Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyikhus


gyikhus
tag

Még hogy senkit?!
Voltunk, láttuk, megvolt, elképesztő volt!!

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#2) mephi666


mephi666
nagyúr

mi 1héttel előtte voltunk zánkán :) kicsit bánom, h nem később mentünk, de mindegy... pár bandát megnéztem volna azért szívesen...

ui: egyébként a balcsit elérte szerintem a válság, mert pl a vendéglőkben max 1-2 kisebb csoportot ha láttunk (jobb esetben), de volt, hogy a 100férőhelyes helységben mi voltunk egyedül... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Szten Márs válasza gyikhus (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Elképesztő, ez a legpontosabb szó rá.... ez a csaj... uhh, nem, igazából nincsenek szavak.

Maga a hely elég különösen nézett ki, Zánka a maga 3 utcájával, aztán a fesztivál helyszíne - voltam már pár fesztiválon, de ennél koszlottabb helyszínt én még nem láttam :D Aztán a "Pokemon volt a bulimon" meg a "Kakilok rá" című fantasztikus nóták vezették be az Epicát a Malacka és a Tahó nevű világzenekartól, azon nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek, de összességében nekem volt ciki. BTW jóval több emberre számítottam - Miskolcon sokkal többen voltunk legalábbis.

De Simone... döbbenetes, fantasztikus, utólérhetetlen - nekem legalábbis természetesen erősen szubjektíve. Még Within Temptation és Tarja koncerten sem éreztem azt soha, mint amikor Simone énekel, pedig ők is zenei orgazmushoz közeli élményt tudnak nyújtan.

Mellesleg döbbenetes, hogy nem csak a stúdióalbum nem tudja hozni az élő nemhogy hangulatát, de még hangzását sem, de az élő Miskolci koncert felvétele is gyenge műanyag ahhoz képest, amit élőben hallani... Olyasmi, mint amikor a címlaplányok arcáról a létező összes textúrát elkenik fotosoppal.

[ Szerkesztve ]

(#4) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

/áttettem a témaindító írásba a képet és az alatta található linket, amit eredetileg ide tettem/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.