Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) #90088192 válasza Tikakukac (#80) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ezt nem értik meg az emberek, egyszerűen az olyan emberek akik elhagytak az országot pont a tehetetlenség miatt tették.
Egyszerűen a kis falvakban az erősebb kutya tarhál, olyan jeligével, hogy majd megadja. Ha nem adsz elvernek, ha adsz sosem latod többe amit adtál. A iskolákban a szülök mennek és verik a tanárokat, de minimum fenyegetik, az értelmesebb kölyköket meg kiközösítik, ha szerencséjük van, ha nincs akkor elverik azokat is, a többször bukott izompacsirták, akiknek a szülőkkel együtt sem több az IQ-juk mint 1 számjegy.
Ez a magyar valóság, ezt nem latjak sokan. Nekem ne mondja senki ezzel, hogy elszigetelt, Somogy Tolna, Baranya, Zala megyéket jártam napi szinten 2 évig, amit láttam nem kívánom senkinek. Ahol laktam, a környező falvakban pontosan ugyan ez amit a boromon tapasztaltam meg. Lauda mondhat barmit, nem általánosítás, ezek az emberek viszik az országot abba az irányba ahova tart, vagyis aki becsületes, az retteg minden percben mert az állam egy tollvonással jelzálogot jegyezhet be a tulajdonara, az utcán bárki tarhálhat és ha nem tetszik akkor meg egy pici lyukat is kapsz a testedre, a bandázó csoportok meg azt csinálnak amit akarnak.
Es akkor a következő rétegekről nem beszeltem, hiszen ahol mar pénz is van ott ugye nincs semminek következménye. Kedves Lauda, Én most hazudok?

Na ezert élek ott ahol, igaz nekem elloptak a szerszámaimat az autóból, de szar volt a riasztom távirányítója és kinyílt annak ellenére hogy nem akartam, így állt nyitva egész éjszaka, az egyik legrosszabb környéken.
Mindenhol történnek rossz dolgok, csak az nem mindegy, hogy itt nem felek semmitől, hiszen nincs okom rá, el sem tudod képzelni milyen egy vállakózást úgy vinni, hogy NINCS minimum kötelező költség havi/évi szinten az állam fele, csak adó abból ami bejött. Ha 0 az éves bevételem akkor 0 a kötelezettségem is. 1 Pelda a millióból MIERT NEM MO.-on élek.

Mo.-n nekem dugókulcs készletet nyúltak le, úgy hogy azzal segítettem pont azoknak akik lenyúlták, hülye gépkezelő addig áskálódott míg nem kellet oda mennem, de az ok nevetséges, hiszen nem volt kiesett idejük, mert mindent megcsináltam szinte azonnal, így viszont a gépkezelő nem tudott lébecolni. Persze pár hónapra rá kirúgták mert a többiek szerettek a gyors kiszolgálást, így feldobták, hogy lopja a gazolajat :C

Folytassam? MO. Ti így szeretitek.... :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.