Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dragos


dragos
csendes tag

teccik, hogy mindegyikhez odaírtad, hogy kitalált szereplő :)

jó lista, teccik

üdv: dragos

(#2) nrgia válasza dragos (#1) üzenetére


nrgia
őstag

Háhh ez nekem is feltünt!
Amúgy korrekt a felhozatal. :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) Superman


Superman
nagyúr

Már elnézést: Superman kép-illusztrációnak Brandon Routh-ot betenni? Elég harmatos volt a 2006-os Brian Synger produkció, még Kevin Spacey sem tudta megmenteni.

Ha már feltétlenül "arcának" kellett lennie a képen, akkor Christopher Reeve jóval autentikusabb választás lett volna, mint a szappanopera-színész Routh.

[ Szerkesztve ]

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Korrekt kis lista:)

Bár azért Zupamennek egy kicsit előkelőbb helyet adtam volna:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) bishoplogan válasza Superman (#3) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Igen, ezen én is sokat gondolkoztam, hogy kitegyem e Christopher-t, Isten nyugosztalja.

[ Szerkesztve ]

(#6) mephi666


mephi666
nagyúr

a lista tetszik... nagyjából egyetértek én is vele... hősök közül nekem tetszett a punisher stílusa is... (ez szerintem a bosszúdrámák iránti érzelmeim miatt van :D ) vasember nekem nem volt olyan nagy kedvenc... rozsomák no1 nálam is... batman is a lista élén van meg superman is... spidermant régen jobban kedveltem, újabban már nem annyira... de mondjuk ha képregényhősöknél maradunk, nekem elektra is szimpi volt... meg ugyanonnan az a másik csaj... "pestis" talán?? :) daredevilt viszont nem komáltam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) #06658560


#06658560
törölt tag

Azért a Farkas nevet még véletlenül sem emlegettem volna Rozsomák kapcsán, ha utána a képaláírással már úgy nevezed. Talán a filmektől kissé jobban is el lehetett volna szakadni, mert elég széles a spektrum a képregényeken belül, általában a hősök jelleme is jelentősen eltér a filmben bemutatott ötkéletesen jóktól.

(#8) bishoplogan válasza #06658560 (#7) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Ok, átjavítottam Loganre meg Wolverin-ra a beveztőt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Wolverine


Wolverine
félisten

Nemcsak Steve Rogers (Amerika Kapitány) halott a listáról, hanem Bruce Wayne (Batman) is, és Clark Kent (Superman) is elhalálozott már egyszer 17 évvel ezelőtt; a Marvel hőseinél meg szinte mindennapos, hogy meghalnak :DDD (Pókember, Vihar, Küklopsz és Vasember is elhunyt már nem egyszer)

Egyébként a lista egyoldalú, mert csak a két nagy szereplői vannak rajta, és közülük is csak az ismertek; pár példa, akik még simán jöhettek volna szvsz: Spawn, Kolosszus, Gambit, Zöld Lámpás (Green Lantern), Rorschach, The Preacher, John Constantine... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.