Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

buzi jó. szívesen eljátszogatnék egy ilyennel itthon. konyhába ideális lenne :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Lavves


Lavves
tag

3,6 kg?? :Y Ez nem elírás véletlenül?

(#3) alienpapa


alienpapa
senior tag

tuti h elírás. Amúgy pofás kis darab.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

Az hatlap? nem inkabb a teteje a gepnek? Vag fekvo elhelyezes neki az idealis?

orbano: csatlakozom.

(#5) ngabor2


ngabor2
nagyúr

linuxszal? végre megcsinálták az unichrome-hoz a rendes drivert linux alá? mert amivel eddig próbálkoztam, az mind elég... zsenge volt. igaz, az nem tegnap volt, hanem kb. 3-4 hónapja.

(#6) orbano válasza Lavves (#2) üzenetére


orbano
félisten

miért lenne elírás? ez ahogy nézem egy beépíthető kütyü, nem pedig mobil cucc.

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) #56573440


#56573440
törölt tag

gondolom nem otthoni felhasználásra van ez kitalálva, ipari alkalmazása viszont szerintem jó lehet. van rajta minden ami kell, és ahogy nézem masszív is. az ára gondolom ennek megfelelő lesz

(#8) strife válasza Lavves (#2) üzenetére


strife
tag

Nem hiszem h elírás lenne, elég masszívnak néz ki a cucc. El tudnék fogadni egy ilyet, bár nem hiszem hogy olcsó lesz, de majd meglátjuk. Minden esetre tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#9) xedos


xedos
addikt

Szerintem a cikk címe alapján mindenki Tablet-pc-re asszociál -ezért reklamálunk a súly miatt. Pedig csak egy érintőképernyős ipari PC.

(#10) orbano válasza xedos (#9) üzenetére


orbano
félisten

persze mert a cikkíró nincs tisztában vele hogy ez nem tábla-pc csak azért, mert lapos és nincs rajta billetnyűzet :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) #06658560 válasza orbano (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ezeket az angolszasz kulturkorben nem egysegesen tabletnek nevezik?

(#12) orbano válasza #06658560 (#11) üzenetére


orbano
félisten

én még soha nem hallottam nem hordozható, érintőkijelzős számítógépre azt a nevet, hogy tablet-pc.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) Devid_81 válasza Lavves (#2) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Gondolom van benne anyag rendesen :B

...

(#14) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

via proci :O
Ebbe kelletvolna az atom vagy ha izmosabb cucc kell 2 magos atom de ne via c7-es proci!

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15) siva


siva
aktív tag

Én kocsiba keresgéltem a múlt héten érintős PC-t (Tablet-PC) navival, dehát hamar lebeszélődtem látva az árakat (jobb 300e). Marad a sima PDA.

(#16) tomio


tomio
tag

A 3,6kg-ra reagálva a cikkben is szerepel hogy „A hátlapon ... tápellátó csatlakozó ill. „További kiegészítőként egy rögzítőkeret is rendelhető hozzá, melynek segítségével falra szerelhető, de asztali állvánnyal is használhatjuk.”

ngabor2:
Van picit több mint egy hónapos openchrome cucc [nekem még nem volt semmi VIA-m, nem próbáltam] :U

Linux, BSD, ReactOS, MenuetOS, Haiku-OS, Syllable... Van még több is! distrowatch.com/

(#17) Szanya válasza Robi BALBOA (#14) üzenetére


Szanya
tag

A VIA készítette ezt a cuccot. Gondolod, hogy más gyártótól vásárolna bele procit?

''Szanya csak egy van.''

(#18) Robi BALBOA válasza Szanya (#17) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Akkor ne csináljon a VIA tábla pc-t! (meg ha lehet laptopot se! :DDD )

Inkább maradjon a chipset gyártásnál,ez a via cpu ez kontár munka,annyi szufla sincsen bennük mint egy kiégett atomban!
Ne értsetek fére örülnék ha volami komolyabb procit felmutatna és azzal is nagyobb lenne a konkurencia a piacon,de ezek a mostani VIA procik :(

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.