Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Takemoto válasza Psychonaut (#4) üzenetére


Takemoto
tag

Hopsz...ez ki is maradt a bejegyzésből :B. Régen elől is Acera váltó volt, de egyszer sikerült tavaszi raktárkészlet kiürítésnél(az előző éves szériát szórták kifelé) kifognom egy Deore LX első váltót nevetséges 1500 forintos áron :C. A következő dolog, amit cserélek az valószínű, hogy a hátsó váltó lesz, csak még nem tudom, hogy milyen legyen, de valószínű, hogy nem Deore XT vagy XTR lesz. Nem az én pénztárcámra van méretezve és erre a biciklire felesleges, mert akkor a többi alkatrész lesz gagyi hozzá képest :). De szép is lenne egy XT vagy XTR-es garnitúra :U.

(#3) Taknyoshal: elég sok mindent csináltunk technika órán 7-8.ban, pl. halászháló készítés, bicikli szerelés, 12-24V-os kis kapcsolásokat csináltunk, esetleg kimentünk a gyakszi-kertbe és növényeket gondoztunk, stb...
Kicsinek tűnik a váz, de amúgy nem az, csak a felső cső dőlése miatt tűnik úgy. Nekem pont jó, mert nem vagyok egy égimeszelő a 174cm-emmel :)

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.