Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ja, tényleg egy eszes találmány..
Már az alap live wallpaperek is baromira szívják az akksit és terhelik a procit..
Hát még ez!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) N4ri87 válasza Zirowe (#1) üzenetére


N4ri87
senior tag

Kipróbáltam az egyiket. Egész fél percet töltött a desire-n. Nagyon akad tőle az UI. Bár ez live wallpaper esetén nem újdonság.

[ Szerkesztve ]

C805

(#3) engusz


engusz
veterán

Ti legalább ki tudjátok próbálni! :) Mi, Wildfire tulajok, csak főzött ROM-mal.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) Zirowe válasza N4ri87 (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk nekem a live wallpaper nem szaggat desire alatt, de a készenléti idő jelentősen csökken.

Pulse, spica, magicon a gyári eléggé szaggat.

Ezt meg ki se próbálom, mert úgyis minek?:D

engusz: miért nem?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) engusz válasza Zirowe (#4) üzenetére


engusz
veterán

Mert a HTC csírájában fojtotta el a Live Wallpaper-ek használatának lehetőségét. Hivatkozva arra, hogy a "nem túl acélos" proci úgy sem vinni gördülékenyen. Nem lenne meg a felhasználói élmény...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#6) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Na ezekre aztán nagy szükség van, főleg a harmatgyenge akkuk és az optimalizálatlan Androidok mellett.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#7) Zirowe válasza engusz (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mondjuk arra a procira tényleg megértem.

De nem maradtok ki sokból, szerintem úgy hülyeség az egész ahogy van :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) crey


crey
MODERÁTOR

Biztos velem van a baj, de nekem ez nem nagyon kell, még ha ingyenes is.
Egy ideig használtam a gyári Live Wallpaper-t, jópofa volt, vicces volt, majd átállítottam feketére, így viszont egész nap bírja a teló egy töltéssel. Inkább az utóbbi érdekel, köszi ^^

(amúgy az állatkás nagyon tetszik, ettől függetlenül).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9) engusz válasza Zirowe (#7) üzenetére


engusz
veterán

Nem jelent problémát a procinak, mert más ROM-okkal nagyszerűen futnak. Futnak még hasonló vagy ugyanilyen procival más gyártók készülékei is, ahol szintén nem lett letiltva ez a funkció.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) plus44


plus44
veterán

Nem vágom hol itt a 3D... :F

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

igazából ennél sokkal jobb élő hátterek vannak androidra
ezek kifejezetten gagyinak hatnak, pl. a szintén ingyenes aquariumhoz képest
de egy rakás más jobb van...

az meg persze egy másik kérdés hogy statikus hátterekkel tényleg minimum triplázható az üzemidő...

(#12) >-48-<


>-48-<
aktív tag

Úgy tűnik, nem ti vagytok a live wallpaperek célközönsége. De ettől függetlenül nagyon sokan vannak, akiknek ez is egy plusz (nem elhanyagolható) érv egy androidos készülék beszerzése mellett. Szóval örülök az ilyen remek (és ingyenes) kezdeményezéseknek.
Na mindjárt meg is nézem, hogy a legősibb androidot megfekteti-e. Van egy tippem sajna.... :DD

#!

(#13) vtechun


vtechun
veterán

hogy ennek mennyire nem láttam már értelmét akkor sem amikor kijött a gyári változata, inkább az akkuidőt növelnék egy hétre...

(#14) Dr.Anonymus válasza >-48-< (#12) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Úgy tűnik, nem ti vagytok a live wallpaperek célközönsége."

- én az lennék, de ha látod hogy egy napot is nehezen döcög el vele a telód akkor hamar átállsz:
1. statikus háttérre
2. nagyon enyhén animált live wallpaperre (ami adott esetben még ízlésesebb, mint a szétanimált cuccok)

(#15) vtechun válasza Dr.Anonymus (#14) üzenetére


vtechun
veterán

de mi értelme lenne akkor is enne, ha nem enné az akksit?

(#16) Dr.Anonymus válasza vtechun (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát ennek a TAT-osnak semmi
a többi között van egy két ízléses, de a sima fekete háttér tényleg jó tud lenni, én is beteszek ilyet időnként, bár meglepetésemre alapból ilyen lehetőség nincs is pl. desire-nél... :DDD

(#17) Diopapa válasza vtechun (#15) üzenetére


Diopapa
addikt

Miért, bármilyen grafikai csillivilli dolognak mi értelme? pl iphone-on amikor forgatod a képernyőt, nem csak megfordítja (pl android) hanem animálja is. Ennek kb pont ugyan annyi értelme van. Vagy mondhatnám a sima statikus hátteret is...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18) dussy válasza Dr.Anonymus (#14) üzenetére


dussy
őstag

A második pontban említettre tudsz nekem mutatni vmit? Esetleg PÜ-ben is jöhet. :R

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#19) rakal


rakal
senior tag

Nálam live wallpaperek csak addig működtek,míg megnéztem őket,tényleg jópofa,aztán kikapcs,hótt fölöslegesek szvsz,persze a csajoknál,meg ismerősöknél lehet villogni vele,milyen szépen lengedeznek a fűszálak,meg esnek a vízbe a levelek,de 24 órában teljesen értelmetlen őket használni.

(#20) >-48-< válasza dussy (#18) üzenetére


>-48-<
aktív tag

Próbáld ki a Light Grid Live Wallpaper-t.

Nem eszi vészesen az akkut, mert ez igazából csak animált cuccos, nem reagál az érintésre. (nálam pl mindössze 3%-ban felel a merülésért)

szvsz a bőrülés is felesleges és a metál fényezés meg a dísztárcsa is... éééés még vagy ezer dolog ami csupán vizuális élvezetet nyújt gyakorlati haszon nélkül és mindössze a de jó hogy nekem ilyen is van érzés kiváltására alkalmas

[ Szerkesztve ]

#!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.