Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) nullpoint válasza t72killer (#40) üzenetére


nullpoint
senior tag

Köszi. elkönyvjelzőztem.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#42) Graphics válasza t72killer (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi alapján jelented ki ezeket ennyire biztosan?

Mármint puszta spekuláció?

-

(#43) t72killer válasza Graphics (#42) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mutass egy területet, ahol rendelkezésre áll olyan kapacitás, mint Kínában ÉS annyira koncentráltan jelenik meg a vírus? Csóri olaszok ha lezárják Lombardiát és Veneto-t, kb ki is tehetik az államcsőd táblát. Németo talán még kiheverne egy-egy regionális nagyváros lekapcsolását, de nem vagyok biztos benne, hogy képesek lennének napok alatt felrántani féltucat új kórházat.

Ha a kérdésed a második bekezdésre irányul: a Vuhan-on kívüli (=VIP egészségügy) halott/lezárt eset aránnyal (kb 1,5%) kalkuláltam, a mezei influenzánál szokásos 500M-1milliárd fertőzéses esetre.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#44) Hieronymus válasza t72killer (#43) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Németo talán még kiheverne egy-egy regionális nagyváros lekapcsolását, de nem vagyok biztos benne, hogy képesek lennének napok alatt felrántani féltucat új kórházat."

Ha a nagyváros, tartományi főváros, Stuttgart, München, akkor fele - fele a válasz.
A kórházi kapacitás megduplázása nem gond. A menekültek problémája megtanította, hogyan lehet kezelni a helyzetet. A személyzet hozzá nehézségbe ütközne. A lélegeztető készülékeket sem tudnák a semmiből egyetlen nap alatt leakasztani. Viszont gazdasági K.O: lenne a fél Európának.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#45) samujózsi válasza t72killer (#8) üzenetére


samujózsi
tag

Kellett az újabb pánikolós, konteós téma.
Felső légúti betegséget n+1 vírus és baktérium okozhat.
Ha influenzád van, az végtag fájdalommal, magas lázzal is jár. A többi az egyéb eredetű.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#46) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy néz ki a spanyolok lesznek a következő "Olaszország":(

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#47) icemad válasza t72killer (#46) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mégis miért?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#48) t72killer válasza icemad (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Növekedési ütem. Halottak száma is kezd elszállni.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#49) Thome válasza t72killer (#48) üzenetére


Thome
addikt

Felmerül bennem a kétség ilyenkor, hogy vagy kína hazudik a számokról vagy az olasz (és spanyol) brigád áll csupa dilettánsból? Vagy mindkettő. :U

(#50) t72killer válasza Thome (#49) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az esetszám erősen függ a tesztelés alaposságától, csak a halálos áldozatok és az intenzívre szoruló esetek számát lehet 1:1-ben összehasonlítani országok között.

Az olasz brigád dilettantizmusa a karanténnel való késlekedésben nyilatkozik meg: ennek köszönhetően feltehetően a valóságban többmillió tünetmentes és lábon kihordható (=nem hajlandók az olaszok tesztelni) eset lehet az országban, amiből bizony bőven sok áldozat jöhet.

Az olasz halandóság másik fő oka, hogy kifutottak a humán és anyagi tartalékokból, döntenek ki kaphat lélegeztetőgépet és kit hagynak sorsára. Mivel hagyták gyorsan felfutni a járványt, egyszerre kapták nyakukba a dömpinget.

A kínai számokat lehet csavargatták, nekem reálisnak tűnik: bár még Vuhan-ban sem tesztelték le mind a 10millió lakost, szval a valós fertőzöttszám náluk is random x-szer több. A halottak számával nem hiszem, hogy trükköztek, az valszleg kitudódott volna már.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#51) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az olasz egészségügy lassacskán kapitulál, 368 haláleset 24 óra leforgása alatt :(. Spanyolország is rekordot döntött.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.