (#33) üzenetére


tajner10
tag

Mennyire szar és miért ( az ajándék am) innen szeretném majd rendelni és antutu szerint s4 szintjén van és olcsóbb mint 1elephone p8
http://www.etotalk.com/elephone-p9_p5458.html

(#35) tboy93 válasza tajner10 (#34) üzenetére


tboy93
nagyúr

Fogják a gyári rom-ot és telepakolják etotalk fos alkalmazásokkal, átírják a build számot is kiadják saját romként. Semmi értelme nincs. Antutu szart sem ér, P8 több pontot csinál mint az én Nexus 5-öm, mégsem lehet összehasonlítani a két telefont, felhasználói élményben ég és föld a különbség az N5 javára. Ettől függetlenül már egy 6589 chipset is elég kb. mindenre, nemhogy a 6592. :) Szerintem nyugodtan megrendelheted, de az etotalk romot ne kérd hozzá még akkor sem ha ingyen van.

(#36) szucs2 válasza tajner10 (#34) üzenetére


szucs2
tag

Én P8-at rendeltem tőlük - átverés az egész.

NINCS nekik és NEM is tudják mikor kapnak !

Árban alá kinálnak a többieknek - csábító - a pénzt beszedik aztán csend majd igérgetés.

Vigyázni kell velük.

Most P9 kinálnak helyette, de ha megnézed nem 20-USD a különbség a kettő között.

Jobban megéri a P8.

(#37) tajner10 válasza szucs2 (#36) üzenetére


tajner10
tag

Igen van benne valami mert 80 dollár a különbség de tesóm is inenn rendelt ezért nemtom h bízahtok e vagy nem más tapasztalatok?

(#38) tboy93 válasza tajner10 (#37) üzenetére


tboy93
nagyúr

Minideal, pandawill én innen rendelnék.

(#39) szucs2 válasza tajner10 (#37) üzenetére


szucs2
tag

- Hétfőn mire lemondtam volna - már postára is adta,

- Tracking Number hasított,

- szerda délben a kezemben volt.

Minden rendben.

Root-tal szenvedtem - a drivert nem tudtam elfogadhatom-e.

Végül is a VRoot_1.7.7.7592 benyalta és OK.

GPS nemtom milyen lesz - nehezen talál...

KitKat - 4.4.2 -vel jött - igaz én visszaállítással - takarítással - kezdtem

- most szokom...

[ Szerkesztve ]

(#40) tboy93 válasza szucs2 (#39) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kit Kat-el neked sem működik a hívószám kijelzés? Haveromnak állandóan visszaállítja rejtett számra hiába állítja be a szám kijelzését.

(#41) szucs2 válasza tboy93 (#40) üzenetére


szucs2
tag

Voda és T-Mobile van benne de ilyen gondom nem volt mindkettőt felismerik a hívottak.

Igaz ezek más 1-kártyásban is rendben voltak...

a GPS először jól ment most ... domine....

GPS - teszt látja - csak a "3-betűs" NEM

[ Szerkesztve ]

(#42) drdr


drdr
senior tag

GPS mennyire gyorsan "éled fel" ? Jól tartja a holdakat pl. autón belül is? Van A-GPS/EPO letöltés vagy elvégzi automatikusan?
(ZTE Blade S sajnos tragédia GPS terén, de még a pontossága is..., ezért érdekelne ezen a készüléken jó-e)

(#43) 01andris


01andris
tag

Üdv.
Erről a telefonról van már valakinek személyes tapasztalata.
[link]

(#44) tboy93 válasza drdr (#42) üzenetére


tboy93
nagyúr

szia! gps-e gyors mtk platformhoz kepest gyors, nem lehet ra panasz. ennek ellenere nem ajanlom a telefont, haveromnak sorra jonnek elo a hibak. mult heten eppen a micro usb aljzat esett ki.

(#45) tboy93 válasza 01andris (#43) üzenetére


tboy93
nagyúr

olcso husnak hig a leve:) ha nagyon olcso de jo telo kell akkor thl t5s 120$ minideal.net-en

(#46) drdr válasza tboy93 (#44) üzenetére


drdr
senior tag

Pff. elég nehéz a sok kínai gyártó közül kiválasztani egyet ami tűrhető. Még jó hogy nem kapkodtam el...

(#47) tboy93 válasza drdr (#46) üzenetére


tboy93
nagyúr

sok telefon fordult mar meg a kezem kozott de altalanosan kijelentheto hogy ha teljesen noname telefont veszel akkor azzal elobb utobb szopas lesz. lattam mar inew-t amivel mindent lehetett csinalni csak telefonalni nem mert nem hallott a masik fel semmit csak recsegest. aztan goophone aminek kiesett a micro usb-je. itt az elephone ami gyarilag fos rommal jott, aztan kiesett az usb-je, most meg epp megoldhatatlan hogy ne rejtett szamrol hivjanak rola mert automatikusan visszaallitja ha mrgprobalod beallitani a szamkijelzest. erdekes modon 4 db kulonbozo THL telefon volt a csaladban, egyikkel srm volt semmilyen problema. na jo az enyemmel volt miutan 2x leejtettem, de az mas teszta. akkor ott a ZOPO, nekem is volt + 2 masik ismerosomnek is. mindannyian teljesen elegedettek voltunk/vagyunk vele. az AMOI, JIAYU szinten ilyen marka. STAR keteselyes, nagy a szoras minosegben. en azt ajanlom, hogy a fentebb emlitett markakbol valassz, ott nem nagyon tudsz mellenyulni. :R

(#48) drdr válasza tboy93 (#47) üzenetére


drdr
senior tag

Köszi. Ez hasznos volt... :R

(#49) Axw3ll


Axw3ll
újonc

Üdv. Volt problémám a telefon melegedéséből és a gyors merülésből.
A megoldás:
A telefon ugyebár 8x1,7GHz-n megy. Az első dolgom amikor megjött a cseredarab a ROM cseréje volt tboy leírása alapján, a második a processzor órajelének csökkentése először tesztjelleggel 1,2GHz-re majd miután nem lehetett észrevenni a lassulást 845MHz-re amivel elértem azt, hogy a telefon nem melegedik (max langyos) és a telefon GO Launcher EX és GO Locker mellett és még sok egyéb widgettel folyamatos wifi kapcsolat és forgalom mellett 5 óra nyüstölés után sem melegedett fel és nem is merült le csak 50%-ig.

Játékok mellett nagyon nem teszteltem, hogy lassul-e a dolog, csak a Minion Rush-nál ami 1,7GHz mellett nem akadt, viszont 10-15 perc játék után a telefon durván meleg volt (már-már elviselhetetlen) és az akku is elég rohamosan merült, viszont a visszavett órajelekkel sem akadt (persze he nem hisz 4x1,2 es telefonokon sem akad itt meg 8x0,845GHz van....), nem melegedett fel, és az aksi is meglepően jól bírta - 1 óra játék után az aksi 14%-ot merült....

A processzort az Antutu CPU Master Pro-val állítottam igaz feszültségcsökkentést processzoron nem enged (nem támogatja a telefon), de lényegében a telefon használható lett tőle.

A leírásért meg nagy köszönet tboynak! :R

Samsung Galaxy Note4 -- AMD Bulldozer FX-8320 8x4GHz/16GB Ram/2x1500Gb HDD/Nvidia GTX 660TI 2GB GDDR5

(#50) tboy93 válasza Axw3ll (#49) üzenetére


tboy93
nagyúr

Örülök hogy segíthettem! :R

(#51) bianiki09 válasza 01andris (#43) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Nekem 2 napja van ilyen telefonom, eddig jó. Navigáció, Endomondó jól működik.

WP8-at mindenkinek :-)

(#52) bianiki09 válasza tboy93 (#35) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Az Etotalk romról kár hogy nincs semmi fogalmad, nekem eddig ez a második Etotalk romos telefonom, és nincs tele szórva , olyan dolgokkal ami nem kell rá. Annyi hogy van 1 azaz egy Etotalk alkalmazás, és a lényeg hogy a sok Kínai alkalmazás ki van gyomlálva. Ha majd lesz a kezedben ilyen telefon akkor nézd meg és utána irkálj.

WP8-at mindenkinek :-)

(#53) bianiki09 válasza tboy93 (#45) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Ha megnéznéd a T5S jóval gyengébb, Mindenben.

WP8-at mindenkinek :-)

(#54) tboy93 válasza bianiki09 (#53) üzenetére


tboy93
nagyúr

Etotalk romokat inkabb hagyjuk, valoban P8 etotalk rommal meg nem volt a kezemben, de mas keszulek mar igen. Ha nekem nem hiszel, irany a dual sim topik, ott is lebeszelik az embereket rola :)

Ne haragudj, de miben gyengebb a t5s (mtk 6582!) mint a p10c?

Remelem, Te nem fogsz annyit szivni a telefonnal mint a haverom :))

[ Szerkesztve ]

(#55) bianiki09 válasza tboy93 (#54) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Szerintem rondább, kisebb rom, 4,2-es android

WP8-at mindenkinek :-)

(#56) tboy93 válasza bianiki09 (#55) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szubjektív a szépsége egy telefonnak, de egyébként élőben kifejezetten szép telefon, matt fehér hátlappal, ezüst csíkkal az oldalán. Barátnőmnek vettem, neki nagyon tetszik :)

Tudtommal bővíthető memóriakártyával, mennyibe is kerül egy 4GB micro SDHC? 790 HUF :U

Igen "csak" 4.2-es droid van rajta, erről nem állok le vitatkozni, de nekem Nexus 5-öm van, egy darabig Kit-Kat volt rajta (most már android L), de nem sok előnye van a 4.2-vel szemben. Inkább kényelmetlenségeket hoz, mint pl. a quick settings-ből már nem kapcsolható ki egy kattintással a wifi, hanem bevisz a menübe és ott kapcsold ki. Pff.. Xposed + Gravitybox nélkül szívás az élet kitkat-en.

Arról nem beszélve, hogy az elephone egy total noname gyártó. Van összesen vagy 5 modelljük, azért a THL "kicsit" komolyabb, konkrétan üzleteik vannak az utcákon Kínában. Keress rá a gugliban az elephone-ra, kb. semmi infó a cégről.

Az elephone papíron lévő kis előnye, eltörpül a THL megbízhatóságával szemben.

[ Szerkesztve ]

(#57) bianiki09 válasza tboy93 (#56) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Te kérdezted miben gyengébb a THL csak elkezdtem sorolni.....
Az meg hogy melyikgyártó noname hát...anno a HTC is egy dzsunka cég volt, nem is volt saját márkanevük, valahol mindenki kezdi, senki sem ismert gyártó addig amíg kinem ad valamit. De ez szerintem meddő vita, Te meg vagy győződve hogy az Elephone rossz, én meg addig nem nyilatkozom amíg kinem próbálom. Az Etotalk rom pedig egy wipe-vel eltüntethető. Én pl. felraktam a Miui romot. Csak megszokásból előtte Xiaomim volt. De eddig ez a teló P10C is van olyan jó, amire én használom. Telefonálás, navigáció, Endomondó, net.

WP8-at mindenkinek :-)

(#58) tboy93 válasza bianiki09 (#57) üzenetére


tboy93
nagyúr

A tények sajnos azt mutatják, hogy az Elephone P8 közel sem jó vétel :N

Igazad van az etotalk rom egy wipe-al eltüntethető, de akkor meg minek pénzt kiadni érte?

Remélem nem lesz vele annyi problémád mint nekünk a P8-al :) ki tudja lehet hogy csak ez a készülék selejt

(#59) bianiki09 válasza tboy93 (#58) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Egy készülék alapján kicsit visszás, legalábbis számomra, lehúzni egy készüléket.

WP8-at mindenkinek :-)

(#60) tboy93 válasza bianiki09 (#59) üzenetére


tboy93
nagyúr

valószínűleg amikor a Mobilarénán tesztelnek egy készüléket akkor sem próbálnak végig 5-6 darabot :)

(#61) bazsko83


bazsko83
újonc

Sziasztok,érdeklödnék ez a telefon után JIAYU G6,ha valaki tud róla valamit az ossza meg velem legyen szives............

(#62) csl1982


csl1982
tag

Sziasztok,

próbálta már valaki ezt a CM11 romot?
Első ránézésre elég jónak tűnik, viszont nincs 3G-m, ha valaki próbálta, írja meg, hogy ment-e a 3G!

Köszi

(#63) tboy93 válasza csl1982 (#62) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kit-kat óta nem baszkuráltuk a P8-at, de ha előző ROM-on volt 3G itt meg nincs akkor bugos a CM :(

(#64) csl1982 válasza tboy93 (#63) üzenetére


csl1982
tag

Közben megoldottam, a kitkat modem file-ját átraktam a CM11-es romba, illetve töröltem egy másik fórumon kapott ötlet alapján a modem könyvtáreat (mindkettő a /etc/firmware -ben van), így van 3g egy újraflash után (cwm-ből).

[ Szerkesztve ]

(#65) tboy93 válasza csl1982 (#64) üzenetére


tboy93
nagyúr

grat :R

(#66) palocz


palocz
tag

Sziasztok.aksit keresek 1 elephone p8hoz. Az enyèm teljesen meghalt, ès most 1 xperia unak az aksija van benne. Akinek van kèrem segítsen. Alku nèlkül ki is fizetem. Előre is köszi

06703448537 ezen keress ha nem válaszolok

(#67) szucs2 válasza palocz (#66) üzenetére


szucs2
tag

Original 2800mAh Lithium-ion Polymer Battery For Elephone P8

itt rendeltem : €6.98

mikor jön meg ? meddig bóklászik ...

[ Szerkesztve ]

(#68) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok, milyen ez a telefon?

(#69) tboy93 válasza kocsisdavid5 (#68) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Nem ajanlom, haverome fel ev utan doglodik rendesen. USB mar egyszer tonkrement, szerviz meg megcsinalta, most a hangszoro ment tonkre. Akksija gyatra. Szoftver szempontjabol ha a 4.2-es verzio akkor felejtsd el, botranyos, a 4.4 valamivel jobb. Inkabb neznek mast a helyedben.

Udv

(#70) star81 válasza tboy93 (#1) üzenetére


star81
újonc

Üdv.. A leirtak alapján csináltam mindent, lényegében sikerült is, csak annyi a gond ha kikapcsolom a telót,nem lehet bekapcsolni.nyomom a bekapcsoló gombot,bevillan a samsung galaxy note 3 logo, és utána elsötétül a kijelző. ilyenkor aksi ki-be és utána indul. ha restartot nyomok,kikapcsolás helyett akkor elindul szépen,akkor nincs gond :N amugy tökéletesen müködik minden.. Van esetleg cyanogenmod elephone p8 ra? Azt is szivesen kipróbálnám milyen.Előző telefonomon (galaxy ace 3) cyanogenmod volt, nagyon bejött az a kis rendszer. Ha esetleg tudnál valahol ilyen romot,linket,vagy bármit, azt megköszönném. Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#71) tboy93 válasza star81 (#70) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Ahogy nezem, most mar van egy csomo ROM a telohoz. Innen tudsz letolteni, regisztralas utan :)

(#72) Tamaryu


Tamaryu
csendes tag

Szia.

2014 szeptemberi p8 telefon rendszeresen megfagy, nem reagál az érintő képernyőre, a gombok működnek, de rövidebb-hosszabb idő után működik egy darabig rendesen. a leírásod alapján a rom csere megoldaná a problémát?
Persze az első buktató az USB debugging bekapcsolása. Ha nem reagál az érintő kijelző, van valami más módja is?
A többit szerintem már menne, persze ez lenne az első ilyen beavatkozásom, de a leírás alapján talán én is meg tudnám csinálni.
Érdekelne ha tudsz valami más, akár egyszerűbb, újabb megoldást.

ETOTALK-os de nincs rajta az etotalk mod rom

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.