Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Heti/napi Copy/Paste M9 hírünk is meg van...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Ez így igen jól néz ki !!! :K

Zolka

(#3) snorbi82


snorbi82
senior tag

Már várom a tesztet róla itt Mo.-n, és ha minden jól megy, akkor a G2 utódját látom benne! :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#4) M5Norbi válasza Cruzolka (#2) üzenetére


M5Norbi
őstag

Inkább azt mondanám hogy eddig is szép volt most egy picit javult főleg kávák terén.

Semmi designforradalom(én nem is várok ilyet) de tisztességes munka.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#5) #16820480


#16820480
törölt tag

Na, a harmadik generációra sikerült megcsinláni azt a külsőt, amit elsőre sem lett volna rossz :K Belsőre meg hát a szokásos csúcsmodell, nincs sok meglepetés.

(#6) kengyel


kengyel
nagyúr

Igen jóra sikerült készülék !

kengyel

(#7) Wajk


Wajk
addikt

szép-szép, csak rádolgoztak végre a kávákra, mind2 oldalt és alul is ledolgoztak az M8-hoz képest, grat :K


iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) Penguin95


Penguin95
senior tag

Az az előlapi kamera... :( Miért nem tudták inkább valamelyik irányba odébb tenni? Minden más tetszik benne, de ez eléggé zavaró számomra, mivel még csak az sincs, hogy nem azt a részét nézem mindig a telefonnak.

(#9) Xaels válasza Wajk (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Az alsó kép nem a végleges M8... Egyébként ami nekem még mindig fura az M9 renderen, hogy a felső csík nincs egy vonalban az elő és hátlapon.

(#8) ДарСтав az előlapi kamera alatt is teljes méretű a szenzor. Gondolom a szélén ahol elvékonyodik a készülék nincs elég hely, hogy kidudorodás nélkül beférjen a modul.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Márko88


Márko88
aktív tag

Ismét a legszebb telefon lesz :). Mondjuk ninxs akkora vàltozàs a külsőben az M8hoz képest. A kamara nagy fejlődés bàr a mostanival is elvagyok :)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Ha tényleg igaz a hardveres infó rész akkor jó erős telefon lesz. Szerintem a FHD mellett 3GB ram és egy snapi 810 ideális megoldás lesz.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kezdem megszokni azt a kamerát, viszont az előlap pofás :K

Finn the human

(#13) no more


no more
addikt

Istenem add, hogy ilyen legyen! Gyönyörű megint a One! *-*

Tehát, ezek szerint sikerült megállapodniuk a Bosé-val és a Boomsound megoldható már alsó sáv nélkül? :o

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) batai15


batai15
félisten

Jó lesz ez ha ilyen lesz. Egyedül a 2. Hátlapi kamerát hiányolom bár nem tudom mennyire volt az hasznos.

(#15) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Na jó.. hivatalos.. megvárom az elsejét a telefon vásárlással.. ha tényleg ilyen istenien fog kinézni akkor megvárom amíg kapható lesz a T hálózatában. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#16) Maxentius


Maxentius
addikt

Ez így már szép, ilyen kerettel... :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#17) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Akksi elég harmatos.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) jacis válasza QwErTy42 (#17) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem olyan rossz az. Az M8 is jól teljesített a többi nagyobb akksival szerelt telefon mellett is.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#19) Penguin95 válasza Xaels (#9) üzenetére


Penguin95
senior tag

Lehet benne valami. Két reményem még van: Nem ott lesz, és ez egy kamu kép (bár az Eye láttán...), vagy lesz feketében is. Meg GPe kiadásban.

(#20) Mr.Silkó válasza jacis (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

És időtálló is.

[ Szerkesztve ]

(#21) Mr.Silkó válasza s3nsitivity (#15) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Pont egyik nap írta valaki asszem, hogy már nem forgalmazza a T..?

(#22) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Csak nekem nem tetszik? Szamomra az M7 volt a design csucsa, az M8 mar nem tetszett annyira, az M9 meg eddig a legrosszabb. Kicsit olyan Samsungos utanerzes, hogy az S2 ota addig-addig finomitjak a designt, hogy egyre csak rosszabb lesz.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#23) opr


opr
veterán

Nem úgy volt, hogy ebben már nem ultrapixel kamera lesz? Most akkor melyik igaz? :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#24) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Nekem tetszik! Elég vagány! M7 jobban tetszett, mint a 8. De ez most inkább, mint az előző kettő verzió. Csak az a kamera kivágás hátul. De legyen ez a legnagyobb gondja!

Értem a csíziót.

(#25) jacis válasza Cathulhu (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

Az M7 tényleg nagyon szép volt. Az M8 szerintem is csúnya. Ez viszont megint egész jó.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) Penguin95 válasza Cathulhu (#22) üzenetére


Penguin95
senior tag

Nekem sem ez a kedvencem. Ami baromira tetszik, az az a render, amit Wajk tett be az M8-ról. Ha úgy nézne ki az M9, és maradna a szögletes kivágás hátul, vinném egyből.

[ Szerkesztve ]

(#27) jacis válasza opr (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

Az ultra pixel kamera most az előlapi lesz. Ne ijedj meg :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) Xaels válasza opr (#23) üzenetére


Xaels
félisten

A hátlapra Sony vagy Toshiba modul kerül, legalább is ezeket pletyizik. Az előlapra meg UP.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#29) Gilberto válasza opr (#23) üzenetére


Gilberto
aktív tag

Nincs is benne, csak elöle. A hátsó kamera egy Toshiba szenzorra épülö 20,7 Mpixeles lesz, ha igazak a pletykák.

Nekem egyébként nagyon bejön. A One X után asszem újra HTC telefonom lesz.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

(#30) opr válasza jacis (#27) üzenetére


opr
veterán

és Xaels: Jaaaaa, hogy úúúúgy. Ok, köszi, beírtam a szövegértés karót. :R :W

szerk.: asszem meg fogom várni az első valós teszteket, de nagyon úgy fest, hogy nem bírom tovább, és el fogok csábulni valamikor nyár elején, amikor az ára már az értelmezhető sávban lesz, nem 200k körül. :)

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#31) Nazara válasza #16820480 (#5) üzenetére


Nazara
őstag

Izlések és pofonok, pl.: nálam ezekkel a képekkel együtt is még mindig az M7 a favorit külsőre. ;)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#32) petrson


petrson
senior tag

Ha ilyen lesz, külsőre M7/M8 öszvér, nekem nagyon bejön

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#33) amanoba


amanoba
őstag

ebben a világosszürkében nagyon bejön az m8, és pofás lenne az M9 is ha így nézne ki, mint ahogy a képen. :K
mostanában elkezdett nagyon érdekelni htc a sok savazás ellenére is amit kapnak. :B

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#34) Cruzolka válasza Xaels (#9) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Ez egy térben elhelyezett kép, látszik a készülék alatti árnyékon is, hogy a hátulról bemutatott
M9 "Hátrébb "van :W

Bakker

Zolka

(#35) cudarz


cudarz
tag

A kep tudomasom szerint csak egy render, a multkori postban levo lesz a vegleges (sajnos). A specifikacio viszont valoban egy friss leak.

[ Szerkesztve ]

(#36) Luck Dragon

Én már nagyon várom a megjelenését és az új kamerát és a hozzá tartozó szolgáltatásokat.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#37) TechData válasza Nuada herceg (#24) üzenetére


TechData
tag

+1
Osztom a véleményed...Ugyan így gondolom jó magam is.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#38) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó készülék lesz ez, jó hogy nem szállnak be a felbontás hajszolásba, mármint kijelző ügyileg.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) zsoltnyiri


zsoltnyiri
tag

Az a hatso kamera a hatalmas fekete negyzettel meg mindig meh..

[ Szerkesztve ]

(#40) s3nsitivity válasza Mr.Silkó (#21) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mit nem forgalmaz? :D
M9-et?
Hát azt nem forgalmaz. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#41) REXIS


REXIS
tag

Na, mégse lesz ez olyan csúnya :N
Azért az árára kíváncsi leszek.

(#42) Router


Router
őstag

Ebből is lesz WP verzió? Nekem az lenne a best buy. ;]

www.reballing.hu/forum

(#43) keIdor


keIdor
titán

Ha ilyen lesz, akkor részemről vétel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#44) snorbi82 válasza s3nsitivity (#40) üzenetére


snorbi82
senior tag

Jelen pillanatban nem lehet venni náluk HTC által forgalmazott készüléket!

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#45) #69438720


#69438720
törölt tag

Jó lenne ha tényleg 1080p és nem QHD lenne :)

(#46) dejvid8


dejvid8
őstag

Az előlap szép,de a hátlapján az a nagy kamera nekem nem tetszik :(

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#47) szebev válasza Cruzolka (#34) üzenetére


szebev
senior tag

Ja! Meg az előlapi képnél nagyobb a telo, mint a hatlaprol készült képnél. Tehát, ha megforditod a telot hatlaprol elolapra, akkor megnagyobbodik a mobil mérete ;]
Bakker

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#48) s3nsitivity válasza snorbi82 (#44) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ja, hát nem, de lesz még ez biztos infó. ;)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#49) Mr.Silkó válasza s3nsitivity (#48) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A #44-es kommentben megválaszolták az előző kérdésed (én is természetesen erre értettem, hogy nem kaphatók ott). Persze nekem nincs belső infóm arról, hogy mikor lesznek újra náluk HTC-k.

[ Szerkesztve ]

(#50) s3nsitivity válasza Mr.Silkó (#49) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igazság szerint múlthéten még volt M8 is elvétve. :D

És elvileg lesznek újra készülékek. :K

Egyszerűen csak kifutott az M8, a többi meg már rég.. ennyi, majd jön az M9 és újra lesz. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.