Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#143) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Volt netbookom, most van subnotim, és a családban van egy 10.1-es Galaxy és iPad 2 is.

Szó nélkül odaadnám a Tab-ért a subnotit. Miért? Mert egyik sem "fő gép". Tipikusan azoknak való, akik neteznek,néha megnézne egy youtube videót, leveleznek, és nagyon ritkán elszórakoznak egy kis játékkal (feleségem, anyukám). Erre tökéletes a tab, kényelmesebb kezelés, jobban bírja az akku, könnyebb elpakolni, nem kell egész nap a töltőn lógatni.

Bár a netbook több dologra használható, de szerintem fölösleges. A tökéletes páros egy normális noti/asztali PC + egy tab. Egy netbook sosem fogja kiváltani a normális gépet, kb. 10 perc után dührohamot kapok a mini gomboktól. Nem lesz kompromisszumok nélküli teljes gép. Ezért a neve netbook. Netre meg jobb a Tab.

A subnoti már kérdéses. Ott esetleg szóba jöhet, hogy valakinek a csak ez van, bizonyos esetekben még jó is lehet, de szerintem ez sem tökéletes, de ez még elfogadható. Nekem a 12,1-es subnotink is kicsi, és a bill.miatt sokkal kényelmetlenebb használni,mint Tab-okat. A Touchpad szenvedés, az egér meg macera egy ilyen "mobil" gép esetében. Kicsi és kész.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.