Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) HThomas válasza Swindx (#50) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

Azért ennek az ellenszenvnek az esetek egy részében tényleg van alapja... de nyilván akad sok olyan is, aki a képességeivel szerezte meg magának a vagyonát. És persze az is kérdés, hogy az illető mennyire hivalkodik vele. De ez már messzire visz, és elkanyarodott a témától :)

(#52) Ati1979


Ati1979
veterán

Az óra tetszik a tetején! :) Ha már ilyen vastagra csinálták. :)

Szerintem mindenkinek a saját dolga mit vesz meg. Van aki egy fényképért képes kifizetni ennek az árnak a sokszorosát. Számomra az sokkal értelmetlenebb.
Ezeknél a telefonoknál tipikusan a divat a márka a meghatározó, nem a tudás, meg a funkcionalítás.
Ha látják, hogy ilyen telefonod van akkor valószínűleg van pénzed. Ez itt a lényeg.
Telefonálásra jó semmi másra.

Csatlakozva a cikkíró véleményéhez, szerintem is érdemes lenne kiadni a kor tudásának megfelelő telefon ilyen köntösben.
(Nem konkrétan ezt a telefont kritizálom ebből a szempontból, mert ez nem egy mai darab)

(#53) zord01


zord01
senior tag

Én alapvetően kedvelem a luxustermékeket, fogyasztom is őket, és bár luxustelóm (hacsak a Nokia 8800 nem tekintjük annak) még nem volt, de alapvetően szimpatizálok velük.
Viszont ezt a POS (még csak nem is fél)téglát még akkor sem hordanám, ha maga a Tag fizetne nekem 3-szor annyit, mint amibe a teló kerül.

(Nah jó, talán akkor bedobnám a hátizsákomba, és a zséből vennék még 3 Breitlinget. De használni még így se próbálnám meg ezt a borzalmat)

:W :W

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#54) LackoMester


LackoMester
addikt

Nekem tetszik, bár enyhén- nagyon túlározott a telefon. :B

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#55) Peterson_


Peterson_
addikt

A teszt és a telefon is nagyon érdekes, csak előbbi pozitív, utóbbi negatív értelemben...
A menü nekem egy Oldscool videójátékéra hajaz:D
Amúgy amit jónak tartottam az a védőbevonat, ezt átvehetnék a gyártók.
Bár gondolom elég költséges eljárás lehet.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#56) Ihsahn válasza Swindx (#45) üzenetére


Ihsahn
tag

Na igen, az ismerősödnek nem telefon kell ezek szerint, hanem egy darab luxus, ennyi erővel foghatna egy átlag telót és tetethetne rá x karát gyémántot, mert neki úgyis csak a gyémánt számítana és nem a telefon.
Ez viszont itt egy technikai jellegű lap, ahol mint telefont tesztelik a telefonokat. Na, annak pl ez itt egy darab szar, és még annak is régi. Attól, hogy mondjuk zafírüveg van rajta, meg aligátorbőr még mindig egy szar telefon. És erről meg lehet a cikkíró véleménye is, ahogy nekem is megvan. Ő nem mint luxustárgyat kritizálta.
A másik meg, hogy ha már annyiba kerül, amennyibe, akkor azért adhatnának vmi használhatót is. Persze az olyanok, mint a te ismerősöd is max villantani akar vele, úgysem nagyon használja, mert ő nem nagyon telefonál, erre van a titkárnője.
Ha meg nem tetszik, a luxustelós cikkek bármikor átugorhatóak...

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#57) Bling95


Bling95
őstag

ennél már többre mennek egy smaragddal kirakott iphone-al ...

(#58) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Döbbenet, hogy ilyen mobil létezhet. Szerintem egyébként csak azért van a kínálatukban, mert még mindig a 4 éve legyártott pár száz darabos készlettől próbálnak megszabadulni.

És ha még a Gucci jönne ki ezzel, azt valahol érteném, de a TAG Heure pontosan tudja, hogy az órái sem a tok meg a számlap miatt kerülnek 10 000+ euróba, hanem az igényes, egyedi werk miatt. Ha ott nem próbálkoznak kínai kvarcóra-tokozással, miért gondolták, hogy mobillal majd működni fog?

De azért 5K-t adnék érte, a poén kedvéért.

Nem a lényeg a fontos.

(#59) leeate válasza Swindx (#45) üzenetére


leeate
senior tag

Azért ez a telefon mint stíluskellék, hát..
Egyébként ha már kommunizmus: engem ez a telefon valahogy a Sokol rádiókra emlékeztet :DD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#60) waithEard válasza Swindx (#50) üzenetére


waithEard
őstag

Ishann: megelőztél. lassan írok. :)

Azt hiszem teljesen félreértettétek a cikk hangvételét. Senki nem irigykedik, utálkozik itt.
Nem az a gond, ha valaki vagyonokat költ luxusholmikra, olyan összegeket, amiről az átlag ember csak álmodik. A probléma a telefon képességeivel van. Ha egy luxusautó olyan tulajdonságokkal rendelkezne motorikusan mint egy Wartburg, mindenki azon röhögne. Ez a telefon pedig egy Ferrari Wartburg motorral.
Ha már valaki ennyit áldoz rá, megérdemelné, hogy komolyabb cucc legyen benne.

A másik amin szintén kár sopánkodni, hogy a cikk írója kifejti szubjektív véleményét.
Ez nem egy vallási kérdés, vagy politikai hírműsor, ahol nem illik kommentálni. Ez pusztán a technológiáról szól, és ide igenis ez a hangnem kell. Ahogy bármilyen más technikai kütyü esetén is.

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#61) waithEard


waithEard
őstag

Na ez durva azért, csak most néztem rá. Ha nem olvastam volna cikket..... jajj de rég röhögtem ekkorát!
Az kemény, hogy 1, azaz EGY pillantással nézheted meg az időt! :C

"AZ IDŐ AZ ÖN KEZÉBEN VAN

MERIDIIST teljesítmény. Egy exkluzív, szabadalmazott kijelző, amely úgy viselkedik, mint egy modern zsebóra és lehetővé teszi, hogy egy pillantással megnézhesse az időt és diszkréten kezelhesse a bejövő hívásokat. GMT FUNKCIÓVAL lett ellátva, melynek köszönhetően egy gombnyomással átállhat az időzónák között. MERIDIIST prezicitás. Kizárólag erre a telefonra készítették a telefont alkotó több mint 430 KÉZZEL ÖSSZESZERELT ALKATRÉSZT és a század másodperces pontosságú konográfot. MERIDIIST erő. Hét napos beszélgetésiidejével, hogy bárhol is jár a világon, a MERIDIIST önnel lehessen."

[ Szerkesztve ]

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#62) raub válasza waithEard (#60) üzenetére


raub
tag

,, Ez a telefon pedig egy Ferrari Wartburg motorral. "

De Ferrariból a legcsúnyábbik - pedig olyan kevés akad - modell... :D

(#63) Mr.Csizmás válasza Jhonny06 (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"a gazdagnak látszani akaró" ;)

ON

a telefon dzsukel nagyon :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#64) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

A cím mindent elmond... :U

Mentalita'

(#65) zord01 válasza dreamdancer (#58) üzenetére


zord01
senior tag

Azt azért tegyük hozzá, hogy a TAG nagyon kétarcú cég. Egyfelől már 200k alatt is kapni TAG órát, ami tényleg szarabb minőségű, mint egy 20k-s Casió. Nem is értem, hogy egy magát luxusnak minőséítő cég ezt hogy engedheti meg.

Másfelől a mocskos drága óráikat is telebaxák mindenféle ETA szerkezettel. Pl 7750, 2836, stb...

Harmadrészt, azért a KF-ben is eléggé ott vannak, mert pl ha csak a MikroTimert, vagy a Pendulum-ot nézzük, akkor HOLLYGODFFFFFFFFFFFFFKKKK. Mert mindkét vekker nagyon kemény.

Szóval igazából nem túl hagyománytisztelők, ami egyfelől jó, mert innovatív, másfelől bele-belecsúsznak valami szörnyen izléstelen vérfertőzésbe. (Mint pl ez a mobil). Akkor már inkább egy Vertu, ezerszer is.... De egy Nokia 3210-zet is előbb csapnék ki az asztalra.

Mondják, a pénzen sok mindent lehet venni, de ízlést nem. Ez tipikus példa rá...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#66) zord01


zord01
senior tag

Bog!

Szerintem kifejezetten jó cikk lett, gyakorlatilag mindenben egyet tudok érteni veled. Külön örülök neki, hogy te írtad ezt a cikket, és átjön a rád jellemző burkolt (vagy nem is annyira :) ) irónia.

Ez a telefon még ingyen sem kéne, pedig én értékelem, és fogyasztom a luxus cikkeket (Igazá nem számtech fronton, mert számomra a luxus kissé szinonimája az időtállóságnak, ami semmilyen számítástechnikai avagy telekommunikációs eszköznek nem igazán erőssége. Ezen a fronton - rohadjak meg - én mindent túlárazottnak tartok).

Szóval tulaja vagyok pár igen nagy értékű svájci órának, és egyéb fronton sem sajnálom a pénzt a minőségre, de ez a teló tényleg nagyon ízlésficamos lett.

Egy a lényeg, jó cikk lett, én veled értek egyet, gyakorlatilag az utolsó szóig.

Grat az íráshoz!

:R :R

[ Szerkesztve ]

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#67) Jhonny06 válasza Mr.Csizmás (#63) üzenetére


Jhonny06
veterán

Most nem az utca emberéről beszélek, hanem amit lát az ember neten képeket (tényleg) gazdag emberekről, kb. mindnek iPhone van a kezében.

(#68) Ren Hoek válasza Swindx (#45) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Általad idézett ismerősöd, tökéletes példája annak, amikor a pénz és az anyagi javak szépen lassan elpusztítják az illető elméjét és normális, józan értékítéletét. Ezt az életmódot csak az igazán primitív emberek irigylik, és álmodják.

Ismerek én is jómódú embereket, és igen, lehet máshogy is. Felettébb jó meglátása volt itt egy hozzászólónak: vannak hülye gazdagok, és nem hülye gazdagok. Az ilyen telefon a hülye gazdagoknak készült, akinek teljesen elvette a józan ítélőképességét a pénz. Nem látok különbséget e réteg, és az újgazdag fuxos, mercis cigány, vagy dúsgazdag, ribancokat tartó amerikai néger rapper között...

Ismétlem, szerencsére vannak kivételek, és olyan gazdagok, akik normális életmódot követnek (normális, "funkcionális" luxussal... nem verik el a pénzt külsőségekre minden áron, csak mert van. Inkább alapítványokat pénzelnek, művészetet szponzorálnak, netán emberiség számára hasznos kutatásokat, fejlesztéseket támogatnak abból a pénzből, amit pl ilyen telefonra költenének értelmetlenül.

Na ez különbözteti meg a hülye gazdagot a nem hülye gazdagtól...

Szerk: ...és igen, ettől még lehet luxustelefont vennie egy nemhülye gazdag embernek. Ha funkcionálisan olyan is, mint egy luxus karóra mechanikája, vagy egy Porsche motorja...

[ Szerkesztve ]

(#69) Jhonny06 válasza Swindx (#45) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát akkor az ismerősödnek kurvára nincs ízlése, ugyanis mind a Tag, mind a Vertu brutális szar. Funkcionálisan is, anyaghasználatot illetően is, szoftveresen is, kinézetre is, mindenhogy.

Én pl. ezért írtam, hogy a pénzes embereknél gyakran látni iPhone-t, mert az minőséget sugároz. De ezek nem.

(#70) matyiGo


matyiGo
aktív tag

számomra teljesen hiteltelenné tesz a TAG Heuer ezzel a modellel önmagát.
akármilyen gazdag ember is legyen belőlem a jövőben a TAG Heuer ezzel a próbálkozásával olyan mélyre ásta magát hogy a kezemre nem veszem egyetlen órájukat sem.
szerintem nem komolyan vehető egy olyan ember akinél ilyen telefon van. rögtön azaz érzésem vele kapcsolatban hogy ezt az idiótát átverték.

a luxustelefon számomra így néz ki: csúcs okosmobil, méregdrága védőtokban.

(#71) blueMerle


blueMerle
veterán

Érdekes módon ezeket a Tag Heuer telefonokat mégcsak nem is koppintják kínai barátaink. Talán, nem véletenül. :D

(#72) peter9228 válasza blueMerle (#71) üzenetére


peter9228
aktív tag

Nem, a Tag Heuer koppintja a kínai mobilokat :DDD ;]

(#73) viraga


viraga
tag

Az MTK platformot talán magyarázza, hogy ezek a cégek nincsenek benne a mobilos világban, évi pár 100 eladott mobilra nem fognak / tudnak saját szoftvert fejleszteni. Apple és Samsung gyilkolja egymást a szabadalmak miatt, pedig más a platform... egy "gyakorlatlan" Tag Heuert vagy hasonló gyártót vszínű szétcincálnának, ha önkényesen vki rendszerét kezdené használni, márpedig ezeknek a márkáknak az hiányzik legkevésbé, hogy a nevük hasonló vonatkozásban jelenjen meg a cikkekben. Mi marad? MTK, olyan platform ami vszínű senkinek nem fáj, megvásárolható, cserébe ....., vagy együttműködés egy másik gyártóval (pl Nokia vagy LG), viszont ekkor a gyártó is meg akar jelenni saját nevével, ami rontja a presztízst. Eldzsí? Az nem porszívót gyárt? Szóval nem könnyű szegény gyártóknak. :DDD Azt viszont nem értem, android alapon miért nem bír már valaki összerakni egy kiválóan megépített, minimalista formatervű rozsdamentes acél vagy titán mobilt. Óragyártók. Pont ehhez értenek, nem? Precíz megmunkálás, jó anyagok. Nem kell semmi hókuszpókusz, gőzölögtetett bevonat meg ocsmány bőrök, csak egy luxus fémház, bele egy 1 éves csúcs hardver (így talán nem fog rinyálni a htc vagy samsung), android, launcher, és kész. Túl nehéz lenne, vagy mi? Ott van a szolga, majd cipeli ő, nem? Mint a Gálvölgyi gyúrunk, vazze számokban, mikor fel is veszi a mobilt az ember, és odatartja a főnöknek. :D

(#74) Jhonny06 válasza blueMerle (#71) üzenetére


Jhonny06
veterán

Még véletlenül jobbat csinálnának.

(#75) erkxt


erkxt
tag

Én pont azért szeretem olvasni ezt az oldalt mert meg mondja a cikk/teszt írója haver EZT NEHOGY Megvedd!! :))szerintem pont az átlag olvasó szemével nézik a telefonokat vagy egyéb más eszközöket amit ép tesztelnek és szerintem nem csak a saját nevemben beszélek ,de így jó. thx

(#76) Mr.Csizmás válasza Jhonny06 (#67) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy vertu, vagy stb. de nagyrészt icucc, vagy high-end egyéb.

(de azért vicces, hogy a céghez tárgyalni érkező vállalkozók a kb. olyan értékű kocsival érkeznek, mint a telefonjuk, 15-20 éves lerohadt bálnamerci, de amíg ittvan, szorongatja a kezében az i4-et :DDD)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#77) hallador válasza Swindx (#28) üzenetére


hallador
addikt

Te konkrétan, most arra gondolsz, hogy vannak akik valamilyen úton jó módúak lettek pont annak a rendszernek köszönhetően amit emlegetsz, majd pont annyira primitívek, mint nagy átlagban ezek az emberek (Pl az olvasás gondod okoz nekik, ha 2 dolognál többre kell gondolniuk, de főleg ha egy komplex feladat van, akkor el sem tudják kezdeni) jellemzően mások bőrén ügyeskedéssel tettek szert a jómódra, valamint ezek a készülékek pontosan csak a Magyarországra jellemző képmutatás, többet mutatni, mint ami van, de legfőképpen az határoz meg mid van kategóriájú emberekre gondolsz?

Abban igazad van, hogy ott lesz vevőköre ezeknek a készülékeknek igazából egy intelligensebb országban (Japán) ezek a készülékek be sem jutnak, nem hogy még menő is lenne.

A célközönség ezek szerint a 40 - 60 éves korosztály, akinek egy dolog számít: menőnek lenni, a hasonszőrű haverok előtt.

Ezt mind csak azért írtam le, mert aki egy picit is odafigyel, az nem ezt a sz@rt veszi meg, hanem bármit, ami valóban komoly eszköz.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#78) spuros


spuros
őstag

Nem szép, de legalább jó csúnya.. :U

(#79) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem tudom de az árának sokkal jobban örülnék.Biztos megvan a maga piaca is de... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#80) Psytech


Psytech
senior tag

A telefonról nem írnék sokat, pont olyan amilyennek többen is leírták előttem.
A cikk írásához és írójához:

Én is rég óta olvasok minden tesztet - köztük luxusmobilokat is elolvasom - és talán ez az első amiben az író a végén kerek perec leirja, hogy b+ ez sz@r,ha sok pénzed is van, ilyet ne vegyél. Minden egyéb luxusmobil cikkben csak körül van ugrálva a téma, hiába hasonló kategóriájú a termék.
Ennek a lapnak az az értelme, hogy az olvasóit rávezesse a tudatos vásárlásra mindenféle műszaki, szórakoztató elektronikai cikket illetően. Erre pedig a luxus szférában is szükség van, mert ott is van haszontalan porfogó százezrekért, meg ugyan ennyiért van olyan ami tudja is szolgálni a tulaját. A funkcionalitás ott sem mindegy, csaj más termékek között nézelődnek.

Ui: nem összekeverendő az órák kategóriával, mert ég és föld a kettő csoport maximálisan kihasználható funkcionalitása amihez plusz lehet luxus anyagot, precizitást beletenni, amitől valami az ami.

(#81) Ygg


Ygg
senior tag

Még jó, hogy lehet kapni.

(#82) fri


fri
tag

Csak hogy lássátok mennyibe kerül használtan:
http://www.ebay.de/itm/Fully-Complete-MINT-Tag-Heuer-Meridiist-Mobile-Phone-Box-Papers-RRP-5000-VRARE-/281007191231?pt=UK_Mobile_Phones&hash=item416d5574bf

Közel 4kiló ! Egy telefonért...hát...lehet én vagyok csóró de hogy ennek értelme nincsen, az is biztos...

(#83) HThomas válasza waithEard (#60) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog

"A probléma a telefon képességeivel van. Ha egy luxusautó olyan tulajdonságokkal rendelkezne motorikusan mint egy Wartburg, mindenki azon röhögne. Ez a telefon pedig egy Ferrari Wartburg motorral."

Jó hasonlat, én is így érzem, azzal kiegészítve, hogy a telefon kívülről is inkább a Wartburg felé közelít :)

[ Szerkesztve ]

(#84) sien válasza HThomas (#83) üzenetére


sien
aktív tag

wartburg platinából, krokodilbőr ülésekkel.

(#85) bigga válasza fri (#82) üzenetére


bigga
aktív tag

Amikor egy Iphone5 350e függetlenül, akkor szerintem ne lepődj meg semmin...

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#86) sien válasza bigga (#85) üzenetére


sien
aktív tag

van drágább 269 890 Ft nál? ez a 64 gigás bruttó ára.

(#87) persil válasza sien (#86) üzenetére


persil
nagyúr

Applehater-ek mindig a zug gsm árakkal jönnek, ott meg tényleg elképzelhető akár 350 is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#88) #72042496 válasza sien (#86) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én is sokalltam, de az Árgép ezt dobta ki. Hol kerül bruttó 270-be?

(#89) Иван


Иван
őstag

De ennek mi értelme volt a vállalat szempontjából? VAn egy bejáratott luxus brandjük, és ilyen foschokkal lejártani...

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#90) sien válasza #72042496 (#88) üzenetére


sien
aktív tag

az apple hivatalos áruházában, bruttó független. lehet hogy ők nem küldenek ajánlatot az árgép be valamiért.

(#91) persil válasza sien (#90) üzenetére


persil
nagyúr

Épp ezért nem értettem soha, hogy itt példálóznak a 300 ezres árakkal. Ki az a barom, aki megveszi 300+ ezerért valami ócska kis zug gsm-ből, amikor hivatalosan az apple-től olcsóbb...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#92) sien válasza persil (#91) üzenetére


sien
aktív tag

a két hét várakozási idő is lehet baj, vagy az ingyen házhoz szállítás zavar valakit, sok indok lehet.

(#93) persil válasza sien (#92) üzenetére


persil
nagyúr

Nem egy töklámpásról van azért szó, hanem egy 250+ ezer forintos műszaki cikkről. Aki annyira türelmetlen, hogy két hét várakozás miatt nem a hivatalos, megbízható gyártótól vesz olcsóbban, hanem képes nagyon komoly tízezreket fizetni felárként egy abszolút megbízhatatlan, helyi gsm boltnak az meg is érdemli.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ez a készülék jobban hasonlít egy borotvára:D mint telefonra...

(#95) #72042496 válasza sien (#90) üzenetére


#72042496
törölt tag

Kösz az infót.

(#96) zord01


zord01
senior tag

Nem tom ki hogy van vele, de ebben a cuccban nem a 10 rugós (jó 2008-ban lehet még 20k-ba is belekerült egy ilyen tudású mobil) hardver a legmegbocsájthatatlanabb, hanem az MTK platform.

Mert azért az egy "kicsit" undorító, hogy 1 millát kérnek valamiért, amiben a világ legundorítóbb, leggagyibb, legolcsóbb, legfoxabb OS-e pörög.
Azt én megértem, hogy pár száz telefon legyártása miatt nem akarnak saját OS-t írni, de akkor kérjék meg a Nokiát, vagy valamelyik gyártót, hogy toljanak már alájuk valamit.

Sőt már az is elegánsabb lenne, ha a kis szériás luxustelókat gyártó cégek közös összefogással készítenének egy saját OS-t, valami nagyon pompázatos project néven, és az az OS nem kerülne bele olyan telefonba, amit nem kerül legalább egy millába. És akkor már maga az OS is exkluzív, nem pedig egy retek kínai 2 dolláros fox.

Brrr... a hideg ráz ettől a telótól.
(Kb ez pont olyan amúgy, mintha a TAG a Carrera-ba belebaxna egy 1 dolláros kínai Q&Q kvarcszerkezetet és úgy próbálná meg 1 milláért eladni...)

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#97) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Nem azért, de szerintem ez nem eredeti. Szerintem ez az eredeti kínai hamisítványa. Nagyon sokat lehet belőle találni. Meg kell csak nézni az eredetiről készült képeket a tagheuer honlapján, meg ezeket a képeket. Ordít a különbség...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#98) Bog válasza WinstonWolf (#97) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Eredeti, benne volt a dobozban a hivatalos garanciakártya, makulátlanul kitöltve.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#99) zord01 válasza Bog (#98) üzenetére


zord01
senior tag

Ma már azt is tudnak hamisítani a kínaiat, hologramos certificat-tal, igény esetén számlával. :)

WinstonWolf: Marketing...

***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

(#100) waithEard válasza Bog (#98) üzenetére


waithEard
őstag

Pedig ez lett volna az utolsó mentsvár.... :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.