Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ncc1701


ncc1701
veterán

Az a szép, h nem tudod bizonyítani az igazad. Nettó lehúzás az egész.

(#2) sziku69 válasza ncc1701 (#1) üzenetére


sziku69
senior tag

Úgy is lehet fogalmazni, hogy törvényes pénzbehajtás olyan miatt amit a pénzbeható hibája.

(#3) DonElvis válasza ncc1701 (#1) üzenetére


DonElvis
tag

Úgyám.

Azt ne mondja nekem senki, hogy a trafipaxot kezelő rendőrök nem tudják hullapontosan, hogy hogyan lehet jó nagy büntetéseket kreálni. Azt is el tudom képzelni, hogya a büntetéskreálás témájából jobban kiokosították őket, mint a trafipax kezeléséből.

A legszomorúbb az egészben, hogy a polgár jogtalan megbüntetésében együtműködik a kép készítője és a kiértékelője is. Sőt még az is aki a fellebbezéseket elbírálja. Az egész brigádnak hosszú boldog és sikerekben gazdag életet kívánok. Remélem reggelente büszkén néznek tükörbe.

Oszt csodálkozik a rendőrség, hogy olyan a megítélése amilyen.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#4) Lauda


Lauda
félisten

Olvastam a cikket a tc-on. Azt biztosan tudjuk, hogy nem ment az emberunk gyorsan?

(#5) mickemoto


mickemoto
őstag

DonElvis Úgy ám, szervezetten megy itt a bűnözés. :C

Nem keresem meg, de volt már korábban bejegyzés itt az új sebességmérőkről.Hogy ott mennyien istenítették ezeket hogy majd csökken a balesetek száma meg javul a közlekedés biztonsága meg így meg úgy.Sok naiv marha. :O Persze aki reálisan gondolkozik az már tudta előre hogy csak az állami lopást egyszerűsítik és teszik hatékonyabbá ezzel is.Mintha itt valami is az egyszerű átlagember érdekét szolgálná.

[ Szerkesztve ]

(#6) Lauda válasza mickemoto (#5) üzenetére


Lauda
félisten

Az a problema itt inkabb, hogy irnak egy hatasvadasz cikket es azt a legtobb ember feltetel nelkul el is hiszi.

(#7) sziku69 válasza Lauda (#6) üzenetére


sziku69
senior tag

Ez majd akkor derül ki, ha nem találkozunk ilyennel a saját bőrünkön érezve, vagy nem hallunk majd hasonló eseteket.

A legtöbb cikk ilyen már. Nyilván ezért is olvassák el többen. Viszont ha a valóságról van szó, akkor úgy gondolom, ebben az esetben hasznos.

Lauda, azt nem tudjuk, hogy gyorsan ment-e vagy lassan, viszont a felvételből kiderül, hogy nem az autó sebességét mérték, hiszen a lézersugár nem az autó felületéről verődött vissza.

[ Szerkesztve ]

(#8) Воланд válasza Lauda (#4) üzenetére


Воланд
titán

"Pedig leveléből kiderül, az úton előtte száz méterrel keresztben állt egy rendőrautó, mert a másnapi piacra készültek a városban. Lehet, hogy még ötvennél is lassabban hajtott. Most már nem derül ki. Fizetni fog, nem akar több izgalmat."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Lauda válasza Воланд (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Irja, aki el akarja kerulni a buntetest. Megfigyelesem szerint az allampolgarok ketfele modban uzemelnek.

1. jogom van hulyenek lenni, ez az alap eset

2. mindenhez ertek, ez akkor lep eletbe, mikor valamit el kell kerulni, ki kell magyarazni

[ Szerkesztve ]

(#10) creation


creation
senior tag

Trafi Beállítás Menete rendőröknek...

A megcélzott sávba beállunk a saját rendőrautónkkal és addig állítjuk a kamerát, amíg a megfelelő helyen nem mutatja a rendszámot és a járművet, majd visszatérve a kamerához elindítjuk azt. Ja nem... A szembejövő összes autóson egyenként teszteljük a kamera több irányú gyorsulását, ezzel minél több képet készítve a rendszernek... ;]

Még jó hogy motorom van. Elölről fotózhatnak ahogy akarnak, hátulról meg igyekszem addigra lefékezni... (Bár nem szoktam száguldozni, de ha kamera fog hátulról, akkor 40km/h) ;]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#11) Воланд válasza Lauda (#9) üzenetére


Воланд
titán

mennyire eletszeru, hogy hazudok egy rendorautorol, ami ott sem volt es ezt kb ot perc kideriteni?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) sziku69 válasza Lauda (#9) üzenetére


sziku69
senior tag

A törvény/jogszabály nem ismerete, nem mentesít a büntetés alól. Tehát fellebbezhetünk, de elutasítják.

Lauda, nekem azért ez a tili-toli sokat elmond. Senki sem akar nyilatkozni.

"Az utóbbi hónapokban kétszer is megkerestem a gyártót, de sem a rendőrségi bemutató idején, sem most, a cikk írása kapcsán nem kívántak nyilatkozni. A cég munkatársa levélben azt írta, ezt tiltja az ORFK-val kötött szerződésük."

"Szerettem volna feltenni néhány kérdést Jámbor István alezredesnek, a Közlekedésrendészet vezetőjének, de ő nem nyilatkozhat az ORFK Kommunikációs Szolgálatának engedélye nélkül. A Kommunikációs Szolgálat viszont nem saját hatáskörben dönti el, ki, milyen ügyben nyilatkozhat. Az interjúkérésre a cikk befejezéséig nem érkezett válasz, de kértek néhány kérdést. Ezeket elküldtem, most várok."

(#13) Lauda válasza Воланд (#11) üzenetére


Lauda
félisten

woland_y2k, sziku69

Az ugyben egyebkent nincs is jelentosege a rendor autonak. Mirol kellene nyilatkozni barkinek is? Egy hiteles traffipax merese all szemben azzal, hogy valaki ketelkedik a gyorshajtasban.

Az egeszrol amugy az a velemenyem, hogy a meres alapjan nem lehet megbuntetni senkit, hiszen ehhez tobb felvetelen kellene latszodnia a jarmunek tavolsag adattal. A lezeres mero azon az elven mukodik, hogy tobb merest vegez, a visszaverodo sugarakbol megallapitja a tavolsagot. Az egymas utani meresekbol kovetkezo tavolsag kulonbsegbol es az eltelt idobol szamolja ki a sebesseget.

(#14) sziku69 válasza Lauda (#13) üzenetére


sziku69
senior tag

Vagyis ez a mérés nem hiteles. Ha lehet hinni a cikkben állítottaknak, akkor mégsem jogos a büntetés.
Valljuk be, a 90000 Ft nem kis pénz.

(#15) BITBOYS válasza sziku69 (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

90k-s büntetés? Nyugati országokban ennyi, ahol az átlagfizetése az embereknek akár több tízszerese a miénknek. Egyik ismerősöm egyszer visszakérdezett a rendőrnek, hogy mennyi a fizetése? Majd utána hozzátette..hogy mer ekkora összeget egyáltalán kiejteni a száján.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) ncc1701 válasza mickemoto (#5) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem lenne rosz ötlet pedig, én plö minden komolyabb kereszteződésbe telepítenék trafikat. Mérje csak a követési távolságot, nézze, h sávváltáskor indexel-e a delikvens, telefonál-é, ittas-e, bekötötte-e magát, és természetesen a sebességet. Ha nincs mozgatva, akkor a trafi elvileg pontos lenne. itt is abból van a gond, h mozgatják. Pályákra pedig azt csinálnám, h felhajtónál-lehajtó közötti időből lehet átlagot számolni.

(#17) Lauda válasza sziku69 (#14) üzenetére


Lauda
félisten

Nem ismerem ezeket a muszereket, abban sem vagyok biztos amit az elobb irtam, hiszen a foto amin latszik minden adat, az lehet akar egy sorozat meres eredmenye, amibol mar meg lett allapitva a sebesseg. Masodpercenket ha jol tudom 200 alkalommal kepes merni a tavolsagot es annak valtozasat, legalabbis a regi lezeres trafik igy mukodtek.

Itt is latni merest, ahol nem az auton van a karika, akkor az aszfalt ment 151-el?

Itt pedig szinten elhalado auto latszik a foton.

[ Szerkesztve ]

(#18) DonElvis válasza ncc1701 (#16) üzenetére


DonElvis
tag

"Mérje csak a követési távolságot, nézze, h sávváltáskor indexel-e a delikvens, telefonál-é, ittas-e, bekötötte-e magát, és természetesen a sebességet"

Tökéletesen egyetértek. Ugyanakkor vizsgálja a rendszám alapján, hogy a járművet kőrözik-e, forgalmi érvényes-e. Ma már ez nem lenne túl nagy feladat.

"Ha nincs mozgatva, akkor a trafi elvileg pontos lenne. itt is abból van a gond, h mozgatják"

Igen, pontosan azon háborgunk páran, hogy a kamera mozgatásával kreálnak kamu képeket, ami alapján bírságolnak minden lekiismeret furdalás nélkűl.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#19) Lauda válasza DonElvis (#18) üzenetére


Lauda
félisten

a kamera mozgatásával kreálnak kamu képeket,

Legalabbis a tc ujsagiroja szerint, amin a szakma valoszinuleg jo nagyokat rohog. Mivel a traffipax mozgasbol tud szamolni sebesseget, egy allo targynak hogy allapithatna meg a sebesseget?

(#20) Воланд válasza Lauda (#19) üzenetére


Воланд
titán

"Miközben visszafordítják, az üres út sebességét is megméri a szupertraffipax, mert az aszfaltról úgy verődik vissza a lézernyaláb, mintha távolodó autó volna. A kép jobb alsó sarkán először a rosszabbul olvasható -22 km/h, majd -66 km/h jelenik meg."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) DonElvis válasza Lauda (#19) üzenetére


DonElvis
tag

Woland írásában ott a válasz.

Bocsáss meg, hogy így belekérdezek, de te rendőr vagy?

Szerk: Azért kérdezem, mert te most frankón nem érted, hogy mi az irtózat probláma a topicban leírt jelenséggel, vagy egészen egyszerűen nem akarod érteni.

[ Szerkesztve ]

Ami nem számít, az nem érdekel

(#22) Stanlee


Stanlee
őstag

Az ADAC is foglalkozott azzal, hogy a meresek legalabb 40%-a nem a megfelelo erteket mutatja, pedig a nemetek nem egyetlen ceg termeket hasznaljak. Olyan pitianer dolgoktol is mar rossz lesz a meres, ha nem megfelelo szogben van a gep a merendo utszakaszhoz kepest elhelyezve, egy-ket auto bejon a kepbe, savvaltas tortenik, stb. A hibas meresekre kulon szakertok vannak mar, ez egy jo business, mert ha bebizonyitjak, hogy szar volta meres, akkor a nemet allam minden koltseget all. A legtobb esetben nem verik az asztalt az emberek, mert 20-30 euros tetelekrol van szo, a TC-s cikkben levo oreglanynak Nemetorszagban csak 280 eurot kellene fizetnie, szoval ott meg mindig olcsobb a gyorshajtas, mint Mo-n.

Meg valami: korabbi munkahelyemen nagyon sok tavolsagmeresre hasznalt szenzort kellett beallitanom, kulonbozo elven mukodtek ezek a berendezesek. Mindegyik tudott merni abban a tartomanyban is, amiben a nyalab szorodott hullamaibol jott vissza valami, de a meres pontossaga nagyon rossz lett. Tehat ha a Traffipax-on megvan hatarozva, hogy a kep kozepen kell legyen a mert auto, akkor ha felette-alatta-mellette van, akkor is mer valamit, de mar nem azt, amire be van hitelesitve.

[ Szerkesztve ]

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#23) Lauda válasza Воланд (#20) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, latszik is a videon, amirol ir. Fura az egesz. A kepek is amik keszultek miert ugy vannak, hogy amin bemertek az autot az a 80-as es a tobbi pedig a magasabb sorszamu? Visszafele szamoz a rendszer? Fura lenne. Mert a cikkben azt irja, hogy mozditottak rajt, mert az elozoeken nem sikerult a meres, ha igy lenne, akkor epp ez utobbi lenne a magasabb sorszamu kep, legalabbis szerintem.
En a kepek alapjan azt mondom, hogy jobbrol, tehat a traffi mogul erkezett az auto, a 80-as kepen elkeszult a kep a tullepesrol, a tobbin pedig szepen halad tovabb az auto, ezert arrafele no a sorszam. Nem mozditott itt senki rajt en szerintem, csupan frocsoges az egesz cikk.

[ Szerkesztve ]

(#24) sziku69 válasza Lauda (#23) üzenetére


sziku69
senior tag

Neked legyen igazad. Én már próbálom magam belőni a megengedett sebességhez. Szerintem sokan járják már ezt az utat. Viszont ha jogtalanul le akarnának húzni egy ekkora összeggel, akkor nem állnék meg addig amig ki nem derül az igazság.

(#25) nemlehet válasza Lauda (#23) üzenetére


nemlehet
őstag

Szerintem ne nyald ennyire bőszen a rendőrség seggét, mert csak 1x kerülsz a f*sz rossz végére te fogsz a leghangosabban rinyálni.

TC-n is volt egy cikk erről, ismerem a tagot akivel megesett a dolog: Kapott egy bírságot jelentős sebességtúllépésről. A bibi csak azzal volt, hogy a kisteherautó konkréten nem tudott olyan gyorsan menni, még kizsírozott szakadékban sem, mint ami a fotón volt. Itt is ment a fellebbezés, hivatalos katalógus, forgalmazó nyilatkozata a maximális elérhető sebességről stb. Nem fogadták el fizessen. Az illető a gyártótól kért állásfoglalást és némi médiavízhang segítségével sikerült csak a rendőrséggel elfogadtatni, hogy bizony ha nem tud annyival menni a kocsi mint amit a trafi mér, akkor a mérés nem jó...

De nekem is van 1-2 kalandom velük. Én fiatal vagyok és a saját kocsim nem éppen egy szuper verda. Idén cseréltem le, egy régi F astra volt, párszor lekoccolva ezért többszínű volt a karosszéria, mert nem mindig volt fehér elérhető olcsón, lefújatni meg nem érte meg. Rendszeresen kiszedtek, de mivel minden mindig rendesen intézve volt sose bírságoltak meg. Amíg egyszer Tiszaföldvár mellett mentem éjszaka kb fél 3-kor hajnalban, ismét levillognak a rend éber őrei. Azonnal szondafújatás, szinte köszönés helyett.. Semmi. Nah hát akkor elő az eldobható mert az érzékenyebb. Továbbra is semmi. Akkor jött a "Te Pisti fű szag van nem?". Motozás, kocsi átkutatása. Semmi. A kötelező tartozékok megvannak? Egészségügyi doboz? Az is rendben... Gumiprofil elég mély? Bakker az is... Nagyon vakarták a fejüket. Aztán az egyik kicsit meditálva visszanyúlt a jó kis kommunista emlékekhez, hogy ő "úgy látja be van törve a hátsó lámpa és így nem szabadott volna elindulni". Mondom ezt most komolyan gondolja? Erre a társa elkezdte kocogtatni a lámpát a botjával, hogy csak nekem fog többe kerülni ha kekeckedek. 5000 Ft bírságot kaptam, mert érezték, hogy többől azért baj lenne.

De engem is mértek már be rosszul. Torlódás volt Leányfalu és Szentendre között. Eléggé le volt lassulva a forgalom nem is lehetett gyorshajtani még ha akartál sem. Kaptam egy csekket hogy 70-el mentem lakott területen. Dugóra hivatkozva fellebbeztem, ráadásul eléggé faramuci szögből volt lőve a kép tökre nem volt egyértelmű, hogy tulajdonképpen melyik autót is mérték. Elutasították, úgyhogy anyátok felkiáltással bekértem a hitelesítő papírokat a trafiról. Persze, hogy nem volt érvényes engedélye a készüléknek. Ennek ellenére szemrebbenés nélkül használják és bírságolnak.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#26) Polllen válasza sziku69 (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szerintem ez így nem törvényes, mivel nem rendeltetésszerűen használják.

Amúgy elég gáz, hogy ilyen lett az eszköz. Anno nem volt vele bajom, mert elfér az utakon, de az semmiképpen sem elfogadható, hogy akkor is megbírságolnak ha babrálják az mérőt. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#27) sziku69 válasza Polllen (#26) üzenetére


sziku69
senior tag

(#28) Lauda válasza nemlehet (#25) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem ne nyald ennyire bőszen a rendőrség seggét, mert csak 1x kerülsz a f*sz rossz végére te fogsz a leghangosabban rinyálni.

Egyikrol sincs nalam szo, amikrol beszelsz.

(#29) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Buznyákok már itt is alkalmazzák olyan helyen ahol eddig nem. Az okra is rájöttem! Aki kijön a korzóról az alap helyzetben úgy tud kijönni, hogy index jobbra, be a sávba, onnan index balra, hogy besorol a 2 sávról 1 sávra szűkülőre. Sokan azonnal oda mennek, ami nem szabályos, biztos arra utaztak. Az mar csak hab, hogy lejtő tövében vannak és még a gyorshajtást is nézik. A fenti módszerrel 50 felett is ki lehet onnan jönni, szabályosan minden lassú és szövevényes.

(#30) tomiii. válasza Lauda (#6) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Itt is egy hatásvadász cikk, szerintem csak megakarja úszni a büntetést, múltkor én is 200-al tolattam be az udvarra. :K
Traffival sosem hibáznak. :U

(#31) nemlehet válasza Lauda (#28) üzenetére


nemlehet
őstag

Jó ne haragudj, csak nagyon sok rossz tapasztalatom van a rendőrséggel míg pozitív egy sem. És nem azért mert én balhés vagyok vagy tilosban járok. Pl egyszer verekedés volt az utcán vagyis inkább verés 3-an ütöttek egyet. Hívtuk a rendőröket erre közölték, hogy nem tudnak járőrt küldeni próbáljuk meg elijeszteni őket... De szintén nem tudtak segíteni amikor véletlen egy teázóban a pulton hagytam a tabletem és mikor visszamentem már közölték, hogy bocs valaki biztos lenyúlta. Aztán 1 hétre rá az egyik pincér picsánál láttam (zöld színű volt, szóval elég kicsi az esély rá hogy pont olyat vett ő is) úgyhogy el akartam kérni a pult feletti kamera felvételeit, de mondták, hogy csak rendőrségi kérésre adhatják ki. Mentem a kerületi kapitányságra ahol kb 3 óra várakozás után közölték, hogy nekik erre nincs kapacitásuk próbáljak beszélni csajjal hátha visszaadja.

Akkor erre rájönnek még a kocsis eseteim és innentől egyáltalán nem tudom elfogadni, ha valaki védi a rendőröket. Nem érdemlik meg.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#32) Lauda válasza tomiii. (#30) üzenetére


Lauda
félisten

Sehol sem irtam, hogy traffival sosem hibaznak. Mindossze azt ketlem, hogy ezt hasznalnak rendszeresen birsagolast ero felvetelek keszitesere. Egyebkent teljesen felesleges is lenne manipulalni, hiszen az orszagban akarhol elkezdesz merni, az autosok kb 80%-a szabalytalan. Tessek kiszurni a rendorseggel es szabalyosnak lenni, had pukkadjanak meg! Ja akkor meg jon a manipulacio gondolom.

nemlehet En nem haragszom egyaltalan.

(#33) tomiii. válasza Lauda (#32) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Én sem mondtam, hogy rendszeresen ezt csinálnák, csak, hogy nem érzem magam agy mosottnak, azért mert elhiszem, hogy ebben az esetben a traffipax hibázott.

(#34) sziku69 válasza tomiii. (#33) üzenetére


sziku69
senior tag

Egyébként ahogy írták, a készülék mozgás közben is mér. Tehát a megoldás az lenne, hogy fix pontra beállítani, nem hozzányúlni. Ha mégis bemozdulna akkor (ha van benne mozgásérzékelő) letiltaná a mérést.

(#35) Hieronymus válasza creation (#10) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Még jó hogy motorom van. Elölről fotózhatnak ahogy akarnak, hátulról meg igyekszem addigra lefékezni..."

Ugyan ebben a tévhitben egy müncheni fiatalember is.
Az autópályák városi szakaszainak egy re nagyobb része költözik a föld alá, alagutakba.Az újabb szakaszok mérőeszközökkel bőségesen felszerelve kerülnek használatba.

Vissza térve a hősünkre, egy alagút végén lévő sebességmérő berendezés előtt némi sebességtöbblettel, 50 helyett 90-100 km/óra, vágtatott el a mérőberendezés előtt.
Az esemény bensőségességét fokozandó, az egyujjas nemzetközi jelzést mutatta a róla készült fotókon.

A rendőrség malmai lassan őrölnek. Jelen esetben még lassabban mert naponta tudtak begyűjteni fotót.
A motoros szokásait és a utcai kamerákat követve, térképezték fel a motoros útvonalát.
A végelszámolás több mint hetven esetben bizonyították a sebesség túllépését.

A témához visszatérve.
Nem az ötezer forint kerül sokba, hanem a megfelelő ügyvéd, aki megalapozottan tudja előadni méréssel kapcsolatos aggályokat.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#36) mickemoto válasza ncc1701 (#16) üzenetére


mickemoto
őstag

Túl sok a "lenne" meg a "ha" a mondataidban, egyébként egyet értek veled.

(#37) buherton


buherton
őstag

Azért látom sokan tisztában vannak az új traffipaxokkal
traffipaxokkal.

1. A bírságok eddig is ilyen szintűek voltak. Miért kell most felháborodni ezen?

2. Ezek a traffipaxok annyival tudnak többet, hogy nincs helyszíni bírság (ennek azért nem örülök) hanem automatikus a rendszer. Továbbá egyéb szabálytalanságot is érzékel természetesen ez is automatikus.

Nem kell rögtön bedőlni az első hatásvadász cikknek. Főleg nem kell démonizálni.

Ezt a 90000 JMF-t nem tudom honnan szedted, de az kap ekkorát aki jelentősen túl lépi a sebességet.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#38) mickemoto válasza buherton (#37) üzenetére


mickemoto
őstag

Látom nem vagy tisztában azzal amiről a bejegyzés szól. :R

(#39) buherton válasza mickemoto (#38) üzenetére


buherton
őstag

Valóban nem olvastam a TC-s cikket. Nem vettem észre. És én ezért szenvedtem ennyit ezzel a ki...... telefonnal, hogy leirjam azt a hszt, ami nem is szól hozzá a cikkhez? Megyek inkább könyvet olvasni...

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#40) mickemoto válasza buherton (#39) üzenetére


mickemoto
őstag

Nos, ha tudtam volna hogy telefonról szenvedted fel ezt a hszt. akkor inkább csöndben maradok, mivel nekem az a legnagyobb ellenségem. :K

(#41) mickemoto


mickemoto
őstag

Éves átlagom kb. egy sms/év. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) sziku69 válasza buherton (#39) üzenetére


sziku69
senior tag

Bemásoltam a cikket, a forrásra hivatkozva, de sajnos az egészet törölték. Egy másik fórumtémámat is töröltek ma. Nagyon rám jár a rúd! :DDD :DDD

(#43) Lauda válasza sziku69 (#42) üzenetére


Lauda
félisten

Jesszusom. Nem is talalkoztam meg ilyesmivel, hogy logout bejegyzesbe ugy moderaltak bele, hogy abban nem volt alapelvet serto dolog. :Y Eddig azt hittem te modositottad a bejegyzest. Eloszor ugye bent volt az egesz cikk, utana meg lett ez ami most van.

(#44) sziku69 válasza Lauda (#43) üzenetére


sziku69
senior tag

Pedig megjelöltem a forrást is. Illetve kiírtam. De akkor ezek szerint Te még láttad. :)

Mondom, mostanában nem szeretnek engem itt! :) A menekült helyzetről indítottam egy fórumtémát. Törölték mert kerülhet bele politikai szöveg is.

[ Szerkesztve ]

(#45) Fr0z3n válasza sziku69 (#44) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nem az, hogy nem szeretnek. A jardnak és a hatalomnak mindig igaza van. Ennyi.

(#46) sziku69 válasza Fr0z3n (#45) üzenetére


sziku69
senior tag

Igen, ez mióta világ a világ, így van. :R

(#47) Lauda válasza sziku69 (#44) üzenetére


Lauda
félisten

A menekult helyzetest megertem azert. Ezek mind necces temak a politikai , fajhoz tartozast serto, celzo tartalmak miatt. ;)

(#48) sziku69 válasza Lauda (#47) üzenetére


sziku69
senior tag

:) Megértem. Már az elején atomot akartunk robbantani. :O

(#49) Lauda válasza sziku69 (#48) üzenetére


Lauda
félisten

Jobb az ilyenektol tavol maradni, legtobb esetben egymasnak ugranak a forumozok. ;)

(#50) sziku69 válasza Lauda (#49) üzenetére


sziku69
senior tag

Láttam már összeugrást, még szerencse hogy semmi közöm se volt hozzá. :)

Jó elkanyarodtunk a témától, de azt hiszem erről többet már nem érdemes írni. Egyenlőre.
Majd ha lesz esetleg tapasztalat élőben, ne fogjátok vissza magatokat. Írjátok meg! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.