Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sziku69


sziku69
senior tag

Ausztria - Magyarország 1-2

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ausztria - Magyarország 1:1 Óvatos lesz majd mind a 2 csapat.

(#4) zolee5016


zolee5016
őstag

egy sima 4-es 5-ös...oda......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#5) sziku69 válasza #20749568 (#2) üzenetére


sziku69
senior tag

Magyarország nyerni fog, és tovább megy ebből a csoportból. Tehát 1 - 2.

(#4) zolee5016
Azért mennek ki a pályára, mert nyerni akarnak. Ez így is lesz. A döntetlen se jó. Azt majd a Portugálok ellen! :)

[ Szerkesztve ]

(#6) zolee5016 válasza sziku69 (#5) üzenetére


zolee5016
őstag

azért kb követed az osztrák bajnokságot??? Spanyol,német portugál edzők dolgoznak arrafele....és szoros a bajnokság...elég kevés légióssal ..Nemzetközit?? A Rapid nyolcaddöntős volt....már ebből kiindulva 2 oda.....
mod 5-ös hszre....
Azért mennek ki a pályára, mert nyerni akarnak.
én ebbe nem hiszek a pénz zsebben van,a további az illúzió...esetleg 1-2 ember fejében gólprémium lebeghet....esetleg....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#7) sziku69 válasza zolee5016 (#6) üzenetére


sziku69
senior tag

Ha 2 oda, akkor 3 ide. Nem érdekelnek a statisztikák, meg az ellenfél eredményei.

(#8) zolee5016 válasza sziku69 (#7) üzenetére


zolee5016
őstag

aha értem ...akkor most rakd meg,hogy meg is nyerjük az EB-t......hiszen "kitérdekel" a többi csapat... :DDD :DDD
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#9) juliabrilke válasza zolee5016 (#8) üzenetére


juliabrilke
addikt

Leicester is így lett bajnok. ;]
Egyébként szerintem megtippelhetetlen, hogy mire vagyunk képesek. A sógorok erősebbek, sokkal többet fejlődtek, de hátha egy jó védekezéssel jók leszünk majd.

(#10) zolee5016 válasza juliabrilke (#9) üzenetére


zolee5016
őstag

:R
nyugodtan hagyd le a smiley-t...minden tisztelet az övüké....
jó védekezéssel jók leszünk majd.
És az ellenfél öngóljaival meg nyerünk??? ;]

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#11) sziku69 válasza zolee5016 (#8) üzenetére


sziku69
senior tag

Az is csoda, hogy a csapat kijutott az eb-re. Azt nem mondtam, és nem is fogom azt mondani, hogy megnyerjük az eb-t.
Viszont, ha neked 2 évvel ezelőtt azt mondják, hogy a Brazilok, még dobogósok se lesznek, Te mit mondasz?
Na ennyit a statisztikákról, meg a papírformáról.

(#12) juliabrilke válasza zolee5016 (#10) üzenetére


juliabrilke
addikt

A gól az gól, meccs végeredmény a fontos, úgyse harcolunk szerintem az EB gólkirályi címéért.

Egyébként 4 pont szerintem már szép eredmény lenne, de a legtöbben azért reménykedünk egy szép szereplésben. Osztrákok meg legalább 6-7 ponttal számolnak szerintem, el kellene rontani a kedvüket. :D

(#13) zolee5016 válasza sziku69 (#11) üzenetére


zolee5016
őstag

Az is csoda, hogy a csapat kijutott az eb-re.
Kiváncsi vagyok hány mrd forinttal nőtt az államháztartási hiány a Norvégok javára.... :F
Az a helyzet ez a Brazilozás se állja meg a helyét....mert egy topcsapat nem mindig topcsapat...Buknak és ezért is lehetnek újra a legjobbak mert ezekből tanulnak.....de nálunk még egy igazi csapat is nehéz dió ami le bír játszani egy kerettel 5-6 meccset zsinórban...
Ne értsetek félre nem vagyok antidrukker..csak talán túl realisztikus
Most valóban belenyúltak a fociba apáink...de rossz helyen...előbb alapozni kell..ehhez 2-3 komoly suli elég lett volna.(ne gyertek a Puskással)..aztán az infrastruktúra,ha már a fiataljaink bontogatják a szárnyaikat.....de minden sarokba,görbe fa mellé stadion?? ááhhh
Azzal hogy minden évbe más csapat alá teszünk egy kis pénzt ,hogy bajnok legyen,még nem lesz kiegyensúlyozottan erős a bajnokságunk....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14) Viktor77


Viktor77
titán

Sok-kevés nem ide.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#15) sziku69


sziku69
senior tag

Azt mindenki tudja, hogy a papírforma már nem minden. Jók a spanyolok, a belgák, a németek. Ha valaki nagy mellénnyel megy fől a pályára, az nem azt jelenti, hogy úgy is jön le.
Nekünk megvan az az előnyünk, hogy az esélytelenek nyugalmával mehetünk fel a pályára. Valakinek meg kötelezően (papírforma szerint) győznie kell.
Kis ország vagyunk, de voltak, vannak, és lesznek itt tehetséges játékosok.
Gólra játszunk, nem statisztikára. Ha nem hisszük el, hogy nyerhetünk, akkor veszíteni fogunk.
Ennyi.

(#16) Viktor77 válasza sziku69 (#15) üzenetére


Viktor77
titán

Ennyire bízol bennük, tedd fel Tippmixen, mondjuk 50K-val, aztán linkeld ide a fényképet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) sziku69 válasza Viktor77 (#16) üzenetére


sziku69
senior tag

Ha fogadsz ugyanennyivel az osztrákokra, akkor mehet a buli. :D

(#18) Viktor77 válasza sziku69 (#17) üzenetére


Viktor77
titán

Nem én bízom az osztrákokban, te bízol a magyarokban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) sziku69 válasza Viktor77 (#18) üzenetére


sziku69
senior tag

Ez csak labdadobálás. :D

Ha azt írnám, hogy: "Remélem az Izland ellen kiharcoljuk a döntetlent!" - az tetszene? :DDD

Izland ellen mit tippeltek??

(#21) sziku69 válasza #20749568 (#20) üzenetére


sziku69
senior tag

Na jó, várjunk még egy hónapot, hogy mindenki ráhangolódjon. :DD

(#22) Bird válasza sziku69 (#21) üzenetére


Bird
addikt

Szerintem Londonban 6:3-ra nyertünk. Én erre fogadok! :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23) akom


akom
senior tag

1-1

(#24) Viktor77 válasza sziku69 (#19) üzenetére


Viktor77
titán

Nem az.

Ezt írtad:
"Magyarország nyerni fog, és tovább megy ebből a csoportból. Tehát 1 - 2."

Ez szerinted biztos. Erre írtam, hogy játszd meg. Vagy annyira már nem biztos? Dobálózol a nagy szavakkal?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#25) sziku69 válasza Viktor77 (#24) üzenetére


sziku69
senior tag

Úgy látom nem látsz a gondolatok mögé.

(#26) Viktor77 válasza sziku69 (#25) üzenetére


Viktor77
titán

Te meg, úgy látom hülyeségeket beszélsz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) sziku69 válasza Viktor77 (#26) üzenetére


sziku69
senior tag

Bocs hogy magyar létemre a magyaroknak szurkolok.

(#28) Viktor77 válasza sziku69 (#27) üzenetére


Viktor77
titán

Nem az a gond, mindannyian szeretnénk ha nyernének. Csak lássuk a határaikat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#30) letepem válasza #20749568 (#29) üzenetére


letepem
aktív tag

Valahol megdöbbentő, hogy a blog írója lelkes és hisz a nemzeti csapatunkban és csak kétkedők írnak ide, azza a célzattal, hogy most megmondják, hogy úgy se ér el semmit a nemzeti válogatott.

Én láttam az összes meccsüket és azt kell mondjam Dárdai érkeztével megváltozott a mentalitás és elkezdtek focizni. Lehet nem tökéletesen, nem világklasszis szinten, de látszik a fejlődés. Utóbbi meccseken jól játszottak a fiúk, végre nem fülüket, farkukat behúzva mennek ki a pályára!

Megdöbbentő, hogy csak azért írtok ide ,hogy elvegyétek a kedvét a hinni vágyóknak!

0-1 magyaroknak!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#31) sziku69 válasza letepem (#30) üzenetére


sziku69
senior tag

Köszi letepem! Azt hittem már teljesen egyedül vagyok. Hajrá Magyarok!!

(#33) letepem válasza #20749568 (#32) üzenetére


letepem
aktív tag

Attól még, hogy realista vagy, nem szurkolhatsz a válogatottnak! Olyan "magyaros" válaszok vannak itt! "Így se úgy se ,stb" nagyon a szánkra áll és még a nagy magyar realista nézőpontról nem is beszéltünk..:)

Én még emlékszem Szenegál együttesére, ha mieink is lélekkel játszanak remélem megváltozik ez a magyar "realista" hozzáállás.

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#34) C4mp3r válasza letepem (#33) üzenetére


C4mp3r
addikt

en szivesen szurkolnek a magyaroknak csak sok embernek hanyingere van az egesz legkortol ami a magyar focit korulveszi. nehez ugy szurkolni, hogy kozbe mindig ott lebeg a szemed elott a sok milliard focira elkurt kozpenz, az 500 lelkes telepuleseken epulo stadionok stb. nagyon jo lenne ha fejlodne a magyar foci, de amit most korulveszi az egeszet elertek, hogy teljes erobol ellenuk szurkoljak.

(#36) Martin97


Martin97
aktív tag

Nem bánnám, ha a Magyar csapat akkora meglepetés lenne, mint a vb-n Cost Rica.
De az eszem azt súgja, hogy Német-Spanyol döntő lesz, a németek javára.

Szerk: A magyar jégkorongosok jobban megérdemelnék a sikert. :)

(#37) letepem válasza C4mp3r (#34) üzenetére


letepem
aktív tag

Én sem értek egyet a politikával, ami mögötte van, de az a maroknyi ember aki képviseli az országot szerintem nem mandátummal rendelkező politikus és nem lobbizik az újabb stadionokért!

Én azt értékelem, hogy 20 éve nem láttam ennyi tüzet a válogatottban, rég nem láttam magyart utolsó percekben minden erejét beleadva futni, futni a győzelemért!

Politika más tészta, amiről megintcsak nem az a 3 tucat ember tehet, aki a válogatottban játszik!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#38) sziku69 válasza C4mp3r (#34) üzenetére


sziku69
senior tag

"nagyon jo lenne ha fejlodne a magyar foci, de amit most korulveszi az egeszet elertek, hogy teljes erobol ellenuk szurkoljak."

Erről nem a játékosok tehetnek. Ha jobban érzed magad úgy, akkor szurkolj ellenük teljes erőből.

(#39) letepem válasza sziku69 (#38) üzenetére


letepem
aktív tag

Fejezze ki nem tetszését a politika iránt, de igenis szurkoljon a nemzet fiainak ás lányainak!

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#40) sziku69 válasza letepem (#39) üzenetére


sziku69
senior tag

Hagyd rájuk. Nekik a magyar himnusz már nem jelent semmit. :((

(#41) zolee5016 válasza sziku69 (#40) üzenetére


zolee5016
őstag

Na nehogymár mindjárt ellenség meg antimagyar legyek,mert nem értek egyet ezzel a túlfűtött buta optimizmusotokkal.....akassz fel mindjárt nem???

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#42) zolee5016


zolee5016
őstag

még egy rövid szösszenet aztán mindenki gondol amit akar...................
-Magyarországon a foci népsport lett...a nép fizeti egy szűk elit réteg(akiket sportolóknak csúfolnak) szórakozását.Ezt leköveti heti szinten kb 5-6000 ember élőben.....bravó..
-kint egy másodosztályú csapat is szponzori pénzekből gazdálkodik..az adott államnak vajmi kevés köze van egy egy klubcsapathoz...ha van teljesítmény van néző,van pénz......
Hovatovább.....válogatott szinten is magas a szponzori támogatás aránya ....
Nem érez senki sem éles ellentétet???
Nem nemszeretjük a focit,nem nemszeretünk magyarok lenni...a módszert a hülyítést nem szeretjük......

.................................
Nem szeretném ,ha 4-6-8 gólos leéégések lennének....de azt mindenképp újfent bizonyítanák a vereségek,hogy még mindig rossz úton járunk.....
Én a 80-as években mutatott teljesítménynek is örülnék......nem nem a 6-0 nak...de benne van egy ilyen mindig is,a legjobbaknál is....a rendszeres középmezőnybe tartozni pont jó lenne.....de még az is eléggé fiktív álom..

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#43) sziku69 válasza zolee5016 (#41) üzenetére


sziku69
senior tag

Bocs, de nem fogok mély depresszióba esni azért, mert a válogatott kijutott az eb-re.
Az szomorít el mélységesen, hogy itt azt írták, teljes erőből a magyar csapat ellen szurkolnak. ...mert a politika....

Hit nélkül nincs eredmény. Ha hiszel, küzdesz azért hogy valamit elérj. Ha ezt nem teszed meg, akkor örök vesztes maradsz.

Én egy kis faluból jöttem. Szaros kis lakatosként dolgoztam alkoholisták közt egy gyárban. De hittem abban, hogy ezen tudok változtatni. Kitanultam a kovács szakmát. Iparművész mellett tudtam dolgozni, akitől sokat tanultam. Van még mit fejlődnöm. De elmondhatom, hogy már több országban is használják a kezem munkáját. Svédország, Belgium, Anglia, Németország, Szlovákia, Ausztria stb.
Ennyit a "buta optimizmusról".

Senkinek se kötelező a magyar meccseket nézni!

(#44) Bird válasza sziku69 (#43) üzenetére


Bird
addikt

Kis pénz kis foci, nagy pénz sz@r foci. Én megértem azokat akik ezt a sok 10 milliárdot az egészségügybe tolták volna és nem a felső 10e úri szórakozására. :F

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#45) sziku69 válasza Bird (#44) üzenetére


sziku69
senior tag

....és ezt a magyar válogatotton kell leverni. Így gondolod?

Egyáltalán nem jó, és nagyon szomorú, hogy a kormány nem oda csoportosítja a pénzt ahol nagy szükség lenne rá. De ehhez mi köze a játékosoknak?

(#46) Bird válasza sziku69 (#45) üzenetére


Bird
addikt

....és ezt a magyar válogatotton kell leverni. Így gondolod?

Látod... Írtam én ilyet bárhol?! Én azt mondom, hogy megértem a többséget, akik meghallják magyar focit és menekülnek....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#47) djculture


djculture
félisten

Nem genyóságból de reálisan erre készülök:

(#49) sziku69 válasza Bird (#46) üzenetére


sziku69
senior tag

Tudom, hogy nem írtad sehol. Reálisan látod a dolgokat. A mai 30 év alattiak nem nagyon ismerik a régi magyar focit. A '70-es évek végére emlékszem, amikor még jó volt kimenni a meccsekre. Más volt a hangulat. Pedig már akkor is csak döcögött a szekér. De akkor még futball nemzet voltunk.

(#50) zolee5016 válasza sziku69 (#49) üzenetére


zolee5016
őstag

Akkor ezt az egész hsz-ed vedd alapul..mélységesen ez az igazság amit leírtál.....és ne bolondítsd se magad se mást túlzott ábrándokkal....Gondoltam a nick-edből a 69 az a születési dátumod.....én 75-ös vagyok....és én is emlékszem a "jó a kijárni a meccsekre"hangulatra..de ez ez......ááááááááááááááááááá :((( :((( :(((

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.