Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szupermacs


szupermacs
veterán

Majdnem elgondolkodtam egy PS4-en, amíg meg nem láttam a videót. Ennél 30 évvel ezelőtt is szebbek voltak a beat 'em up játékok.

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Juhuuuuu de vàrós!!!! Imàdom a 2d beat’am Up jàtékokat. Csak ne legyen 17990.- az àra mint a Odins Spear-nek :((( Na meg legyen lemezes verzió :)

#1: ?????? 😟🤔 Kérlek mutass egy 1987 környékén kiadott, szebb játèkot ;)

[ Szerkesztve ]

(#3) Ganzer válasza XuChi (#2) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Megvettem anno ps vitára, nem bántam meg, nagyon jó játék :)

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Emiatt + a Last of Us Remastered miatt gondolkodom el mindig a PS4 Pro-n... na meg az érkező Last of Us 2 miatt.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) szupermacs válasza XuChi (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Contra? Valakinek tényleg tetszik a cikkben szereplő játék grafikája?

(#6) XuChi válasza szupermacs (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Contra ??? Ne vicceljünk már......

........, van még kérdés ? :D

(#7) szupermacs válasza XuChi (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Inkább egy szépen megrajzolt '87-es játék, mint ez a parallax hányás. Nem lenne csúnya a játék, de rettentő lusta és amatőr a kivitelezése. Ezt úgy mondom, hogy 3D modelleket készítek játékhoz és eszembe nem jutna soha, hogy ilyet kiadjak a kezemből. Spine ennél sokkal szebbre képes, mint ami itt van.

(#8) XuChi válasza szupermacs (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Értem én, de akkor is tetszik. Te szakmai szemmel nézed (mondjuk ha én is szakma beli lennék, értsd grafikus, modellező), és ezáltal elfogultabb vagy. Ennyi. De ez a grafika igenis szép.

Peace :R

(#9) heihachi válasza XuChi (#6) üzenetére


heihachi
addikt

Azok a cicik :Y

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) XuChi válasza heihachi (#9) üzenetére


XuChi
addikt

Van annál durvább is a játékban. Nekem megvan a játék Art Book-ja, és abban olyan "csöcsök" vannak, hogy két lapra is alíg férnek be, pedig A4-es az art book :D

(#11) szupermacs válasza XuChi (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Mindenképp szép, nagyon jól ki van dolgozva csak a riggerelés ami ergya. A textúrák szépek. De ezzel az animációval nekem kevés egy PS4-en.

(#12) XuChi válasza szupermacs (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Mondjuk PS4-re kiadni kicsit Overkill, de PS Vita meg egérmozi. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.