Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem csak a Honor, a Huawei is jó árakon volt és biztos vagyok abban, hogy jól fogytak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) MikeWazowski válasza janeszgol (#1) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Annyira jól fogyott, hogy a tesómnak november 10-én aliexpressről rendelt Honor Play Cool Black még mindig várat magára(ellenben Cool Red-et már tudtak volna küldeni), s ahogy látom, a rendelési oldalról is levették a fekete verziót.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) judas13


judas13
addikt

Kérdés csak az, hogy milyen előző eladási számokról ugrottak is ekkorát a különböző helyeken most. De bárhogyan is volt, tisztes eredmény ez a Huawei "kistesójától" nem kicsit nagyon.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) NPeete


NPeete
tag

Hát, ha a cseheknél is olyan akció volt az alzán a Honor 10-re mint nálunk, akkor megértem, arra a dealre még én is lecsaptam

(#6) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Nah akkor lesz mire verni a mellényt a usereknek.
Az Apple sehol se lesz a negyed éves adatokban.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#7) ates válasza 7Heads Drago (#6) üzenetére


ates
aktív tag

Ne hamarkodd el ezt a kijelentést. Állitólag a Huawei powerbankja is jól fogyott. :DD

(#8) gproject


gproject
aktív tag

Jo akciok voltak valoban. Itt a honor 9 lite 119£ volt. En hulye nem vettem, pedig az oregemnek jo lett volna karacsonyra.
Huawei p20 litehoz is jo akciok voltak. Pl a Huawei watch 2 bt-vel, asszem 300£-ra jott ki.

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#9) Ance válasza gproject (#8) üzenetére


Ance
őstag

A németen 128 € volt. Az még jobb ár. Abból kapott az asszony.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.