Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) talmida


talmida
Közösségépítő

A szegénység senkit sem jogosít fel a pimaszságra. Kérni lehet, de nem így. :(((

IN GOD WE TRUST!

(#2) csimav válasza talmida (#1) üzenetére


csimav
senior tag

Van egy csomó internetes album.
Mért nem azt használod?

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem photoblog-on vannak albumaim... elég átlátható és könnyen használható... volt... :( 1éve még frankón működött: napi 30kép volt engedélyezve, stb... aztán lecsökkentették napi 5képre és kiszedték a nagyítás funkciót is... :W nehogy már fizessek azért, hogy mások nagyítva nézegethessék a lőtt képeimet... látható is, hogy mondjuk míg 1éve hetente akár több postot is nyitottam, mert épp olyan helyen voltam, ahol fotózhattam ezerrel, most kb párhavonta felteszek néhány képet és ennyi... csalódtam abban a szolgáltatóban... arra meg lusta vagyok, hogy ingyenes szolgáltatónál létrehozzak 1 oldalt a képeimmel... meg ennyire nem is fontos... csak anno, amikor még ingyenesen/normális funkciókkal használható volt a photoblog, addig jó is volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) kételkedem válasza talmida (#1) üzenetére


kételkedem
addikt

Az imént olvastam valahol a mekis wc-s hozzászólásodat, ott sincsenek már meg a képek. :(

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5) gabor85 válasza talmida (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Részemről live skydrive. 25 giga, ha az albumot nyilvánosként használod akkor direkt is linkelhetsz, ahogy máshonnét is. viszont msn cím kell hozzá.

(#6) puttputt válasza talmida (#1) üzenetére


puttputt
őstag

GMAIL mellett Picasa Webalbum... nemrég használom ezt a kis szolgáltatást, de nagyon bevált. A postafiókom (ingyenes---én még a "meghívásos" érából vagyok, egyike az első Gmail felhasználóknak, akkor még USA-ból kellett, hogy meghívjon valaki...) mellé van rendelve, az alól és attól független is elérhető. Tárhelynek a postafiókot használja, tehát circa 8 giga rendelkezésre áll... (Legalább nincs kihasználatlanul a sok hely...) Kb. 3 perc egy ilyen regisztráció. (Postafiók.) Nekem minden szempontból megfelel.
Villámgyorsan feltölti a képeket (nem úgy, mint pl. kepfeltoltes.hu), s lehet feliratozni, rendezni őket, stb... Aztán, ha befuccsol maga a Gmail, akkor legalább nem csak a leveleket veszti el a felhasználó, hanem a képeit is egyúttal :DDD
Viccet félretéve...; nálam bevált.
Egyre kell vigyázni, hogy album linkelésénél ne a védett (bejelentkezés alatti) linket másoljuk be, mert akkor csak a felhasználó éri el... Azt hiszem, album frissítése után is újra kell linkelni, de ez nem biztos.

(Szimpla képfeltöltéshez meg az ivpicture.hu az, amit használok. Gyors, ingyenes... Oda raktam fel a különböző webtárhelyek, honlapok (saját készítésű-megrendelésre) képeit is, szóval örülnék, ha nem szállna el... - Bár, innen (PH) már jeleztek páran, hogy nem mindenhol megjeleníthető (ivpicture).)

Mindjárt nézem a privátot is! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) talmida válasza csimav (#2) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Azért az ImageShack-et használtam, mert egy olyan valaki javasolta innen a PH!-ról, akiben nagyon megbíztam. Persze nem ő tehet a veszteségemről, valószínű neki is nagy kára származott az utóbbi "IS" változtatásokból. De eddig nem volt semmi gond. Először tegnap vettem észre, hogy sorban eltünögetnek a képeim és ezáltal értelmetlenné kezdenek válni az egyes bejegyzéseim, --ui elég kép-mániás vagyok, :DDD, ...néha a képeim többet mondanak, mint az írásaim. :K
A nyakkendős topikomat is hazavágta az imageshack. :W
A My Art-ról nem is beszélve! :(((

gabor85 tyű, az a 25 gigás skydrive jól hangzik. (Ha időm lesz, kipróbálom,..bár az msn címem passwordjét már rég elfeledtem, (t'án 3 éve használtam utojára :F ), úgyhogy valószínű, újat kéne nyitnom. )

puttputt: Nagyon valószínű, hogy végül én is a Picasa-t választom. ;) Pláne, ha tényleg olyan praktikus és egyszerű a képfeltöltés! Ja, és remélhetőleg nem járok vele ugyanúgy, mint az ImageShack-kel. :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#8) #65675776


#65675776
törölt tag

Mai napig megvan az első feltöltött képem is, tök ingyen.

(#9) cizoe válasza talmida (#7) üzenetére


cizoe
őstag

Regisztrálj, akkor nem törlik a képeidet (kivéve ha megszeged a terms of service-t..)! Így van az imageshacknél és a tinypicnél is. A Tinypic amúgy gyorsabb és a világ bármely részéről ugyanúgy elérhető. (nekem vannak több éves képek amik még mindig elérhetők.) De persze ahogy írták többen, alternatíva a picasa, flickr, stb. is.

(#10) puttputt válasza talmida (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Sejtem is, hogy ki volt az :DDD (Bár, sokan használják/ták ezt a fórumozók közül..., eddig valóban sikeresen. - ld.: "Megbízhatóbb, mint a magyarok...")
Ez nagyon kellemetlen... Nem akarok ilyen "élményt" átélni az általam "menedzselt" (rendszer-kezelt) sportklub-honlapon... a fenékbillentést én kapnám a klubtulajoktól, nem a képtárhely :U
A "My Artot" kifejezetten sajnálom! :(
Ez a skydrive nekem is felkeltette az érdeklődésemet... Ezt már csak [EZ] tudná felülmúlni... kínai fejlesztés, állítólag végtelen a tárhelye (ilyenről nem hallottam ezelőtt) :D (Meg gondolom, ennyire megbízható is...) Kínai barátom ajánlotta, de kicsit sokat feltételez rólam, hogy azt hiszi, be is tudom magam regisztrálni..., na, majd ha találkozunk, regisztrál, aztán megnézem, tud-e képeket is tárolni...
A Picasanak rendkívül egyszerű rendszere van a feltöltésekhez... Szépen lehet vele albumot készíteni, gond nélkül. Közelítés, távolítás... sorrendbe-tétel, képaláírás, szóval mindenféle... Meg, persze magyarul (is) elérhető. (Hiszen, Gmail részegység, ugyebár.)

Mod.: A "tinypic" szintén dobogós! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#11) talmida válasza cizoe (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Regisztrálva voltam, mégis ezt tették. :(( (És nem én vagyok az egyetlen. Olvastam egy spéci ImageShack fórumon, hogy mások is póruljártak.)

daa-raa Mit használsz?

puttputt A cikkeimet újra tudom szerkeszteni, de a hozzászólásaimból törlődött képeket nem tudom pótolni. :(((

Van ám "itt" egy kínai nyelv-tudor PH!-s! Hogyishíjják? :F Fiú, és egy ezüstös lófarkos női avatarja van. :DDD Kínáról szokott sorozatot írni. Ott tanult és tanított is. Nekem most nem ugrik be a nickje, időm meg nincs keresgélni, ... de nektek biztosan jobb a memóriátok...,szóval passz :D

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#12) #65675776 válasza talmida (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

ImageShack. Ingyenes reggel.

(#13) Wolverine válasza talmida (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

sheratan.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) talmida válasza #65675776 (#12) üzenetére


talmida
Közösségépítő

in the morning?. :DDD

OK, akkor először azt tisztázzuk, hogy mit is értünk regisztráció alatt. :DDD

Van user nevem, meg password-öm. Ez nem azt jelenti, hogy regisztrálva vagyok? :F
Biztonságból meg is néztem . :DDD ..és közben mit láttam?!... valami csoda folytán újból fönt vannak a tegnap még elveszettnek hitt képeim is. :Y

Leizzadtam örömömben. :DD :DD Persze nem tudom, hogy mennyire és meddig bízhatok meg bennük, úgyhogy a későbbiekben átaraszolok majd máshova.

Wolverine Zseniális vagy! :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#15) cizoe válasza talmida (#14) üzenetére


cizoe
őstag

Karbantartás miatt simán lehet, hogy egy ideig nem érhető el minden kép, sok sok különálló szerveren vannak a képek.

(#16) talmida válasza cizoe (#15) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem az, volt, hanem egy udvarias, de határozott "pénz kérő" szöveg jelent meg a képek helyén. :((( ...a válságra hivatkozva sajnálatukat fejezték ki...stb Sajnos nem PrtSc-eltem.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#17) puttputt válasza Wolverine (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Köszönöm a segítséget, mindkettőtöknek! :) Akkor, ha már ráregisztráltak a fiúk ebbe a "korlátlan tárhelyre", lehet/valószínű, megkeresem "[sheratant]" a továbbiakhoz!
Igen, nekem is úgy tűnt, - csak nem akartam külön szólni..., gondoltam, úgyis észreveszed előbb utóbb :DDD -, hogy a "nyakkendős/"Arany Jánosos"" topikokban pl. helyén volt minden...
Remélem, a Gmail nem fog "válságsztrájkolni"... Btw.: A "Voipwise" Telefonos rendszer mától fogva (vagy tegnaptól?) kissé megkomplikálta a regisztrációt... szerintem, szintén az általad említett, financiális okokból... ("Hiba. Ismeretlen okokból kifolyólag a regisztráció...") :U Marhára nem örültem neki, mert lett volna még 1-2 hívásom.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#18) talmida válasza puttputt (#17) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Tegnap különben még ott sem volt OK minden :N ..

Ezek a kínaiak! Végtelen tárhely. :Y Hmm. És filmet meg PowerPoint Presentationt is föl lehet oda --arra a végtelen nagy tárhelyre-- tenni? ... mert akkor engem is érdekelne a dolog. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#19) Thrawn


Thrawn
félisten

Az ImageShack-et tegnap feltörték. Kép

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20) puttputt válasza talmida (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Meglátom, mit tehetek :D Szerintem, esélyes, hogy fel lehet rá tölteni... nem tudom, milyen hatásfokkal használják, de holnap találkozom velük, szóval kiokosíttatom magam :)

Thrawn
: Ezzel lehet összefüggésben? :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) talmida válasza Thrawn (#19) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi az infót!! Minden elismerésem a tied! :)

puttputt: Érdekelnek a fejlemények ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#22) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Akkor a cikk cime már nem ImageShack Shock kéne legyen, hanem ImagesHack Shock :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#23) talmida válasza raskolnikoff (#22) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igaz! :DDD Javítva. :R

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.